Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
26. mar 2009

letu no tu zatiaľ neleje a dúfam že ani nebude lebo to sa ani mne nebude určite chcieť 🙄 🙄

letuskah
26. mar 2009

ja si vlasy nezehlim lebo nemam co ale kym bolo co tak som nepouzivala nic ale zas je pravda ze mne by ste kucery museli lupou hladat 😀

slavenas
26. mar 2009

keď tu spomínate tých jehovistov mňa najviac otravuje ked chodia od bytu k bytu a otravujú ľudí

slavenas
26. mar 2009

zuzi aj ja som bola pri Vanes presvedčená že nemôžem byť tehotná , lebo som si vôbec nespomínala kedy sme naposledy sexovali. 😅 😅 😅 , to viete vzťah na dialku 😔

zuzana76
autor
26. mar 2009
https://www.youtube.com/watch?v=NKV-11kxQKQ

pozrite sa na toto, medzitym uz vysvitlo,ze ten 13 rocny nie je otcom malej,lebo spala aj s dalsimi chlapcami, to je brutal

letuskah
26. mar 2009

zuzi to som videla v spravach vtedy ked sa male narodilo skoro ma prekotila, ja som v jej veku ani nevedela poriadne ako sa robia deti nieto este s niekym spat a teda uz vobec nie s celou krajinou

slavenas
26. mar 2009

zuzi to je fakt brutal, už som to minule niekde pozerala , najviac mi je ľúto toho miminka .

zuzana76
autor
26. mar 2009

ja som o nich nepocula, inak ten chlapec vyzera tak na 8-10 rokov, sa cudujem,ze vedel co ma s "tym" robit a k nej nemam slov

baileysa
26. mar 2009

baby,boli sme v mc,sme mali poradu,a gretka musela zle stúpit alebo čo.od jedného takého nevinného pádu,čo dopadla na ruky,tak nechce chodiť.normálne som myslela,ze ma dáky zápal alebo čo len stála a na mňa sa liepala,úplne som bola vystrašená.potom prešla pár krokov,ale kriva na jednu nohu.a odvtedy uz zas nechce chodiť.potom sme s jednou maminkou nenápadne skúšali,tak plakala,ked jej chytila členok,tak asi to ma vyvrtnute alebo niečo iné.asi ma porazí,chuda.ale ked nemusí stat je v pohode

mimi.k
26. mar 2009

Baily 😔 najhoršie je, že nám nepovedia, čo ich bolí...ale dúfam, že to bude v poriadku. Možno si trochu narazila nožičku a bolí ju to...inak vyvrtnutie bolí poriadne 😔

mimi.k
26. mar 2009

A nemá to niekde opuchnuté?

mimi.k
26. mar 2009

Žienky, nemáte nejaký nápad, alebo ste niekde nevideli nejakú peknú kúpeľňu? Myslím hlavne farebne...dajte mi prosím nejakú inšpiráciu. Prišiel nám návrh od tej architektky a mne sa vôbec nepáči 😔

baileysa
26. mar 2009

mimi,ja si tiez myslím,ze to ma iba narazene,opuchnute to zatial nemá.
Ja som zaťažená na bielu,ta sa dá dobre kombinovať,stačí zmeniť pár doplnkov a je kúpeľňa inej farby.okrem toho sa mi páčia este take sýte pastelové farby

mimi.k
26. mar 2009

Ja keď som si raz vyvrtla členok, tak mi to hneď brutálne opuchlo, takže asi "len" narazené to bude...

Určite chcem kombinovať bielu s niečím, ale neviem ešte s čím ...

maji4
26. mar 2009

Ahojte tak sme boli u tej lekárky samozrejme čakáreň plná tak sme tam pobudli 2 hodiny skoro ma šlahlo a samozrejme môj muž už na nervy a začal mi tam vyčítať že kôli soplíku idem k lekárke 😠 😠 😠 tak sme sa v čakárni stihli ešte aj pohádať 😔 😔
Ale dr. nám dala ten pamikon a že má trošku chytené hrdielko ale že stačí len ďalej dávať ten synupret 😝

Idem vás prešítať 😉

maji4
26. mar 2009

no vidím ,že ste sa zasa virtuálne napchávali 😅 😅

bai dúfam ,že to Gretuške prejde a nebude ju to bolkať ved keď by ju to bolelo aj zajtra tak chodte k lekárke...a etš skús priložiť studené 😉

zuzana76
autor
26. mar 2009

baily, chudatko, a urcite je to z padu? lebo mojim znamym dcera tiez nechcela chodit z jedneho dna na druhy a mala zapal bedroveho klbu, ale ked u vas to prislo tak nahle, tak asi z toho padu, natieraj jej to octanovou mastou. ☹

mimi kupelna, mi mame hnedu, stale sa mi paci, ale robili sme ju v roku 2000 este, ale myslim, ze je pekna, ale dnes by som si mozno vybrala inu farbu. Moj brat robil kupelku minuly rok a kombinovali bledozelenu - taku hraskovu s bielou kavou a velmi sa mi ich kupelka paci

maji4
26. mar 2009

ozaj a ešte keď sme odchádzali z lekárne tak taká strašia tetka videla ,že mala Lilianka dudel tak jej hovorí ,že neviem čo si či si dievča alebo chlapec( hlavná vec ,že bola oblečená celá v ružovom 😅 )a ty taká veľká a ešte dudel budeš mať krivé zúbky a podobné drísty 🙄 🙄tak som jej jasne povedala ,že má ho preto lebo je chorá a je už vela hodín a čo ju vlastne do toho či má alebo nemá dudel a potom som jej povedala ,že nech si obzrie moje zuby ,že ja ich mám rovné,že ja som dudlala do 2,5 rokov 😅 🙄 🙄 som bola vytočená to čo si niekto takéto dovoľuje povedať cudziemu človeku 😠 😠

zuzana76
autor
26. mar 2009

mne sa napriklad nepaci velmi modra a este v kombinacii so zltou, alebo oranzovou. Podla mna bielou nic nepokazis, ale chcelo by to nejako ozivit. Alebo ta biela kava.

zuzana76
autor
26. mar 2009

maji, tiez mam rada take tetusky co si myslia,ze su najmudrejsie na svete 😠

prisiel mi muz, bol v Blave , budu tam na vystave Coneco s firmou, este som ho vyhnala so smetami, kupil si oblek, krasny, ale 300 eur 😖

zuzana76
autor
26. mar 2009

a ze kto sa u nas vynasa 😀

bilushka
26. mar 2009

Bailey, to mi le juto s Gretuskou a co na to povedal ocino? 😒
Tazko tak na dialku radit asi aj jemu, ze...

Neviete ci mozme aj nasim detom davat Imuno-glukan, lebo v lekarni ma presvedcili ze hej, na krabicke je napisane ze od troch rokov a mamicky tiez v tom nie su jednotne, niektore davaju uz aj tak starym detom ako mame my a sa mi zda, ze aj Peta a Lejla ste tu spominali, ze vam to odporucili vase lekarky...
Ak budete vediet blizsie info tak budem rada 😉

Este jedna otazocka na skusene nocnikarky: maly ked nema plienku pekne udrzi cikanicku, ze vobec nepusti aj hodinku-dve, len vobec nechce cikat do nocnika ani na zachod a ked mu dam plienku tak v priebehu 5 minut je precikana 😖 Teraz vecer som ho mala bez plienky a stale mi hovoril ze kaka kaka, tak ja mu ze pod na nocnik, natahoval si pipika uz ako mu bolo treba cikat a plakal na nocniku ze on tam sediet nebude, na zachode tiez nie a tak som ho posadila na vanu a vycikal sa tam, tak ale to je asi blby navyk z hladiska dlhodobeho, nie? 😕
Tak aj tu budem vdacna za kazdu radu.

V Tescu maju krasnu novu kolekciu jarnych podbradnikov s cervikmi, tak som malemu kupila, sme si urobili obaja radost, som tam bola na plienky, do konca mesiaca je akcia 2+1 zadarmo, kto este nemate.

Maji, super, ze Lili ma len sople, tak nech mate kludnejsiu noc ako vcera a Peti, ozvite sa aj vy, ako s Timuskou, velmi velmi velmi na vas myslim.

zuzana76
autor
26. mar 2009

bilu s nocnikom ti neporadim, ja maleho nenutim, zacnem az ked bude teplejsie

ani s tym Imunoglukanom, ani neviem co to je

a peta tu dnes vobec nebola, hadam su ok

bilushka
26. mar 2009

Zuzi, no ty si mi teda pomohla 😀 😀 😀
Imunoglukan je na imunitu sirup z hlivy ustricovej.
Ja maleho skusam uz od Vianoc po troske nechavat bez plienky, ale teda vobec si neviem predstavit mat ho tak stale-ze aj von tak pojdeme, alebo na spanok, mi to pride divne, ze proste k jeho ritke patri automaticky plienka. 😀

mimi.k
26. mar 2009

Bilushka, ak chceš dávať niečo na imunitu, tak imunoglukán neviem, ja dávam len Infant Dophilus - skoro každý deň. Inak nič.

No a k nočníkovaniu - Ty si väčšia odborníčka ako ja 😉

A aj ja dúfam, že Timke je už lepšie...

Ja pozerám Ordináciu a žehlím...občas si vás refreshnem...no a idem pokračovať v žehlení 🙄

mimi.k
26. mar 2009

A o chvíľu budem mať 2 tis. príspevkov 😎

bilushka
26. mar 2009

Ja som uz pozehlila, muz pozera VKV-on je u nas akoze ten citlivejsi 😀

Mimi, ale ved Infant su len probiotika na travenie, ci ako? 😕
A mas pokarhanie, lebo ste mali dnes pozerat toho Vaclava.

bilushka
26. mar 2009

Mimi, ty si aka zavislacka, ze 2000 😀

bilushka
26. mar 2009

Baby, uz iba raz sa vyspime a vyjde slniecko a bude teplooooo 😵
Ze vraj teda 🙄
Ja uz im neverim 😔

mimi.k
26. mar 2009

Bilushka, ja to dávam kvôli atopickému, ale je tam napísané, že celkovo podporuje imunitu, tak neviem...

A závisláčka asi som, priznávam 😀 a Václava ešte nemám s kým pozerať, keďže mm je na ruštine 😅 😀 😎