Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
25. jún 2009

čaute čaute
lenulík kráááááásnu dovolenku prajem a svinsky závidím 😀

letuskah
25. jún 2009

leni prajeme stastnu cestu, teda to balenie, klobuk dole. hlavne nech ste zdravi a uzivajte si 🙂

a davno tu neboli hovienka, tak ja len ze dnes Kubko cely den nekakal, tak teraz neviem ci je to preto ze sme skoro cely den boli vonku, on vonku nekaka len doma, alebo ho zapieklo z tej nemliecnej ryzovo mrkvovej kase co mava rano aj vecer. zajtra mu rano skusim dat mlieko snad mu to neublizi.

a dnes poobede sa mu na krku, za usami, na spankoch a na cele vyhodili drobne cervene vyrazky, vyzeralo to dost zle ale ako podvecer zaslo slnko, tak mu to dost rychlo pomizlo, moze to byt alergia na slnko? ze dlho nebol, lebo ja mavam na slnko ale svrbi ma to aj dva tyzdne potom a jeho to svrbelo len ako sa vyhadzal a potom zmizlo 😕

letuskah
25. jún 2009

maji brnkni zajtra Peti, hadam sa maju lepsie

akvabela
26. jún 2009

Ahojte 🙂

Leni, priiijemnu dovolenku! A aj ostatnym sucasnym a buducim dovolenkarom pekne pocasie, ale hlavne v zdravi a oddychu prezitu dovolenku!
Zuzi, dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam!
Peti, dufam, ze Timka je uz z najhorsieho vonku a budete moct byt opat doma! Vsetkym ostatnym chorusikom nech sa takisto polepsi a su fit!
Meg, Katika gratulujem ku statniciam 😎 !
Mima, Ret pekne fotky v pase 🙂

Maji, Slavi aj Yvettka vcera pozerala krtka, kde sa maly zajko stratil mamine, ked volal mama, tak jej krivilo ustocka a ked volal o pomoc v rieke, kde nevedel plavat, tak sa jej skotulali slzy po lickach, mojino, som nevedela, ze to bude az tak prezivat, pri Majke si to nepamatam, ale zas tohto krtka sme vtedy nepozerali...

retaux
26. jún 2009

Ahojte!
Akvi: dík. Minule som ťa spomínala, že si tu dlho nebola. Čo je s tebou? Nestíhaš?

Lenka: šťastnú cestu a poriadne si oddýchnite 😉

retaux
26. jún 2009

My sme dnes prvý deň natvrdo doma bez plienky, lebo ona sa nebude pýtať, keď bude mať Pampersku asi ani v osemnástich 😠 Tak sme bez plienky. Uvidím, či ju takto skôr trkne vypýtať sa.

lejla77
26. jún 2009

ret:
pekna fotecka 🙂

Daj potom vediet, ako ste dopadli. Lebo my tiez este chodime s plienkou. 😖 Ja som si myslela, ze ked bude teplo, tak budeme po vonku behat bez plienky - ale to teplo nejako neprichadza. A minule ked bolo teplo asi mesiac dozadu - tak som vonku skusala a behom hodiny som ho 4 x prezliekala, co sa pocikal. Tak ma to prestalo bavit a dala som naspät plienku. Aj ked som ho skusala davat, vzapäti na to, ako som ho obliekla, sa pocikal a ani raz sa mi vonku nevycikal. 😖 Ale tiez by som to asi mohla skusit tak, ako ty - ze doma, napr. cez vikend by som mohla skusit bez plienky a budem ho davat kazdu chvilu na nocnik.

mmem_
26. jún 2009

ahojte🙂

tak lenka uz ide vyletovat 😀 tak prajem kraaaasnu,pohodovu dovolenku, pfuj,pfuj, nech si poriadne oddychnes
a bambulu napalim a ked budem na SK tak to poslem,

letu: netusim co to moze byt,ale aj my sme nejaky osypany nad nostekom,ale netusim z coho 😕

akvi:ahoj, co je s tebou, si tu sto rokov nebola

slavenas : a mas aj nejaky navod na krtka?na tu tortu myslim,mne prisli dnes tie farby a ta hmota tak ked sa vratim od nasich tak sa na to vrhnem, este som si objednala take formicky kvetinkove, uz vidim ze mam novu zavislost 😅
ale to asi nie,ja nie som moc na pecenie

a mame nove DVD krtkov,tak odrana uz pozerame 😠 😠

a este mame aj sopliky 😠 😠 😠

mmem_
26. jún 2009

a moj posledny pokus s nocnikovanim dopadol tak ze maly sa mi vykadil za stol a prisiel mi povedat ze AHA 😀 😀 😀
tak to necham asi tak este 😀

baby a kolko dovolite pozerat detom telku? lebo mne uz niekedy zacne pistat rano ze trto(KRtko) a neda sa nijako presvedcit ze nebude pozerat,tak to vacsinou vzdam 😒

mmem_
26. jún 2009

a este mam dalsiu dilemu,dost uvazujem ze ked sa narodi druhe male,tak dam aspon na 2hodinky rano maleho do jasliciek,je tu taka moznost. Co si o tom myslite.

mne by to dost pomohlo,len ci sa maly nebude citit taky odstrceny, no uvidime ako to budeme zvladat,este mam chvilu cas

lejla77
26. jún 2009

mmem:
to mate super, ze pozerate TV - my nepozerame absolutne nic 😠 A ja by som chcela, aby maly trosku pozeral rozpravocky - jeho vsetko bavi len pol minuty a potom vymysla a lieta - vobec sa nezastavi.

mima07
26. jún 2009

cauko
ani my okrem sprav nepozerame nic ale mne to nevadi
zato stale vymysl dnes uz stihol zletiet z gauca vonku sa cely pooblievat a hadicou ostriekat aj mna 😠 😀 😀
mmem ja by som ho do tych jasli davala uz od septembra potom mu to take nepride ze je odstrceny a mozno by som davala radsej 2-3 krat na 4 hodiny za 2 hodiny nic nestihnes
chorusikovia uzdravujte sa
lenka uzi si dovolenku tiez zavidim
dnes sa ukazuje pekne tak snad to vydrzi
ret pekna fotka

zuzana76
autor
26. jún 2009

ahojteeee

letu, boli sme u lekarky a povedala,ze deti mavaju vselijake obdobia, moc bon legativny, tak vyzera byt vsetko ok. Ale ona ma videla v tom stave ako ma ocino niesol k doktrorke a povedala,ze som vyzerala na umretie a ze maly to moze mat aj toho, proste,ze to vsetko videl, ten zachvat a nevie to spracovat ☹ , ze mam len vydrzat a ponuakt mu vsetko co je navarene aj nenavarene. Inak vcera zjedol 2 rohliky , polku bananu, trochu hraskovej polievky a jeden maly syrovy kolacik, jedneho brumika , je to malo? mne sa zda, ze nic poriadne nejedol, take navarene, myslim.

ideme na chvilu von, prsalo, ale teraz prestalo

akvi, dobre ze si sa ozvala, dakujem

tintinka
26. jún 2009

ahojte.
dakujem za gratulacie 🙂
mmem, ja mam maleho prihlaseneho do skolky od septembra. tiez stale vaham ci ho tam dam (aj ked posledne dni som pevne rozhodnuta ze aj na cely den, lebo ma len nervuje), aby sa necitil taky odstrceny, hlavne ked ja mam termin druheho, aby to nebral tak, ze som si doniesla domov ine babo tak jeho davam prec. ale hadam to nejako zvladneme, lebo mne to na tych par hodin urcite pomoze, keby bol v tej skolke (akurat dovtedy este musime odstranit cumel a plienky)

lejla77
26. jún 2009

zuzi:
nemyslim si, ze je to malo, my tiez niekedy mavame take dni, ze je len somariny okolo a na obed len trochu polievky. Ale u nas je to malokedy - no my inac papkame pekne - ale tiez jedno cez druhe.

tintinka
26. jún 2009

zuzi, ja tiez do mojho niektory den nedostanem nic normalne, podla mna. su dni, ked mi vydrzi cely den na mlieku, na ranajky mlieko, na obed mlieko, na veceru dvakrat mlieko a medzitym voda. co narobim? podla mna ti zjedol celkom dost.

slavenas
26. jún 2009

ahojte

ret pekná foto v pase, držím palce dnes 😉

letu a nemohli to byť len potničky , ked to zmizlo

mmem , ja nemám žiadny konkrétny návod ale plánujem to tak že moja mamina, lebo pekne kreslí takéto blbostičky, mi nakreslí na veľký papier krtka z predu a to mi bude slúžiť ako predloha a forma . Spolieham sa na to že marcipán schová nedostatky na korpuse a podobne 😝 😀 a budem sa riadiť aj návodmi na tejto stránke http://www.katherine.sk/uvod/torty-krok-za-krokom/ nie je tam konkrétne krtko ale sú tam návody na prípravu torty obaľovanej marcipánom
a tiež ako vraví mima by som malého dávala do tých jaslí skôr , nie až ked príde bábo a určite tie jasle nie sú zlý nápad budeš v kľude aj ty a aj tvoje detičky. 😉

zuzi to podľa mna Paťko zjedol celkom pekne .

mima Alex tradične akčný 😀

a k tomu pozeraniu telky , moja malá tiež niekedy v kuse otravuje že chce ktka a je to na nervy ale ona niekedy pozerá možno prvých 10 min a potom už len chce aby to išlo ako kulisa v pozadí a pozrie iba ked ju niečo zaujme. Ked vidím že čumí na tú telku už dosť dlho tak jej ju vypnem a to je potom krikúúúúúúúú ale nech sa dieťa aj inak zahrá no nie ? 😨

tintinka
26. jún 2009

vidim ze krtko vedie. u nas tiez len krtko alebo na minimaxe masinka ale na tu malokedy natrafime

slavenas
26. jún 2009

tak tak v prvom rade krtko ale niekedy dá za milosť aj včielku Maju, alebo máme aj takú o tučniakoch a

maji4
26. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂

Tak som volala Peti a ešte stále sú v nemocnici zápal jej už ustúpil dali jej preč už aj tú kanilu z ručičky a teraz čakajú ,že v pondelok jej budú brať kontrolný moč takže do pondelku tam s Timkou bude ešte minimálne ☹
Všetkých vás pozdravuje a ak si nájde večer čas tak sa pripojí 😉

zaspávanie zasa som pri je musela byť a už keď som jej robila mlieko tak sa utvrdzovala ,že maminka bude spinkať s Lili tak som tam pri nej ostala...čo už narobím 😒 😒

maji4
26. jún 2009

u nás tiež ide dokolečka dokola krtko ale tiež to pozerá len chvíľku a má to ako kulisu občas sa obzrie ale inač nič 😉 a ešte aj bambulka u nás ide ale to ju bavilo pred mesiacom teraz si pýta krtka 😉

maji4
26. jún 2009

ret pekná fotka v pase 😉 😉

maji4
26. jún 2009

Zuzi dúfam ,že to má Paťko len nejaké obdobie ale neboj ved akurát včera sme to tu spomínali ,že sú deti nadmieru citlivé.....

maji4
26. jún 2009

mmem dobrý nápad s tými jaslami 😉 😉 a neboj on si zvykne a uvedomí si ,že má súrodenca 😉 😉

maji4
26. jún 2009

let neviem čo by to mohlo byť a neni to reakcia ešte na ten džem??

maji4
26. jún 2009

a tá stránka s tými tortami je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉

lejla77
26. jún 2009

Super, ze sa Timka ma uz lepsie. Snad ich v pondelok pustia. Hned som kludnejsia. 😎

letuskah
26. jún 2009

caute
ret pekna dotka v pase 🙂 konecne vas obe poriadne vidno
mmem urcite ho daj do skolky, a cim skor tym lepsie ako pisu baby, bude to mat ako hru s kamosmi a nie akoze ho maminka dala prec, budeme drzat palce
aj tintinke budeme drzat palce, hlavne treba podla mna vacsie deti zapajat do vsetkeho kde sa da okolo babetka noveho aby sa citili sucastou a nie mimo, teoria je krasna ja viem ale pevne verim ze to moze fungovat...

volala som so svagrinou atiez vravela ze potnicky, aj teraz doobeda ich mal a potom zmizli. ja som myslela vzdy ze potnicky sa vyhodia a ostanu som netusila ze takto miznu, tak som zase o nieco mudrejsia a o nieco menej hystericka a vyplestena 😀

dufam ze Timku v pondelok pustia, doma je doma 😵

letuskah
26. jún 2009

ja telku zapinam len ked si Kubko vypyta rozpravku a ked nepozera tak dam radio alebo v nestrazenej chvili to vypnem, on pri rozpravke vydrzi dlho ak ho bavi, ak nie tak pyta inu a krtka mame len cez pocitac tak to ho vzdy presvedcim ze teraz buva atak nevypytuje moc ale tiez sa u neho javia znamky zavislosti 😀

letuskah
26. jún 2009

zuzi to je mozne ze ho ten tvoj zachvat zobral, vela ho mojkaj a bude vsetko ako ma byt 🙂