Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
11. sep 2009

jaj leni toto o tom "neplodnom" páre musím povedať švagrinej , nech sa trochu poteší, nedarí sa im už 4 roky , chodí po doktoroch a každý povie niečo iné a ona je už na tom psychicky dosť zle a do toho ešte hormony čo berie, no je to niekedy ... ☹

retaux
11. sep 2009

Slavenas: Ale Helka bola na umelom oplodnení, preto má dvojičky. Až teraz sa im to podarilo "normálne" a čakajú jedno miminko.

slavenas
11. sep 2009

ret, ja som to tak pochopila , ale vieš predsa povzbudenie pre ňu že sa podarilo aj normálne nie to ešte po umelom oplodnení lebo ona už ani tomu neverí.

retaux
11. sep 2009

Aha. 🙂 Tak ju teda povzbuď. Musí to byť strašné takto dlho čakať na dieťatko 😢

katika1
11. sep 2009

no fešandy aby ste toľko nepindali http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

zuzana76
autor
11. sep 2009

jeeeej katika, mne aj nejak uniklo, ze si uz mala svadbu 🙂

Tak vam zelam vsetko dobreee, nech ste stastniii a pekne si spolu zazivate. Manzel je sympos a teda teba by som na fotkach ani nespoznala, no nadhera, ste krasna rodina

zuzana76
autor
11. sep 2009

a tie cervene lupene to niekto na teba zhora sypal? 😵

katika1
11. sep 2009

zuzi 😀
a nie to bol lupienkový ohnostroj

zuzana76
autor
11. sep 2009

jaj, no ja take srandy nepoznam, to vies, ja uz stara vojna, my uz budeme oslavovat 10 rokov 😀

susik77
11. sep 2009

Ahojte dakujeme 🙂

katika1
11. sep 2009

zuzi teraz som si všimla "nech ste stastniii a pekne si spolu zazivate" 😀 😀 😀 tak si budeme spolu pekne zažívať 😀 😀 😀

zuzana76
autor
11. sep 2009

katika 😀 😀

no, ved aj zazivanie nech funguje to je jasneeee, ale teda nazivate 😀

zuzana76
autor
11. sep 2009

a este je to aj 2 zmyselne, kedze pisem bez diakritiky - moze to byt zazívanie - od zivať, alebo zažívanie 😀

zuzana76
autor
11. sep 2009

inak onedlho ideme tvojim smerom, smer Hurbanovo, o chvilu pride otec po nas

mima07
11. sep 2009

kati ja by som ta vobec nespoznala 😲 ste vsetci traja krasni 😉

katika1
11. sep 2009

Ďakujem 🙂 mima.. asi že mám vyrovnané vlasy 🙂

retaux
11. sep 2009

A ja stále rozmýšľam, že čo bolo na tebe také iné 😀 😀 😀

mima07
11. sep 2009

kati jasne ze tie vlasy aj ked mne sa tvoje vlasy pacia ale toto bolo tiez fest pekne 😉

katika1
11. sep 2009

mima aj mne sa páčia, ale ked ich máš stále, túžiš občas po zmene 🙂
ret 😀

lenkamt
12. sep 2009

ahojte 🙂

Máriam všetko naj k meninám 😵

to je asi tak všetko 😀

baileysa
12. sep 2009

ahojky 🙂

nasim mariam, velkym aj malym vsetko naj naj naj 🙂 krasny meninovy den...

leni, si ma tak vychvalila, ze sa budem hanbit dakde ukazat 😅 😀

zuzi, podla mna si mi posielala hami kupon, ved ste my skoro vsetky vtedy posielali, este z tej prvej kuponikovej knizky z dm 😉

baileysa
12. sep 2009

letush, to je individualne ci je tyzden vela, podla toho, aki su aj tvoji rodicia aj kubko, kubko vyzera dost pokojny, a zalezi kolko rodicia zvladn, napr. nasi ked maju malu na vikend, tak v pohode, moja mama je aj tak stale v pohybe, nezastavi sa, furt nieco riesi (boze keby som aspon cast z toho mala po nej!!!), takze im je vikend v pohode, svokra, ked ma malu viac ako poobedie, je unavena, lebo je zvyknuta skor na sedave prace, takze ked sa s nou ide dvakrat prejst, je unavena... takze to je hrozne indivindi... osobne si ale tiez myslim, ze na tyzden bez toho, aby si ty mala specialnu zabavku (napr. vymalovat a upratat cely byt 😀 ) ti bude asi dlho 😅 tak tiez by som asi tak kombinovane, ze isla tam snim, par dni bola u rodicov, potom odisla na par dni do ba a potom po neho, alebo ho tam nechaj a ked ti bude dlho, mozes ist za nim... mne inak aj vikend hrozne pomoze si oddychnut, aj ked musim pisat tu dizertacku, ale je to proste ina cinnost, takze sa tak dako zregenerujem 🙂

a nieco na mna lezie, dake choroby 🙄

mishelin
12. sep 2009

caute baby vsetko naj oslavencom dnešsnym aj aj vsetkym co daco mali,lenka narodky,a uz neviem co kto,dajake vyrocia som zazrela a proste vsetkym nejdem menovat nak nikoho nezabudnem 😉

baby to je normalne ze posledne 2dni citim pohyby tak menej ako inokedy?nic zle to neznamena?ja som bojko velky 😨 😔

baileysa
12. sep 2009

mish, moze to akurat znamenat, ze babatko uz nema tolko miesta na pohyb, tak sa hybe uz pomenej, ja som to mala pri gretke 😉 neviem kolko je ta hranica, ze ked kolko hodin necitis pohyby, tak treba ist k dr.... ale ak ich citis, len tak ze menej casto, tak by to nemalo byt nic vazne, ak by sa ti daco nezdalo, tak skoc na pohotovst na gyndu, aspon budes kludnejsia 😉 len tam tusim musis, povedat, ze sa ti daco nezda, nech ti ho kuknu, lebo ked povies, ze necitis pohyby, tak si nechaju na pozorovanie aj keby ti nic nebolo... 😉

letuskah
12. sep 2009

ahojte
tak dieta sme dnes odviezli k nasim a predbezne sme sa dohodli na stredu aj ked moja mat ma presviedca do dalsieho vikendu... ved uvidime ale asi v stredu pojdem autobusom ku nim a pobudneme tam este spolu.
bai ved to ze mne by uplne stacil jeden - dva dni raz za cas, takto je to moc na mna, keby som mala druhe babo allebo nejake planovane prace tak nepoviem ale tyzden sa budem nudit aj keby som pobehala mesto a do posledne smietky poupratovala cely byt aj s pivnocou...
jedine ma trapi ze sme zdrhli kym poobede spal ale inak by sa rozplakal a preplakal by urcite nejake tie hodiny. viem ze sa to tak nema robit ale zda sa mi to jemnejsie ako mu povedat mama a tato idu prec a teba tu nechaju, papa...

mish ved ak sa ti to nezda tak brnkni doktorovi alebo chod na pohotovost ako pise bai, istota je gulomet 😉

a vsetkym Mariam, Majkam prajeme vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵 😵

zuzana76
autor
13. sep 2009

ahojteee

my sme boli v hurbanove a dnes v Ikei pre novu skrinu, v utorok sa bude skladat, patkovi do izby

aj ja zelam vsetkym Mariam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia

baily, mozno hej, ja sa uz nepamatam 😅

mish, ako hovoria baby, ak sa ti nieco nezda, radsej chod lekarovi, nech sa na to pozrie, aj ja som bojko v takychto veciach, ja som ho viac krat vyhladala, ze s ami nieco nezdalo, uz si myslel, ze som hysterka, ale nevadi, hlavne , ze som sa upokojila a bolo vsetko v poriadku a ono sa ho aj spytaj kolko ho mas citit, aj ja viem,ze sa nejako maju pocitat pohyby po 28 tt, tusim za 2 hodiny sa ma pohnut niekolkokrat, ale neviem kolko 😕

retaux
14. sep 2009

Ahojte!
U nás bol víkend oslavovací - mamina aj svokra sú Márie 🙂 A v sobotu sme boli v Mlynoch v Nitre celé doobedie a kúpila som si šaty 😵 😵 Tak sa teším z nich. Síce ich MM ofrflal, ale čo už 😝 Dám si ich na promócie. 🙂

Letu: tak ste sa teda s vašimi dohodli? Neboj, do stredy to ubehne ako voda 😉

Mish: keď si nie si istá, tak k doktorovi aspoň zavolaj 😉

mishelin
14. sep 2009

som volala teraz a on ze dnes nerobi,zajtra sviatok ze len v stredu..ja pohyby citim len nie tak casto ako predtym 😒 predtym mi brucho len tak nadskakovalo a teraz uiz menej.myslite tym ze ma menejmiesta,moze byt?ja snim aj "pohrkam"a vtedy kus podskoci,tak snad je vsetko ok,a ja sa len zbytocne plasim 😔

retaux
14. sep 2009

Mish: a nič ti na to nepovedal? Nepýtala si sa ho?

lenkamt
14. sep 2009

ahojte 🙂

Mish - chcela si kľudné dieťa - máš ho mať 😀 naše sa tiež málo hýbali, aj Verča aj dvojičky, tak snáď budeš mať tentoraz spavé dieťa 😉 ale v stredu pre istotu choď aspoň budeš kľudnejšia 😉

ja mám v živej pamäti ako sme s Bilu budili naše deti niečím sladkým, alebo hýbali brušiskami aby sa zobudili 😀

Ret - no to čo už má byť - DNES si prosím fotku novéhu účesu v nových šatách 😵 jasan? 😀

Letu - nechceš prísť? treba mi umyť okná 😀