Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
9. nov 2009

leni 😀 jasne,vsak naco tahat drevo do hory 😀

no nam sa maly na seba podobaju dost...aspon ked kukame fotky patrika ako babatka tak sa podobaju 🙂 ale zda sa mi ze tento je kludnejsi nez prvy 😅
a dakuje,ja uz som si zvykla na to ze ho kupem uz sa ho nebojim ani chytiti do ruk a tak..ale ked mi v porodnici sestricka ukazovala resp.ucial hmaty ako ho drzat normalne mi bolo vidiet kropaje potu na dlniach a ona ze nechajte rdasje tak ja ho okupem 😀 😀

mishelin
9. nov 2009

nika a preco nadava na modru kupelku mi chcemem zase modry zachod 😅 akoze obkladacky a tak proste v takom modrom

katika1
9. nov 2009

lenka a ty si to prečo myslíš???? 😲 😀

bilushka
9. nov 2009

No tak zhodnotte:
toto je prehoz, len toto je velkost na detsku postielku a ja som chcela na dvojpostel, takze by to bolo asi 3x vacsie ako je na obrazku:
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=4927913
Ale nechcela som tam tolko obrazkov, len jednu opicu do stredu...tak neviem, co zavalasila taku sumu 😖

a podsedaky:
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=5092523

katika1
9. nov 2009

bilu viem ti odfotiť len to, čo mám doma, ale vie ti chlapík doniesť niečo z tej značky, z ktorej chceš (hilfiger, hardy, adidas, nike..) a povieš farbu a čo asi.. rozmyslli si a potom ti to bud pofotím, alebo donesiem na stretko 🙂

katika1
9. nov 2009

bilu mne sa to zdá fakt drahé 😅

peta28
9. nov 2009

Bilu ako keby som o sebe citala s tymi gatami 😀 😀 😀 tiez mama take doma co nazapnem ale ani po leziacky.. lebo ich musim mat 🙄
Mne sa to teda zda dost 100 eur za prehoz a podsedaky, to ona sije na mieru? Ja som dala malej usit tie sedaciky, taka autciko a kvetinku za nejakych 100 korun jeden ci kolko za to chcela

lenkamt
9. nov 2009

Bilu - asi si myslela Slávku 😉

inak Adulak by tiež mohla prísť nech sa spolu vytešujeme zo stretka 😉

Slávka - však hoď pikošky 😉 o svokre 😝

Kati - neviem, proste sa mi zdá že robí chlapov, bilushko tiež, miško od mimi podľa mňa párik, zuzkin tiež párik 😀 ret bude mať dve dievky, letu párik 😀 kto chce ešte vedieť????

slavenas
9. nov 2009

bilu aj mne sa to zdá veľa , oni si tie baby , ak je to ručná práca, dajú za to dosť zaplatiť

lenkamt
9. nov 2009

Bilu - a to hotové také nedostať? 😕 ja by som za to 100eu nedala 😔

mishelin
9. nov 2009

bilu aj podla mna to je dost,a leni mne tu sa mi zda raz ktosi predpovedal dievcatko ale nevydalo 😅 no skoda,lebo do tretice uz nic nebude 😅 mozno ak o 10 rokov zmenim zmyslanie 😅 ale to uz bude muz stary a nebude sa mu chciet do toho 😀 mozno 😀

no idem si bud oddychnut kym obaja spia alebo daco porobit.. 😝 ale asi prve 🙂
tak zatial ahojte

peta28
9. nov 2009

Mish maly je strasne zlaty.. aj ja chcem Tomaska, alebo Timoteja.. ale este tak cca o 3 roky 😎

lenkamt
9. nov 2009

ja by som si konečne mohla uvariť zemiaky k obedu 😅

mishelin
9. nov 2009

jeeej peti to je kraasne co si dala 🙂 vidis bilu aj dobra cena 🙂
a dik peti a aj vsetkym 🙂

bilushka
9. nov 2009

Slavuska, prepac zlatko 😵
Ja neviem, co mi stale ta Adulak beha po rozume, asi ze som jej slubila tu Olivku strazit 😕 😀 😀 😀

Leni, Bilusiak tiez robi iba chlapcov?
No dovi, to uz ma nenahovori na druhe tehu nikto 😀 😀 😀 😀
Komu budem obuvat tie bambulkove ruzove cizmicky?

Ja viem, ze rucna praca je drahsia a je to original a tak, ale taku sumu som necakala...

Peti, ten tvoj link je super, aspon podsedaky mu dam usit, ked uz som zgrloska a 85€ za prehoz nedam 😀

mishelin
9. nov 2009

no leni a tymi zemiakmi si mi pripomenula ze nemam uvarenu ryzu ku masu 🙄 takze hor sa do kuchyne 😝

peta28
9. nov 2009

Ja ich mama a su super, taky pevny material a mala z nich bola hotova velmi sa jej pacili stale si tu stolicku s autickom vlaci z jednej izby do druhej, este si moze vybrat aj farbu aku chces, ake chces okna, kolesa a tak, velmi mila je ta maminka usije ti to na mieru.
Skus aa jej opytat ci ti neusije aj prehoz, mozno ma strih a na cene sa dohodnete

nika07
9. nov 2009

Kati pofoť niečo ja by som tiež niečo zobrala pre chlapov Nike, adidas
ake veci máš pre malu 😵

katika1
9. nov 2009

peťa aj ja som vravela že tomáška a toho mi tiež zrušil.. aj Miška.. 🙄 🙄 🙄 ničmu nevyhovuje 😀 ale musí to byť baba, lebo len na tom mene sme sa zhodli 😀
ja tiež Bilu tipujem dvoch chalošov.. ale ret teraz chalana, Peťa chalana a aj Zuzka chalana 😅 ostatné - baby 😀

slavenas
9. nov 2009

leni , ale ukazovala sa , lebo tam boli aj mužove sestry s rodinami. Však viete aké obdobie majú naše deti ... podľa mna dosť nevyspytateľné ... no a malá jej nechcela dať pusu pri príchode a podobne ... ona hned vyhlásila ako ju malá - asi neznáša - a takéto pokusy mala stále počas celej návštevy a v kuse táto poznámka ... a ja na to nič 😝 😝 😅 .
No a pri odchode ked nás išla akože baliť jedlom tak vravím že nech sa spýta Peťa že čo chce aby mu nabalila a ona ( fakt neviem čo to malo znamenať ) mi na to zapotí - ale ved ja som to varila rukami, nie nohami tak prečo to nechceš -- chápete ???? proste blllééé , nemusím to ...

bilushka
9. nov 2009

Peti, diky moc, idem jej hned napisat.

Kati, tak ja neviem ako, ak by ta to moc neobtazovalo, tak to pofot, lebo na stretko by som bola rada, keby si mi to uz doniesla a pre zeny nemaju nic? Ale pre take poriadne, nie velkost 36 😀 😀 😀

peta28
9. nov 2009

Leni mas to objednane, dam vediet ked to bude nachystane a ked pre to pojdem

katika1
9. nov 2009

nika pre deti mám od susedov - slovenskú výrobu- ale doma nič.. iba u nich.. tam hlavne tepláky a mikiny, súpravy a tričká
pre dospelých nike a adidas neviem pofotiť.. iba tie dve polokošele, čo mám doma
musím vedieť čo by si chcela a dám ti doniesť 😉

lenkamt
9. nov 2009

Slávka - no to sú klasické svokrovské reči 😝

Peti - dík 🙂

Bilu - to čo máš za 36? dones na stretko poskúšame, kto to oblečie 😀

katika1
9. nov 2009

ok bilu, na večer to pofotím teraz upratujem a nestíham, lebo ideme von za chvilku
a pre ženy tu mám mikiny a tričká s dlhým rukávom hardy.. M aj L 😉

bilushka
9. nov 2009

Kto oblecie na stretku tie 36, tak s tou sa nebavim potom 😀 😀 😀

peta28
9. nov 2009

Slavka... no poznam doverne taketo momenty.. ked moj otec v jaslach vykrikoval ako ho Timka nenavidi, lebo pribehla k maminke prvej a nie k nemu.. no horor
Inac boli sme v sobotu na ela hop, uz treti krat a uplne skvele, mala tancovala ,tlieskala, super bola, krasne obsedela
no idem pracovat lebo sa mi to tu kopi a kopi a kopi.. pomoc

katika1
9. nov 2009

ja 36 ani neskúšam 🤐

slavenas
9. nov 2009

bilu že 36 , tak to určite nehrozí ... takže so mnou sa budeš baviť 😉 😉 🙂 😀