Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
5. máj 2009

😀 jaaaaaj 😀 no ja sa tiez zo ziletkou hnevam 😀 ale ja sa uz chystam spat bo moje dieta neni z tych ukazkovych 🙄
a preco tu uz adka tak dlho nebola 😕

lenkamt
5. máj 2009

Ret - potrebujem minúť čučoriedky z mrazáku a kysnutý ani bublanina mi nejde na chuť 😅 sme si dnes mi dve pokecali 😀

Mish - neviem, ale veď tu už nik nechodí, iba ja 😀

idem do tej vane, zajtra je streda 😀

mishelin
5. máj 2009

ako dobre ze som sama v stredu 😀 😀 😎

mishelin
5. máj 2009

ale do odvredy nik nic o nej nevie 😕 ci s niekym je v kontakte? 😒 idem aj ja dobru noc vam

lenkamt
5. máj 2009

že mi dve 😝 ja potrebujem inšie ako žiletku 😀 my dve Ret 😉

Miška- sa máš 😀

voda už je , tak čaute 🙂

mima07
5. máj 2009

leni ja ti dam recept na cucoriedkovy 😉
urob si piskotovy spodok a navrch uvar cucoriedky s pudinkom a mas kolac hotovy a ja si davam na to este kopec slahacky 😉
jej som si urobila chut na sladke 😠 asi idem dojest tortu zo svadby

retaux
5. máj 2009

Aďka sa tu minule ukázala na skok, ale odvtedy zasa nič 😒

A keďže už nemám s kým viesť duchaplnú debatu, tak idem aj ja spať. Len keby ma mal kto odniesť do postele. Ešte aj na to som lenivá.

A keby ma náhodou v noci osvietilo, že čo s čučoriedkami, tak ti zajtra napíšem, Lenka 😉 😀

bilushka
5. máj 2009

Baby, co tu este strasite, chodte spat, budete vraskave a skarede 😀 😀 😀

retaux
5. máj 2009

Fíha, vidíš, aké jednoduché a určite mňamkové. Mne tiež stále behal po rozume puding. Ani neviem prečo, asi sa to s čučoriedkami hodí.

bilushka
5. máj 2009

Ret, nechoooood!!! So mnou sa mozes aj o lepsich kolacikoch bavit ako o cucoriedkovych 😀

Chuda Ivka, ta uz asi skonci na velkosti 32 po tych statniciach, to su take nervy 😔
Ja si na to obdobie tiez nerada spominam, ako som stresovala, revala, hysacila, az mi skoro 36 bola velka 😅
Ale poznamka na zaver: alkohol celkom fajn nalieva spat, tak pri oslavach titulu som sa opat zaoblila 😀 😀 😀

Leni, co znamena, ze si mala kocik pri posteli?
Ze si Vercu prelozila ked sa zobudila v postielke do kocika, aby zase zaspala? 😕

Ockovanie neviem vobec, rada by som ti pomohla, ale tuto problematiku nemam prestudovanu, tak nebudem pisat bludy, ber to tak ako pise Mima, kedze nejdete fakt do rozvojovych krajin a v modernom svete su uz vsetci proti hepatitide a pod. zaockovani, tak vy uz vlastne nemate co chytit, nie? 😉
Zavolaj radsej tym lekarom do BB....

mima07
5. máj 2009

bilu a ty co tu strasis tak neskoro? 😲 😲

bilushka
5. máj 2009

Mimus, teraz som dozehlila a este som aj musela malemu zasivat pyzamo.

mima07
5. máj 2009

ret ja take robievam z hociakeho ovocia to sa neda pokazit a hned sa to zje
ja si uz na statnice ani moc nepamatam iba to ze som musela letiet po statniciach do skolky pre dieta a mala som s tym trocha problem 😀 😀 😀 a ja sa zo stresov nezmensujem tak mi netreba stresovat
ivke drzim paste bude moja kolegyna aspon mozem s nou viest debatu

mima07
5. máj 2009

bilu sikulka 😉 ja neviem ani kde mam ihlu u mna zasivanie nehrozi a teraz s mojimi nechtikami uz isto nie 😀 😀 😀

bilushka
5. máj 2009

Mimus, ale ved ty nie si personalna manazerka co ja viem, teda aspon vystudovana nie, este nemam tvoju celu karieru zmapovanu 😕

retaux
5. máj 2009

Bilu: 😀 kočík pri posteli asi myslela Lenka tak, že ona ležala a pritom kočíkala Verču, aby spala 😀

k štátniciam sa ja radšej vyjadrovať nebudem 😅 ☹ 😝 🙄 🤐 😔

A teraz mi Bilu pripomenula, že som dnes sľúbila MM, že mu dnes zašijem nohavice. Ale veď aj zajtra je deň, nie?

A ešte mi napadlo, že ja som robila aj taký zákusok - tiež obyčajná piškóta a na to tvarohový krém, uložiť ovocie a zaliať želatínou. Ja som dávala mandarinky, ale dali by sa asi aj čučoriedky.

bilushka
5. máj 2009

Lenka, opytaj sa Ivky, co je spravna odpoved, ak sa ma na pohovore opytaju: 1. co by som robila, ak by som mala vela penazi-na aky ucel by som ich pouzila... 2. ako si predstavujem svoju karieru o 5 rokov 3. ake zamestanie by ste b ziadnom pripade nerobili?

Ja som strasne pri tychto otazkach DOLEZITA a nikdy mi na to este asi neskocili, lebo ja vobec nechapem, naco im je informacia, ze ked budem v plnke, ci pojdem byvat na Havaj, alebo si kupim super faro, alebo vilu na Slavine 🤐

retaux
5. máj 2009

To aj také sa na pohovoroch pýtajú? 😲

bilushka
5. máj 2009

Retaux, no tak ten kolac so zelatinou a tvarohom ma feeest zaujal....
Len ja mam fobiu c. 2 (prva je kysnute cesto, kto si nepamata), ze sa bojim, ze mi ta zelatina nestuhne.
Tak prosim podrobny navod na ten kolacik.

bilushka
5. máj 2009

Ret, hej mna aj take, okrem 5 veci, ktore na sebe milujem a ktore na sebe nenavidim, preco som prave ja ten najvhodnejsi kandidat-najlepsie povedat v 5 ROZVINUTYCH vetach, ci byvam s rodicmi a ci mam hypoteku....
A na poslednom pohovore-kde ma mimochodom aj zobrali, sa ma sefka dokonca pytala, ze koho som volila 😀
No comment.

mima07
5. máj 2009

bilu sak nemusim byt vystudovana ale mam prax 😀 😀 a na tvoje otazky ohladompohovoru ti odpoviem osobne 😉 by si sa cudovala co vsetko ale aspon ja by som si vedela vybrat podla odpovede na2.a 3. otazku

retaux
5. máj 2009

Bilu: dám aj recept, ale až zajtra, teraz sa mi nechce hľadať. Tvojej fóbii sa nečudujem. Ja som tooooľko želatín pokazila, ale teraz sa už darí. Kysnuté cesto sa mi nepodarilo asi len raz. Ale to som už písala, že to určite nebudeš ty na vine (môžeš to zvaliť na múku, kvasnice...) 😉 😀
Môžeš vydať knihy: najkurióznejšie otázky pri pohovoroch 😀

mima07
5. máj 2009

bilu ty mas super pohovory vidis keby da nezobrali tak ich mozes zazalovat a este by ti museli zaplatit 😀 😀 😀

mima07
5. máj 2009

bilu zelatinu nerob ani mne sa nedari 😠 preto vsetko zahustujem pudingom sak aj ten tvaroch mozes kydnut do husteho pudingu 😀

retaux
5. máj 2009

Ja už fakt idem, lebo zajtra je MM celý deň doma, tak aby som sa vládala starať o dve deti 😀 Dobrú noc.

bilushka
5. máj 2009

Mimus, OK, tak to preberieme, ked to bude aktualne-teda to hladanie prace u mna myslim 😉
A este vam napisem super slehu a uz padam aj ja spat: ze na jeden pohovor som postupila do dalsieho kola, musela som ist na vlastne naklady do Brna a tam som myslela, ze som prisla k docentovi Chocholouskovi minimalne, sme tam robili rozne psycho a IQ testy, mali sme kreslit stromy a potom nas pozorovali, ci je ten strom kosaty, listnaty, ihlicnaty....a pod. uplne som isla odtial znicena a ti chujaci sa mi uz ani neozvali, mohli aspon zavolat, ze ma neberu, takych neznasam 😠 😠 😠 😠

bilushka
5. máj 2009

No iba som sa vam postazovala, ake to mam ja v zivote tazke, recept som nedostala ziadny, tak uz fakt padam.
Dufam, ze zajtra pocasie vyjde, lebo nehlasia nic moc-Mimi.k!!!!

mima07
5. máj 2009

idem aj ja dobru noc

mimi.k
5. máj 2009

Ešte som prišla kuknúť - super témy ste načali 😉
Mima, aj ja chcem poučenie k takým pohovorom 😉
Bilushka, aj ja som raz kreslila stromy...potom mi to niekto aj vyložil, že aký je lepšie nakresliť podľa psychológa....a raz som tiež bola na 2dňovom pohovore, kde som obstála najlepšie z 10 kandidátov (boli sme v 1 miestnosti a verejne nám dávali body za všetko)...nakoniec som mala najviac bodov a povedali mi, že im je ľúto, ale že som žena a navyše vyzerám veľmi mlado 😀 všetci ostatní tam boli chlapi!!!!!!!! ale tak za takou firmou človeku nie je ľúto, len škoda toho času...si pamätám, ako ma tam mm vtedy romanticky celý čas čakal na plote oproti, keďže som si myslela, že to bude 10 min. pohovor 😀 😀 😀
a ešte ma raz presviedčali na základe nejakého psycho testu, že mám radšej žltú ako červenú, lebo im to tak vyšlo a neverili mi opak 😀 takže to je už úplne že no comment 😀 😉

My sme boli dnes na podnetnej návšteve u kolegu môjho mm (kuknúť inšpirácie do domu), majú 4 ročného chlapca a veľmi pekne sa vedeli s Adamkom zahrať...až som bola prekvapená...

Bilushka, no uvidíme, ako bude zajtra. Budeme riešiť operatívne 😉

Lenka, zavolaj do BB a uvidíš 😉 ale my máme doma takú skúsenosť, že onko tiež rieši problémy len na tom svojom piesočku, neviem...ale niekomu veriť musíš. Ja by som brala za smerodajné to, čo Ti povie onkológ.

lejla77
6. máj 2009

Dobre ranko 🙂 Neskor Vas precitam, teraz nie je casu.

peta:
len teba sa chcem opytat, ked ste boli doma s Timkou s kiahnami 2 tt, tak vam nieco odratali v jasliach zo skolneho, alebo ste platili celu sumu a len stravu vam znizili?
Dakujem.