Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
12. jún 2009

Katka dom je krásny fakt pekné má rozpoloženie 😉 🙂 🙂 užívaj si 🙂 🙂

lenkamt
12. jún 2009

boze Maji to mu nejdem vraviet uz sa mi dnes raz smial - lebo som mu povedala nech sa sprava, lebo z toho cvicenia co tu kazdy den predvadzam bude zo mna xena 😀 😀 😀

maji4
12. jún 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
12. jún 2009

maji som zvedavá ako budeš cvičiť, my ten zázrak máme doma, a padá naň prach 😀

maji4
12. jún 2009

nika ved uvidíme ale ja keď si niečo zaumienim tak to dosiahnem ako aj s tou rotanou len tú som si už nechala doma u našich lebo to strašne počuť keď cvičím a tam je predsa väčší barák aby som mohla cvičiť 😉

maji4
12. jún 2009

Nika a ni sa ti nič na tom nepodarilo schudnúť keď si cvičila pravidelne???

nika07
12. jún 2009

aj ja chcem vidieť fotky domčeka, kde sú 😢 😵

nika07
12. jún 2009

ale ja som nepovedala, že som cvičila pravidelne 😀 ,
ono si to vlastne kupil ešte môj ocko ten na tom cvičieval 😢

nika07
12. jún 2009

no vidím, že asi budem musieť začať aj ja, len neviem kedy

maji4
12. jún 2009

Nika ja to už mám premyslené keď Lili zaspí tak po večeroch ved v tej reklame hovorili ,že stačí len 5 minút denne 😅

maji4
12. jún 2009

nika - Katka nehodila fotky domčeku len hodila projekt že aké to majú a tam to je tak super pokreslené 😉 🙂

nika07
12. jún 2009

jaj

retaux
13. jún 2009

Ahojte!
Dneska žiadny príspevok? 😕 Všetky si užívate víkend? 😉

Lenka: neboj, do tých plavok netreba veľké kozy, sú tam super "vypchávky" a tie aj z mojich mini urobia krásne akurátne prsíčka 😀

Ani my nejdeme do Turecka. Ja sa tento rok už spolieham len na to, že ak pôjdeme na dovolenku, tak to bude tak ako Aďa - na poslednú chvíľu.

Domčeky sú krásne, ale to my ešte ani len v pláne nemáme 😅

Maji: 😀 5 minút denne 😀 Potom podaj správu, či v reklame neklamú.

zuzana76
autor
13. jún 2009

ahojteeee

zo svojho zoznamu skrtam kratke gate, dnes som si kupila v Exisporte kratke biele a bezove 3/4 , uz len ten zvysok 😀 a videla som tam aj plavky za 20 eur, celkom dobra cena, take bikinove, ale to este popozeram aj inde

maji4
13. jún 2009

ahojte no my dnes celý dne doma kam už by sme išli s chorým človiečikom 😒 😒 ☹ ☹ ale keď zajtra bez kašlu tak ako dnes tak zajtra poobede my sme išli von aspoň na hodinku uvidíme ale doma to je fakt na nevydržanie už je týždeň doma zatvorená chudiatko už jej to lezie na mozog a aj mne ☹ ☹

Ret FAKT vraj stačí len tolko no som zvedavá ale LENAKA dnes som zasa dala za teba tie brušáky 😀 😀

lenkamt
13. jún 2009

caute 🙂

Maji , dobre že si si dala za mňa, ja zase nič 😅 😀

ale dnes bola sranda, Lucka začala sama chodiť na nočník, normálne sa vyzlečie sadne cikne a ide vyliať na wecko, vždy sme ju ustrážili až na jedenkrát, keď mi ten nočník vyliala na chrbát, lebo som na wecku umývala podlahu 😀

zajtra ide Verča do školy v prírode, ocko rozmontovávať stany na letecký deň do piešťan, tak budeme mať veget my tri 😀

maji4
14. jún 2009

Ahojte 😉 😉

Lenka ty si ma normálne motivovala cvičiť ešte pred tým zázrakom 🙂 🙂 😉 😉 😉

My dnes super poobede sme boli nachvílku vonku asi na hodinu a už len ked som povedala že ideme von normáne až jej oči zasvietili v momente zliezla z hojdačky a postavila sa pri dvere s čiapkou na hlave 😅 😅 zlatá bola a vidno ,že ju to nabilo na ďalšie hodiny lebo už začala byť umrnkaná a keď sme prišli z vonku tak vysmiata ako slniečko 😵 😵 😵

leni 😅 😅 😅o vidíš prečo sa motáš tam kde nemáš 😀 😅 😅
A Lucka je šikovnica šokovná 😵 😵 😵

Veronike prajeme príjemný výlet 😵 😵

maji4
14. jún 2009

Ozaj baby a vyhrabala som krokomer aj som zabudla ,že ho mám 😅 tak zajtra si ho nasadím a som straaaaašne zvedavá kolko krokov urobím keď behám za malou 🤐 😉 😉 potom dám vedieť 😉 😉

baileysa
14. jún 2009

kalimera 😵

uz sme doma, bolo uplne najsuper, najsuper, najsuper, ani domov sa mi nechcelo 😔 zatial len periem, prijimame navstevy, tak sa aspon fotkami vraciame do tej atmosky,
absolutne nestiham vas citat, ani vam moc napisat 😒 ale o taky tyzden to napravim 😉
uz sa psychicky pripravujem na dalsiu cestu, idem v stredu do nemecka 😝 idem sama, mm odmietol ist so mnou, tak gretka ostava s nim doma, tak som zvedava, co toto ide byt 😅 v nedelu sa vratim a potom uz snad budem mat cas aj na kona 😵

len telegraficky:
lenka, vsetko naj naj naj k meninam, ktore si mala a hlasim, ze francuzska manikura aj s obrazkom na mojich nohach prezila more, strk piesok aj vsetko, takze mozte ist s ivkou do toho 😉

a dnes som videla mimikovcov v telke, na jojke v spravach 😵

maji4
14. jún 2009

Jej Bai ahoj a vitaj na Slovensku 😵 😵 tak sa teším s vami ,že bolo dobre a ako Grétka páčilo sa jej???cestu ako zvládla??Boli ste tam sami alebo ešte aj s niekym???

maji4
14. jún 2009

Bai aj mne sa zdalo ,že som ich videla len som si nebola istá ,lebo popri kočíku išiel ešte aj nejaký starší chlapec ,že by nám o tom mimk zatajila 😕 😉

lenkamt
14. jún 2009

ahojte 🙂

Maji - dnes som cvicila nejaky cvik na stehna co mi ukazala Ivka, povedala ze 50-100x tak som si dala 20x 😀

Bai - no konecne ste sa vratili, milacikovia moji 🙂 aj ja chcem info ako Gretka cestovala, hlavne ako to znasala na letisku a v lietadle, a este ako to bolo s kocikom 🙂 ak sa tu neukazes budem ti volat.
a co ides do nemecka"???????????? 😕

maji4
14. jún 2009

Leni na začiatok 20 úplne stačí 😅 😅

maji4
14. jún 2009

A samozrejme ,že ta chválim ,že si sa už konečne odhodlala 😉

lenkamt
14. jún 2009

no ved 😀

ja som sama doma, dvojicky spia, tak neviem co idem, ci fajcit ci spat 😅

retaux
15. jún 2009

Dobré ráno!
Baily: vitaj naspäť. 😉 Super, že sa ti tam tak páčilo a že ste si to užili.

Lenka: uži si dnešný "voľný" deň 🙂

lejla77
15. jún 2009

Ahojte 🙂
No, my od soboty mame zasa sople 😠 😠 😠 Dva tyzdne sme boli bez a teraz zasa. Urcite sme nachytali zasa bacil. Mna porazi 🙄 🙄 🙄
Ucke som rano hovorila, ze sme zacali soplit a ona ze, ved Stanko je celkom odolny, ze ostatne deti stale behaju so soplami. 😠 😠 😠 Hovorim si, ze no fasa, jasne ze to tam chyta od deciek, ledva sme sa z toho dostali a sme naspät. Tie matere su totalne nezodpovedne. 🙄 Mozem cakat, kedy nam to sadne na priedusky. 😔

meganik
15. jún 2009

caute caute..fiha tak dneska som absolutne nemala problem vas docitat 😎

baily vitaj spat..i ked vobec netusim, kde ste boli, nemala som doteraz moc casu venovat sa kobyle 🤐 hlavne, ze ste sa tam mali super 😵

my sme boli v piatok na tom ockovani 😝 boli sme prekvapeni, ze Natalka pozna cestu k dokine, este sme len zabocili na tu ulici a uz Natalka kricala v aute nieeeee 🙄 ale zvladala to pekne, i ked sme mali traja problem ju vobec dat lezat, v sobotu mala trocha zvysenu teplotu, ale tuk-tuk, ze nic viac...teraz chodi a ukazuje ako doktorka pocuvala srdiecko a robila pich-pich do nozicky 😉 tak este dame o dva tyzdne zaockovat tu zltacku a mame pokoj...potom sa zevraj ockuje az v 5-tich rokoch chvalabohu

no a dneska je uplne najsamhnusnejsie pocasie, my sme poobede spali cela rodinky tri hodiny..take ani teplo ani zima, uplne dusno, bez normalneho vzduchu az nas hlava z toho boli cely den 😝

a uz ledva cakam kedy nam tu zlozia lesenie, ze by som mohla nabehnut na umyvanie okien, lebo uz sa na ne nemozem ani pozerat 😝

a ja normalne neviem, co mam cele dni robit...ani som si nemyslela, ale skola mi tak trocha chyba, nie to ucenie, ale ta radost z urobenej skusky 😎 som fakt sibnuta

baby a chcem sa vas opytat, citala som v minulej mama a ja o tej vnutromaternicovej antikoncepcii, nepocula ste niektora o tom nieco viac, alebo nedala ste sa na to niektora 😕 mna na tom zaujalo hlavne to, ze pri nej nieje menzes a po vybrati sa menzes automaticky obnovi..tak lne tolko

no nic...moje milovane dieta mi tu berie notebook z ruk, takze sa zatial lucim 😉

meganik
15. jún 2009

baby pozerate niekto spravy...tie dvojicky co vypadli z balkona a jedno z nich umrelo, druhe bojuje o zivot 😢 jemine...to preco je take nieco vobec mozne, tento svet je taky nespravodlivy, nejako otoceny na hlavu 😖 no a teraz dalsia sprava, ze sa rocny chlapcek obaril horucou vodou...no nic prepinam, taketo spravy nemozem ani pocut, normalne mam zimomriavky ☹

zuzana76
autor
15. jún 2009

ahojteeee

meg, strasne, ja uz viem o tych dvojcatach od rana, este vcera vecer nad nami krutila helikoptera o 23.00, strasne dlho a strasne hucala, soms a bala,ze zobudi patka, vtedy som netusila co sa stalo, normalne sa z toho neviem spamatat, chudatka deti, my byvame nedaleko ☹ strasne mi je ich luto a najma rodicov, nechcem si ani predstavit co musi prezivat ten otec a aj matka

inak ja sa citim dost zle, stale mi trpnu ruky, tvar , mam krce v zaludku, zajtra si berie moj otec dovolenku a idem na hematologiu, ale neviem, ci sa mi zase zhorsila krv a preto sa tak blbo citim, ved zajtra budem hadam mudrejsia