Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
21. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂

Tak my stretko zatial neviem lebo muž vždy prvú sobotu v mesiaci robí...takže zatial nie ALE možno ho ešte skúsim prehovoriť ale silne pochybujem 😒 väčšinou sa mu to nedá vymeniť 😒 😒

lenkamt
21. okt 2009

zničila???? šak je fajne vykrmený 😀

napr. môj chlap pribral od svadby 10kg, ja len 5kg tak kto sa má lepšie????

maji4
21. okt 2009

Peti mi obdobie nie už chval bohu nemáme už ju to prešlo ale tiež som mala nervy....

lejla77
21. okt 2009

Ahojte, co nove?

peta:
aku fotku? 😕

Stanko ma dnes v skolke konika. Tak som zvedava, co mi porozprava. Lebo mu mohli doniest ovocie, zeleninu a suche pecivo. Tak som ho nabalila, ze da konikovi papat. 😎

letuskah
21. okt 2009

caute
baby mne sa tie katikine ubytka pacia, teda ta zitava a to posledne
ale ja sa musim najskor cez vikend poradit s muzom ci na to budeme mat prasule a ak ano tak by som sla a to bud sama s kubkom alebo aj s chlapom a ked by sme sli sami tak by sme mohli vziat niekoho, Maji ak by tvoj muz nesiel by sme mohli ist spolu, aj by som bola istejsia keby vedla mna niekto sedel

letuskah
21. okt 2009

my mame striedavo obdobie chcem, nechcem, nie ale ja to neriesim poviem mu ze viem ze nechces ale aj tak to tak bude a nebavim sa s nim, aj ked rano chystat sa do skolky by sme asi tymto systemom nezvladli

slavenas
21. okt 2009

letu aj ja som bola rozhodnutá že keby chlap nešiel tak idem aj sama s dieťaťom , ale on súhlasil 😅 😅

maji4
21. okt 2009

Let uvidíme ale pochybujem ,že by ma samú pustil 😖 on je v tomto strašný on sa strašne všetkého bojí ved ked nám Lilianka vypadla z postielky normálne bol na konci s nervami že on to tušil že sa to raz stane a podobné drísti...no neviem neviem alebo ked sa len niekde buchne tak potom chodí okolo Lilianky ,že nič ta nebolká ona na to samozrejme už dávno zabudla ,že sa buchla a takto jej to vždy pripomenie a rozľútostí sa 🤐 😖 😠

letuskah
21. okt 2009

maji ved skus nadhodit a po vikende budem aj ja mudrejsia, a potom sa dohodneme, ale mohol by ta pustit ved ja soferujem relativne dobre, nehrniem sa 150 v obci a tam na nu das tak isto pozor ako doma ked si s nou sama

maji4
21. okt 2009

let ved ja viem ja by som staršne rada išla ....ved napíšeme si teda po víkende 😉 😉

slavenas
21. okt 2009

my máme tiež ťažké obdobie, som z toho strašne smutná 😢 lebo neviem z kadiaľ to krpatá má a neviem si s tým rady a čo mám vtedy robiť , ale no proste keď sa jej niečo znepáči čo musíme urobiť tak chytí také nervy že ma začne cápať rukami , neviem čo mám vtedy robiť. Dohovárala som jej, nerozprávala som sa s nou po tom čo to spravila , bola som smutná ale mám pocit že nič nezaberá. ☹ ☹ 😢

maji4
21. okt 2009

Slavens to skúšala aj Lilianka ,že ma chcela capať rukami kade tada ale aj som jej povedala dosť že mamiky sa nebijú ,že mamičky sa len hladkajú a našťastie Lilianka je taká ,že ona si dá vysvetliť a aj tomu porozumie tak u nás zabralo to...

letuskah
21. okt 2009

u nas to zatial nie je tak neviem ale asi o par tyzdnov pridem po rady 😒

katika1
21. okt 2009

slav u nás pomohlo, že ked ma bil, alebo pohrýzol, spravila som mu to isté, aby vedel ako to bolí.. a prestal 🙂

lenkamt
21. okt 2009

aj u nás sme to vyriešili tak ako Katika 😵

Majka, Letu, to by bolo super,keby ste šli spolu

lenkamt
21. okt 2009

ja furt dookola pozerám ten hotel 😀

katika1
21. okt 2009

leni 😀

slavenas
21. okt 2009

kati, leni, som už aj ja nad tým rozmýšlala že to tak spravím ale som sa nevedela rozhodnúť či je to ok, asi som potrebovala vaše odobrenie ... 😔 D.

katika1
21. okt 2009

slav odobrujem Ti to 😀

lenkamt
21. okt 2009

a prosím si túto akciu😀

VÍKEND RODINA
• 2x ubytovanie s polpenziou (piatok- nedela)
-rodinná izba (3-postelová s možnostou prístelku)
-alebo rodinný apartmán (2x izba s LCD TV, 2x sam. kúpelna)
• rodicia: klasická masáž 20 min.
• rodicia: vstup do bazéna a saunového sveta
• deti: vstup do bazéna
+ prezúvky, kúpací plášt pocas pobytu na zapožicanie
+ darcek pre deti

katika1
21. okt 2009

lenka to si si vymyslela? 😀

lenkamt
21. okt 2009

nie to tam majú na stránke 😀

lenkamt
21. okt 2009

http://www.umlynarky.sk/portal/downloads/cennik...

super ceny, Kati si fakt šikulka 😉

katika1
21. okt 2009

zlatík ale tam je že na sept okt a nov.. 😉 dec tam nespomínajú

lenkamt
21. okt 2009

Peťa vybaví 😉 😀

katika1
21. okt 2009

ok.. Peťa ja si prosím wellness víkend akcošku 😀

katika1
21. okt 2009

ale ma štvú že neodpisujú
😠

malý dnes spal do 9tej.. som zvedavá kedy zaspí 😕

lenkamt
21. okt 2009

a ako zaspáva - už sám???

ja za 8min odchádzam do za, stále sedím za pc, neoblečená nenamaľovaná 😝 😀

slavenas
21. okt 2009

kati ale v tom normálnom cenníku majú wellness balíčky a tie asi platia celý rok nie? lebo som si vybrala 😵 😵 - wellnes vikend - a ten sa fakt oplatí 🙂 🙂

katika1
21. okt 2009

hej sám.. občas super, občas katastrofa 😝
idem ho švacnúť do postielky 🙂