Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulik23
24. jún 2009

dik maji za rekapitulaciu

citam, ze aj ty zachvilu balis, tak si super uzite. 😉

k teme sandalky: my mame dvoje so zavretou spickou, ale misiak na dovolenke nenosil nic okrem gumenych otvorenych adidasiek. ked som mu chcela obut normalne boty, tak dostaval hystericky zachvat. uz sa tesim na to rodeo, co tu vypukne zajtra doobeda, ked pojdeme na prechadzku. gumene sandalky som pre istotu skryla uz teraz. 😀

zuzana76
autor
24. jún 2009

ahojteeee

ja som bola u maminy v hurbanove aj s patkom

maji, dik ze si si spomenula na mna, mam sa uz dobre, mam ine lieky, tak hadam uz zaberaju a bude vsetko ok

co je ale blbe, Patko nechce takmer nic jest, zajtra idem s nim k lekarke

v pondelok som oslavila 33 rokov, ale megaparty bude neskor , 29.6. je petra, teda oslavuje moj muz a potom aj patko, tak potom nieco vymyslime

Tintinka blahozelam k tehu a k dievcatku

Leni, balhozelam,ze dievky s apytaju na wc

Peti, je mi luto, ze timka je na tom tak zle, ja som peti aj pisala sms, ze nech vam da vediet, ze som ok, aby ste sa nebali,a k nebudem prispievat,ze som u maminy a nemam net, ale prisli sme skor domov, lebo maly nechce nic jest, tak pijdem zajtra dokine s nim a peta mi pisala,ze ony su na kramaroch a timka ma zapal obliciek ☹

maji4
24. jún 2009

adi zajtra má byť hnusne tak ako dnes tak sa neboj rodeo nebude obuješ mu jarné boty 😅 😅

maji4
24. jún 2009

zuzi jej super ,že je už lepšie 😉 😉

a GRATULUJEM k najkrajšíííím narodeninám 😵 😵 😵

zuzana76
autor
24. jún 2009

maji, ja som pisala peti sms, ze budem u maminy, ale ona uz bola v nemocke, tak vam nemohla dat vediet, ale som ok zatial, tak hadam to uz bude lepsie, aj mi chut zase jest u maminy som zjedla asi 2 kila hrachu, som zduta jak 😀 😀 😝 , teraz k nam radsej nechodte na navstevu 😀

maji4
24. jún 2009

Zuzi fakt nič nechce jesť??ani čo najviac lúbi???a kolko pije??

Síce aj moja už týždeň vymýšľa pri papaní a ja nie som na také zvyknutá , tak len dúfam ,že to je nejaké obdobie 😖 😖

maji4
24. jún 2009

zuzi 😀 😀

Ja som bola u našich a som si zabudla zbaliť hrach ☹ ☹ ☹ ☹ a v kuse som ho tam jedla a takú dôležitú vec zabudnem ☹ ☹

zuzana76
autor
24. jún 2009

pije normalne ako predtym a predtym strasne lubil maso a teraz nic, cely den je na kukuricnych chrumkach, aj enchapem, v piatok vracal, vyvratil v noci vajcovu polievku, odvtedy vracal este 2x a papal v minidavkach a odvtedy nic extra, dnes asi 3 lyzice masa so zemiakmi, 3 hryzy z chleba, a len tie chrumky a mlieko, nic ine

zuzana76
autor
24. jún 2009

dakujem za gratulaciu

ved ani ja niesom zvyknuta, on doteraz pekne papaval, som zvedava, asi jej poviem nech mu zoberei krv ci nie je anemicky

adulik23
24. jún 2009

zuzi vsetko najlepsieeeeee 🙂

bola som ulozit miselina a straaaaaasne hucal, ze ma zostat v izbe sam. 11 dni chodil spavat s nami, tak teraz budeme chvilu bojovat. 😒

inac - nemohli by ste mi niektora v skratke napisat co je nove v ordinacii (nevidela som 3 casti) a v panelaku (7 casti) dakujeeeeeeem. 😎

maji4
24. jún 2009

Adi on chce zaspať sám???

My akurát teraz bojujeme lebo silou mocou chce aby som spala s nou 😒 😒 dnes cez obed nespala vôbec lebo ja som tam nezostala a ona na truc nezaspala ☹

adulik23
24. jún 2009

zuzi - misko ked mu idu zuby tak niekedy neje aj 3 dni vkuse. ☹
a na dovolenke teraz prve 2 dni nejedol absolutne nic a potom tiez velmi malicko. rano cokoladovy croasant, na obed nic a na veceru par lyzic cistej ryze. medzi tym par kuskov melona.

adulik23
24. jún 2009

nechce ale musi 😀 😀 😀

maji4
24. jún 2009

adi ordinácia sa už skončila , ja už ani neviem čo tam bolo a v paneláku jakubova mama dostala porážku a je v nemocnici a čo ja viem čo ešte ....

maji4
24. jún 2009

Adi hej hej som to pred tým nepochopila takže nechce zostať sám v izbe presne ako naša tak teraz bojujeme 😔

zuzana76
autor
24. jún 2009

adi, dakujem, fiha, ze tolko neje, no ja som nebola zvyknuta,ze patko nejedaval a zda sa mi aj nejaky bledy, tak radsej pojdem s nim k lekarke, nech ho pozrie, mozno to budu zuby, neviem

ja ordinaciu ani panelak uz nepozeravam, takze neviem co sa dialo

idem uspavat, neskor pridem

letuskah
24. jún 2009

zuzi ako dobre ze si v poriadku 🙂
my akurat riesime tu dovolenku, muz vymysla bulharsko ale tam sa trochu bojim, bola som tam este davno s byvalim a obaja sme dostali strasne sr..ky tak neviem ci to mam s kubkom riskovat, aj ked teraz by sme sli do nejakeho lepsieho hotela, aj kamosku tam mam a rada by som ju videla, no neviem...

zuzana76
autor
24. jún 2009

letu, ahojky

ja som v bulharsku este nebola, ale nepocujem,ze by sa ludia stazovali, hlavne ked by ste boli v hoteli a lepsia strava a hlavne nepouzivat nijaku inu vodu, len original kupenu a zabalenu z obchodu, nasi znami isli aj do egypta s detmi - 10 mesiacov a 3 roky a dobre vraj bolo, ale brali odtialto este aj vodu lucku, to im muselo poriadne ubrat z batoziny, ved ten cely pack - 6 flias, je asi 9 kg ak sa nemylim

mmem_
25. jún 2009

adi: tak super ste si uzili, u nas to bolo podobne 😀 ,som netusila ze take male decko ako dokaze balit baby 😀

zuzi: tak nech ti lieciky zaberu,to je blbe stale taketo veci riesit a este co sa mi na spanielksu pacilo su detske obchody, taky vyber som fakt este nikde nevidela, take krasne topanky, napr: jeden typ sandalok v 6-7 farbach a o dievcenskych satockach ani nehovorim, krasne farebne,nie len ruzove, skoda ze som este nevedela co budeme mat 😀

let: my sme boli pred par rokmi a tiez sme mali srajku, ja teda dost silnu,ze som skoncila na nejakych silnych liekoch ale to sme pili kade-kde, kade-co takze sa ani necudujem, ale ak si date pozor tak urcite nebude ziadny problem, cely tyzden som hladala najpblizsie wc,no horor,ale inak super bolo

kati: no susik bude mat dievcatko,ameli ma sestricku a asi aj mishelin chlapceka, a tusim aj bebs chlapceka-ale to neviem na 100 percent

tintinka_ gratulujem k tehu 🙂

a inak nist nove akurat ze sa celkom tesim ze uz koncime plavanie,lebo s malym to bol zaprah uz, aj vcera ma tak dokopal ako plaval

mmem_
25. jún 2009

no a ordinacia- cakam cakam a to nejaka blbost bola, to co uz skoncili ved este nie su prazdniny?

a my teraz ficime na vcielke maje a vola ju mami 😠 😀

letuskah
25. jún 2009

caute
to co to uz ste vsetky na dovolenke alebo sa u vas zazracne vycasilo? lebo tu aj ked neprsi, tak na leto to teda ani z dialky nevyzera, ale boli sme vonku po dlhom case a Kubko sa strasne vytesoval, deticky boli tak bol spokojny a vesely 🙂

mmem od tohto utorka uz davaju poistovnu ci co to je, tiez ma to nepotesilo lebo to znamena ze po veceroch nemam co kukat v telke a budem musiet zacat citat, teda najskor si pismenka zopakujem 😅

nika07
25. jún 2009

Ahojte,

my sme mali včera riadnu teplotu, neviem z čoho, celý deň Linduška ležala, iba ked jej zabral čipok, tak ožila, noc bola celkom OK, iba trošku pomrnkávala, ale sa celkom dobre vyspala, okrem mňa ☹

Adi vitaj doma, teším sa že ste sa mali dobre
😉

mmem aj my fičíme na včielke maje, už dávno alebo fifi z kvietíkova, super rozprávka 🙂

titinka tiež sa pripájam ku gratulácii k tehu

zuzi teším sa že ti liečiky zaberaju, všetko naj, naj,naj k narodkám 😵

slavenas
25. jún 2009

ahojte kočky ,

zuziii prajem všetko najlepšie k narodeninám 🙂 🙂 🙂

adi , vitaj späť z dovolenky , mala si trošku slniečka priniesť zo sebou. 😉

letu držím palce nech je už Kubko ok.

nika aj Vám prajem nech je všetko ok.

mmem s tými serialmi je to strašné majú prazdniny čiže opakujú staré časti od polky júna do polky septembra , nebaví ma pozerať znovu to isté .

slavenas
25. jún 2009

kto vie ako je s peťou, či je už Timka v poriadku ?

letuskah
25. jún 2009

inak ja som dnes zrusila dietu, lebo uz neviem co mu mam davat, rano dostal rozok s jahodovym dzemom, jasne ze sa vysypal lebo moja mati experimentovala a robila to s pomarancmi a este s akousi gebuzinou a akurat ten som vybrala )lebo ona to neoznaci, len ulozi na inu policku a ja si mam po roku pametat ktory je ktory 😝 ) a na obed bude mat rizoto s hraskom, aj jogurt som mu uz dala.

slavi najhorsie je ze ja cez leto zabudnem a potom si spomeniem az pred vianocami ze som pozeravala nejaky serial a este som ukratena o min dva mesiace vdaka tomu 😀 ale zas nie je to nic co by nam malo zivot zachranit alebo znicit 😀

lejla77
25. jún 2009

slavenas:
neviem, vobec sa mi neozvala a pisala som jej vcera sms. 😔 Dufam, ze su OK.

letuskah
25. jún 2009

hadam hej 😕

slavenas
25. jún 2009

letu , tak to ti verím to bolo strašné s tou dietou aj u nás , dieťa chcelo jesť všetko a ja som v kuse musela dávať pozor čo môže a čo nie a bola som z toho na prášky 😝 😝

aj lenka tu už dlho nebola .

nika07
25. jún 2009

slavenas Lenka sa pripravuje na dovolenku 😀 😀 😀

adulik23
25. jún 2009

jeeeee, dakujem za privitanie. 🙂

slavi - k nam na madare sme si trosku slniecka priniesli. doobeda sme boli von v trickach s kratkym rukavom. 😎 teraz je sice po dazdi, ale uz zase zacina vykukat slniecko. 😎

nika - super, ze je linduske lepsie. 😉

lenku cakam aj ja - dufam ze sa pride aspon rozlucit.