Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
31. júl 2009

ja som si aj myslela že cituješ bulvár 🙂

letuskah
31. júl 2009

bilu ze heliodor...

moje dieta tu striedavo beha s palicou od metly a nahana loptu a vykrikuje hokej a teraz sa obul do krosiek a ziape ze na dovolenku pohram trosku hokej a ma z toho riadnu zabavu...

a ohromna zabava je aj popisat sa fixkami a potom chodi a ukazuje ze je cernosko...

peta28
31. júl 2009

No dnes som stihla tolko veci, este som si aj nakupila cez obed, budeme mat lasegne a slivkove gule, v nedelu grilujeme na zahradke a oslavujeme a zajtra asi do Hainburgu na kupko.
Dnes nam prisiel uz aj televizor co sme kupovali ocovi , je skryty u susedky , tak sme to vsetko stihli aby to ani otec nevidel.
Mama kupila melej na narodky knizku o Bambulke tak ta bude hotova, lebo ona je z Bambulky uplne paf, uz ju pozna naspamat a spiava s nou pesnicky, ked ideme v aute este len zacnu preve tony pesnicky a uz mi rozprava ci Bambula ide nakupovat, alebo k lekarovi.. samozrejme moj muz je uz z toho na nervy uz len ked pocuje slovo chcem Bambulku.. resp. u nas uz funfuje prosim a aj dakujem 😀

peta28
31. júl 2009

Akoze v tyhc jaslach su fakt nejaki dabili..
stratili malej pyzamo.. nechapem
vobec nevedali tie ucitalky ze mala dnes konci
a rano som nechala bonbonieru, kavy a cokolady nech daju tej Zuze a Dane a pre istotu hovorim muzovi ze ked pojde pre malu nech Zuze povie ze sme jej nechali rano pozornost a samozrejme o nicom nevedela, tak tie druhe baby jej to zatajili.
No a perlicka na zaver, mala sedela v piesku s obrovskym hovniskom v gatkach, ze ju muz musel sprchovat este pred odchodom.. takze dovi dopo som rada ze sme prec

peta28
31. júl 2009

Lejla daj vediet ci sa ti podarilo sa nakontaktovat na nejaku opatrovatelku

peta28
31. júl 2009

jaj no a moj posledny prispevok dnes.. mame klakson na bicykel v tvare levikovej hlavy 😀 😀 😀 😀

letuskah
31. júl 2009

peti klakson ma potesil najviac, tie jasle to je sila... sa cudujem ze sa im tam navlacas bonboniery a kavu a pod...

my sme tak na tretinu zbaleni a to este netusim ako to vtrepeme do auta, plus musime mat miesto v kufry lebo odtial povezieme muzovho brata s priatelkou do kosic 😅 esteze sme nesli k moru lebo to si neviem predstavit 😝 😝

retaux
31. júl 2009

Ahojte!
Peti: to akoby si o Lucke písala. Tiež každému rozpráva, čo Bambuľka robí a čo papá a čo vyviedla 😀 A spieva si s ňou tiež, ale len niektoré obľúbené piesne. To by sa aj jej páčila tá kniha určite. Musím to niekde zohnať. A teraz máme aj novinku: stále si púšťame piesne od Peťa Nagya tie detské. A včera babke začala spievať: poď hrať ping-pong 😀

letuskah
31. júl 2009

idem tteda balitm pekne sa tu majte
levicatkam, ktorych narodeniny zmeskam, prajem krasne narodeniny, nech su krasne, zdrave a mudre a nech robia radost svojim rodicom 😵 😵 😵
pekny tyzden 🙂

retaux
31. júl 2009

Letu: tak si užite dovolenku, poriadne si oddýchnite a vráťte sa so super zážitkami 😉

letuskah
31. júl 2009

ret dakujeme 🙂 a pekna pozvanka 🙂

akvabela
1. aug 2009

Jej, Ret, Lucinka je zlatucka na tej krasnej pozvanke 🙂

Letu, prijemnu dovolenku! My sme chceli ist tento vikend, kedze je predlzeny, kempovat na Vancouver Island, ale mali sme take horucavy, ze tato chce relaxovat niekde blizsie. Okr. toho Yvett je stale vyhadzana, tak sa mi tiez neche trepat na nejaku dlhsiu cestu.

Ozaj, uz nam prisiel od babky balik, tak baby dostali darceky k narodeninam skor a Yvettke sa ten telefon paci, da sa prepnut aj na SJ aj na AJ, a zistila som, ze pokial nemusi Yvett pomenovat sama farby, tak vie spravne urcit cervenu, modru, zltu a zelenu. Inac Yvettke musia ist asi niektore z poslednych stoliciek, opat si dava prsty do ust ako male babo, kto vie, ci aj tie vyrazky nesuvisia trochu s tym...

A aby som nezabudla, vsetko najlepsie Lucke (PP) a Domcovi (dandy) a ostatnym dnesnym oslavencom k druhym narodeninam 😵 !!!

mmem_
1. aug 2009

ahojte

tak blahozelam oslavencom Amelinke,Lucke aj DAndy - diky akvi za nasepkanie 😀

Mish: ja som teda tiez dost bojovala s tym ze mi maleho zacali volat Šimon aj po opakovanych upozorneniach, ale ked si vedia zapamat ine mena tak si musia vediet aj toto,je to len o zvyku. Ale tu to beru skor ze asi v slovencine nie je šimon ale simon,tak ich v tom nechavam

no my mame zatial Tim,Elias - nie Eliáš 😀 ,ale este musim popozerat, ak by to bolo dievca tak mne sa paci Emma- Viktoria(po prababke,ale muz nechce o dvoch menach ani pocut)

bai: mne sa tiez paci zoja a oskar viac ako vincent 😀 alebo kamoska dala meno ze Imrich po dedkovi, je tam r tak to by mozno pasovalo k Gretke - len ma nezabi 😀 , ale je to celkom flexibilne meno,da sa pekne s nim tutuskat - Iminko,Imi,Imusko,.....

bilu a teba zabijem, uz mam navarene fasirky, aj babovku aj opekane zemiaky 😀 uz mi tu laskavo nerob chute
a to kto je ten Koscak 😅

mmem_
1. aug 2009

a ad jaslicky: no hrozne baby, ja viem ze to je tazka praca,narocna psychicky, ale nerobia tam 12 hod ze by to nezvladali, a tiez chapem ze nesliedia kazdych 5 min ci sa niektore pokadilo ale raz za hodinu by to mohli obehnt a skontrolovat a chleba s pastetou mnam mnam 😀 😝

inak toho sa bojim ze tiez ked maleho dam aspon na tie 2 doobedia ze im tam nebude jest,ale v kazdom pripade to skusim, ved zrusit to mozem stale ked sa mi to nebude pozdavat 😔

a pekny vikend prajem

mmem_
1. aug 2009

a este mam aj bravcove so zemiakmi 😀

retaux
1. aug 2009

Ahojte!
Aj ja želám všetko naj dnešným oslávencom. 😉

Mmem: máš navarené na týždeň? 😀

bilushka
1. aug 2009

Ahojte,
v prvom rade blahozelam Lucinke a Dominikovi, skoda, ze ich maminy sa tu ani neukazu.

Peti, som zvedava co povies na kupalisko v Hainburgu, lebo tuto sezonu som este nepocula, ze by si ho chvalili, vraj je tam strasne studena voda, tak potom napis, ako ste boli spokojni, my sme boli vcera na Kosariskach a tiez tam bola ladova voda, ale maly vodnik statocne zatal zuby a vliezol do nej, my s muzom veru nie 😅
Dnes ked sa vyspi by sme chceli ist kuknut do Prellenu, lebo uz ani UM nemam, ze by sme to spojili aj s nakupom.

Kosicek na bicyklik uz mam aj ja, kupila som ho tu u nas v tom cyklo shope a mali tam aj strasne vela uchylnych zvoncekov a klaksonov roznych tvarov, tak aj to som mu este dokupila, samozrejme ze MM to musel komentovat na cely obchod vetami typu, ze Matejko, mamina si mysli, ze tvoj bicykel je vianocny stromcek a chce ti ho ovesat vsetkymi blbostami co tu maju a predavaci sa sulali od smiechu 😠

Moni, tak to si varila vcera do polnoci, ked mas fasirky, zemiaky, babovku aj bravcove 😲
Daj si pekne do tela, Klementin to za teba spali 😉
Inak super mena vyberas, ale ty si to mozes dovolit, k svojmu poloexotickemu priezvisku, my obycajni sa musime drzat pri zemi 😀 Ozaj a babovku si robila tu skoricovu z MMB? Lebo MM mi na nu povedal, ze ta tvarohova co robievam je omnoho lepsia, ze tuto uz nemam robit. Rozmaznany fracek 😠 😀 😀 😀

Ret, aj som zabudla: na foto z dovolenky mi chybas ty v tych krasnych plavkach z New Yorkeru, tak prosim dohodit nejaku dokomentaciu, ved nemusis tu, ale na facebooku si ta najdem.

Letu, prijemnu dovolenku, oddychni si!

Akvi, nechystate sa v lete na prazniny na Slovensko? Ze by sme hodili internacionalne stretko, ved si spominala, ze si tu blizko od nas z AD, nie? Ja uz si teraz mozem planovat aj taketo vylety po okoli, kedze som si tu dotiahla sukromnu soferku 😀

A uz fakt neviem co, dnes som robila slepaciu polievku a spagety s tuniakovou omackou a syrom, to pisem len a len kvoli Mmem, aby mala na zajtra co varit 😀 😀 😀

mmem_
1. aug 2009

bilu a este som stihla aj puding urobit vcera 😀 som zabudla
ad babovka:tvarohova je lepsia, tato mi prisla taka sucha ta skoricova 😀 ale uz z nej nie je 😀
a kto je to ten koscak? kvoli ktoremu si kupujes tyzden?

taky klakson by som potrebovala aj ja, ale my sa este nevieme bicyklovat. dnes mam trochu frei bo muz isiel s malym na bicykel tak som upratala 😀 ale uz su spat tak ideme na kupko, dufam ze sa zase nepos.... 😅

ret: a ako torta? uz mas hotovu?

a toto pre baily 😀
http://www.topky.sk/cl/15/524629/Rozvasnene-sex...

retaux
1. aug 2009

Bilu: 😀 rada by som ťa potešila pohľadom na moje krivky, ale nemám žiadnu fotku v plavkách 😀

lenkamt
2. aug 2009

ahojte 🙂

dodatočne prajeme všetko naj Lucke od PP a Domkovi od Dandy 🙂

zajtra toho bude viac 😀

baby ja som robila to kura na kyslej kapuste aj s tou smotanou a mňaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

a Bailey tu čo zase nechodí, dúfam že sa nehnevá že jej kafreme do mena 😅

mima07
2. aug 2009

cauko
aj ja dodatocne vsetko najlepsie oslavencom este amelii, lucke a dominikovi 😉
zajtra snad nakuknem
som smutna ottko uz odcestoval je mi na prd som si zvykla na ten rozruch doma 😔
dufam ze ma aspon mimi s bilus zachrania ked nie tak cestujem do martina 😀 😀 😀

mima07
2. aug 2009

stale nikto ☹ som myslela ze sa aspon majka vratila toto je jej cas 😀

lenkamt
2. aug 2009

ved je teplo a víkend 😉 Mimuš, tak príď keď ti je smutno 😉

fotky z vonka: http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Dnes?aut...

idem si narezať slaniny fest mám chuť 😀

mimi.k
2. aug 2009

Čaute žienky,
prečítala som len poslednú stranu, keď sa to tu skonsoliduje, všetko poctivo prečítam, teraz nemám čas 😀 ...len teraz sme sa vrátili zo svadby z druhého konca republiky, 4,5 hod. cesta v tomto teple mi padla viac než vhod, skoro ako pri vode 😀 😀 😀

Presťahovaní sme do takej miery, že už máme všetko tu, ale bordel ako v tanku, veci ešte vo vreciach...takže mám ešte min. dva dni čo robiť, aby to tu nevyzeralo ako po bombe...a to som si myslela, že nič nemáme.... 😝 🙄 😅 😀
Bilushka najzlatšia mi tu bola min. týždeň pomáhať upratovať a prekonávať samotu, lebo mm bol v Prahe...nabehla aj s výbavou čistiacich prostriedkov, no perfektná žena to je. Super mám susedu, aj sme vybehli na nejaké nákupy doplnkov, paráda 😵
Mima, keď sa to ustáli, tak bud. týždeň už môžeme dohodnúť nejaké poriadne stretko alebo čo...tento ak, tak len lokálne tu niekde...lebo už vo štvrtok ideme k našim.
Inak môžeme vybehnúť aj niekam k vode alebo čo...

Oslávencom všetko naj. 😵 😵 😵 cmuk.

Idem ešte makať, aspoň niečo poukladám do skríň....

mimi.k
2. aug 2009

Leni, krásne fotky, ako umelecké 😉

Čo tu nové? Daj nejaké zhrnutie... 😉 😀

lenkamt
2. aug 2009

ja navrhujem veľké stretko v blave: http://www.eticketpro.sk/jnp/akcie-na-slovensku... 😀

Mimi - nič nové, teda podstatné asi nič. radila som ti knižku : moja prvá knižka, moja druhá knižka, tam sú hudobné nástroje, ak chceš v martinuse kúpim a pošlem ti, lebo aj tak ti za kadečo dlžím 😉 a domestosovať som nestihla prísť 😅

zuzana76
autor
2. aug 2009

ahojteeee

hlasim sa na slovensku

sestre nefungoval dobre internet, tak som nemohla velmi prispievat, ma taky mobilny, na taku srandicku co si strci do notebooku a vyzera to ako USB kluc, ale stale nas to vyhadzovala, tak som stratila nervy a uznajte, ze pri mori nebudem hadam pri PC vysedavat

Bolo nam velmi dobre a chystame repete, asi v septembri az sa zadaria letenky nejaka solidna suma, velmi som si oddychla, patkovi to prospelo, chyta sa uz na neho aj spanielcina, obcas nieco splechol po spanielsky, sice dost od veci, take akoze odpovedanie na otazky to nie, ale obcas zahlasil, napr predavacke v obchode ze - quiero beber- chcem pit- a tak podobne alebo vamos a la playa - ideme na plaz- to je jeho oblubena veta, je to velky sinter, stale niekde lietal, cvachtal sa vo vode, sesternici vymyslel sam prezyvku ze - Natalia renault Talia 😀 a este- Ford Fusion - aky rušeň? Na forde nas totiz vozila moja sestra, normalne sam vymysla rymy 😅

Ani neviem odkial mam zacat, hadam niekedy dam niekam fotky a popozerate si a slova hadam ani nebude treba, sestra je velmi smutna,ze sme odisli, nas prehovarala nech tam zostaneme navzdy, ze predame nas byt a zoberieme si tam uver a najdeme si robotu, aj nam nasla dokonca volny byt na predaj v ich bloku, za 230 000 eur 😀

Cesta lietadlom prebehla dobre, sice smerom tam sa patko pozvracal, ale naspat uz bol chlapina a vsetko dobre zvladol

Tehotna nie som, to keby mal niekto pochybnosti pri pohlade na niektore fotky 😀

Boli sme tam takmer 3 tyzdne a tomu teda hovorim dovolenka, hoci este sa nam ziadalo zostat, predsa len mali sme tam taku atmosferu domova

Leni, teba sa chcem spytat, kam si davala tie vase fotky z dovolenky, boli tam aj videa a aj ja by som chcela dat aj videa

dost ste mi chybali, obcas som mala abstaky, tak vtedy som aspon posmirovala na muzovom mobile, ale cez ten sa mi nechcelo pisat 😀

lejla77
3. aug 2009

Krasny tyzden vsetkym 😉

peta:
tak to je sila v tych jasliach. 😠 Ja som cez vikend nemala na to vobec cas - muz bol na splave a ja som sa cely cas krutila okolo maleho a varila. 😖
Ale musim to co najskor riesit - stale vaham, ze kde ho dat. Nechcem to unahlit. Ale napisem aspon tym, co neviem, v akej lokalite su a uvidim.

akvabela
3. aug 2009

Ahojte,

Leni, super krasne fotky 🙂 Velmi sa mi pacia, boli fotene s inym fotakom nez obvykle? Baby su uz riadne slecny. Pozeram, ze jedna z nich ma obitu bradu 😢 Aj Yvettke sa dnes doobeda pritrafilo po odchode z nasho bazena v komplexe spadnut na rovnej zemi a oskriet si bradu. Okrem toho pri skakani do bazena si oskrela aj cele predkolenie, tak ma non-stop nohy odrete. Nieco sa zahoji a hned nieco nove pribudne. Ozaj, my mame doma tu prvu aj druhu knizku od Martinusu a v nasom vydani hud. nastroje nie su...

Zuzi, super, ze ste sa mali u sestry krasne 😵 Ani sa jej necudujem, ze bola smutna pri Vasom odchode, ved ste mohli byt dlhsie spolu ako za starych cias, ked byvala este na SK a aj bratrancek so sesternicou sa mohli spolu vyjasit.

Bilu, toto leto sa nechystame na SK. Maria bude mat onedlho 5 rokov a tusim musi mat uz svoj vlastny pas, takze napriek tomu, ze ju mame zapisanu, nemozme cestovat. Verim, ze takto do roka uz budeme mat tunajsie obcanstvo a potom si vybavime nove pasy... Skoda, ze sme uz v AD vsetko predali, na nasej byvalej zahradke by bola super opekacka, no tam uz stoji novy dom noveho majitela. My sa budeme potom pohybovat v BA Petrzalke u mm maminy alebo u nasich v casti Nove Mesto.

Mimi, gratulujem k uspesnemu prestahovaniu sa, pre Teba bude doupratovanie uz urcite hracka 😉 A ako sa tvari Adamko v novom?

akvabela
3. aug 2009

Ahoj Lejla aj Tebe krasny tyzden 😉

A este vsetko najlepsie ku 2. narodeninam Timke, Kubkovi, Patkovi, Emmke a vsetkym ostatnym oslavencom, ktori ak som sa v tabulke nepomylila, dnes oslavuju!!! 😵