Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
22. sep 2009

no ale nezobrala som ho, hoci sa mi pacilo

skusala som aj kopec tunik a nic som si nevybrala, so mnou to je tazke, ja neviem nakupovat, mne sa tie veci na figurinach tak strasne pacia a ked to dam na seba, tak si poviem ze za ten kus handry nedam tolko euracov

peta28
22. sep 2009

no fakt je draha ta bluzka za 25 eur si kupim aj inde

suzanne
22. sep 2009

ahojte,

dakujeme vsetkym este raz za gratulacie 😉

a velmi gratulujem ret, sikuliaci ze na prvy sup 😉

zuzka dobry prehlad mas, snad sa coskoro pridas 😉

leni si sa pytala na mena, no to este bude na dlho, ale pre dievca uz sme sa snad zhodli - Danielka 😉, chlapca chce muz Samka ale ja neviem... inak u nas jedno z hlavnych kriterii aby bolo meno pouzitelne v zahranici, hlavne pre francuzsky hovoriacich. zaroven chceme slovenske meno, lebo vsak sme slovaci

zuzana76
autor
22. sep 2009

letu, ta bundicka je krasna, malemu by som sa nebala takto nakupovat, to sa este da

letuskah
22. sep 2009

suz hehe francuzi vedia krasne skomolit mena 😀 😀 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

suzie, danielu sme mali aj my pre dievca v uzsom okruhu mien 🙂 - daniela, nela, olivia

letuskah
22. sep 2009

zuzi to sa ani ja nebojim, to muz sa boji, ale na seba tiez radsej nabehnem do obchodu, aj ked v tych katalogoch a na nete to vyzera pekne ale manekynka je manekynka

letuskah
22. sep 2009

no ale idem vyvesit a von lebo ma zase svoje neznesitelne doobedie 😝 😝 😝

peta28
22. sep 2009

Mne doniesla vcera kamoska z Nextu veci, no uuuzasne, dala som si kupit rolaky pre malu a to som si myslela ze za 9 GBP dvojbalenie bude nejaka bavlna a to su ako svetriky, tak som bola nadsena to u kvalitou za tu cenu.

Letu krasne bundicky, aj tiez rada nakupujem takto nemusim nikam chodit po obchodoch, s malou sa to neda.

zuzana76
autor
22. sep 2009

letu, ved to, ja som nizka a vacsina veci mi je strasne dlha, ani suknu nemozme mat maxi, lebo v tom vyzeram ako metla a napr take dlhe splyvave saty ake boli krasne v tych katalogoch, ale uz som si to predstavila na sebe, ze by to na mne bolo dlhe az po zem a siroke- no vysita metla

lenkamt
22. sep 2009

Letu - nechápem čo sa rozhoduješ medzi dvoma rovnakými??? čo som mimo zase? 😀

Suz - Danielka je krásne, aj Samko, hodia sa obe k Martinkovi, vidím že s tebou nebude veľa roboty 😀

suzanne
22. sep 2009

ja som si na seba kupovala cez internet len raz, v jednom svojom oblubenom obchode, nakupila som toho riadne vela a polovicu vratila. spokojna som bola, lebo teraz fakt viem ako inak vyuzit volny cas.
asi to tak budem robit viac
teraz som si aj nejake tehotenske veci pozerala, hlavne slusne nohavice by som potrebovala ale zatial som nic nenasla, snad sa este podari

suzanne
22. sep 2009

dakujem za schvalenie mien 🙂 , no pre chlapca to este zdaleka nie je definitivne

zuzana76
autor
22. sep 2009

leni, ze nebude vela roboty 😀

letu, ani ja nechapem, preco sa rohodujes medzi dvoma rovnakymi? jedna stoji 12 eur a druha 13 eur a pozri si referencie na tie baby co to predavaju, tak ber od tej co ma dobre referencie

peta28
22. sep 2009

prave mi prisla bundicka od Katky, je kraasaasna, makucka ako medvedik.
Pekna aj hneda pre bavu, mame take zelene gate tak hneda bude k tomu super, enmusime byt stale cukrikovi. ruzovi. Baby teste sa co ju mate objednanu

lenkamt
22. sep 2009

tešííííííííííííme 🙂

ja som deti úspešne vykopala von s maminou, tak idem niečo urobiť pre túto domácnosť 😀

mmem_
22. sep 2009

baby cafte

ja som si tiez nieco objednala u katiky co ma v tom albume,ale zatial neodpisala.Neviete co je s nou? je doma?

peta28
22. sep 2009

mmem dnes odisli alebo odchadzaju na dovolenku

zuzana76
autor
22. sep 2009

peti a ak je ta bunda? taka prechodna? aku velkost si objednavala?

peta28
22. sep 2009

zuzi ja 104, ja uz mensie ani nic nekupujem, lebo mame vela vela vela handier, ona to je ako teplejsi svetrik, nie je to podsite, takze skor na teplejsiu jesen podla mna, nie do vetra a do zimy

lenkamt
22. sep 2009

ešte som nič neurobila, len som si skúšala čierne rifle čo som včera kúpila v číňakovi za 9eur 😀 celkov fajné, bez škúšania 😀 len mi ich treba skrátiť 🙂

zuzana76
autor
22. sep 2009

leni 😀 😀 ja z teba uschnem , ale aj ja ked si nieco kupim, tak dlhe hodiny skusam a vyskusam k jednemu kusu aj pol satnika ci sa mi to k tomu hodi 😀

peti, aha, no ved to som chcela vediet, lebo take mikinky patko ma, ako take svetriky, uz aj zimnu vetrovku ma za 8 eur cherokee, ale este mu kupim nejaku vetrovku aj s oteplovackami, nieco kvalitnejsie, videla som v HM, alebo objednam z Quelle, este uvidim

zuzana76
autor
22. sep 2009

ja kupujem patkovi cislo 98, 104 mu je este velke a to ma 95 cm, ale zase niektore veci ma 98-104 -dvojcislo, ale aj tie su mu este trochu velke, on nema zase az tak vela veci, vzdy nakupujem len to co potrebuje,

lenkamt
22. sep 2009

ale veď čierne rifle sa hodia ku všetkému, a kúpila som 26, lebo sa mi zdali také povoľné 😀 a fakt sú dobré 😀

budem sa opakovať ale ja neznášam nákupy, mne aj môj muž tvrdí že som taký polochlap 😀

zuzana76
autor
22. sep 2009

hlavne nohavice bude potrebovat- zatial ma len dvojo teplejsich a nejake teplaky

zuzana76
autor
22. sep 2009

leni, ved nevravim,ze sa to nehodi, no ale vyskusat treba nie? 🙂

ja tiez nakupy neznasam, teda ako kedy, niekedy aj mam naladu, ale s patkom sa mi nechce , s mojim chlapom ist na nakupy to je tiez bieda, on sice rad nakupuje, ale skor len na seba

zuzana76
autor
22. sep 2009

mne dopralo, idem vyvesit a potom asi vysavat 😝

lenkamt
22. sep 2009

no a dávno tu nebola téma svokry, takže:

pred týždňom prišla môjmu chlapovi sms v znení že dohodnite sa kto ma ide doopatrovať lebo ja už nič sama nespravím /mala zlomenú ruku, tak už nevie nič robiť/ môj muž pako jej nato nič neodpovedal, lebo je blbé takéto niečo riešiť cez sms, plus fakt neviem čo čakala, po tom ako mala 3deti každé s iným chlapom a kým ona "pracovala" tak sa jej o deti starala sestra s bratom, od 14tich boli na intrákoch. no a včera prišla ďalšia sms, že ďakuje za odpovede milovaným synom, pre ktorých všetko obetovala 😕 tak neviem to akože čo čakala???? to už aj tie kravy čo dajú deti do decákov budú čakať že potom ich 35ročné deti dajú výpovede v práci, odsťahujú ženy a deti aby sa o nich mohli starať???? fakt mám z toho divný pocit, no ale aspoň už od nej bude nadobro pokoj 😠 hnusné, ale ona je fakt nepríčetná krava 😠

zuzana76
autor
22. sep 2009

leni ty brdo 😨

no ani nemam slov
u nas s opatrovanim zacina moja babka, ze kto sa bude starat o moju maminu,- teda jej dceru, lebo moja babka je uplne nevladna, lezi a sedi, no a mamina, kedze ich podnik zrusili, tak si ani nezacala hladat pracu, ale poziadala o opatrovatelsky prispevok a teda je babkina opatrovatelka, ale to vyplynulo zo situacie, a teraz babka, ked sme tam, tak zakazdym zacina na tuto temu a ocakava,ze teda ja sa budem o maminu starat, lebo sak sestra je v spanielsku, brat je chlap a navyse nemaju s mojou mamou priaznivy vztah , takze zostavam jedine ja. tak som jej povedala,ze samozrejme, ale ze mama sa bude musiet prestahovat do NR, ze dom v Hurbanove predame a za to jej kupime byt niekde blizko nas a budeme sa starat, To uz samozrejme moja mama ani babka ani pocut, ze ona nebude dom predavat, ze taka velka zahrada a ako si to vsetko prerobila v tom dome atd... Babka hned, ze ved nech ide byvat k nam, ale ze to asi peto nedovoli, nechapm co ju to teraz tankuje, a nie ze peto nedovoli, ale preco by mala byvat napr s nami, ked ma fakt dom a dalo by sa to vyriesit kupou bytu, ved ako starena hadam nebude robit v zahrade, alebo uz vidim,a ko bude nas nutit, aby sme tam kazdy vikend pribehli a obrobili zahradu a postarali sa aj o nu. Lebo takto to bolo s mojim dedkom, vsetci sme sa na cely vikend spakovali, hybaj do hurbanova, tam sme sa pipalli v zahrade , urobili dedkovi poriadok , navarili / on bol s babkou rozvedeny, takze zil sam/ teraz sa mama stara o babku. Tak som to zakoncila asi tym, ze nechapem co sa babka teraz uz o to stara, ked sa moze kludne stat, ze moja mama prezije mna, ved ktovie co este bude, teda nie ze zeby soms a chystala umierat, no ale nemam pravdu? ved teraz este vladze a so zdravim sme na tom asi rovnako, ba mozno povedat,ze aj som an tom mozno este horsie ako moja mama. Ale samozrejme sa budem o nu starat ak k tomu pride, len nechapem, naco to uz teraz riesia, len to budem mat asi takze, kedze moj muz je jedinacik, tak aj svokrovcov budeme mat na krku

lejla77
22. sep 2009

leni:
😀 no chore. 😔

ja teraz trpim svokru cez zuby - len kvoli malemu - uz sme 3 x boli u nich. 😔 Ale bavim sa s nou len tak, co treba, resp. len okolo maleho. A tiez ma doraza... Pyta sa: Stanko, co si babkin?? A Stanko poslusne odpovie: cukrik. 😠