Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
10. dec 2009

kati tak ma hned nenapadlo 😉 , ale bude ti určite vravieť priebežne ok ? 😀 😀 😀

a s tou srandou súhlasím

katika1
10. dec 2009

kočky, to aj atb? ma neštvite.. ak to schytal aj Riki, tak ma porazí, nechcem mu dávať atb.. mal ich len raz, ale nevedel kakať a revaaaal od bolesti bruška

slav ok 😀

nika07
10. dec 2009

kati my pri tebe mladneme 😀

katika1
10. dec 2009

nika tak to sa teším, že mám také účinky 😀

peta28
10. dec 2009

Kati ty nas predsa obohacujes este aj o krasne handricky pre nase deticky 😉

peta28
10. dec 2009

Maima nejdeme, mame prist len ak by sa nam nieco nezdalo a ze by sa jj stav zhorsil, ale mala je v pohode s moraxelou aj bez nej

letuskah
10. dec 2009

caute
Peta tak stastnu cestu a ja tiez davam automaticky katru poistenca, nevies nikdy co sa stane 😉

Kubko vyzera byt v pohode, este nekadil od vcera tak uvidime, ale stale vesely ukecany, akurat ma sople ale to len kvapkam nasivin a ked sa zobudi dam mu aj vitamin C

no a ja mam odtucnovacku, ma v noci chytili krce a len s..em 😝 cele doobedie som tu mrtvolila a kubko zlaty mi nosil co som ho popytala este mi aj tycinku ponukol 🙂 zlaty, ale teraz uz mi je celkom fajn, tiez som chcela umyt okna ked som videla ze konecne neprsi ale dako mi to nevyslo 😅

letuskah
10. dec 2009

nika to ma fakt padat sneh zajtra? no na to sa pozriem 😕 ja som este chcela ist autom na nakup 😝 ja som vikendovy a letny vodic

maji4
10. dec 2009

AHojte

Let aj ja chcem takú odtučnovačku 😅 😅 😅 ale nie drž sa viem aké to je hnusné ...a keď si niekedy predstavím ,že také trápenie mávajú aj detičky....tak preto ja radšej s hnačkou idem vždy k lekárke keď trvá viac ako 48 hodín 😔 😔
Let a Jakubkovi je už lepšie??

Peti ja tiež nedávam kartičku keď sme u našich tak ja si ju zabudnem vyložiť a beriem si ju zo sebou 😅 😅 ale zasa keby sa niečo stalo momente utekám 😉 ty by si to teraz mala asi dosť odruky tak radšej daj 😉
(je pravda ,že ja moc malú nikomu nenechávam možno tak 3x do roka je bezo mna 😅 😅 )

Riško nech sa drží a rýchlo vyzdravý ku svokre ho už nedávaj radšej ty chod niekde preč sa učiť a svokra nech príde na celí deň k vám 😉

maji4
10. dec 2009

Ozaj baby už dlhšie sa vás chcem opýtať ja mám asi zavarený karfiol preto asi lebo tam je aj mrkva a ešte som to neotvorila čo by som z toho mohla uvariť fakt mi to zavadzia 😎

maji4
10. dec 2009

Lenka mne to tiež prišlo divné ,že v decembri karfiol ale to len preto že si to napísala inač som si to nikdy neuvedomila že ozaj december a letné jedno 😅

maji4
10. dec 2009

Let akurát som čítala že si písala o Jakubkovi tak fajn 😉 😉

lenkamt
10. dec 2009

Letu - 😔

Maji - to máš ako zavarený? lebo to sa zavára normálne ako uhorky a z toho už asi neuvaríš nič 😕

a nikto sa so mnou neteší zo sedačky 😨 😠 😀
ale sme sa rozhodli že nech ju dovezú až 21.12. keď bude chlap doma, lebo neviem koho by som volala aby mi to vyniesli, nech si to zariadi on, lebo keď si ja zavolám svojích kamarátov tak bude zle 😅

katika1
10. dec 2009

lenka ja sa s tebou budem tešiť, ked ju budeš mať doma 🙄 z čoho sa tešíš, že je ešte v obchode? 🙄 😀

nika07
10. dec 2009

letu tak, môžeš ísť na nakup zo snehu už bude len dážď 😀

lenka, teším sa s tebou, ja som myslela že ho máš doma, či to bol len včera 😅

katika1
10. dec 2009

nika aj ja som kukala počasie. Podla mna bude také ničo zmiešané a bude len mokro a člapkanica z toho 😝
ja chcem sneeeh!!! A taký čo aj vydrží.. V tomto mi tieto Zámky lezú na nervy 😀 v Lc je už dávno sneh, ked tu ešte o nom chýru ani slychu 😝

zuzana76
autor
10. dec 2009

ahojte

maji, ten zavarany karfiol to mas asi nakyslo, ako uhorky, tak to s apouziva len ako priloha a ja ho zboznujem 😝

lenkamt
10. dec 2009

Nika , áno len včera prišiel na otočku, asi na sex, ibaže zaspal pri futbale 😀 😀 😀

Kati - hej, lebo som sa bále že ani v obchode nebude do vianoc 😝 takto si ju novičičku dáme do obývačky 3dni pred vianocami - čo znamená že budem mať aj podlahu pod sedačkou čisto vyumývanú - pre mňa geniálna súčinnosť 😀

maji4
10. dec 2009

tak baby ste ma nepotešili s tým karfiolom 😖 😖

katika1
10. dec 2009

maji ja milujem zaváraný karfiol mnam!!!
lenka 😀

lenkamt
10. dec 2009

Maji - mňam ja to tiež zbožňujem, si k tomu upeč zemiaky a máš obed 😉

nika07
10. dec 2009

baby mám dotaz , kde ste kupovali deťom rukávniky na plavanie

lenkamt
10. dec 2009

my sme dostali od Palička 😀 ale mávajú to normálne v dráčiku ibaže iba v lete 😝 skús mmb 😉

nika07
10. dec 2009

pozriem aj tak v dračiku, možno budu mať

leni dik

lenkamt
10. dec 2009

idem sa vyvaliť pred telku, už mám nachystané sladkosti od mikuláša 😅 a jedno mango, mňaaaaaaaaaaaaam 🙂

katika1
10. dec 2009

😠 lena 😝 neznášam Ťa, lebo možeš žrať, kolko chceš a vyzeráš ako vychrtlina aj tak 😝
a ja tu dietujem 🤐

bilushka
10. dec 2009

Ahojte,
ja som mala dnes otrasny den-zacalo sa to sice sladko, ze sme rano vstali az o 9:30, ale od toho sa odvijalo aj to, ze po obede vobec nespal (1x v zivote a strasne mi ta hodinka a pol oddychu chyba) a normalne fungoval az doteraz, ked som ho ulozila skor-o osmej, tak revy, ze jemu sa este nechce spat 😠

No skratka otras.

Peti, uz to asi nebudes citat, ale zelam stastnu cestu a krasny pobyt, nasajte vianocnej atmosfery 😉
Snad to mala a svokra zvladnu v pohode a hlavne nech ti svokra nevytahuje pol roka na oci, co vsetko pre teba musela urobit 🙄

My ideme zajtra k nasim, trochu si oddychnem aj ja.

Chorkacom malym aj velkym skore uzdravenie, Kai, Letu ako je detom?

Nika, my sme rukavniky kupovali minulu zimu a mali v pohode v Tescu, tak skus v nejakom velkom kuknut 😉

bilushka
10. dec 2009

Kati, ty prosim ta co stale vymyslas s tou svojou postavou, ved tak fantasticky vyzeras a stale sa stazujes, este aj na fb si sa pripojila k tej skupine ze zena bez bruska je ako hrniec bez uska...to si snad nemyslela aj na seba!!! 😲

katika1
10. dec 2009

bilu Riška som nadopovala fenistilom a vitamínmi a na večer mu nič nebolo už 😵