Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
26. máj 2009

PP: chúďa Lucka, určite riadne plakala ☹ Nech sa jej to rýchlo zahojí a nech jej potom jazvičku nevidieť. Posielame pusu.

retaux
26. máj 2009

Baily: keď si napísala, že môže byť aj sranda, tak mňa hneď napadla kniha, na ktorej som sa asi najviac nasmiala a bola úplne super - Pan Kaplan má stále třídu rád. Tam boli riadne hefty 😀

prvapomoc
26. máj 2009

dakujem ret.museli sme ju zabaliť do plachty aby nešermovala ručkami a ja som jej držala hlavu.dufam že toto už nikdy nezažijeme,bolo to hrozne.ale keby ju robili v celkovej narkoze tak by tolo až nad ranom,lebo jedla a museli by sme ležať v nemocke,a za ten čas do rana by sa jej to mohlo infikovať a tak tak sme radšej pristupili k tomuto riešeniu.ale určite nič necitila lebo aj pred pichaním jej kožu znecitlivili sprajom tak ani lokalku necitila,len ten pocit že je zviazana bol pre nu najhorší,preto tak jačala ☹

retaux
26. máj 2009

Viem si to predstaviť. Muselo to byť strašné aj pre teba 😢

lejla77
26. máj 2009

pp:
tak to teda nezavidim. Nech sa rychlo zahoji 😉
Ked som bola mala, zasivali mi bradu, tiez pri vedomi a povedali mi, ze ked nebudem plakat, tak mi kupia babiku. Ja som ani nemukla. Ale ani to nebolelo.
Este ze sa nic horsie nestalo 😔 Ale muselo to byt hrozostrasne, neviem, ci ja by som sa neposkladala. Viem si predstavit, ako by vystrajal Stanko. 😔

lejla77
26. máj 2009

Kocky, surne potrebujem do auta nejake slnecne clony. Nemate nejaky tip? Malemu tam svieti, som ale mater. 😔 Chudak, dava si plienku na hlavu... Ale ked ja na to vzdy zabudnem.

lejla77
26. máj 2009

Babenky, takehoto vtacika sme chytili - ten napravo. 😵
http://birdsmarket.info/gallery_pappagalli/arc_...

mimi.k
26. máj 2009

Ahojte,

PP, ☹ prajem vám, nech je Lucka čo najskôr fit.
Ja keď som bola cca 2 ročná, tak ma mama podávala starej mame, jedna ma už dala, druhá nechytila...bolo to pri skrini a ja ako som padala, tak som si "vrazila" predný zub dnu, lebo som ním narazila na kľúč, čo bol na tej skrini...vraj bolo veľa krvi, na pohotovosti mi ho vytrhli, takže som bola bez jednotky dlho..aj sa naši báli, či mi narastie, lebo dosť meškala, ale v 7 rokoch vyšla..takže tiež stresy riadne mali...

Ja som dnes za šikovnicu, práve som dovarila obed - polievku aj druhé 😎

Idem sa venovať Adamkovi, majte sa a krásny deň prajem 😉

prvapomoc
26. máj 2009

lejla pekný vtačik,akurat neškrieka to moc?

dakujem baby ste zlate,ja som bola potom z toho tiež taka rozklepana,to je hrozne ked robia dieťaťu niečo take a ono ktičí mata,tata a tak....no hrôza 😢 ale potom si poviem že to skratka stava,ved nemožeme tie deti držať na obojku a musia aj behať 😔
mimik,to čo tebe sa stalo aj našmu malemu kamošovi ale našťastie to nemal až tak ako ty a nemuseli mu to trhať.tiež si si pekne užila ☹

lejla77
26. máj 2009

pp: co ja viem, ci skrieka 😀 zatial sa nejako moc neprejavil - len tak decentne. 😎
Ale my byvame v dome, tak ked mi bude liezt na nervy, dam ho na terasu a v zime hore, ked my budeme dole, alebo opacne. 🤐

lenkamt
26. máj 2009

no čaume

PP - chúďa Lucinka posielame božteky, ale pozri aj Mimi mala úraz a aká šikovnica kočica z nej vyrástla 😉

Lejla - my máme plienky 😀 tiež sa už druhý rok chystáme kúpiť nejaké roletky 😖

baby, my dnes zatiaľ bez nehody + prišli aj z von v suchej plienke 🙂

no a bola som v solárku a po ceste na mňa kuk hrášok 😀 u nás na sídlisku na mini tržke😕 😀 tak to nie sme až taká dedina😅

retaux
26. máj 2009

Lenka: a aký je? Sladučký? Ja som dala aj Lucke ochutnať a nevedela sa dojesť 🙂

lenkamt
26. máj 2009

niektorý sladký a niektorý už nič moc, ale mne je to jedno, ja zožerem aj žltý 😀 hlavne že je hrach 😀

bilushka
26. máj 2009

Ahojte baby,
moj maly ma teraz take obdobie, ze pisti za vsetko uz mi to pripada, ze iba z principu, stale ma niekam taha za ruku a vecne je umrncany a nespkojny a mna ide porazit 😔

V prvom rade chcem reagovat na Bailey, ze kedze som vas len tak preletela, neviem v ktory pondelok tu budes a ci s Gretkou alebo bez, ale aj ja ta chcem vidiet, tak dufam, ze tento krat nam to vyjde 😵

Vaneske dodatocne vsetko najlepsie k meninam a super, ze uz je zdravucka a ze vas nemocka minula.

Lucinke posielame velky fukancek na celicko a PP mas pravdu, to sa moze stat hocikde, takze nemaj vycitky, lebo nemas 10 ruk a 5 parov oci 😉

Leni, tebe vzdy zabudnem odpovedat na Rybku-sme sa stretli asi pred mesiacom, stale robi, len uz aj sikovnica za ten cas vymenila zamestnavatela-stary ju vyhodil, tak bola 2 tyzdne doma a potom zase isla k novemu, tak stale funguju, ze svokra je u nich.
Blahozelam k bezplienkovaniu a ako si vyriesila tu kaku, stale ich pozorujes, ci netlacia?
Lebo ja hej...ale uz aj par krat povedal, ze ideme tlacit hovienko, tak snad sme na dobrej ceste.
A preco davas malym na vonku plienku?
Mne prave tam najradsej cika do travicky a pod., takze my uz fakt plienku len na spanie.

Vcera sme boli na sone kvoli tomu grckaniu, nezistili mu nic, reflux nema, bol totalne napraskany mliekom a reval, ked mu to robili a absolutne nic sa mu zo zaludka nevracalo nazad, tak bud. tyzden ideme s tym vysledkom na gastro a tam to lekarka nejako uzavrie-sama som zvedava ako, na sone mi lekar povedal, ze z toho vyrastie a musime to nejako vydrzat 😔

Ale uz napr. posledne dva tyzdne negrckal vobec a predvcerom som mu dala na vecer kasu z kravskeho mlieka-inak mu este robim tie umelaky, kvoli tomu, ze on zje za 100 ml kase a to sa mi fakt neoplati robit z deci mlieka krupicu...no a ako som mu dala tu z kravskeho, tak 3 lyzicky pred dojedenim to vyvratil cele...tak aj uvazujem o nejakej suvislosti s tym, lebo vrackaval vacsinou vzdy vecer po kasi z KM-ale aby mu to nesadlo, alebo mal na to alergiu, tak snad by mu to muselo lezat v brusku viac ako 5 minut, co este tu kasu ani nedojedol, nie? 😕 No vyjadrite sa kto viete...

Ja v ramci dovolenkoveho osialu mam uz aj pozicany sportovy kocik od kamosky, aby mal maly po veceroch kde spavat, ja sa mu postaram o pohodlicko, aby nebol zalomeny v golfaci, tak dufam, ze sa mi o pohodlicko postara aj on 🙂

mima07
26. máj 2009

ahojte
ja hrach nemusim ale polievka mnam len kto by mi vylupal 😀
mimi super rukavniky este nemam 😀 musim kupit len ked budem takto stale prikladat tak sa nezbalim 😀 minuly rok sme mali 2 kufre a stacilo a nic nechybalo ani som nic nekupovala dokonca aj vodu som tam mala nabalenu 😀
moj maly nechce jahody som mu skusala dat ale asi pojdem k mamine a ked sa bude na zahrade past tak mu budu viac chutit 😀
bilu to pises o alexovi? 😲 😀 😀
bilu ako vyzera nasa nevesticka?
pp nech sa lucke bobenko rychlo zahoji
UZ Negatkujte sak my budeme posledny maminka sa nesnazi 😀
bilu skus mu dat km na ranajky a ked bude grcat tak to mas vyriesene a ked nie tak neries asi fakt z toho vyrastie je proste afektak 😀 😀 ale na druhej strane to su len nadpriemerne inteligentne deti tak musis vydrzat a jasne ze sa o teba postara domov dochodcov to isti 😀 😀

bilushka
26. máj 2009

Mimus, aj Alex stale pisti?
To co im je?
Neriesis? 😀 😀 😀 😀

Ty si minuly rok balila do all inclusiv hotela aj vodu z domu? 😀
Mas titul matka roka u mna 😀

Ani nas nechce jest ani jahody, ani ceresne, boli sme u nasich a plna zahrada dobrot a on to nechce 😠
Tak ja nie ze rukavniky budem este balit, ale aj tu skrabku umelohmotnu na ovocie, aby som mu tam mohla struhat jablka a kiwi-vtedy to zje 🙄

Nevesticka sa vam ma dobre, ta uz vtedy nevedela, co je plienka, boli iba v gatkach, no ale uz mlcim 🤐

lejla77
26. máj 2009

bilu: aj Stanko je taky, ze ma stale taha a mrnci... 😖

A inac s tym mliekom, ja si myslim, ze to moze byt, ze to KM neznesie a dviha sa mu zaludok. 😕 Ani susedin chalanisko nemohol.

bilushka
26. máj 2009

Lejla a potom ako to riesili?
To budem stale kupovat Sunar? 😅

letuskah
26. máj 2009

ahojte ste toho popisali ze si to musim rozdelit
PP pofukaj za nas boliestku, take cosi si ani neviem predstavit, ale hlavne ze ste to zvladli, nech sa jej to pekne zahoji 😉

Lejla korely dost skriekaju, oni su dost zavisle na ludoch takze ked ju nechate dlhsie samu tak sa vam odvdaci skrekom, ale aj pomimo toho dost skriekaju, inak su zlate, mile, dobre, ono potrva par dni kym si zvykne a potom sa prejavi, hlavne teraz davaj pozor ci pije vodu, lebo tieto vtaciky ked su v novom prostredi sa zvyknu zaseknut a par dni nejedia ani nepiju, jedlo az tak nevadi ale hlavne aby pila, inak vela zdaru!! 😵

bai sa ti teda cudujem a obdivujem ta ze si taslera neprizabila, ale aspon mas vyupratovane 😀

lejla77
26. máj 2009

neviem presne, ale ona s nim bola u alergologicky - a stale nemoze a ani vyrobky, co obsahuju KM, resp. nieco, co obsahuje KM. Uz neviem co to bolo. Oni dokonca museli pit ked este boli mali Nutrilon - ale to pre alergikov.

lejla77
26. máj 2009

letu:
diky - uz aj vcera pila a aj jedla. 😎

letuskah
26. máj 2009

bilu, mima aj Kubko furt pisti 😝 neznasam to 😠

mima neboj nase polhodinove gatkovanie nespada do ozajstneho gatkovania takze nebudete posledni, hlavne ze vsetci na ulici sa ma vypytuju "a to ma este plienky? on sa vobec nepyta?" no nepyta, zabijem sa?

bilu mozno fakt len vyrastie z toho, ale skus mu dat rano, to je dobry napad.

moje decko zase islo spat hladne, ale uz to neriesim, jeho bude boliet brucho od hladu

baby my sa s Kubkom pozveme na jahody aj ceresne, Kubko sa velmi rad postara o vycistenie zahrady, kedy mozme prist?

letuskah
26. máj 2009

lejla tak potom to je v suchu ked je aj pije, dajte jej do klietky aj dake zrkadielka, hracky, maju radi aj goralkove retiazky 🙂

mima07
26. máj 2009

bilu ale sak o hanku sa stara babicka tak ta ma cas oducat od plienok
dakujem za matku roka ale vies nasa lucka sa nemusi prevarat tak som si musela zobrat 😀 😀
alexa neriesim a ked mi rupnu nervy nakricim a ako zazrakom ma potom ani nepotrebuje 😀 😀
bilu mozes miesto mlieka davat kyslomliecne napoje acidko a tak to vraj mozu aj ti co maju problem s km inak alex ochutene acidko zboznuje 😉 a skrabka ti nebude treba budes sa divit co vsetko ti maly tam bude jest 😀 nas tam jedol vsetko ovocie a ked sme prisli domov tak polovicu nechcel ani do huby zobrat 😲

mima07
26. máj 2009

letu a mna sa pytaju uz nema plienky ma nejaky maly zadok aj s plienkou 😀 😀 aj moj nejako pomenej jedava snad to bude tym teplom

letuskah
26. máj 2009

baby z BA nemate dnes poobede cestu do auparku nahodou? idem malemu dake oblecko pokupit a obzriet ihrisko

lejla77
26. máj 2009

ja som sa jeden krasny vikend snazila nechat maleho bez plienky, ale asi po 2 hodkach som to vzdala, co sa mi 4 x pocikal a to som ho davala chvilu predtym cikat a nic. 😔 Takze cakam na leto - snad sa podari.

letu:
ty si nejaka skusena, aj vy ste mali Korelu? 😵 Dnes som jej v Bile nakupila zradlo 😀 😀 😀 Ale nemali tam sepiovu kost, tak som nestastna. ☹ A tiez som sa divila, ze vcera, ako sme ju dali do tej klietky, tak bola taka spokojna a hned aj zobkala a aj pila. 😎

letuskah
26. máj 2009

lejla mali sme andulky, uz nam ostala len jedna, ale dost som o tom pocitala a medzi andulkami a korelami nie je az taky extra rozdiel co sa opatery tyka

lejla77
26. máj 2009

ja som tiez mala andulky, este ako dieta.

bilushka
26. máj 2009

Lejla, zlata si ako toho vtaka prezivas 😀 😀 😀

Skusim mu dat to KM rano, to je dobry napad, inak jogurty, Acidko, Actimel, vsetko pije a v pohode, teraz som mu nakupila take 250 ml mliecka v krabicke-robi to Lipanek a su rozne-vanilkove, jahodove a tiez je to vlastne iba ochutene KM, tak mu skusim dat to, ked teraz vstane, ze co to s nim spravi.

Letu, my ideme na Kuchajdu, takze nic.

Jo a v DM maju 10% zlavu na vsetko, tak ak potrebujete nakupit, chodte 😀
A zase maju 2x Sunar za 500 Sk.