Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
8. apr 2009

Ahojte!
Tak my sme už na tom lepšie, Lucka už včera neteplotovala, tak možno dnes vybehneme na chvíľku na prechádzku.

Ja tiež nemám rada veľkú noc. Tento rok aj MM zahlásil, že by sme mohli niekam vypadnúť. Chce ísť do ZOO. Ja by som sa taaaaaaaaak tešila.

lenkamt
8. apr 2009

Ret - super že už je lepšie, my sme tiež najprv chceli do bojníc ale tam bude isto kikilion ľudí 😖

no a naše nočníkovanie - semtam sa vypýtajú, ale kakajú zásadne do plienky, takže moja lenivosť zvíťazila a nohavičky odkladám na neskôr 😖 fakt sa mi nechce 3x denne gabať dve doľaptané deti 😝

retaux
8. apr 2009

To už napadlo aj mňa, že tam bude nával 🙄 Ale do BA MM nebude šoférovať asi 😅

lenkamt
8. apr 2009

veď aj v ba bude nával 😝 ja by som najradšej išla na nejakú opekačku do lesa 😀

baileysa
8. apr 2009

Dobre ránko,
aj ja by som šla dakde do lesa,aj ked ja dáke návštevy nečakam,ani chystať nejdem.
Leni,prosim,povedz lenke,nech to s tými dverami neukazuje gretke.inak gretka nie je daka extra kecajúca,tak myslím,ze budú rovnako na tom.
ret,super ze uz pôjdete von,hneď vam bude veselšie.

Ja sa psychicky pripravujem na ten koberec,ako ho vopchám do auta???😕

lenkamt
8. apr 2009

žmurkni na chlapcov v obchode, a máš ho tam 😀

baileysa
8. apr 2009

no mňa trápi,či mi tam vojde...tásler mi povedal,ze sa to ťažko odhaduje... tak to ako čo znamena? Ze ho kúpim a mi nevojde do auta?alebo pôjdem celú cestu s otvoreným kufrom?

suzanne
8. apr 2009

ahojte 🙂

tak my sme uz doma na sk, cesta super, maly v lietadle zaspal tak aj my sme si oddychli. aj celu cestu z viedne este spal a doma sme ho len prelozili do postele.

mate tu krasne tak sa tesim, juj ako teplo 😉 matko je uz s dedom vonku a poobede asi pojdeme na zeleznu 😉

baily ved to sa da odmerat ci sa tam ten koberec vojde, my sme tak merali ked sme prevazali zabradlie v aute. aky je velky? a foto nemas? lebo ja este tiez stale zhanam 😀 ale asi kupim ten co mam vyhliadnuty len som chcela kus vacsi ale nikde som taky pekny nevidela

lenkamt
8. apr 2009

čakááááááááááááááááááááám Bilu 😀 😀 😀 lebo viem že má zapnutý pc 😀

bilushka
8. apr 2009

Leni 😀 😀 😀 😀

A este ako novinka, ze mam zapnuty PC, tak som aj ochlastana a nevyspata 😝
Hypnotizujem maleho, nech zaspi, idem si lahnut k nemu.
Vcera sme mali navstevu Mimikovcov a sme sa nejako nevedeli rozlucit 😀

lenkamt
8. apr 2009

no pekne 😀 a čo ste pili??? 😀

ja idem zožrať hlivový paprikáš a tiež si ľahnem 😅 toto keby existovalo aj v práci tak nabehnem pracovať hneď zajtra 😀

bilushka
8. apr 2009

Vino, vela 😔

Sme akoze oslavovali, ze Adamkovi uz je dobre 😅

Uz spi, ja som dopila kavu, tak si idem aj ja lahnut. 😀 😀 😀

letuskah
8. apr 2009

caute
leni nebudem na neho tlacit lebo ani do radavy nechcel ist a nakoniec sme isli tak ho necham nech si to v hlave pekne popremysla a nakoniec pride ako vitaz s napadom, ze pocuj a co by si povedala na to keby sme sli na to stretko a ja sa budem tvarit akoze wow ty mas ale skvele napady, kde sa to v tebe berie... atd atd

ret super ze vam je lepsie 🙂

bai my sme viezli v malej peugeot 206 koberec taky ten celoplosny a celu cestu som lezala pod kobercom, kufor otvoreny a chap soferoval... daj si to pomerat, sprav ocka na predavacov a bude fajn 🙂

letuskah
8. apr 2009

ja som si poupratovala balkon a povytahovala kvety, dufam ze nezacne zajtra mrznut 😠 😠 😠

letuskah
8. apr 2009

a este som sa dozvedela ze nam chcu zrusit mini ihrisko co je pri nas aby rozsirili parkovisko, tak sa tesim....

slavenas
8. apr 2009

ahojte , trochu som nakukla lebo nejako nič nestiham ... 😝

popozerala som si foto , všetky detičky sú krááásne a veľkééé, 😨 baby ja som si práve včera uvedomila že tie naše deturence budú mať o 4 mesiace 2 roky , no to už budeme taký ozajstný veľkáči .

som rada že všetkým chorúšikom sa polepšilo 🙂 🙂 to určite kôli tomu slniečku 😉 😉

viete čo spravila včera naša Vanes?? Muž niekedy keď dojde večer domov tak večeria pri nás v obývačke , vezme si takú malú okruhlu stoličku a na to si položi tanier a pivko samozrejme . No a včera malá videla že si išiel ohrievať jedenie a dotiahla tú stoličku do obývačky pri fotelku a ešte mu aj pivko priniesla na ňu 😲 😲 tak keď prišiel s tanierom mal všetko nachystané a teda sme nechápali obaja 😲 😲 .

slavenas
8. apr 2009

baily my sme, ešte ked som bola tehotná niesli v osobnom aute dvere , tak som bola nasáčkovaná na prednom skle a ešte aj brucho pred sebou, to bolo dosť komické 😀 😀

slavenas
8. apr 2009

a tiež sme už mali asi 3x oblečené len tričko a gate bez pančúch , lebo malá sa tak rýchlo spotí tak radšej ju nechám v tričku ako keby potom mala byť mokrá, ale to len väčšinou tak na obed a skoro poobede .

slavenas
8. apr 2009

letu prečo nemáš album ???

slavenas
8. apr 2009

ret, ako s cumlíkom vydržali ste ?? 😉

katika1
8. apr 2009

čaute fešandice! 🙂

lenkamt
8. apr 2009

čafte fešandy 😀

zajtra idemééééééééééééééé k Táslerovcom, tešííííííííííííííííííííííííííííííím 🙂 🙂 🙂 ani spať nemôžem 😀

mishelin
9. apr 2009

caute,tak som sa vam prisla ukazat,nech viete ze zijem 😅 uz mi je trocha lepsie,ale stale to neni to prave orechove 😒 inak nemame nic nove,tak ja idem nieco robit teda kym vladzem,ahojte 🙂

retaux
9. apr 2009

Ahojte!
Mish: super, že ti je už lepšie 😉 Uvidíš, už sa to bude len zlepšovať a zlepšovať a ani nebudeš vedieť, že ti niekedy niečo bolo.

Slavi: vydržali, našťastie. Bolo mi všelijako pri tej chorobe, ale už je to za nami a včera bol prvý deň, kedy si už ani len nevypýtala dudu 😵

Lenka: tak dnes vám prajem s Baily pekné stretko 😉

peta28
9. apr 2009

Cauko cauko. Baby pekne sviatky prajem. Oddychnite si ked sa bude dat. Myslim ze sa tu ani nikto neukaze..

Ja som rano nakupila na trhu redkvicky a cibulku, klasika moja predvikendova a som rada ze som isla rano, lebo uz teraz som musela preskakovat dochodcov.
My sa chystame na bicykle, najprv sme chceli cyklosedacku kupit, nakoniec sa mi podarilo najst pozicovnu , tak vyskusame ci tam najprv bude chciet sediet ci to pre nas nebude zbytocna investicia. Ak sa to Timke bude pacit tak kupime. Mam uz ja vybranu jednu z toho cykloobchodu z Podunajskych , stoji tam 105 eur a potom som ju nasla tu istu na internete za 65 eur. Tak to je uz dobry rozdiel.. este dnes pojdem niekde dokopit prilbu a mozme vyrazit.

Lejla vcera som si nasla odkaz na skrinke ze mala nema plienyk ani utierky.. tak som dnes dovliekla plienky babylove. Mne je to ozaj zahada ked bola mala 2 tyzdne doma kde sa podeli jej plienky.. fakt super 🙄

letuskah
9. apr 2009

caute
slavi takt o by sa moj muz potesil takej dcere keby mu aj pivko nachystala, to ani ja nerobim 😀
album som zrusila lebo som tam mala strasny bordel, hadzala som fotky kde bolo miesto tak zacnem od znova

ret super ze ste vydrzali bez dudla, gratulujem, hlavne reba vsetky schovat aby si nespomenula na to ked nejaky uvidi

mish ja uz som aj od majky vyzvedala ako sa ti dari ked sa neozyvas, tesim ze ti je uz lepsie, hlavne vela oddychuj a rob len to najnevyhnutnejsie pre teba a pre patka, na ostatne sa vykasli!!!

peta to je skvele, asi si neuvedomili ze mala tam nie je a zabudli ich nepouzivat

my nic nove. stale sme vonku 🙂 vcera som Kubkovi kupils topanocky tieto https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... a som spokojna

lucim sa aj ja, pekne sviatky vam vsetkym prajem, oddychnite si a budte vsetci zdravi 🙂

lejla77
9. apr 2009

peta28:
tak super 🙄 Ja som si tam minule vsimla - asi pol balika a fixkou napisane ze Timea. (tusim tak to tam bolo). a boli pohodene pod oknom, kde ich prebaluju - pri radiatore - myslim, ze vtedy ste uz boli doma s kiahnami. 😨

slavenas
9. apr 2009

ahojte baby tak aj ja aspoň na skok,

letu takže jarné upratovanie aj v albume 🙂 🙂 ty si šikula. No ved to s tým pivom ja nechápem, lebo ja to tiež nerobím a dúfam že ani robiť nebudem 😀 😀 😀 keď bude staršia tak ju v tomto privediem na správnu cestu 😀 😀 😔. Topánky sú super.

peti a na koho ich minuli keď mali všetky deti kiahne ??? či nie ??

mish super že už je lepšie .

Ja vám tiež všetkým prajem príjemné sviatky a oddýchnite si pa pa

lejla77
9. apr 2009

Ahojte,

zelam krasne sviatky 🙂
Ja som tu az v utorok.

peta28
9. apr 2009

Slavka lenze tie kiahne mali tie deti postupne.. tak neviem, ale uz som si napisala do kalendara ze sme doniesli dnes plienky a cca 4 denne, tak nam musia vydrzat do konca maja