Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
26. máj 2009

bilu dik za dm musim kuknut do kedy maju tu zlavu 😉 co je zaujimave na kuchajde niekedy by som skocila ak tam nieco je

bilushka
26. máj 2009

Myslim ze do konca maja plati ta zlava, nestudovala som to podrobne.

Na Kuchajde je tiez pieskovisko a ihrisko pre deti, ale mensie ako na Strkovci.
Ale na Strkovci sme skoro kazdy den, aj vcera sme tam boli, tak trosku zmeny...
Ved daj vediet, kedy budes v BA, uz sme sa dlho nevideli.

Inak od zajtra az do konca tyzdna hlasia prsat ☹

letuskah
26. máj 2009

ja by som aj nabehla do DM ale sa mi to nechce vlacit domov na rukach 😝 my uz chodime bez kocika lebo akonahle ideme niekam s kocikom tak decko je schopne z neho nevyliezt a sa vozi, len do toho auparku ho musim zobrat lebo by mi nevydrzal ani cestu ani nakupy

peta28
26. máj 2009

cauko cauko.. tak ja som na antibiotikach.. hrozne.. stale nieco. Streidame sa u tej nasej obvodnej s muzom ako na klaviri. Mala nam stale nosi domov z jasiel bacile z kolektivu, ona je zdrava a my dvaja dospeli na striedacku. Ja co som pre tehotenstvom okrem zimnej nadchy nevedela co je choroba, uz mam tretie antibiotika tento rok. Doktorka tvrdi ze to je z kolektivu , deti si bacile povymienaju a su odolne a nas to doma chyta a ze bohuzial zakazdym ked sa zmeni kolektiv to bude to iste.

PP tak to ma straaasne mrzi , boli ma to aj za Lucinku, ja matka panika by som bola totalne hotova, ta obdivujem ze to este tak dobre zvladas a ze si ju vedela drzat v tej plachte, ja by som sa urcite zosypala, keby som videla malej krv a ako jej to zasivaju. Pofukaj jej bobenko aj za nas nech sa rychlo zahoji. Ja som mala tiez rozbite celo ako 1 a 3/4 rocna, moj brat ma posadil an tatrovku a pustil cez zatvorene sklenene dvere, tak som preletela, ale mama mi to nedala zasit a dodnem mam dost velku jazvu na cele. Aj mi je to luto, ze s tym vtedy nesla k lekarovi, mozno by ta jazva bola mensia.

Bilu upistane a umrncane dieta mam uz aj ja dost dlho.. nic sa s tym neda robit len vydrzat. Ale nastastie su tu uz ja dobre chvilky, vcera bola napriklad velmi velmi dobra, tak snad to nezakriknem a dnes si to vsetko nevyzeriem. Super ze to gasto dopadlo dobre. Podla man to ais alergia na kravske mlieko nebude ked jogurty papate bez problemov, ci nie?

Ozi v DM maju akciu an sunar 2 krabice za 499 + 10 % davaju za platbu kartou, + ked mate 15 nalepiek tak dalsich 10 % dole.

Lejla to ste mali super nalez, urcite niekto teraz za nou aj smuti, moj muz tiez takto chytil na 7 poschodi korelu, niekomu uletela a aj ju dochovali ,ale bol to otras ako pistala, prasilo sa jej z tych kridel a vsetko ozobavala. Zlata bola, ale ja by som sa uz na ziadne zviera asi nedala. My sme mali andulku a tak si pamatam ako som plakala ked zomrela, ze uz nikdy viac ..

No a ja som dnes doniesla kop kopu oblecka do jasliciek , lebo dnes sme prvy den bez plienky, tak som zvedava. Mala ked chce tak sa pyta, ale ked ma dolezitu pracu (piesok, smyklavka) tak zabudne a potom uz len pride ze cikala.. takze vidim to tak ze cestou do jasliciek kupim ucke preventivne nejaku kavu

Bilu aj ja som mala Lucky v kufri a mali sme all inclusice, natrepala som do kufra 6 tyhc ruzovych 1a apol litrovych flias. To bola prva dovolenka co sme s muzom isli fakt len plavky, 3 tricka a sortky. Zvysok mala jedlo, kozmetika a lekaren

peta28
26. máj 2009

Bilu diiik za tu krhlicku vzdy ti zabudnem napisat.. som tak tajne dufala ze tam este budete.. len sa ti nedalo dovolat, mimi mi nebrala telefon , ty si vykecavala.. 😀

bilushka
26. máj 2009

Peti tak nech sa ti rychlo polepsi, to je na nervy furt marodovat, ja som tiez zo seba nervozna, ze okolo niekto prejde a ja hned zalahnem pomaly s chripkou do postele a presne ako pises, tiez som pred tehu nevedela, co su ATB ☹ Vobce si to neviem vysvetlit, najskor som to pripisovala kojeniu, ze mam oslabeny organizmus a tak, ale uz sa mi to tiez nezda, aj ked teraz sa dost dlho drzime vsetci...klop klop klop.

Baby, lenze mne lezie na nervy to, ze on si vie pekne vypytat a povedat co chce, ale teraz ked ma tieto dni, tak len reve a pisti a ja na neho, ved mi povedz co chces a ja ti to dam, len nepisti a on sa uz v nervoch slahne na zem a takto dokola a taha ma za nohavicu niekam, ze ked mam teplaky, tak bezne ich mam na kolena stiahnute
a pod. 🙄

10% je len pri karte?
Lebo ja som vcera platila normalne na Mileticke v DM a tiez mi dali 10%, ani som si nevsimla, ze na dverach maju tu zlavu napisanu, nakupila by som viacej 😀

bilushka
26. máj 2009

Peti, ja som vtedy volala s mojou mamou, ktora mi 50x prizvukovala, nech si idem kupit este nejake saty a sukne na dovolenku, lebo ze kazdy vecer tam musim ist na veceru v inom 😀 😀 😀
A ze muz uz ma dost kosiel, tak nech som aj ja reprezentativna pri nom 😀
Toto stale dokolecka 😝

Ako som sa vam tam vratila pre krhlicku, tak tam uz samozrejme ziadne deti, ale este tak zo 20-30 hraciek tam lezalo, som mala chut to pobrat 🤐 Lenze ja mam stale fobiu, ze ma viekto pozoruje a si pomysli, ze uz fakt nie som pri zmysloch, tak som zobrala len tu vasu krhlu 😀

letuskah
26. máj 2009

peta to je na nervy atb v takomto teple, nech sa ti rychlo polepsi

bilu toto presne robi kubko, on vie povedat co chce ale miesto toho pisti a ukazuje a potom sa rozplace ako keby sa mu neviem aka nepravost stala a zalostne place 😠

rozhodla som sa ze ideme skusit aupark bez kocika, som zvedava ako to dopadne, batoh mam nachystany, len rozmyslam ci mu vziat motorku aby tam nemusel chodit ale zas vlacit ju po autobusoch sa mi nechce...

letuskah
26. máj 2009

bilu milujem tvoju mamu 😵 😵 😵 😵

lejla77
26. máj 2009

bilu:
PEPO 😀

peta:
skoro sa uzdrav a potom napis, ako Timka dopadla. U nas este take nieco nehrozi. 😒

bilushka
26. máj 2009

Letu, no to ta obdivujem do Auparku bez kocika 😉
Potom daj vediet, ako to dopadlo...

letuskah
26. máj 2009

bilu ked sa neozvem tak zle 😀 😀 😀 akurat ze ked ho budem musiet vlacit na rukach a potom ma sekne bude sranda, kedze chlap dnes rano odisiel na sluzobku 😝
inak aby ste si nemyslela ze som vychrtlina, nenarvala som sa do kratasov z minuleho leta a to mi vtedy boli dost volne 😅

peta28
26. máj 2009

Bilu ja si myslim, lebo ja som tam bola vcera , platila som katrou a zlavu mi dali, ale nemali sunar, tak som tam isla znova dnes po sunar a tiez mi dali zlavu. Baba predo mnou platila v hotovosti a zlavu jej nedali, tak len dedukujem. citala som ten letak a nic nepisali.

Bilu to isteeeeeee, niekedy ked si zmysli ze chce na ruky hopa hopa a aj ju zrovna nemozem zobrat lebo jej umyvam flasku ,alebo robim nejaku inu cinnosti kde fakt potrebujem dve ruky (lebo uz som sa toho dost naucila robit s malou na rukach, pravy bok uz mam asi aj vyklbeny) tak bude pistat do zblbnutia a to ju nemoze zobrat ani tato, lebo ona chce aby ju zobrala maminka.

Baily Tasler je super 😀 ja sa tesim ako dopadne moj chlap po stretavke teraz v sobotu, ale tes sa z toho ze mas upratane, snad mu to sekanie dobroty vydrzi .. chlapi

peta28
26. máj 2009

ja som akoze celkom v pohode, len nemam hlas, uz dva dni takmer sepkam a Timka si mysli ze je to nejaka strasna sranda, lebo mi sepka naslat, tak dnes som uz samoliecbu vzdala a isla k lekarke a ze zapalene mandle.. odisla som z lekarne s tastickou plnou liekov ako dochodca.. ale inac ficim dalej v praci , ziadne polihovanie

peta28
26. máj 2009

aj my chodime uz bez kocika aj do mesta, vsade, je nam zbytocne na ostaru aj tak tam nechce sediet, nosime len odrazadlo, ktore potom tiez vacsinou vlacim na rukach aj s dietatom

peta28
26. máj 2009

dnes sa tak tesim som isla z jasiel rano a zastavila som sa na trencianskej v kadernictve ktore tam uz je 100 rokov a zvonku vyzera tka divno ako zo sociku, tak ze nakuknem ze ci ma nevezme na obocko. A vnutri uplne krasne, symplaticke,, utulne, dve kocky tam boli jedna kozmeticka a kadernicka, tak som sa hned objednala na stvtok cez obed na ostrihanie aj na obocie, sa tesim ze uz nebudem vyzerat ako ludoop, snad sa mi aj ten hlas vrati 😀

slavenas
26. máj 2009

ahojte,

pp Lucke prajem nech rýchlo na bolačku zabudne a rýchle zahojenie

bilu, super že gastro dopadlo dobre a chválim Matejka ako je pekne už bez plienky šikovníček. 🙂

peti rýchlo sa uzdrav.

slavenas
26. máj 2009

aj Vaneska stále a za všetko pištíí 😔 a tiež sú dni ked som z toho uplne vy šťavená.

slavenas
26. máj 2009

ozaj a kúpili sme malej tuto trojkolku http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4372604

peta28
26. máj 2009

slavka tak je krasna, co stala?

slavenas
26. máj 2009

peti 49 € ale má železnú konštrukciu a pedále v strede (nechceli sme takú kde sú pedále na prednom kolese) a tá vodiaca tyč sa dá odmontovať.

peta28
26. máj 2009

slavka kupili ste ju cez mmb? fakt nad niecim takym uvazujem

slavenas
26. máj 2009
katika1
26. máj 2009

Čaute fešandy, hlási sa úpešná absolventka tlmočníctva 🙂)))

slavenas
26. máj 2009

katí gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

peta28
26. máj 2009

Kati super gratulujem.. super pocit, co?
Dufam, ze aj Ret ho bude coskoro prezivat

Baby toto je hrozne

http://www.topky.sk/cl/11/471920/Devatmesacny-c...

Slavka podaj hlasenie ci to malej na tej trojkolke ide, normalka som namotala. Chuda moje sa snazi krutit pedalmi vpredu na tej nasej trojkolke, ale mne ot pride taky neprirodzeny pohyb, no aky debil mohol vymysliet taku trojkolku s kolesami vpredu

maji4
26. máj 2009

Ahojte tak dieta mi konečne zaspalo po dlhom čase sama lebo v poslednej dobe si vždy vyžiadala ked menohla zaspať ,že mama chhrr aby som si aj ja lahla a spala s nou ALE dnes som to urobila tak ,že som išla normálne vedla do izby a vždy keď ma volala tak som jej zakričala naspäť ,že tu som a po 100x ohlásení zaspala aj sama 😵 😵

katika tebe GRATULUJEEEEEEEEEM 🙂 🙂

Slávka super trojkolka 😵 😵 aj my sme tento týždeň konečne dali dole tú umelinu na tie nožičky aby mohla pedálikovať a celkom jej to ide 😵 😵

Peti skoré vyzdravenie 😉

Biluš my zatial nemáme taký problém keď niečo chce tak mi musí pekne povedať čo chce inač to nedostane takže zatial ju viem spacifikovať 😉 uvidíme čo bude ďalej...

No a muž sa mi už vrátil z fotbalu 😉 😉

ja bez kočíka nemôžem ísť ani sem do billi lebo ona hneď kričí ,že na ruky a nechce sa mi ju vláčiť potom na rukách 😒

lejla pekného vtáčika ste si lapli 😅 príjemné staranie sa o neho 🙂 🙂

maji4
26. máj 2009

PP chudatko ale ved ako si písala nemôžeš mať oči všade 😒 😒 hlavne nech ju to už nebolká 😒 😒

maji4
26. máj 2009

Ani naša Lili nechce ovocie ona okrem banánu vonku na ihrisku nezje žiadne ovocie aj doma som jej skúšala dať banán ale to nechcela to keď sme na ihrisku a chcem aby ho spapala tak ju musím strašiť ,že jej to Tobias spapá aby to rýchlo papala 🙂 a som šťastná ,že aspoň to mi spapá 😎

lenkamt
26. máj 2009

čafte 🙂

Katika - gratulujeme 😵 😵 😵 šikulka, kedy prídete??? 😀

Peti - skoré uzdravenie, to máš blbé že to nemôžeš ani vyležať 😔

my nepištíme , my reveme že nemáme do sekundy to čo chceme 😝

Bilu - Rybku pozdrav, no naše nočníkovanie je vlastne moje striehnutie aby nepustili do gatiek, takže ich dávam v určitých časových intervaloch + sa ich stále pýtam, takže sú furtik na šerbli 😅 tým pádom musia kakať do šerbľa 😅 na ale von si ešte fakt netrúfam. inak dnes vstali po obednom spánku so suchou plienkou a mali sme len Lenka 2nehody a Lucka 1 🙂 +pocikaná plienka z von 🙄