Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

ddadka
14. feb 2009

ved som ukecavala doktora na cisarsky, ale nechce. vraj vyskusame a potom sa uvidi.
ked sa to nerozbehne same cez vikend, tak v pondelok nastupujem do nemocky.

adulak
14. feb 2009

ahojte
dadka, tak to budes mat ineho junaka 😲 😉 drzim palce pri porode. budes rodit v PN?

misch, a vy sa ako s patkom mate?

adulak
14. feb 2009

mish nie misch 😅

nika07
14. feb 2009

Prajem krásneho Valentína 😉

dnešným 1,5 ročným oslávencom /Alex/ veľa zdravíčka, šťastíčka 😵

ddadka taktiež držím palce 😉

mishelin
14. feb 2009

adulak mame sa ok,po starom..akurat spi tak upratujem 😝 dik za opytanie 🙂
ddadka ja ta obdivujem,ja by som uz stresovala ako to idem zvladnut 😅

adulak
14. feb 2009

mne nastastie povedal mudry, ze mimco bude malinke, tak ja co sa dovelkosti tyka, tak nestresujem...zatial 😅

ja neupratujem, lebo sa mi nechce 😝 boli ma chrbtica

adulak
14. feb 2009

a to tu fakt nikoho neni? 😔 🙄 😕

nika07
14. feb 2009

adulak všetky asi valentínujú 😀 , že by boli zaľúbené

nika07
14. feb 2009

adulak máš pravdu, tu fakt nuda, idem piecť štrúdľu 😉

ddadka
14. feb 2009

adulak, budem rodit tu v PN.

mish, uz nestresujem, hlavne nech to mam za sebou. nebavi ma tato nadrozmerna velkost a nemotornost vlastneho tela. 😝

lejla77
14. feb 2009

Ahojte,

hlasim sa po tyzdni.
Sme chori, aj maly aj ja. 😠 😠 😠 Cely tyzden sme boli doma a maly sa z toho nevie dostat. Som na prasky. Ma vysoku sedimentaciu, boli sme na rontgene pluc, strasne kasle - ide ho roztrhat a sople mame uz vyse tyzdna. V pondelok budeme mat este dalsie vysledky z krvi. 😖
Dnes som musela dobehnut do prace, asi sa aj zajtra ukazem - ale buduci tyzden, neviem, ako bude. Ledva sa maly trosku zapracoval v jasliach a uz je chory. Som z toho na nervy. Este aj to je fasa, ze platime za ne, ako keby tam bol. 😢 Neviem, kedy ho lekarka zasa pusti - spliechala, ze asi nie je vhodny do kolektivu, ked je chory. Ale ved teraz je viacero ludi chorych. Hned to hadze na jasle - a moj muz pri tom bol - takze si viete predstavit, ako mu nahrala. 😠

lenkamt
14. feb 2009

ahojte...

Lejla - 😖

Ddadka - no mohlo by to byť aj dnes, také zaľúbené Mišiatko 🙂

idem sa romantikušovať, páááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

letuskah
14. feb 2009

ahojte
tak moj valentinsko-romanticky manzel dnes spal do 15,10 este stastie ze som u nasich a on doma lebo by ma asi svihli 😕

ddadka budem drzat palce nech sa Misko hlasi von a nech je to bez trapenia a nech ste obaja v poriadku. 😉

lejla pre toto moja svagrina zasadne chodi s babami k lekarke sama lebo muz by ju dotlacil ostat s nimi na vecnost doma aby nahodou neboli chore, no ale dufam ze rychlo vyzdraviete a hlavne nech sa tvoj muz umudri lebo takto to nemoze fungovat dlho, zelam vam vela trpezlivosti

a kedze nikde nikoho tak idem kuk telku; caute

nika07
15. feb 2009

prajem pernú nedeľu 😉

to som akože dnes prvá 😵 😅 , kde ste všetky

nika07
15. feb 2009

chcela som napísať PEKNÚ 😠

adulak
15. feb 2009

caute

tak vidim, ze tu zas mrtvo ☹

prvapomoc
15. feb 2009

čaute,
vidím že klasika víkend 🙄
mam za sebou dve zabijacke celodenky 😝 citim sa ako vyžmýkana.a malý je stale chorý,už tretí týžden.takto nebo chorý už vyše roka.a malu v stredu dokina zaočkovala proti osýpkam a fasa že aj ona začína byť chorá 😠 tak uvidíme čo nam zajtra povie.

baby chcemm sa ešte popýtať ktore sa vyznate v učtovných a danvých veciach.kolegyna mi vravela že sa da okren danoveho bonusu uplatniť ešte niečo a treba k tomu vypis zo socialky že kolko mi vyplatili rodičovskeho za celý rok a že to treba priložiť k danovemu a ešte aj to že preplatia.tak neviem nejak sa mi to nezda tak kto mate nejaké info tak poprosím.vopred dakujem.

a idem mať kramy tak som nutena chlastať červene víno 😀 😀 😀 tak sa zatial lučim a aby som nezabudla ddadka,prajem rýchly a čo najmenej bolestný porod a zdrave bábo 😵

lenkamt
15. feb 2009

PP - napíš Mime, ona sa vyzná, čo ja viem tak manžel má daňový bonus každý mesiac + teraz pri ročnom zúčtovaní sí zo základu dane odpíše:
mňa /že som nemala žiadny príjem/ na to ti treba to potvrdenie o poberaní rodičáku
životnú poistku 6000
tretí dôchodkový pilier 6000
no a vtedy by mu na dani mali vrátiť pekné prachy 😉

inak čaute 😀

dnes sme boli na 45min vymrznúť a moje pevné rozhodnutie : CHCEM TEPLOOOOOOOOOOOOO 😠 😀

nika07
15. feb 2009

lenka my sme boli 2x 30 min, otrasná zima, u nás fúka strašný studený vietor 😝

maji4
15. feb 2009

Ahojte 🙂 🙂 tak vidím .že ste všetky po valentínovi "vytekali" 😀 😀 😀 😀

My fajn u našich som si oddýchla si predstavte ,že Lilianku som k našim doviedla ráno o 6.45 a ja som spala do 10-tej no neni to super 😵 😵 😵 😵 som oddýchnutá a vyspatá na ďalší mesiac už sa teším keď tam zasa pôjdeme 😵 😵 😵

ddadka aj ja sa pridávam k ľahkému a bezbolestnému pôrodu 😉 držím palce 😉 😉 a určite daj o sebe vedieť 😉 😉

maji4
15. feb 2009

a tá hudobka sa aj mne strááášne páči 😵 😵 😵

maji4
15. feb 2009

Lenka prekné video vidieť ,že máš šikovné dvojky 😉 😉 😵 😵

Musím aj ja vyskúšať aby Lilka papala sama zajtra podám hlásenie 😉 😉

maji4
15. feb 2009

a ešte k tomu valentínu my sme ho tiež vždy slávili ked sme ešte nemali malú buď sme išli na romantikuš večeru alebo na nejaký výlet....ale ako píše bai odkedy máme malú tak slávime len tak ,že si dáme nejakú sladkosť 😉

adulik23
15. feb 2009

ahojteeee 🙂
tak ja som nakoniec notebook vobec nepotrebovala. 😎 vcera doobeda nas milasik zobral do aquaparku a az potom sme sli do topolcian. a vecer ma zobral aj s miskom na romantikus veceru. 😵 😵 😵
a dnes rano bolo strasne hnusne, tak sme sli aspon do decodomu - tam je obrovsky vybeh, tak sme vypustili miselina a vegetili a ked sme sa vratili k svokrovcom, tak sme sli vsetci traja spat a potom domov. 😀
v podstate sa so mnou ani nemali kedy nebavit, lebo sme tam vlastne neboli.

baby - tak sa prihlaste aj ostatne na tu hudobku. ja som tam este v piatok volala a povedali mi, ze v marci budu otvarat nove kurzy, ze si mam vyplnit tu nezavaznu prihlasku, co maju na nete a ze oni sa mi ozvu kde (maju viac priestorov) budu hodiny a kolko by to stalo a podobne info a podla toho s amam rozhodnut, ci budem chodit. mne by najviac vyhovovala hojdana. v starom meste je na houby parkovanie. 😠

adulik23
15. feb 2009

pozerate eurovision?
mna to nebavi. 😝

maji4
15. feb 2009

Adulak ešte sa musím o tom porozprávať s mužom ale mne sa to strašne páči fakt 😉 😉 môj muž to eurovision normálne hltá a mna to tiež nebaví ja len počúvam pesničky 😅 😅

maji4
15. feb 2009

A hojdana by aj mne vyhovovala úplne najviac 😉 😉

maji4
15. feb 2009

Adi to je super ,že ste mali super program a nebola si odstrčená u svokrovcov 😉 😉

A prečo sa s tebou nebavia???

adulik23
15. feb 2009

tak zimanicka bola dobra. 🙂

maji - to je na dlho, ale tak v skratke - mam svoj nazor, ktory sa skoro nikdy nezhoduje so svokrinym ale ja neviem odolat a vzdy jej oponujem. 😀 no a kedze som vacsia drzka ako ona, tak sa so mnou radsej ani nebavi.

maji4
15. feb 2009

Adi ahá ešte ,že ja také problémy so svokrou nemám 😝 😝 až na toho svokra 😠 ale to je o niečom inom 😝