Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
7. aug 2009

leni to su take dobre 😀

katika1
7. aug 2009

leni ty sa ešte pýtaš? Jasné, že chcela!
A všetko naj oslávencom 😵

mima07
7. aug 2009

katika zacneme si o tvojej svadbe pisat ip ale mohla by si hodit aj nejake nove fotky alebo mi nejake usli 😲 a ako sa ma pusinka?

lenkamt
7. aug 2009

Mimuš - tak mi napíš ip, ja som už písala že mením akciu so striptízom na Katikinu svadbu, takže ja si idem zháňať ubytko niekde v okolí, potom by si ma vyzdvihla??? 😀

hej, tancujú ako keby pochodovali, ešte aj jednu ruku vztýčenú 😀

mmem_
7. aug 2009

ahoooj

dakujeme za priania a my zelame tiez len to naj naj najlepsie,Lilianke,Hanke a Miskovi 🙂 🙂 🙂
a prajem aby sme mali z nasich deticiek vzdy len radost,aby boli stastne a spokojne v zivote 🙂

dnes sem nebudem velmi nakukovat, navstevy sice pridu az podvecer ale musim upratat 😅 a chcem este ist trochu von.

no dnes vstal presne,skoro na minutu ako na svoje narodky 😀 a to som ho vcera presviedcala ze dnes moze spat dlhsie kedze ma tie narodky 😀 no nic,asi som nebola moc presvedciva

maji: tak kniha Vikrot sa mu velmi paci, mame tu o farbach a cely cas kruti kolieskom a skusa trafit farby, super

a ta drevena abeceda super tiez, uz ju sice mame vylozenu v tatre ale tiez sa mu velmi paaci

tak zatial

peta28
7. aug 2009

Lejla tusim v zmluve je napisane ze pokuta ked odides skor ako 2 - mesacna vypoved je 1 000 skk, ale moja svagrina tiez dala vypoved neskor ako 2 mesiace a nakoniec neplatila. Takze im daj vediet este dnes. A super ze si prehovorila manzela.

A dnes som mala take krasne ranko, mala bola skor hore ako ja a ked uz zbadala ze som otovirla oci tak mi hovori :Dobre rano maminka.. doteraz mi hovorila stale len Avoj .. no hned mam krajsi den

lejla77
7. aug 2009

peta:
tak to si ma celkom potesila - kaslem na celych 1 000 Sk. Ja som zmluvu nenasla. Akym sposobom si pisala vypoved... Neviem ani cislo zmluvy, ake sme mali. 😖

peta28
7. aug 2009

takto:
Súkromné detské centrum
DETSKE KRÁĽOVSTVO
Zvolenská 23
821 09 Bratislava


Bratislava, 6.5.2009


Vec:
Odhlásenie z dochádzky

V zmysle Interných predpisov sukromného opatrovateľského centra DETSKÉ KRÁĽOVSTVO odhlasujem dcéru Timeu XXX z dochádzky ku dňu 31.7.2009.

Ďakujem.

S pozdravom,

peta28
7. aug 2009

ja som ziadne cislo zmluvy nikde nepisala

lejla77
7. aug 2009

peta:

DAKUJEM 100 x 🙂

lejla77
7. aug 2009

A kopiu ti potvrdili, ze to prevzali alebo ako? A komu si to dala?

peta28
7. aug 2009

dala som to jednej tej ucitelke, potvrdzovat som si to nedavala, vsak snad tam je nejaka dovera

nika07
7. aug 2009

Prajem pekný deň, my sme boli doteraz vonku 😎

všetko naj,naj,naj, dnešným oslávencom 😵 😵 😵 😵 😵 joj baby ale starneme 😀 😀 😀

lejla dufam, že budeš spokojná a Stankovi sa bude páčiť 😉

maji4
7. aug 2009

AhojteJEje dakujeme za gratulácie a aj my gratulujeme Stankovi ,Miškovi a Haničke k im krásnym 2 rokom 😵 😵 😵

Dnes sme boli vonku od 8.30 a vôbec sa nepocikala krásne sa pýtala tak dúfam ,že sa dostaneme do straých kolají s cikuškaním 🙂 🙂

Mmem aj ja som včera Lilike dohovárala ,že môže spinkať dlhšie ,že má narodeniny ale asi som tiež bola málo presvedčivá 😅 😅

peta28
7. aug 2009

Vsetko len to najlepsie vsetkym dnesnym levickatkam.
Maji to uz je dva roky co sme spolu tak plakali v porodnici ??? 😉

maji4
7. aug 2009

Peti veru bože jak to letííííííí 😖

maji4
7. aug 2009

Ozaj a zabudla som pochváliť Lilianku ,že vie svoju prvú básničku a to maličká som husky pasiem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 taká je podarená 😵 😵 😵

maji4
7. aug 2009

Bože ja som sa pomýlila nie Stankovi ale Smonkovi 😔 😔 všetko najlepšie 😉 😉

maji4
7. aug 2009

Simonkovi 🙂

maji4
7. aug 2009

Baby poradte nemá niekto u vás v rodine cukrovku??môj otec to mal dnes max zvýšené a aj ho chceli poslať do nemocnice ale nešiel tak o týždeň na kontrolu a chcem sa opýtať čo môže a čo nemôže jesť???

PROSIMMM RADTE....

peta28
7. aug 2009

hej Maji moj otec je cukrovkar uz dlhe roky

peta28
7. aug 2009

nemoze jest nic kde je cukor, len umele sladidlo

peta28
7. aug 2009

Maji nie je to take hrozne, vela ludi s tm zije, neviem ci bude na inzuline, alebo len na tabletkach , ale treba si povedat ze su aj horsie veci na svete

mima07
7. aug 2009

maji pred kontrolou nech sa hlavne nerozculuje zdviha to cukor a dobra je kysla kapusta a hlavne ta voda z toho a mal by vynechat sladke ale aj obmedzit ovocie hlavne take cukornate

mima07
7. aug 2009

leni jasne ze ta vyzdvihnem sak pridi knam niekam vyrazime a mozno v sobotu dorazime aj na katikinu svadbu 😀

nika07
7. aug 2009

Maji, aj môj ocko mal cukrovku dlhe roky, treba ju liečiť, nech chodí pravidelne na kontroly, jesť hlavne veľa zeleniny, obmedziť chlieb, cestoviny, a ako píslali kočky vynechať sladkosti a cukor, existuju aj sladkosti DIA a su aj celkom dobré 😉

nika07
7. aug 2009

a hlavne lekár mu povie čo ma robiť

zuzana76
autor
7. aug 2009

ahojteee

aj my zelame vsetko najlepsie vsetkym levicatkam, hlavne vela zdravicka

lenkamt
7. aug 2009

no čaute.

tak sme deckám kúpili rodinu krumpľovcov, neskutočne sa im to páči, išli s nimi aj spať 😀 a ešte také knižky s magnetkami 🙂 obed sme si zobrali z reštiky domov a v kľude sa najedli, potom sme všetci zaspali a spali sme do 15, teraz som im poslala von a ja sa psychicky pripravujem na zajtrajší pôrod 😀

Mima - Ip, aby sa Katika nebála že neprídeme 😀

peta28
7. aug 2009

dnes konecne piatok 😉 .. ved to tu aj vyzera.
Tu vedla nas v protetike mali vypredaj destku obuv tak som malej kupila bohovske jesenne topany z 30 eur zlacnene na 20 eur a kozene vnutri aj vonku, tak sa vytesujem. Mali z kazdej velkosti po kuse, tak som vzala 23, tiw 24 mi pripadali uz nejake strasne velike, tak aby sme nedopadli tak ako s tymi sandalkami ktore nam Mimi kupila a nedorastli sme cele leto ani do 23 😒

Lejla daj vediet ako si dopadla v kralovstve, ale nerobila by som si z toho tazku hlavu, aj keby niekto od teba chcel tu tisicku mas argumenty kvoli ktorym Stanka potrebujes odtial dostat, nie si spokojna s opaterou a nechapem preco by si im mala este latit navyse. Oni budu aj radi, lebo v septembri je napor deti a to by mal Stanko dalsi stres ked by prislo 5-6 novych ukricanych deti a na neho by nemali uz vobec cas.

Zajtra mame tu oslavu ocovej 60 - tky, vyzera ze pocasie bude super tak sa tesim ze si nahodime s malou saticky z Thajska. Kupila som nam uplne rovnake saty, take letne kvetinkove, mali aj dospelacke a aj detske a este sme ich nemali na sebe, tak zajtra premiera. Bola som vziat tu dia tortu a e krasna.
Maji poznam skvelu dia cukraren, tak nadherne a chutovo vyborne zakusky, ze ked tatino pride do BA tak ti dam tip a su na krizovatke karadzicova, krizna, to mas na pesu prechadzku.

Ukazem sa tu az vo stvrtok, 3 dni mam dovolebnku, v pondelok idem na ot ockovanie. Hned si vypytam aj druhy recept na preockovanie a skusim este zajtra do tej lekarne, alebo poslem muza, aby to odomna nepytali, tak on sa urobi ze nevie.

Krasne oslavy narodenin ktore sa chystate oslavovat cez vikend.