Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
13. apr 2009

to čo????? to ako dlho tu nikto nebol??? 😲

lenkamt
13. apr 2009

ahojte 😀

no tu to vyzerá fakt biedne keď to tu zachraňuje Katika 😀
Kati - gratulujeme k miminečkám, tešíme sa na fotky, Verča pravdaže chcela ísť ku vám hneď zajtra 😀

ja mám konečne fotku so všetkými troma deťmi tak si idem zmeniť pas 😀

lenkamt
13. apr 2009

jéééééééj aké sme krásne 😀

Bailey- dík za fotky , supiš perfiš - všade som sa musela odstrihnúť 😀 fakt som si myslela že som krajšia 😀

no a dievky nechcú jesť s ničím iným ako s lyžičkami od vás 😀 😀 😀

tak ja idem het, dúfam že zajtra to tu rozfrčíte so zážitkami a fotkami 😉

lejla77
14. apr 2009

Ahojte 🙂

Tak uz ma aj Stanko kiahne od piatku, 2 dni mal len 2 ks a teraz sa to zacina rozmahat - vyzera to fakt hrozostrasne. 😖 Som z toho na nervy - uz ma aj na pere a v kutiku oka. Inac prva vysla na pipikovi - a ja ze co to ma. Taky fasa pluzgier. Od vcera uz teplotujeme a dnes sa mi zacal skrabat. Ale nejako strasne pomaly mu to lezie von. 😖 Dnes uz piaty den a stale vyliezaju nove. 😖 Vyzera hrozne - je az zle sa na to pozerat. 😔 Nech uz je to za nami. Najhorsie na tom je byt zavretí doma. Ale my sme porusili - boli sme v chladku trosku vonku na dvore. 😔 to sa asi moze, ci nie?

lenkamt
14. apr 2009

ahojte 🙂

Lejla - 😕 tak aj vy nakoniec, mala by si mu dať horúci kúpeľ a zabaliť ho do tepla nech sa vyhádže a von až keď to pozaschýna 😉 aby nelapil aj niečo iné, lebo je oslabený, na slnko vôbec 😉

my sme spali do 7 😕 zajtra už ide Verča do školy tak sa zase budú budiť s nami 😅

no a zistili sme že ony síce rozprávajú ale svojou rečou - akože kami, tami, ťapa a podobne, stále nevieme čo čo je 😀

Kati - čakáme fotky mimín 😀

lejla77
14. apr 2009

Neviem sa dovolat lekarke. Asi ma dovolenku.
Som ho kupala 3 x v teplej vode a nic. Ale tuto noc sa cely spotil, ako dostal teplotu a uz je teda poriadne vyhadzany. Ma aj na pere aj v kutiku oka. 😢 No vsade.

lenka:
a nevies, ci sa moze kupat, ked uz je vyhadzany? Alebo radsej nie, aby mu to cim skor vyschlo? A proti teplote mozem normalka Nurofen alebo cipky?

lenkamt
14. apr 2009

ja som Verču kúpala v takom špeci kúpeli - kúpila som v lekárni - bolo to na skľudnenie aby to nesvrbelo, proti teplote normálne čipky aj sirup. +fenistil proti svrbeniu

lejla77
14. apr 2009

ok, diky, skocim potom do lekarne.

mmem_
14. apr 2009

ahojte

vidim ze to tu zije 😀 😀 😀 😀

leni: ste fesandy vsetky styri

baylisa: chvalim Minnie tricko

lejla77: chuda stanko,nech skoro fit 😒 😒

my sme boli cez vikend na morave pri vranovskej priehrade bolo nadherne pocasie,pochodili sme co sa dalo,akurat sa teraz vratit do rezimu, prihodim nejake fotos neskor

a dnes som mala na plane konecne pretriedit satstvo ale ked som mala vyhadzanu skrinu som prisla na to ze uz nemam vaky vakuuove a ked som sa rozhodla ze idem do ikey aspon nejake krabice kupit tak nemam sedacku v aute 😠 😠 😠

takze vitanie jari sa nechysta 😀

mmem_
14. apr 2009

ale je aj jedna dobra sprava, pri triedeni som zistila ze este kopec triciek nam je dobrych z minuleho leta ale nohavice teda len tak na 3stvrtaky 😀 😀

idem trochu von bo uz od rana ma taha k dveram maly za ruku 😠

katika1
14. apr 2009

Ahojte.. fotky nepridám, včera nám umreli dve šteniatka.. Nevieme čo sa stalo.. asi boli choručké. Priznám sa, že to nesiem ťažko, ale zas mám nádej, že sa nám aspon to jedno podarí zachrániť. Ostal nám najmenší, ale najživší..
Ak malý prežije, tak bude náš ale je silák, stále sa pučí, tlačí a pekne papká. Pusinka ho kojí, ale pre istotu k nemu vstávame každé tri hodiny a dávame ho na cicík.
Verím, že on nám ostane!

Poprosím, nepíšte, že vás to mrzí a podobne, ešte by sa mi to ťažko čítalo..
len som vám to chcela dať vedieť..

nina87
14. apr 2009

Ahojte,pridali sme nové fotky 🙂
Katika: neboj,je to silak 😉 🙂

mishelin
14. apr 2009

ahojte,tak u na velka noc nic moc ☹
vo stvrtok sme sli s mojou mamo a malym ku mojej starkej,ona na suz cakala a nasli sme ju na zemi,pozvracanu dostala porazku 😢 😢 😢 v piatok sa so mnou este tazko pretazko rozpravala,v sobotu bol pri nej knaz a odvtedy to snou ide dolu vodou,prestala hovorit,len spi,akoby v komeuz chystame veci na pohreb ☹ ☹ nedostane sa uz ztoho,je to strasne,tazko sa to nesie ☹ maly ju stale spomina,on ju videl ako tam lezala,ako sme vsetci revali,a este aj v sanitke ho ona volala..

a vcera vecer sme sli vsetci spat,a zrazu strasny buchot,nieco spadlo,az ma vyhodilo na posteli,a rano sme hladali co to bolo,ale nic sme nenasli,viem ze to ona sa snami luci ☹

tak ja teda idem,caute

mmem_
14. apr 2009

baby to co ta Velka noc ☹ ☹ 😒

posielam vela ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

maji4
14. apr 2009

Ahojte no konečne som sa sem dostala ...celé popoludnie som upratovala o dušu potom sme išli ešte na 2 hodiny von a Lilianka zaspávala ešte vo vani pri kúpaní 😎
Veľká noc super som si fajne oddýchla ....len som si to nejako zle vypočítala v kraslicami (musela som kradnúť Lilianke čo jej dal tatino čo si vypolieval) ,lebo prišlo vela ,vela polevačov...kamoši zistili ,že som doma tak mňa a Lili prišli vyšibať 😉 😉
No a samozrejme keďže som necvičila a žrala celý týždeň ako som bola doma tak som pribrala 2 kg 😠 😠

Mish ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Katka ☹ ☹ neboj on sa z toho dostane 😵 a potom chceme vidieť toho siláka keď už bude straší 😉 😉

Fotky detičiek súúú krásne 😉 😉 Lenka pekná fotka v pase 😉 😉

Lejla držte sa neboj prvá týždeň býva najťažší a potom to už bude dobré a bude sa to postupne hojiť 😉 ale ma to dosť prekvapilo ,že ich dostal tak neskoro po tej epidémii čo ste mali v jasličkách...

nika07
14. apr 2009

Prajem krásny posviatočný večer,

vidím či čítam , že ste všetky prežili bez následkov 😀
aj ked ako čítam aj smutné sviatky boli, ale žiaľ taký je život, držím palce ☹

ja nič nestíham, mala chce byť v kuse vonku, tak sa motáme po záhrade, konečne nám tatino spojazdnil pieskovisko, tak trávime cele hodiny vonku, ja večer odpadnem od unavy a malá ešte plná života 😠 😀

mish a koľko ma starká rokov 😔

lenkamt
15. apr 2009

ahojte 🙂

Mish, Kati - 😢 😢 😢

ja dnes volám zase na ten onkomarker, lebo stále nenašli výsledky 😠

Maji - super, že si si odýchla 🙂

Nika - asi prídeme k vám, naše sú za pieskom ako divé 😀 a tiež už nestíham, lebo sme stále von, večer padám do postele úplne vyšťavená 😖 koňa už iba ráno pri káve, kým pozerajú rozprávky 🙂

Bailey - na Davida sú ešte lístky, tak čo??? 😕 😨 😵

zuzana76
autor
15. apr 2009

dobre ranko vsetkym

katika ☹

mish, vela sily prajem ☹

lenka, drzime palce aj paste a myslime velmi na vas , nech najdu vysledky a su v poriadku

lenkamt
15. apr 2009

😨 😨 😨

zuzana76
autor
15. apr 2009

leni, no ako? volala si?

lenkamt
15. apr 2009

hej, má ho zvýšený, ale nie moc, očkovať však stále nedoporučuje 😒 ibaže boli nejaké problémy s tým vyšetrením, tak mám volať ešte v pondelok - tejto vete som nechápala, ale budem volať zase aj v pondelok 😅

maji4
15. apr 2009

Ahojte tak Lilianka po rušnom doobedí zaspala ako nič 🙂

Lenka 😒 😒

Nika super ,že ju niečo zaujalo mi piesok len chvíľku ale zasa každú chvíľku 😉

maji4
15. apr 2009

Ozaj a musím pochváliť Lilianku keď sme boli u našich tak sa začala pýtať na každé cikanie a kakanie, takže od včera začal tvrdý tréning a včera za celí den jedno precikanie a jedno kakanie do gatiek , dnes zatial len jedno precikanie 😵 😵

mimi.k
15. apr 2009

Ahojte,
ako sa máte?
My sme sviatky tiež prežili v pohode, mne sa páčilo, že Adamko bol celé doobedie s ocinkom. Aj častejšie by som to prijala 😀

Mish., Kati, mrzí ma to všetko...čo už narobíme s tým životom... ☹

Lenka, verím, že bude všetko v poriadku.
😉

My sme tiež stále vonku, znížila som kritériá na poriadok v domácnosti, inak sa to nedá, lebo hneď ráno sa obúva a chce ísť von. Poobede to isté. Takže ak chcem niečo stihnúť, tak jedine večer...

A na Davida by som išla aj ja....
🙂

Lejla, ja som si tiež myslela, že Stanko tie kiahne už nedostane.

Všetky fotky sú samozrejme krásne 😉

lenkamt
15. apr 2009

Maji - super, šikovníčka, naša Lucia bola dnes 2hodiny bez plienky a nepocikala sa 🙂 Lenke je to jedno 😀

Mimi - fakt??? tak poďme 🙂 ja , ty, Bailey a možno aj sexica 7.5. na žúrku do Ružomberka 😀

lenkamt
15. apr 2009

baby a príhoda, kedže som dávno nenadávala na svokru 😀

v piatok jej môj chlap volal že ideme do hadlovej, tak su prídu so švagrom a deťmi pozrieť, nech nachystá sladkosti /síce trápne, ale inak by jej nedošlo/ tak jej to nakoniec došlo tak , že dvojičky dostali 6ks 😕 😨 výživiek a Verča s Davidkom nič 😀 😠 😝 dobrá krava, že?

zuzana76
autor
15. apr 2009

leni ☹ , no ale hadam v pondelok uz bude vsetko ok, ach jaj 😒

maji4
15. apr 2009

lenka si ju dobre ohodnotila tým zvieraťom 😀 😠 tak to by vedelo nasrať aj mna a veronika to ako berie ,že dvojky dostávajú všeličo a ona nič??

lenkamt
15. apr 2009

ale veď na jej narodky dostala ona tortu a dvojičky nič, ani len blbé lentilky 😅 ona to berie tak , že starká z handlovej je "iná" a ona tam nechce chodiť, v jednej vete: má ju v paži 😀 nemusím vysvetľovať ako ma to tešíííííííííííííííííí 😀

Zuzi - ja som to pochopila tak, že majú problémy s vyšetrovaním tých markerov alebo čo a preto to je zvýšené 😖

mimi.k
15. apr 2009

Leni, no ja neviem, asi by som išla radšej do BA na ten koncert, lebo to pripadá na štvrtok, tak to ešte asi nebudeme u našich, že by som odtiaľ vybehla. Aj keď myšlienka je to lákavá 😉
A svokra..nabudúce jej musí presne povedať, koľko má detí a aby dala každému niečo 😀 zvlášni ľudia sú niektorí...

Ja musím teraz pochváliť svokrovcov, lebo Adamka riadne nabalili, ako ich vyšibal..ani si nemuseli robiť také starosti. Aj keď odbremenili aj nás - kúpili mu dve balenia pampersiek, Nutrilon, posteľné obliečky, takého plyšového zajka z tej krtkovej série a aj sladkosti samozrejme..ako vianoce 😕