Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
15. okt 2009

bilu a teraz ho dáš do postielky a zaspí, alebo sa ešte hrá, alebo ako??? a má tam svetlo???

retaux
15. okt 2009

Ďakujem vám. Ja viem, že mi neboli treba nové šaty, ale tak keď mám príležitosť si kúpiť nové, tak to by bol hriech ju nevyužiť 😀 Áno, to majú ešte tie staré taláre, aj môj brat ich mal ešte pred 13timi rokmi 😀

Brucho mám veľké riadne. Keď to takto pôjde ďalej, tak to budem iná guľa pred pôrodom. Je to úplne iné ako pri Lucke.

Kati: viem, že ti ho je ľúto, ale zatni zuby a vydrž. Čím skôr sa začne odúčať, tým lepšie.

katika1
15. okt 2009

zuzi si neviem predstaviť, že by tento moj herec nespal, ved on už o 11tej - cez den pizúka, že unavený som, podme spať 🙄 a večer o 8mej tiež

zuzana76
autor
15. okt 2009

ret 😀 , ale ved tie tvoje saty boli take plisirovane, a siroke, tak tie budes moct nosit aj ako tehotna, nie? niekedy na jar

katika1
15. okt 2009

je tam ticho, idem kuken.. podám hlásenie 😀

bilushka
15. okt 2009

To ma Matejko taky slavnostny uces, on je cisty metrosexual, iba by sa gelikoval, sprejoval, kremikoval, ked si davam antiperspirant, tak uz si vyhrna tricko, aby som ho natrela gulickou tiez...

Peti, tebe by sa nepacili pre Timku tieto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6720818

My dnes pojdeme na Zlate piesky na nakup a tam je tusim aj Reno, tak sa pozriem este tam a ked mi nic nepadne do oka, tak mu kupim tie muzove vysnivane goretexy, ved my ked buduci tyzden pojdeme do tej Jasnej, tak tam uz bude urcite aj sneh.

retaux
15. okt 2009

To si ani ja neviem predstaviť, žeby Lucka nespala. Ona je tiež veľký spachtoško, ale ona chodí až o jednej poobede spávať.

retaux
15. okt 2009

Zuzi: len či na jar bude také teplo už aby som si tie tenké šaty mohla dať. A pri tomto raste brucha neviem-neviem, či sa do nich do jari zmestím 😅

Bilu: to je zlaté, že metrosexuál 😀 😀

slavenas
15. okt 2009

bilu tak som sa ešte raz pozrela na to foto kde si s Matejkom ale poviem ti ja tam podobu s tebou vidím , podľa man máte uplne rovnakú úsmev 😀

kati ono mi to vždy prišlo také blbé isť tam ked je ticho... ale fakt odídeš a je ticho tak minuta a hneď ho chod pozrieť.

zuzi ano došli mi dakujeeeem. 😉

slavenas
15. okt 2009

rovnakú - rovnaký 😀

katika1
15. okt 2009

mne by sa také veru nepáčili, strašne sú precicuškované na dieťa 😝
zdá sa, že spí..má tam tmu, tak nevidím

Bilu a dávaš mu ešte čajík pred spaním?
Je to blbé, že zaspáva tak, že najprv vypije mliečko? Lebo jeho to fest ukludnuje a nechcem mu to brať..
Asi bude ako Verča do 8rokov 🙂

bilushka
15. okt 2009

Kati, on si este porozprava, aj teraz na mna vykrikuje ze mamina slanina, ale kym vyslovene neplace, tak za nim nejdem, mna unavovalo na tom uspavani najviac to, ze ked som si k nemu lahla a zatvorila oci, tak sa mi uz po pol hodine co on zaspal do nicoho nechcelo a bola som uplne omracena a vecer som tam uz kolko krat aj s nim ostala spat az do rana.

Risko jasne ze vymysla, ved uz je velky a vie ako na teba, ale ked mu uz teraz ukazes, ze ty neustupis, tak mas uz potom pokoj...lebo cim neskor tym horise si myslim aj ja...a ako spaval, ked si chodila do skoly a ta baba sa ti o neho starala? Alebo v jaslickach?

retaux
15. okt 2009

Podľa mňa to nie je blbé, keď zaspáva tak, že si vypije mliečko. 😉 Aj Lucka si niekedy vypýta aj poobede, ale nie vždy.

katika1
15. okt 2009

slav aj mne, že ak náhodou zaspáva, aby som ho nerozobrala 😝

zuzana76
autor
15. okt 2009

bilush, ze metrosexual 😀 😀

bilushka
15. okt 2009

Kati, hej vypije si vodicku alebo cajik, ked si vypyta, aj mlieko ked chce tak mu dam, to vobec neriesim aj ked viem, ze v skolke su na to zatazeni-ze dieta nemoze zaspavat na flaske...ale tak mame este cas si vravim a kolko krat som mu nedala pit a zaspal tiez.

Mne sa pacia take cicuskovske na babu, zase ma zarazilo ked som tej babe napisala, ze si tie topanky od nej nekupim, ze su dievcenske a ona ma odvetdy bombarduje: najskor ma presviedcala, ze nie su dievcenske, potom teda nech si ten kvietok odstrihnem a nakoniec ze ved na chalanovi je to aj tak jedno a ze to bude mat schovane pod gatami.
Ja neznasam ten argument, ze na chalanovi je to aj tak jedno, ze ten nemusi byt pekny.

zuzana76
autor
15. okt 2009

aj moj musi vecer mat mlieko a po mlieku mu uz necistim zuby 😖 , len pred a dufam,ze sa mu nepokazia, len ked jeho to tiez ukludnuje, ze potom mi len odovzda flasku, objime ma , niekedy dame rozpravku / to keby ste poculi tie vymyslance, niekedy uz fakt neviem kam z konopi, su vymyslam jedna radost take hovadiny a on to zere / no a potom zaspi

slavenas
15. okt 2009

bilu tak aj podľa mna sú dievčenské , odpíš jej že tvoj malý je tak trochu metrosexuál a teda dievčenské si na seba každopádne nedá. 😀 😀

zuzana76
autor
15. okt 2009

moj vobec nie je unaveny, teraz sa tu pri mne hra s autickami, parkuju na gauci , pritom vydava zvuky akoze auta , unaveny byva len malokedy, uz od leta nespava

zuzana76
autor
15. okt 2009

slavka 😀 , tak to by bol odpis 😀

bilushka
15. okt 2009

Slavi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
15. okt 2009

zuzi aj policajti už húkali ... 😀 😀 ?

baby a kde je letushka , už sa tu dávno neukázala 😨

slavenas
15. okt 2009

bože ja mám toľko žehlenia asi idem na to, ale sa mi nesceeee 😝 😝 😝

slavenas
15. okt 2009

a tá lenka predsa len asi zaspala 😔 😀 😀

katika1
15. okt 2009

veru letu tu dlho nebola
a aj mish sledujem, či sa ozve, či náááhodou nerodí 🙂

slavka 😀 😀 😀

inak v jasliach zaspával bez flašky, ale doma ju musí mať
no nech ma bozajú v školke... nech si ho oni naučia ako chcú 😅

bilushka
15. okt 2009

Kati a teraz uz spi?
Lebo moj este nie 🙄

zuzana76
autor
15. okt 2009

slavi, vsetko, policajte a ked som avrila, tak ku sporaku prisli aj hasici a hasili o 106 😀 , este ja hadicu natiahli 😀

katika1
15. okt 2009

bilu hej spí, zaspal.. dala som mu flašku druhú už a zaspal
aaa tá baba ked sa o neho starala, tak si k nemu lahla a nebol problém
on zaspí s hockým, len si k nemu musí lahnúť.. len vypije flasu a spí väčšinou
aaatá baba bola z toho nadšená, lebo ona do 4 rokov musela malú uspávať na rukách 😝 a ešte zaspala len pri nej.. tak básnila o nom ako o niečom naspozemskom, že takto zaspí 😀

katika1
15. okt 2009

bilu a tebe necirkusoval, ked si ho učila zaspať sameho???

katika1
15. okt 2009

Bilu ja som tiež písala tej babe za toopánky, či nemá 25 - tie zelené- tie sme mali aj minulý rok, ale sú 23
a teraz mi písala, že iba z dvoch farieb - ako tebe - sú 25, ale že ešte jedna mamiíčka si vyberá, tak nevie, ktorá bude voľná
a za chvilu, že tak volné sú obe 😀 to s tebou, že??? 😀