Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
28. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂

Tak záclona ušitá oprata zavesená okná poumývané , poupratované a môžme čakať návštevu 😵 😵

Let ty nevykecávaj a hybaj budiť malého nech neprídete o 4-tej 😉 😉 Lebo Lilianka je už hore 😔

maji4
28. okt 2009

Peti no mňa by asi šlaholo keby mi toto Lili urobila ale u nás zaberá ,že jej dám slabú po riti 😔 😔

maji4
28. okt 2009

Ale ked nepomáha fakt nič nič nič tak tiež zavriem dvere a odídem akože bez nej a ona už poza dverí tak dobre ideeeeeeeeeeem 😅 a už vtedy má slzy na krajíčku 😔

letuskah
28. okt 2009

maji neboj o 13,30 ho budim aby sme to stihli ale mam pocit ze zachvilku bude hore, len dufam ze nebude u vas zly 😒

inak ja som vcera zase prerabala zaves co som mame uchmatla a je kremovy a mala som len bielu ale nevidno to 😀

maji4
28. okt 2009

let ja ti dám krémovú niť neni problém ja som zasa nemala tú bielu 😀 😀

letuskah
28. okt 2009

mne sa raz utrafilo dat kubkovi taku po zadku ze od bolesti plakal, lebo vystrajal vo vani a som cakala kedy sa zrube tak dostal na holu mokrou rukou ale od vtedy staci povedat chces dostat na zadok? a v momente je dobry a chodi za mnou ze mama uz poslucham a hadze ockami na mna

letuskah
28. okt 2009

maji aj som myslela ze ta o nu oberiem ale spravila som to s bielou a nevidno to 🙂

maji4
28. okt 2009

ozaj a včera som to od 5 do 9 šila s hodinovou prestávkou čo mi furt zle šilo tak som len párala a párala ......no nervy som mala normálne som už držala nožničky že tú záclonu dostrihám také som mala nervy a potom som si povedala ,že ešte raz to skúsim a už sa umúdril.....si zoberte nový stroj a takéto nervy mi robí 😔 🤐

letuskah
28. okt 2009

no nevravim, uz je hore a daco si tam tara tak snad uz bude fajn

maji4
28. okt 2009

let chudatko to muselo bolieť 😔 😔 ale aspoň sa máš čím vyhrážať 😅 😅

To lilianka ked vie že to nesie a urobila to tak keď jej dám po zadku slabučkú ved ako vždy tak vôbec neplače ale inokedy ked si myslí ,že to môže a nemôže a len ju nehreším tak taký srdcervúci plač hodí že nechápem... 🙄

maji4
28. okt 2009

Let nemaj strach zahrajú sa 😵 😵

maji4
28. okt 2009

Let IP 🙂

lenkamt
28. okt 2009

pozdravuje vás Miška 🙂

o 11.00 jej urobili cisársky, malý Tobias má 3,5kg a 53cm alebo tak nejako 🙂 Miška je ubolená ale rada že to má za sebou, malý že je tmavý oproti Paťkovi. pozdravuje vás všetky 😵

mmem_
28. okt 2009

ahojte

jeeeeeeej to gratulujeme 🙂 🙂 🙂 vsetko naj malemu tobiaskovi, ta sa ma ze uz to ma za sebou 😝 ,boze aj ja uz chcem mat po tom 🙂

a lenka mala naplanovane? ci sa jej rozbehlo normalne?

mmem_
28. okt 2009

a to mi pripomenulo ze ja este tasku do porodnice nemam kompletnu takze mam na zajtra program 😀
som zvedava dokedy tu budem strasit ja s tymi tt

zuzana76
autor
28. okt 2009

ahojtee

jeeeeeeeej leni
gratulujeme a pozdravujeme ju a zelame nech sa cim skor zotavi a maly nech pekne pribera

maji4
28. okt 2009

Ahojte Let ďakujem že si prišla a budeš musieť čím skôr zasa lebo Jakubko si u nás zabudol červené autíčko 😔 Lilianka ho našla hovorí Jakubkove autíčko asi bude plakať 😅
Tak dúfam ,že už zabudol že ho u nás zabudol 😔

Ale zlatý je celý vysmiaty a Let už vie čo treba kúpiť Jakubkovi na Vianoce 😅 😅

maji4
28. okt 2009

Inač Jakubko sa vie krááásne pýtať cikať aj kakať 😵 😵 😵 😵 😵 Let musí prísť aj budúci týždeň aby to Lilianke ešte raz poriadne ukázal 😵 😵

maji4
28. okt 2009

MISHELINka GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM ku zdravému chlapčekovi 😵 😵 😵 😵 rýchlo sa zotav 😉 😉 , samozrejme ,že prajeme vela mliečka a ešte viacej trpezlivosti a zdravíčka 😵 😵

letuskah
28. okt 2009

jejda Mishelin gratulujeme a pozdravujeme, ja som to tusila ze to bude skor, nech sa rychlo zotavi a nech je Tobias zdravucky a SPACHTOS!!!!!!!

letuskah
28. okt 2009

Maji on si doteraz nespomenul, ja som si hned ako si zavrela dvere ale som sa bala ze sa zamotame a prideme neskoro domov, uz bol teraz urevany sko bol unaveny ale super nam bolo a celu cestu len rozpraval co Lilianka a co teta a co mama povedala tete Liliankinej mame a podobne 😵 urcite prideme buduci tyzden zase 😵 😵 😵

maji4
28. okt 2009

Let super už teraz sa tešíme 😵 😵 ale ved aspoň máš zámienku a keď budeš mať budúci týždeň auto ta to bude ešte lepšie 😉 😉

maji4
28. okt 2009

Let musel byť podarený 😵 😵 ako tak rozprával čo a ako sa dialo 😵 😵 ale fakt je zlatý ako kráááásne všetko rozpráva 😵

zuzana76
autor
28. okt 2009

ozaj letu, este tebe som chcela,ze tatina teda lutujem s tymi operaciami viecok, lebo teda 3x absolvovat vyse hodinovu operaciu nie je bohvieco 😒

maji4
28. okt 2009

inač ja som to 1x v živote počula až tu že sa operujú viečka očí lebo zarastajú mihalnice 😲 😲

zuzana76
autor
28. okt 2009

maji no mna by to tiez nenapadlo predtym

ale tato babka mi vravela,ze ona si to dolne viecko lepila leukoplastom s licom, aby sa jej trosku vyvratilo do vonkajsej strany a nepichali ju tie mihalnice a tale babky som uz teda videla, s polepenymi licami, ale nejako som si to nespojila,ze maju nieco s vieckom a ani som sa nad nim nejako nepozastavovala

zuzana76
autor
28. okt 2009

myslim na Mishhh ze musi byt stastna,ze to uz ma za sebou 😵

letuskah
28. okt 2009

zuzi on je taky hroch, jeho zasiahol jedine ten infarkt a aj to tvrdil ze mu nic nie je a taketo veci on prezije uplne v pohode, ja si to teda neviem predstavit 😖
maji keby to otec nemal tak tiez neviem ze je to mozne...

zuzana76
autor
28. okt 2009

letu, no su aj taky ludia, moj otec tiez kludne vselico si necha robit a svokor tiez

svokor si chodi na tu sondu do zaludka ako ja idem na odber krvi , nechapem, ja by som asi mesiac predtym uz nespavala poriadne, brrr neznasam to vysetrenie, je to hnusne a on v pohodicke

zuzana76
autor
28. okt 2009

taki ludia, sorac, opravujem , dementiem