Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
17. sep 2009

jej podarilo sa 😵 😵 😵 😵

bilushka
17. sep 2009

Letu, my sa este stihame aj o oteplovackach bavit 😀 😀 😀 😀 😀 😀





No ja neviem ci niekde zozeniem take len oteplene gate, zatial som to videla len na MMB ako baby predavali uz nosene, v obchode vobec.....

katika1
17. sep 2009

bilu lenke som slúbila že dnes večer dám oblečko do albumu
a do ip mi napíš presnú adresu
ň

bilushka
17. sep 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!

Lepsie jak orgazmus byt na druhej strane ved sa to nedalo citat 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
17. sep 2009

idem vyvesit pracku, caute

letuskah
17. sep 2009

bilu ja mam tiez oteplovacky jedny zo sekaca a jedny po netery, ale v sportovych obchodoch by to mali mat nie?
ale idem kym mi to nezplesnivie 😝

bilushka
17. sep 2009

Letu, sportove som nekukala este, len komercacke HM, CA a pod. a potom v Parndorfe a nikde take nemali, ved este posnupem a ked nenajdem nazivo, tak objednam cez ten MMB.

Tak vecer caute 😉

lejla77
17. sep 2009

bilu a to si sa akoze ako dostala k tej dr.?? Ako si zistila, ze nieco nie je Ok, akoze tie driekove svaly, ci co... 😕 A ta klenba na nohe, to akoze nam take nieco nikto nekontroluje. To mam pozerat ja, alebo co????

mishelin
17. sep 2009

caute baby,taku dokiho vsetko ok 🙂 male sa rozhybalo ma sa k svetu 🙂 inak vtedy teda pred dvomi tyzdnami ked som bola na kontrole tak mi povedal ze babo ma presne tie iste miery ako patko len placenta je inak,tak mu vravim ze no zbohom ze ma 1720 gramov to bude reku asi zase vakuovy,ked bude taky velky 😅 a on ze nebojte sa dajako bude 😅 ale zo no asi budete mat ten isty scenar.lebo ze ak bude mat tolko vela ako prvy tak ze asi zas enebudet chciet ist von,som mu povedala nak ma neplasi furt..ze to nemusi byt take iste 😝

tintinka
17. sep 2009

ahojte.
mischelin neboj, nemusi to byt zdaleka take iste.
ja som mala tomiho kliestami, a mal 3820g a 52 cm...rodila som ho vyse 15 hodin a slo to strasne pomaly a tazko.
kristinka sa narodila za 1,5 hodinky od prijatia do nemocine. uplne nevydrzatelne bolesti som mala asi len tu poslednu pol hodinu. narodila sa uplne normalne, vytlacila som ju sama a vazila takmer pol kila viac ako tomi. mala 4280 g a 51 cm. takze druhe dieta o dost vacsie ako prve a porod o dost lahsi ako prvy...nech aj tebe to tak vyjde 😉

maji4
17. sep 2009

Tontonka ani neviem ,že by som ti gratulovala ku dcérenke tak teda ešte raz všetko najlepšie a hlavne gratulujem ku dcérke nech rastie do krásy a nech je hlavne zdravučká 😵 😵

Ja som Lili ešte na jar kupovala zimnú vetrovku tak teraz sa vytešujem ako som lacno natrafila a je jej suprová 😵 😵 takže o starosť menej a tak isto som to riešila aj s čiapkami mám 2 čo sú jej ešte stále dobré a kupovala som ju na koniec zimy ved všetci vieme ,že zima bola dlho predlho 😖

biluš tak zasa o rok 😠 tí doktori fakt nevedia čo od dobroty ved kopec detičiek tam chodí čo to fakt potrebuje a aj my a aj vy sa tam musím terigať len preto lebo oni chcú 😔

maji4
17. sep 2009

Mish super ,že je u teba všetko OK 😵 😵

maji4
17. sep 2009

biluš super ,že ste sa mali super 🙂

katika1
17. sep 2009

No fešandey, idem nahodiť do albumu tepláčiky - nie na Riškovi, leni 😀 nechcel sa parádiť..
aj tričká a pyžamká..
a Bilu bodynká majú nádherné, ale 104 budú mať až o dva týždne.. donesiem ti do Ba.. 😉

lenkamt
17. sep 2009

ahojte 🙂

Bilu - boby budú budúci týždeň, kámoška nákupy posunula 😉

Tintinka - gratulka k dcérke a zájdi častejšie 😉

Kati - škoda 😀

a Mimi tu už vôbec nechodí, Nika? Mmem??? Ret odkedy je ostrihaná tak sa zatajuje 😅 to sa iba ja tak nudím či čo 😅 😀

katika1
17. sep 2009

tak už to tam je.. ak niečo, tak ip
Leni, aj tepláky budú mať v oktobri ešte nové druhy..
aaa tie čísla nad tým sú ceny 🙂

lenkamt
17. sep 2009

ja chcem všetko aj to chlapčenské, krááááááááááááásne 🙂

pri tých posledných tričkách nevidím cenu 😕

katika1
17. sep 2009

leni 5

lenkamt
17. sep 2009

aj tie hello kitty?????? 😕 ty kokso, idem pozrieť na stav účtu, ja chcem asi fakt všetko 😀
zajtra si to spíšem a pošlem ti zoznam 😉

katika1
17. sep 2009

jáj a to zeleno-žlté motýlikové je za 10

katika1
17. sep 2009

hej aj tie 🙂 tie sú náááádherné, fakt!!! a za kvalitu ručím 🙂 sú to všetko slovenské výrobky.. šité 20 metrov od nášho domu 😀

bilushka
17. sep 2009

Kati, ja uz som ti poslala zoznam, sa tesim 😵
A z bodyniek 104 som stastna, lebo to je umenie zohnat 😝

lenkamt
17. sep 2009

Kati - a môžem hodiť info aj do martinčaniek a dvojičiek????????

bilushka
17. sep 2009

Leni, pokup aj Verci, skoda ze vacsina tych veci su pre baby, to zeleno zlte je krasne a ta cena-to musite baby co mate dievcatka kazda povinne zobrat 😀

Tintinka, zo srdiecka blahozelam k malej princeznicke a zaroven obdivujem, ako si to zvladla, lebo moj tiez nebol ziadne fifipierko, ale rozmery tvojich deti mi vyrazaju dych 😲
Teda hlavne mala, ze 4280 g a to ze dievcatka su mensie 😀

Lejla, ked mal maly 11 mes. a zacinal chodit tak daval jednu nozicku dovnutra, tak ma moja pediatricka poslala do rehabilitacneho centra, nech sa na neho pozru a oni povedali, ze ta nozicka sa casom upravi, ako si bude viac isty v chodzi, ale zistili mu, ze ked sedi, tak nema rovny chrbatik, ale gulaty a teda ze ma slabe tie svaly, tak sme na to cvicili na fit lopte take posilovacie cviky a masirovali ho-nic strasneho, pre mna bolo najhorsie dochadzat z Biskupic do Dubravky, nastastie sme tam boli asi 5x, ked ma to naucili a potom sme uz mali cvicit len doma.

katika1
17. sep 2009

leni možeš.. ale neslubujem že budú všetky velkosti
ale popýtam sa 😉
inak viem zohnať od velkosti 74 (bodynká aj menšie) po velkosť 150 myslím 😉
aj Verči niečo ak chceš 🙂

bilushka
17. sep 2009

Kati, budes s furikom z tej firmy vychadzat kazdy den 😀
Si si po statniciach a svadbe zase vymyslela zabavku 😀

lenkamt
17. sep 2009

to zelenožlté myslíte tú supravičku s motýľami, to chcem 104 na jar bude akurát 🙂 a že za 10 😕

Verči tiež zoberiem to je jasné 🙂

letuskah
17. sep 2009

caute
mish tak super ze je babo OK a tohoporodu sa neboj, ved to ani on nemoze vediet ako bude o mesiac, mesiac a pol, prd o tom vie... len si to ty pekne uzivaj ak sa ti da 😉

tintinka gratulujeme aj my k dcerke 😵

baby zajtra je pri strkovci den colnikov, ma tam byt daky program aj pre deti, psy a zbrane tak ak sa vam chce pridite, my pojdeme, robi mi tam kamoska tak sa pojdeme na nu pozriet 🙂 je to od rana

katika1
17. sep 2009

leni, ale majú len jednu 😅
može byť aj tak???

katika1
17. sep 2009

inak tie plyšové bundy budú mať aj miesto opičky s autíčkom 😵 ale ešte sa šijú
aaa ja malému beriem dve.. strašne sú teplé