Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
5. aug 2009

ano, aj som si myslela

bilushka
5. aug 2009

Zuzi, ty mas ineho pamatovaka, klobuk dolu, ucka 😉

My uz asi spime.

zuzana76
autor
5. aug 2009

bilu, to mas dobre, ked - asi spime 😀

ja musim pri malom lezat kym nezaspi a drzi mi cecok 😀

bilushka
5. aug 2009

Jeee, tak predsa len je ta Zlatka Puskarova tehotnaaa 🙂
Baby, ja som bulvarna hyena Nr. 1 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
5. aug 2009

bilu tedaaaaaa

to kde pisali?,,, a skym? so svajdom? no konecne

meganik
5. aug 2009

hen druha judinyova 😀

zuzka, aby si mu neusla 🙂

bilushka
5. aug 2009

Zuzi, ty este kojis, ked ta drzi za prso, ci to je taky ritual od cias kojenia?

Svajda hovori ze s nim je tehotna, ano 😀

bilushka
5. aug 2009

V Novom Case to pisali 😀

Potvrdene, spime 😎 😎 😎 😎
Som sa tam bala ist, aby som ho nevyrusila, preto pred tym to ASI.

zuzana76
autor
5. aug 2009

bilu, ritual 😔 , on jestrasne zavisly a ked nemoze cuckat, tak aspon musi drzat 😀

zuzana76
autor
5. aug 2009

uz som precitala 😀 o tehotnej puskarovej

zuzana76
autor
5. aug 2009

idem si dat kavu, lebo uz neviem co od dobroty 😀 dieta spi, mam navarene, upratane

bilushka
5. aug 2009

U mna plati iba bod jedna, ze dieta spi, navarene a upratane nemam, ale idem aj ja dat kafe.

meganik
5. aug 2009

baby citate niektora temu pre netabulkove mamicky tusim v batolatach, nestiham sa cudovat 😒 😔

meganik
5. aug 2009

tak nie v babatkach

peta28
5. aug 2009

Bilu Adamko nie jenahodou az 6.8.???? Dnes je len 5.8... ale mozno sa mylim..

peta28
5. aug 2009

aha tak uz som docitala ze ste na to dosli ze Adamko je az zajtra.. citam dalej

peta28
5. aug 2009

co pisu meg?
Zuzi a co mas navarene?
Inac my sme za ten tyzden - dva uz skoro bez plienyk aj v noci. Poobedny spanok ten uz uplne a rano ma vzdy plienku suchu aj ked pije v noci cajik.
Inac aj vyse deti v noci piju? Ja si myslim ze to je len zlozvyk ked nema cumel tak cuca flasku s cajom, podla mna to nebude od smadu, ale za noc stiehne aj 2 x 250 ml - 300 ml..

zuzana76
autor
5. aug 2009

peti, dnes klasika- kuracie prsia na rajcine a paprike, kvazi take ako leco a k tomu cestoviny a vajcova polievka, muz urcitte nebude jest a zase ofrfle, lebo on take nelubi

patko v noci nepije, len vynimocne, prvu noc u sestry sa zobudil o 2.00 a chcel sunar a druhu noc o 5.00 a tiez sunar a potom tahal az do rana dalsie noci

my plienkujeme, cikat obcas do nocnika a kakanica ani za svet, dnes som ho nechala bez plienky a vykadil sa mi na dlazku 😠

peta28
5. aug 2009

mne sa ta vajcova polievka nejako nedari.. som si vtedy aj okopcila ten recept kroty tu baby davali a stale je nejaka.. no neviem sama by som ju tiez nezjedla.
Raz osm tam dala aj vela rasce a mala sa mi tak vyhadzala

zuzana76
autor
5. aug 2009

ja robim taku uplne jednoduchu

vo vode uvarim zemiaky, nie nejako vela, ale aby to trocha zahustili, osolim, dam rascu, ak mam, tak aj cerstvu petrzlenovu, alebo zelerovu vnat v nej vyvarim, taku zviazanu viazanicku, nie pokrajanu a tu potom vyberiem, ked su zemiaky makke, rozmiesam vajce 1-2 podla toho kolko polievky robim, a zahustim cervenou zaprazkou , necham prevriet a hotovo

zuzana76
autor
5. aug 2009

moj maly zboznuje vajcovu polievku

zuzana76
autor
5. aug 2009

vajcocu polievku lubi aj muz, len to druhe nelubi, ale ma smolu, lebo polievka sa mi vydala 😀 , teda uz nie je, sme ju zjedli s patkom

peta28
5. aug 2009

tak to skusim aj takto, ja vacsinou robim zasmazku na zaciatku ,este som to nikdy ani nerobila takto ze potom

zuzana76
autor
5. aug 2009

ja zase len potom, ked je vsetko makke, tak potom tam vlievam tu zaprazku

zuzana76
autor
5. aug 2009

len ak budes davat aj tu vnat z celeru alebo petrzlenu, tak nie velmi vela, lebo potom to bude strasne prerazat

peta28
5. aug 2009

diik zuzi

zuzana76
autor
5. aug 2009

inak ja som v spanielsku, ze sestre uvarim dobru domacu kuraciu polievku

celer, predavali len tie stonky, petrzlen sme ani nenasli, kalerab takisto, to sestra povedala,ze to este v obchode ani nevidela, tak len karfiol som dala, rajcinu, papriku, cibulu, tie stonky celerove, mrkvu a kura, ale mala celkom normalnu chut 😀 len co sme sa nazhanali, lebo po prve, oni polievky velmi nejedia a teraz v teple duplom nie a mnohe nase zeleniny nemaju, len same avokado, a vselijake ine druhy zeleniny a ovocia

peta28
5. aug 2009

no to asi my sme len taki na polievky, podla mna su dost podstatne hlavne pre deti , neviem preco to inde nejedia

peta28
5. aug 2009

BOZE JA SOM TU DNES DO 17.30 MA MRLE ZOZERU

zuzana76
autor
5. aug 2009

aj ja si myslim, ved v takej polievke je skoro vsetko a je podstatne lahsie stravitelna ako ine jedla, teda ak nie je zrovna nejaka gulasova

tak to ti teda nezavidim, u nas ale zase prsi, takze tiez nic moc, nemozeme ist von, esteze maly spi