Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
11. nov 2009

čaute ..a to načo sú tie zemiakové halvy? čo sa s nimi robí? Viem ako to vyzerá, ale netuším načo to je 😅
mmem držííím palce!!!
aaa zas som nezohnala susedovcov, tak ich idem prepadnúť dnes večer 😉

nika07
11. nov 2009

práve nám tu začali rozkopávať cestu, robia kanalizáciu, mám riadneho nerva 😠 otras všade samé blato 😠

katika1
11. nov 2009

mmem nám úúúplne genialne zabral sex 😉 dva dni po sebe povinne večer a hned som šla rodiť 😅

kočky poradteeeee mojej mame niečo na meniny a na Vianoce.. 😔 neviem si rady s tým 😔
ale majte na pamati, že s hrncami, šijacími strojmi, mixermi a podobne by so mnou dvere vyrazila 😅 😀

lenkamt
11. nov 2009

ozi všetko naj Martinkovi a neviem či tu má niekto Maroša 😅

Mmem - ja som mala pri Verči termín 1.5. a 30.4 sa nič nedialo tak som párkrát vyšla hore dole na 3poschodie a o polnoci som sa zobudila na kontrakcie, tak to skús 🙂

Kati - dá sa to rozobrať a deti to potom skladajú, oči, uši, končatiny.... 😀 naši vždy skončia s rukami namiesto uší 😀

nika07
11. nov 2009

naša krumpľa má vždy štvoro očí 😀

lenkamt
11. nov 2009

Kati - našej mamine sa minulý rok strašne páčil ten digi rámik na fotky, som jej tam nahádzala baby a to kuká dookola 🙂

katika1
11. nov 2009

leni to nie je zlý nápad!!!!! Ďakujem! ako sa tam nahádžu fotky? 🙂 idem omrknuť cenové relácie 😅
ale potrebujem ešte jeden nápad.. lebo teraz budeme mať meniny a potom vianoce 🙂

aha tak toho krumpla kuknem aj ja..

lenkamt
11. nov 2009

k tomu kúpiš normálne kartu ako do foťáku 😉

na meniny len nejaký kôš - kniha, vitamíny, sladkosti..... 😉

nika07
11. nov 2009
katika1
11. nov 2009

knihy nečíta, slepá je 😅 ale kuknem nejaký koš 😵
a nika ano tam som kukla.. ale zbehnem aj do nayu, rišo tam má zlavy
a pre neho na narodky je fajn tá klúčenka digitalna 😵

nika07
11. nov 2009

kati treba hľadať a prepočítavať zľavy, mám s tým skusenosť 😀

bilushka
11. nov 2009

Ahojte,
tak tu sa veselo planuje a nakupuje, podla mna je ten digi ramik tiez dobry napad hlavne pre cloveka, ktoremu uz fakt neviem, co mam kupit, moja mama sa potesi vsetkemu-knihe, kozmetike aj obleceniu, zato ocino je komplikovany, uz od detsva trpnem pri jeho sviatkoch, ze co mu vymysliet, tak ho tento rok vybavim tiez tym ramikom...

Vcera som bola v kupelnovom studiu, ze tu rohozu idem kupit, chcem to mat tiez do decembra vsetko z krku, len ked mi povedali predavacky ze rohoz ma rozmery 50x80 cm a stoji 75€ tak mi zamrzol usmev, lebo ved je z exotickeho dreva, ktore sa moze aj namocit a vydrzi a bla bla 🙄 Moj milujuci manzel povedal, ze to tam svokre nahadze radsej vlecku polien, ako jej kupovat taku drahu rohozku.
Tak ja neviem zase co a ani to tam nemali vystavene, ze by som bola ocarena krasou materialu, iba z katalogu mi to ukazali a ze ked chcem, tak mi objednaju, to mozem rovno z netu, tam to tiez nevidim a nemozem omakat.

A hlavne mne sa to zdalo byt za tu cenu male, ja im hovorim, ze ved to je len taka predlozka ako pred dvere, ze aspon keby to bolo po celej dlzke vane a predavacky mi ze to by potom vyzeralo ako v saunovom svete a ze ked chcem, tak nech si objednam dve a dam ich vedla seba-to akoze dve mysleli za 150€? 😕 😕 😕

Ozaj a vsetko najlepsie Martinkom 😵

katika1
11. nov 2009

bilu 😲 otrasná cena

nika07
11. nov 2009
mmem_
11. nov 2009

baby zlate 😀
no vcera som si dala taku mega turu aj som myslela ze ani do vecera nevydrzim,podporila som to teplym kuperlom,varenym vinom,zjedla misku lanovych semienok a nic 😀

a ten ricinovy olej nikde nemaju 😝

pri malom zabrala taka tura po skalach,ale teraz je uz zima a smyklavo na to

idem este dnes zase niekde pobehat,

no nie som blba? niezeby som sa tesila ze mam klud,pokoj, ze by som si to uzila, ale to sa uz neda, aj tak na nic ine uz nemyslim 😝 😀

kati: ja mame asi pouzkazku do ikei na meniny dam, to bude mat aj spojene s vyletom do velkomesta 😀

no uz vidim ze piatok 13 budem rodit 😝

tak sa majte zatial, ozvem sa ked nieco,ale bojim sa statocne 😎

bilushka
11. nov 2009

Ved Kati musis ma poslat nabuduce aj kde bezni ludia nakupuju, nie kde si chodis ty vyberat doplnky 😀

bilushka
11. nov 2009

Monci, ja chcem aby si rodila dnes, to je super datum, same jednicky, aj Timko bude taka jednicka 😵

katika1
11. nov 2009

bilu ja som ťa posielala najma do jysku 😀 tam nie sú také pecky ceny 😅
mmem ti vravím, že sex 🙄 a to jediné si neskúsila! 😝

katika1
11. nov 2009

sa nestačím diviť.. mne sa na ten telefon ozvalo už 5 ludí 😲 to som ho nejako za lacno chcela predať, či čo 😅

peta28
11. nov 2009

aj ja chcem digi ramik.. pre otca skvely dar 😀 😀
najdite nieco co sa opalti a sup len link

Bilu ze rohoza za 75 eur 😀 😀 😀 😀 to uz co je za cena .. idem ti nieco pokukat

mmem ja son chcela Timku 2.8. a robila som vsetko preto... horuca vana.. sex.. skakaniena fitlopte a fakt som 2.8. odisla do porodnice akurat som muslea cakat pokial odrodi vo vedlajsom boxe babenka, tak na mna nemali cas a prisli az po polnoci a mala o 1.00 rano

katika1
11. nov 2009

peťa ja som takto chcela 22.8 😀

katika1
11. nov 2009

Baily sa fláka na fb a sem nezavíta 😠

peta28
11. nov 2009

no len ja som to vsetko zacala praktizovat asi az okolo 13.00, mozno ak by som zacala rano, alebo ak by som po poradni 2.8. tam uz ostala tak by bola 2.8., ale ja tak dobre, Timka ma 3.5. meniny a 3.8. narodky.. tak snad nebude nosit trojky zo skoly, lebo ju vybijem

nika07
11. nov 2009

ja som mala termín 21.8 ale všade som tvrdila, že sa narodí 15.8. a aj sa tak stalo, 😀

peta28
11. nov 2009

co si carodejnika Nika??

peta28
11. nov 2009

Leni peniazky prisli dakujem

mmem_
11. nov 2009

kati: sex eee, to by asi moj muz neprezil, ja uz nie som ziadne pierko 😀 ,

peta: vybijem 😀 zlate

nika: ja som tvrdila ze 7.11. to mam iste a nist, no vestica zo mna nebude 😅

bilu: 😀

nika07
11. nov 2009

no niekedy si tak pripadám 😀 😀 😀

peta28
11. nov 2009

mmem my sme nesexovali asi od 6-teho mesiaca co moj muz nemohol.. teda nie ze by nechcel, ale bola som mu asi dost nepritazliva s tymi mega nohami, mega bruchom.. ale posledny den sa prekonal

nika07
11. nov 2009

peta to snad nie 😖

baby už ste varili polievku z minerálky, lebo práve roboši prerazili vodovod, takže nemám vodu 😠