Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
28. dec 2009

ahojte

lejla, to mi je luto, hadam len nejaka viroza a budete uz ok, skoda,ze akurat cez sviatky

mishelin
28. dec 2009

ahojte,lejla aj my sme chori,teda obaja chlapci 😖 a maly ma taku pliagu po tvari na photovosti mi povedali ze to moze byt aj kopryvka 😖 a moj mudry dokt si furt len svoje ze to ma zo stravy ze ste daci pojedli 😠 a ja ze urcite nie,davam bacha a nema to nikde inde len na hlavke ☹ dal fenistil,daco proti kalsu,na sople...a na pohotovosti mi povedali ze to neni ani zo stravy ani z orasku bo to by mal na celom telicku..to je take ze bodka velkostisosovice dookola cerveny flak velky ako ked vam dakto slahne prhlavou cez ruku 😝 😔

mishelin
28. dec 2009

zuzka tebe gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵

a dodatocne vam zelam pekne sviatky 🙂

lejla77
28. dec 2009

mish:
☹ do kelu, dufam, ze to rychlo prejde.

lejla77
28. dec 2009

Kocky,
zhanam nejake zateplene nohavice pre maleho - najlepsie nieco take ako oteplovacky ale len do pasa. Neviete nejaky tip? Myslim take do snehu, lebo mame len overaly a to sa mi nechce obliekat mu do skolky. Tie mu davam na von, ked je sneh.

zuzana76
autor
28. dec 2009

mish, chudatko tobiasko, hadam mu to rychlo prejde, fakt netusim, co by to mohlo byt 😒

dakujem 😵 , uz taham 10 tt podla PM , ale babetko je o tyzden mensie, teda taky 9 tt

zuzana76
autor
28. dec 2009

lejla, ja som objednala v Neckermann, ale aj s vetrovkou, a oteplovacky do pasa za 27 eur, ale ten pas sa mi zda nejaky uzky 😒

lejla77
29. dec 2009

zuzi:
no ved prave, ze bundu nepotrebujeme.

lejla77
29. dec 2009

Kde ste vsetky, co ste si dali zaväzok, ze cez sviatky neinternetujete? ☹

tintinka
29. dec 2009

lejla, ja som kupila malemu take fajne hrube sustak zvonku a flis zvnutra, za 7 eur.

lenkamt
29. dec 2009

no čaume 😀

konečne mám počítač 😀 😀 😀

vidím , ale že som tu nič nezmeškala 😠

teda baby hanbite sa, pekne naklušte a pochváľte sa čo ste dostali pod stromček, kto nový je tehu a hlavne kto koľko pribral 😀

zuzana76
autor
30. dec 2009

ahojte

http://picasaweb.google.sk/puertobanus1/Vianoce...

nase fotky z vianoc, mozete pozriet 🙂

peta28
30. dec 2009

Cauko cauko
ja som dnes v praci a este aj zajtra.. ale velmi sa mi nechce nic.. zdochol tu pes
Lejla a Mish to mi je luto, ze ste takto dopadli, drzi palce aby ste boli coskoro fit.

My sme mali krasne Vianoce, mala bola uplne hotova z darcekov ani nevedela co s nimi ma robit, taka bola zlata, ale rozbalovanie je ide uz velmi dobre. Najvacsi uspech mala samozrejme kuchynka a babika, tak nevedela s cim sa skor hrat. Buduci rok jej dame ais menej darcekov a viac pocas roka.
Vcera sme uz definitivne demontovali postielku, lebo uz v nej nechcela spat, lebo ze je velka baba a bude spat na velkej posteli. 2 x sme ju sice nasli spat na zemi, ale v pohode ani sa nezobudila, lebo sme dali na koberec este matrac z postielky, tak sa zgulala na neho a potom este pokracovala v gulani do stredu izby a chrapala dalej.

Akurat s cikanim sme na tom le zle zle.. ja budem na plienky robit ani neviem dokedy, lebo stale si cvrkne a len podla toho ze uz ma mokre gatky tak sa pyta cikat, ked jej dam tu gatkovu plienku lebo uz ma nebavi ju 100 x prezliekat, alebo ked ideme von, tak sa nepyta vobec a kludne sa do nej vycura, ze jej to az pretecie von. Tak nechapem kde robim chybu, ale ais musim pockat pokial si to v tom svojom mozocku uvedomi ze aha teraz chcem cikat a vypytam sa. Uz som skusila ze aj krtka jej zakazem, ze az ked sa zacne pytat , a to celkom pochopila ze krtko nebude ale nepyta sa..

Lejla ja som taka gate kupila na babybazare asi za 100 korun, nosili sme ich aj minuly rok a este su nam dobre aj tento rok

peta28
30. dec 2009

Zuzi sklanam sa pred tvojou vianocnou sviatocnou tabulou 😉 Patko velikansky fesacisko. Uz sa tesi na sestricku/ braceka?

lenkamt
30. dec 2009

ahojte 🙂

Zuzi - krásne fotky, asi to bude zase chlapček veľmi si peknučká 😉

Peti - a vrtačka ako dopadla???? s cikaním by som to tiež zatiaľ neriešila, asi musí prísť nato sama a zákazy by to mohli len zhoršiť.

naše fotky:
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Vianoce#
je tam aj nová sedačka, skrinka na pc a svietnik čo mi robila Verča 😵
ešte nejaké fotky má Ivka vo foťáku čo vyhrala v tombole na diske 😀 ale je chorá tak mi ich ešte neposlala 😖

v čiernych ovciach na čt bol test na digi zrkadlovky tak tam najlepšie obstál Canon eos 500d, tak idem asi po ňom 😀

zuzana76
autor
30. dec 2009

dakujem babule

ved si ani neviete predstavit ako mi bolo na grc, ked som to vsetko vyvarala 😀 , ale najhorsie bolo to pecenie, 2 torty som pokazila, az mi bolo do revu, no ale co, kaslat na to, nemoze byt vsetko perfektne, ale babrala som sa stym fakt dlho a potom to vyslo nazmar.

Zdobenie stola to ma fakt bavi, v tom sa vyzivam a premyslam uz asi mesiac dopredu v akom duchu to budem ladit.

Leni,a j ja si myslim,ze bude chlapcek, sice nasi by chceli dievcatko velmi aj moja sestra, nech am jej natalia partacku, ale mne je jedno, nech je hocico, len nech je zdrave.

Peti, aj som myslela,ze vy zu cikate a kakate jedna radost, tak vam drzim palce, nech sa to cim skor podari.

Leni idem okuknut vase fotky
🙂

zuzana76
autor
30. dec 2009

leni nadherneeeeeeeee, vidim,ze niekto sa pohral s tymi fotkami 🙂

kocky su zlate, uz normalne modelky,ako vedia pozovat

Verca je normalna sikulka, krasny svietnik ti vyrobila 🙂

a sedacka je pekna, mne sa velmi paci, neviem co mal tvoj muz proti nej

peti, tebe vobec nezavidim,ze zarezavas v robote 😝

zuzana76
autor
30. dec 2009

ja som dostala od muza vonavku benneton Hot, ale mne nic netreba, najkarjsi darcek som dostala uz pred sviatkami 🙂

ja som muzovi nic nekupila, ale on je taky narocny,ze jemu sa neda kupovat, zato teraz sme boli v Avione a pokupil si v Pietro Filipi 3 svetre, tak ma aj on nove veci

Patko samozrejme dostal najviac, ale na etapy - najskor len u nas od nas, potom druhy den u petovych rodicov, ale tie darceky zostavaju u tej babiny 😠 , aby sa tam patko tesil, si ho musi kupovat darcekmi
potom prisli nasi a zase doniesli nejake auticka a potom dostal este u mojho brata auticka, pyzamo a knizku

najviac sa vsak tesil autickam z rozpravku Cars, to sme mu mi kupili, asi 20 aut a stalo tu nejakych 40 eur 😕 , take su drahe tie mini auticka a potom este lego - domcek a asi 4 knizky a to bolo vsetko, viac mu netreba, aj tak ho zo vsetkych hraciek zaujali len tie auticka Cars a este ta knizka od mojho brata, lebo to bolo tiez o rozpravke Cars

zuzana76
autor
30. dec 2009

jaj a este samozrejme od nasich a svokrovcov som dostala peniaze, ze nech si nieco kupim, ale teraz mi fakt netreba nic nove a ked vsetko pojde dobre a budem vediet,ze co cakame, tak zacnem nieco kupovat na babenko

zuzana76
autor
30. dec 2009

to sme mu my kupili - aka hrubica

peta28
30. dec 2009

Tak som prisla z Billy, minula som posledne gastrage, ostalo nam ich za 35 eur, tak som si myslela ze co vsetko kupim.. a trt makovy, jedna igelitka a to som ani maso nekupila.

Leni krasne fotky, male su strasne fotogenicke, to u nas pokial urobime nejaku pouzitelnu fotku tak to aj z 20 - tich zaberov je pouzitelny jeden. Preto sme ani kalandar nedali robit. Sedacka vyzera super, farba je velmi pekna a mne sa velmi pacia take jednoduche tvary.
Vrtacku sme nakoniec nechali u starej, ale darceky co dostala doma ju uplne zatienili, sice trochu vrtala a tesila sa, ale doma sa s nou vobec nehrala, bola iba v kuchynke. Ale serie ma ta stara, si predstavte ze od druheho sviatku vianocneho hovori malej ze pride pride sa pozriet na stromcek. V nedelu a v pondelok sme ju aj cakali a nic a ona sa dovalila hned dnes ked vedela ze som isla do roboty, tak uz o 11.00 bola u nas. Si myslela ze nebude nic navarene, ale nastastie som uz od rana navarila.

peta28
30. dec 2009

Zuzi to sa asi podla tehotenstva neda identifikovat ci dievca alebo.. myslim si to kvoli svagrinej, lebo od zaciatku sa pri druhom tehotenstve citila inak, ine chute a ine vone jej vadili a ma obe dievcata

peta28
30. dec 2009

Zuzi budete to chciet vediet, alebo sa nechate prekvapit ako bailey?

peta28
30. dec 2009

Zuzi mala cikala aj kakala, velmi pekne sa pytala. V skole sa nepocika a ze vraj sa aj pyta, co som sa pytala uciteliek. Rano jej dam gatky a cely den ma tie iste. Ale doma to nechapem, uplne salam, parky...
Akoze na zimu je to aj dobre, aspon ma ritku v teple a nemusim riesit kde ju dam vonku vycikat, ale fakt nechapem ze je sikovna na ine veci. vsak plynulo rozprava, spieva.. atd a toto si nevie dat dokopy.
Najhorie je ze sa jej pytam ci chce cikat, aj 5 x sa opytam a ona ze nie a o 10 sekund sa pocura.
Alebo jej poviem ze pod vycikame sa ze uz si dlho nebola, tak zacne zurit ze nie , nie ze ona nebude , nocnik hodi cez celu izbu prec ze nechce a nocnik ani nedopadne na zem a uz je pocurana.. tak nechapem nechapem

zuzana76
autor
30. dec 2009

peti, asi ked sa bude dat vediet, tak budem chciet vediet co to je,a le ved aj patko nas napisnal az do 31 tt, ale teraz by som chcela ist aj na nejaky doslednejsi UZV, take nieco ako morfologicky, nepotrebujem 3D ale nech skontroluju babetko, organy a atk, elbo toto moj gyndos nerobi a ani nikam neposiela na morfologiu

inak uz sa da zistit pohlavie aj od 12 tt z krvi matky, ale to si nedam urobit, stoji to 50 eur, o to ani tak nejde, ale zase naco , naco sa ponahlat

peti, asi musis pockat, proste doma nechce cikat, pred druhymi sa ukaze aka je sikovna a doma to ma na haku 🙂

peta28
30. dec 2009

tak som nasla tuto pani co sije tie vreckare. aha ake krasne:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=7366807

zuzana76
autor
30. dec 2009

peti, krasne 🙂

peta28
30. dec 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6154111

alebo tento

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3173833

No idem jej napisat , som zvedava co to bude kostovat

lejla77
30. dec 2009

tintinka: aj ja chcem take, kde si ich splasila?

peta:
tak super, ze sa malej pacili darceky. A s tymi plienkami sme rovnako. Moj sa vypyta tak raz za tyzden. 😖 A Stanko tiez tak, ze nie nie a v tom momente sa pocika. 😔

lejla77
30. dec 2009

peta:
aj my sme zrusili postielku asi 3 dni dozadu - ale maly spi so mnou namiesto muza 😀 Aku postel ste kupili malej? Ja sa stale neviem rozhodnut, aku kupit.