Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
12. aug 2009

Leni pekne si to napísala ...

A prosím zistiť kedy to skončí a my sa zatial s Letuškou na vás patrične pripravíme 😀 😀

maji4
12. aug 2009

Leni videla som fotky z martinského stretka baby sú na ten stoličke svetové a Verča tam vyzerá riadne unudená 🙂

lenkamt
12. aug 2009

bolo jej zle, chúďa úplne zbledla a bolo jej na vracanie ☹

nemôžem nikde nájsť nič o tom chipendales ani na ticketportale 😕 😅 😨

katika1
12. aug 2009

Lenka veď presne to som myslela.. ja si myslím, že je na zvážení tých rodičov, čo zvládnu ich deti.. Ale jednoducho odsudzujem to, že im dajú mladomanželia pokyn, že ste pozvaný, ale len bez decka 😕 🙄

ale vidím, že tu málokto pochopí, ked niekto niečo napíše 😝
takže opäť vstupujem do polohy, že nenahadzujem tému, len sa zapájam 😎

maji4
12. aug 2009

KAtka ved ja som to pochopila ,ako si to myslela ani mne by sa to asi nepáčilo keby mi dali takýto ultimátum .... 😉 😉
Ale ja len hovorím ,že som to zažila , že som bola aj na takej svadbe😉 😉

maji4
12. aug 2009

leni a to bolo dnes??to stretko??

maji4
12. aug 2009

leni dúfam ,že to bude len taký jednodňový ošial a nič vážne... 😔

lenkamt
12. aug 2009

čo ti šibe, však všetky pochopili čo si tým myslela 😀 inak ja po mojej svadbe by som zakázala deti v puberte, mala som tam dokopy 12 ľudí a dvaja z nich znudení hrali karty 😀 akože tie prachy za večeru sme mohli radšej prepiť 😀

chlapcov som našla - bude to toho 3.10. to je sobota v pko /musíte ma vyzdvihnúť na stanici 😀 / o 20.00 takže osobne si myslím že o polnoci bude po slávnosti 😀

maji4
12. aug 2009

no tak my s Let sa už o polnoci asi budeme poberať pomali domou 😅 😅

maji4
12. aug 2009

A ja osobne si myslím ,že tam po tých chlapcoch bude možno aj nejaká zábava do rána...teda môj názor neviem

lenkamt
12. aug 2009

no ale my pôjdeme inde a vy s nami, preboha Maji šak si mladá baba, ja nechodím domov nikdy pred 4, stalo sa mi už aj o 6.30 tak neblázni, hej???

vlak tam mi ide 15.03 v ba budem 18.08, kto pre mňa príde????

lenkamt
12. aug 2009

no ale vlak domov mi ide až 6.10, takže bratislavské nočné kluby traste sa 😀

maji4
12. aug 2009

leni 😉 😉

maji4
12. aug 2009

leni 😀 😀

maji4
12. aug 2009

No tak ja sa lúčim idem sem pustiť muža už tu otravuje čafte 😉

lenkamt
12. aug 2009

tak idem aj ja 😔

letuskah
12. aug 2009

leni a ja ze u niektorej prespis a ty sa chystas trajdat az do ranneho vlaku 😀 no ja neviem ci zvladnem byt medzi zivimi po polnoci 😕 😕 😕 mas moj obdiv
ale ak by sme to maji nezvladali tak aspon sa mozme stetnut my dve nie? aj tak sme davno nemali bezdetne stretko 😀

katika vsak sme vyjadrili nazor, kludne nadhadzuj temy o com chces, len musis akceptovat aj to ze nie kazdy ma rovnaky nazor na vec ako ty.
osobne po mojej skusenosti by som naznacila aky typ deti je vitany, tiez by som pubisov nechala radsej doma...

predpokladam ze mate stredu tak ja palim, sto ton pradla pozehlenych odlozenych tak si idem vylozit nohy a strikovat pulovrik babe 😀 😀 😀

letuskah
12. aug 2009

som kuk fotky z martinskeho stretka, baby su zlate na tej stolicke 🙂

dobru noc

baileysa
12. aug 2009

Ahojte,
Ďakujeme za blahoželania.
A gratulujeme našej spoludvojročníčke ywett do ďalekého sveta.

Píšem len z mobilu,mala len teraz zaspala,tak som úplne hotová.
Leni,som ti tiez prišla napísať ze nič,príde ten môj ocko.budúci tyzden som tuším úplne free do štvrtka,vrátane.tak dačo vymyslíme podľa počasia,ze kde.
Škoda,ze ti chipaci nie sú o tyzden skôr,ja budem v ba vtedy,tak by mohlo byť stretko vtedy,hehe
Lebo si nebudem môcť dovoliť ísť aj dalsi víkend,navyše neviem,ako by som tam vyzerala taká bruchatá

katika1
12. aug 2009

rešpektujem vaše názory, takže rešpektujem aj že idete o polnoci domov 😝 😀 inak by som mala pripomienku! tak sa asi neuvidíme!
No ale zdravé jadro ostáááááva, však Lenka.. ty sa ideš trepať v noci domov vlakom?
Bilulienka, potrebujem ubytko pre mna a kamošku.. daj tip 😵

mmem_
13. aug 2009

dobre ranko

vsetko najlepsie vcerajsim oslavencom Gretuske a Yvettke, vella zdravicka a radosti 🙂 a takisto aj dnesnym Vernke od Susik a neviem kto este,idem kuk tabulku

no vy ste dracice, takze chipanddale 😀 😀 😀

katika: oznamko superos origos, chcela by som vidiet nasich akoby sa zatvarili 😀

inak uz nic

bilushka
13. aug 2009

Ahojte,
Leni dufam, ze Verci nakoniec nic nie je 😉

Kati, ja ta chapem a tiez keby mi niekto povedal, ze ma pozyva na svadbu, ale nech dieta neberiem, tak mu poviem, ze nepridem ani ja, ale mne sa take este nestalo a ani si to neviem predstavit, asi mam normalnych znamych, lebo mne pripada dost nenormalne taketo obmedzenie.

Inak sa stotoznujem aj s Katikinou pripomienkou, ze sa asi neuvidime, ked sa baby budu trepat do Blavy-Lenka dokonca nejakych 5 hodin ci kolko, a vy uz musite o polnoci spat.

Neviem Leni, kde si vykonstruovala taky zoznam na tych Chippakov, Mimi ani Mima nikdy nepovedali, ze idu 😀
Bailey a ty budes v Blave, tak to sa tesim, snad budes mat aj cas na stretko a pekne pracuj na brusku, nech mam co hladkat 😉 😀

Nase baby Tintinka a Susik uz by mali aj rodit pomaly, ak nas citate baby, tak dajte aspon vediet, ako sa vam dari a co mimca 🙂

bilushka
13. aug 2009

Jaj a este som chcela, ze milujem Bailey, lebo ona by sa trepala na Chippakov aj s bruskom 😵 😵 😵

A heslo dna preberam od Mmem: INAK UZ NIC 😀

lenkamt
13. aug 2009

ahojte 🙂

my sme spali od 19,45-7,45 😕 😕 😕

Veronike všetko naj 🙂

Bilu - no nejako som bez rozmýšľania s nimi rátala 😀 to akože len my tri? nieže by mi to vadilo....alebo zavolám aj ja nejakú kámošku?
tak čo kúpiš lístky, pošlem ti prachy, nebo co???? 😀

Bailey - ok, tak sa priebežne dohodneme 😉

bilushka
13. aug 2009

Leni, ale pravda je, ze sa ich asi nikto nepytal 😕 🤐
Ja len usudzujem, ze Mimi cez vikendy stavaju domcek, tak nikdy nie su v Blave a Mima je teraz na dovolenke, tak musime pockat, co povie. Listky kupim v pohode, len napiste, ktore chceme 😉

To ste krasne spali, my 21:00-7:30 🙄 🙄 🙄
Sa pokazil!

lenkamt
13. aug 2009

ok, takže čo, ideme písať mime sms? Mimi sa spýtaj ty.

Bailey - ty sa rozhodni či to riskneš, ja by som ťa tam rada 🤐

a hláste sa kto ešte 😉

lenkamt
13. aug 2009

a Verča je v pohode, podľa mňa bola len unavená /rozumej totál nevyspatá/ lebo večer chce pozerať do noci telku a ráno ju budia sestry

lenkamt
13. aug 2009

u vás neprší???
alebo ste sa urazili krížom krážom 😠 😅

okamžite naklušte 😠

mima07
13. aug 2009

caute baby
bilu si ma predbehla som sa chcela sama pochvalit ze lezim pri more a je mi super kedze som mala abstak a mam supis muza nastartoval svoj notebook a vsetko pozapinal nalial pitivo a nechal ma nech zavislacim
ja na striptiz nemozem my budeme pravdepodobne oslavovat

leni ja som tu

mima07
13. aug 2009

vsetko najlepsie vsetkym tohtotyzdnovym levicatam