Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
23. mar 2009

ret pekné fotky 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Baily, a nevadí, ak je prechladnutý (lebo má stále soplíky a kašle z nich občas) a dostal by tie kiahne?

zuzana76
autor
23. mar 2009

ahojteee

tak uz mame postele, zabrali nam takemr polku izby, muz sa natrapil, kym ich vynosili

zuzana76
autor
23. mar 2009

baily dik za pochvalu, zeby sme kupovali flintu? no to hadam nie 🙂

baileysa
23. mar 2009

mimi, neviem, povypytam sa dnes 😉

zuzi, daj si uz daku wellnessovu foto do pasu, nech nie si cudzia 😉

slavi, presne, aj gretka ju ma tak vzadu 😕

zuzana76
autor
23. mar 2009

baily jasne, vykonam 🙂

lenkamt
23. mar 2009

Bailey - ja sa teším na teba!!!!!!!! a až potom na tvojho muža, ale to mu nehovor 😀 😀 😀

bábovka upečená, ale zdá sa mi málo sladká 😲 tak neviem či mi zase deti do pr.cukru neprimiešali soľ 😀

a že 18alebo20zubov 😕 my stále 13 a 11 😝 ešte si užijeme 😔

no a konečne som v kľude kukla fotky -
Zuzi - super to tam vyzeralo a vy ste veľmi sympatická rodinka, Paťko je strašne zlatý 🙂
Ret - krásna je Lucka, tie vlásky závidím , tak pekne skrútené 🙂

mimi.k
23. mar 2009

Baily, ďakujem 😉

Ret., aj ja som Ti chcela pochváliť Lucku - krásna 😵

A Adamko začal zdraviť ľudí na ulici - "dojidena" a "dobyden" 😀 neučila som ho to, lebo veď je to ťažké a on počul, ako sa niekto lúčil a zopakoval to...a teraz švagrinej povedal do telefónu "nazdaj" 😀 😵

lenkamt
23. mar 2009

ježiš Mimi už prídte, nech sa niečo kofky /Lucka, Lenka, Grétka/ podučia, aspoň oco by sa mohli, lebo najnovšie Ivka je Jaja a ocko je Jajo a znie to ako Ujo 😅 😀

hlavne že vedia zahlásiť koniec rozprávky -že konie 😀

lenkamt
23. mar 2009

a najnovšie frčíme na:
http://www.youtube.com:80/watch?v=2uyKYpve8Fg stále vykrikuju kapka, kapka 😀

a ešte na tarzanovi, toho úplne zbožňujú 😀

zuzana76
autor
23. mar 2009

baby neuverite mi, ale asi hodinu tu maturujem na zmensovani fotky a nejde mi to, nemam tu totiz ten moj stary program na zmensovanie a vykrojenie nasich tvari a poprosila som aj muza a ani ten to nevedel, neurobili by ste to na vasom pc, please niekto? lebo cakat kym mi sem nainstaluje ten "moj" program, tak to by som sa este nacakala.

zuzana76
autor
23. mar 2009

leni vdaka 🙂

zuzana76
autor
23. mar 2009

mimi, aj patko tak isto zdravi - ze dobyden a dojidenaaaa 😀 tiez len odpozoroval

zuzana76
autor
23. mar 2009

lenka ty si sikula, ze babovka, ja som neupiekla este ani jednu babovku

mimi.k
23. mar 2009

Lenka, my sa môžeme zasa od vás učiť jesť 😉 dnes ani to nepomohlo, keď som ho presviedčala, že aj Pepek papá špenát 😀 😅

maji4
23. mar 2009

Ahojte jej tak je to vonku , ja sa ešte raz ospravedlňujem ale ja som bola taká vzrušená a nevydržala som 😔 😔
takže mish ešte raz GRATULUJEM a prajem ti príjemné tehulkovanie a ešte príjemnejší pôrod a potom bezproblémové staranie sa o 3 deti 😉 😉

dadka aj tebe gratulujem a prajem vám aby ste sa rýchlo dostali do toho stereotypu 😉 a fakt to máš perné 😒

mimi k tak to je teda šikulka ,že sa už vie pozdraviť 😉 😉 to Lili povie max tau akože čau 😉

maji4
23. mar 2009

Lenka ty si už zajtrajšok!!!! 😉 😉

maji4
23. mar 2009

ret Lucka je už aká velká na tých fotkách 😵 😵

Lenka dvojky s Veronikou sú zlatučké 😵 😵

maji4
23. mar 2009

Petinej Timke prajem bezproblémový priebeh kiahní a aby sa rýchlo zahojili 😉

a všetkým chorúšikom ktorých som nepostrehla prajem skoré vyzdravenie 😉

zuzana76
autor
23. mar 2009
https://www.youtube.com/watch?v=48cKBJ5sO98

my ficime na tomto s patkom, to je z tej reklamy na vodu, kde hra ta modelka ako kraca naha a ma saty z vody 🙂

bilushka
23. mar 2009

Mimi.k no cakam na dalsie kiahnove spravodajstvo, co teda tie Adamkove fliaciky.

Zuzi, tak to ste mali super apartman, ze dve spalne a kuchyna, kolko stalo ubytko prosim ta a kolko vas to vyslo cele? Po aky ste tam rozpravali, po anglicky v pohode ste sa dorozumeli?

Baby severanky, tak zajtra vam zelam super nakupy a iba otazocka na Bailey, to akoze Tasler vie, ze tu ma taky fun club 😲 To bude aka hanba na stretku 😀 😀 😀

Inak ta karantena zaujima aj mna, lebo som si tiez myslela, ze stranit ludi sa mame kvoli tomu, ze aby sme niekoho nenakazili, nie ze nam to zhorsi stav 😔 A to uz ma byt cez vikend 15 C...

Peti, tak to potom super cena, ked je to za cele balenie, lebo su velmi origos tie pancusky 😉

lenkamt
23. mar 2009

Zuzi - IP

Maji -dík 😉

mením stav zubov - Lenka 14 🙂 ja to nechápem, že tie prvé stoličky máme bezproblemové a ostatné zuby des, zatiaľ najhoršie spodné dvojky 😕 nechápem 🙄

lenkamt
23. mar 2009

Lucka 14, mne už z tých detí šibe 😀 Lenka 11 😀

bilushka
23. mar 2009

Mimus, vzdy zabudnem-ked sme isli ku Katike, tak ti maly z auta zobral Alexov hrackarsky mobil, neviem ako velmi vam chyba, ale dufam, ze ked sa nabuduce uvidime, ze ti ho nezabudnem doniest...

A este k tomu Grandhotelu co sme sa bavili v Tatrach a chces tam ist-tak tam bol dalsi turnus muzovych kolegov a uplne ze spica super, vymakany detsky kutik, ze isli na veceru a deti si nechali tam a personal ich strazil a pod. oni sice mali uz starsich skolkarov, ale aj tak robili bordel a casnici im vsetko dovolili, iba ze ku koncu vecere raz za nimi prisli, ze prosim vas vysvetlite vasim detom, nech nam neberu tie orchidee zo stolov do igelitiek, jedna stoji 200 korun a my to nestihame doplnat 😀 😀 😀 😀

bilushka
23. mar 2009

Leni aj ja chcem IP 😀

Nam idu dve trojky teraz-horna aj dolna, tak je mega umrncany, uz si to odniesol Bilushko, lebo sak ja mam iba jedny nervy 😀 😀 😀 😀

lenkamt
23. mar 2009

ty moju mail adresu máš, tak čo by si ešte chcela? 😀

lenkamt
23. mar 2009

no ale už nečakám, deti spia , ja sa idem vyvaliť pred tv a idem skoro spať nech som zajtra vo forme 😀

nakoniec som vymekla a chlapovi na zajtra navarila 🤐 som krava, mala som ho nechať odmakať si to a večer chcieť sex 😀

mima07
23. mar 2009

bilu 😀
bilu o mobile ani neviem ani uz neviem ako vyzeral ale samozrejme ze mam teraz vazny dovod ta navstivit 😀 😀 a ci sa do tatier dostaneme neviem nejako sa mi zaplna kalendar tak uvidim ale chcela by som to ist omrknut
lenka nezabudni nam nafotit nejake dobre veci aj s cenovkami 😉 mozno sa po prvy raz v zivote vyberiem do polska

mimi.k
23. mar 2009

Kiahňové spravodajstvo - tie fliačiky alebo ako to mám nazvať sú stále rovnaké, dokonca sa mi zdajú menšie. Takže zatiaľ sme asi v pohode. 😉

mimi.k
23. mar 2009

A aj ja prajem super úspešné nákupy 😉 mne tam segra omrkla jedny Lacoste tenisky, len neviem, kedy sa tam ja dostanem, aby som si ich kúpila 😀 inak stáli len niečo cez tisku 😲