Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
10. aug 2009

natalke vsetko naj k 2 😵

maji4
10. aug 2009

Ahojte tak mi noc otas okolo pol noci sa pod oknami rozprávali nejaký chlapi a Lilianka sa na to zobudila a potom 2 hodiny nevedela zaspať 😠 😠

AJ my sa pripájame a gratulujeme Natálke k 2 rôčkom všetko najlepšie 😵 😵

maji4
10. aug 2009

Lejla no to je už čo povedať ohľadne tých jasiel 😠 😠 😠 😠 za také prachy a taká starostlivosť 😠 😠 😠 😠 😠

maji4
10. aug 2009

mima dakujeme veru skoro každý aj na ihrisku jej hádajú cez 3 roky 😅

mima07
10. aug 2009

aj my zelame natalke vsetko najlepsie 😉
moje dieta zaspalo v aute ale bol spoteny tak som ho prezliekla a teraz nevie zaspat

nika07
10. aug 2009

Ahojte,

pripájame sa ku gratulácii Natálke
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Maji, Lenka krásne fotky, ako vždy

😵 😵 😵

Lejla treba im v tých jasliach cez net spraviť reklamu, ak sa to teda dá nazvať , že jasle 😝 😠

letuskah
10. aug 2009

caute
natlake prajeme aj my vsetko najlepsie 🙂

maji krasne fotky 🙂 fakt vyzera Lili starsia a strasne je zlata ako sa vytesuje z tych krtkov 😵 😵

leni tvoje fotky su kde na fb?

tiez pridam dake za chvilku, len tu mame totalnu spust, kuchyna uz je prechodna aj sa da odlozit na linku ale zvysok bytu hroza. robila som palacinky a normalne sa mi nedarilo, dve som vyhodila, tri su mastne ako svina a snad budu Kubkovi tri stacit na obed...

lejla podla mna im napis daky list ked uz tam stanko nebude chodit aby vedeli co robia zle. pekne vsetko zhrnies do bodov. lebo si myslim ze ak sa rodicia nestazuju a len cakaju kedy dieta vyberu posledny krat tak oni sami mozno ani nezistia ze su s nimi nespokojni...

letuskah
10. aug 2009

mmem ten krtko je uzasny, klobuk dole 😕 😕 😕

lejla77
10. aug 2009

Kocky, prave som dovolala s veducou . Bola uplne "sokovana" Neviem ci naozaj. Tak som jej vsetko vyrozpravala a ze ona nemoze riesit veci, ked o nicom nevie, ze mala som jej to hned povedat a blablabla. Ze to bude riesit a GARANTUJE ze sa to uz nestane .... A ze ked ano, tak poletia jedna po druhej z hodiny na hodinu. No neviem. Ale snad to pomoze aspon tym ostatnym detickam. Ze ona tusila nejake problemy, ale nevedela, co sa deje, ked jej nikto nic nepovedal. A ze Stanko si uz tam zvykol a ci mame nove jasle. Tak som jej povedala, ze uz som mu vybavila druhe. A ze posledne 2 tt mi reve rano a nechce ist do triedy. 😖 A budem platit pokutu 33 EUR. Krava, za to, ze som jej to vsetko povedala, mi ju mohla odpustit.

nika07
10. aug 2009

tak to je fakt krava 😝 😠 a krava je slabé slovo

letuskah
10. aug 2009

lejla to je presne to, ked sa nikto nestazuje, ku nej sa to nemusi vobec dosta, preto to treba hned riesit.
a kde si ho zapisala?
a tu pokutu za co?

bilushka
10. aug 2009

Ahojte,
v prvom rade blahozelam aj ja Natalke k narodeninam.

Fotky dievcatiek su krasne, aj mne sa vase aj moje dieta paci cim je vacsie viac a viac, teraz uz prichadzam na chut Lenkinmu tvrdeniu, ze ju bavia deti az po prvom roku, ci ako si to povedala kedysi Leni 😀

Lejla, ani ja neviem, do akej miery bola ta riaditelka sokovana naozaj, ked aj Peta sa vtedy ozvala uz ani neviem za co a ani jej nikto nepodal vysvetlenie a este aj ucitelky zazerali ci ako to bolo presne a teraz bude pyskovat, ze ste sa mali ozvat skor...ja si myslim, ze je dobre, ze si ho dala prec a na jednej strane ti povie, ze ako si tam Stanko pekne zvykol a na druhej strane dva tyzdne place a nechce ist do triedy, tak to je trosku protirecenie...kazdopadne drzim palce v druhej skolke a cakam pozitivne ohlasy 😉

Ja robim dnes uz druhu tortu, prva bola iba taka nepecena, ale celkom sa mi ju podarilo nazdobit, teraz robim taku jogurtovu, to su vsetko take lahke pre deti, cez vikend sme oslavovali u nasich, maly bol uneseny z tej marcipanovej torty s naradim, tak som uz bola aj ja spokojnejsia, ze to stalo za tie prachy, ale iba do momentu, kedy sme ju rozkrojili, lebo mne nechutila vobec, strasne bola sucha a marcipan presladeny, este mam polku v chladnicke, uz som zvonila u susedov, ale neotvarali, idem im ju dat 😝

bilushka
10. aug 2009

Letus, pokuta je za to, ze nedodrzali dvojmesacnu vypovednu dobu...

lejla77
10. aug 2009

let:
hej, len som nechcela, aby mi potom zasa nepovedali, ze zasahujem do ich kompetencii, lebo aj to bolo v zmluve, ze ta potom mozu vyhodit, ked sa budes starat a bala som sa kvoli malemu. No teraz sa uz tiez bojim, ako to dobacujeme do konca augusta. Pokuta za nedodrzanie 2-mesacnej vypovednej lehoty.

bilu:
presne tak

DAKUJEME VSETKYM ZA PODPORU - a tu nasu reklamu si este uziju. Ale az ked tam maly nebude.

letuskah
10. aug 2009

bilu aha

bilu a fotku torty s naradim mas? som strasne zvedava

mna inspirovala ta torta co Majka robila, asi mu urobim taku aj ked neviem ako teraz budeme oslavovat, uvidi sa...

bilushka
10. aug 2009

Lejli, mozno aj Stanko to bude lepsie znasat, ked tam na neho budu mile ucitelky, hned ho zoberu hrat sa, povedia mu ako sa tesia, ze sa idu spolu hrat a nie nechaju ho tam revat, tak ale co cakat od pubosiek, co nevedia ani dieta prebalit 😠
Aj tak nechapem, ako si take nieco mozu dovolit, ved potrebuju predsa aj do buducnosti dobru reklamu a spokojne matky s detmi a im ide iba o tie prachy, tak nech sa nimi zadusia!!! Aj s tou tisickou, co si pytaju ako pokutu!!!

bilushka
10. aug 2009

Letu, mam jasne, hodim na facebook zajtra, ked uz bude po vsetkych oslavach...
Maly bol zlaty ako vyberal tie klince odtial a jedol ich a kladivo mu neslo, lebo bolo prilepene, tak nervacil 😀

letuskah
10. aug 2009

bilush tesim, musel byt svetovy 😀 😀

bilushka
10. aug 2009

Baby, neviete nejaky jednoduchy recept na nejake slane pecivo z listkoveho cesta?
Nejake take cesnakove, alebo syrove k vinu.

lejla77
10. aug 2009

bilu:
presne, potom mi zacala hovorit, ze ucky si od nej pytali väcsie platy... a asi im nedala, tak mozno aj preto na to zacali kaslat. Lebo mala taku poznamku, ze platy by chceli velke a robota ziadna. 😖

letuskah
10. aug 2009
bilushka
10. aug 2009

Tak ked o tom vie, ze maju take nedostatky, tak nech nieco ako riaditelka podnika 😠
Ja som niekde citala inzerat na ucku do sukromnych jasli-vysokoskolacka musi byt, jeden svetovy jazyk ovladat, hru na nejakom nastroji tusim a na pohore si ma pripravit, ake hry s detmi bude hrat a ine animacie...a vysledok v praxi je ten, ze oni si sedia na dvore a deti sa hraju v krikoch!

letuskah
10. aug 2009

lejla ktovie ze ake maju platy a zas ked dostanu par supiek tak nemaju motivaciu... to je tazko, no hlavne dufam ze dalsie jasle budu pre stanka dobre. kam ho davas?

bilu ja mam s rokfortom keksy

lejla77
10. aug 2009

bilu:
pekne si to zhrnula. Moje slova.

letu:
www.dcsrdiecko.sk

bilushka
10. aug 2009

Letu, jeeeej, ake uz mas dlhe vlasy, ty vzdy taka vystrihana, nechavas si narast?
Na vylete vyzera, ze bolo skvelo, maly ako pekne papka rizoto a velmi mu pasuje ked je taky vystrihany.
Torta vyzera uzasne, taka prava cokoladova a ta druha s macikmi, to co ma navrchu?
Tiez takych cokoladovych mackov?
Ked vidim tvoje dieta s francuzakom pri bicykli, tak mi to velmi pripomina mojho, to uz tiez potom len cakam, ked jazdim, kedy mi koleso odleti, ako to stale "montuje" 😀 😀 😀

letuskah
10. aug 2009

bilu sak ja sa preto pytam na tu vasu tortu lebo to je presne pre Kubka 😀 hej nechavam si narast, len uz som ako strasidlo ale este chcem vydrzat chvilu
ta prva bola doboska a najviac mu chutili tie farebne ozdobky na vrchu a ta druha bol kolac medove skladane s citronovou polevou a na vrchu velky marcipanovy medved a cokoladove zvieratka, zvieratka posli ako prve a cely povrch vybagrovany 😀

lejla vyzera to tam velmi pekne, nech sa tam Stanko rychlo zabyva 😉

mima07
10. aug 2009

letu fotky su krasne aj dieta na nich 😉
aj moje dieta opravuje lebo vsetko je pokazene 😀 😀 a ked nema co tak maminke nohy a ruky 😀
vcera som mu kupila taky nerezovy riadik a dnes ked som bola na vecku tak navaril 😠 dal tam hrozno dzus a vysypal elu cervenu papriku nastastie sladku a ja ze co je tak ticho este 1/2 hodinu som davala tu spust do poriadku 😠 a maly nevedel pochopit preco to nechcem papat 😀 😀 😀

letuskah
10. aug 2009

mima aka nevdacna si, krasne ti navaril a ty takto 😀 😀 😀

bilushka
10. aug 2009

Mima, ved on je hotovy Jamie Oliver, take chute pomiesal dohromady 😀 😀 😀

mima07
10. aug 2009

sak nech vari ale z koberca to islo fakt dost blbo a hlavne ked uz on sam to zacal umyvat