Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
23. nov 2009

lenka som to teraz čítala 😅 🤐

peta28
23. nov 2009

Takze tento tiez nie je na baterku??

http://www.my-hammer.sk/?Mode=Sti&StiId=77252

Do kelu tak ktory je na baterku..

lenkamt
23. nov 2009

jééééééj malinký pulovrík 🙂 🙂 🙂

Kati - no otras 😠 fakt už z levíčat, dvojičiek a martinčaniek nevystrčím nos 🤐

letuskah
23. nov 2009

leni ani by si sa s nami nemala bavit podla mna 😎 niekedy mam pocit ze niektori ludia reaguju na niektore prspevky len preto aby sa vyluftovali, ja preto ine temy ani necitam, len ked daco potrebujem vediet ked je Kubko chory alebo co, ako ta tema co ste tu minule rozoberali o tej zenskej co rozdelila dvojicky, nema vyznam sa nad tym zamyslat toboz nie reagovat

katika1
23. nov 2009

letu s tým súhlasím 🙂

lenkamt
23. nov 2009

ja som tam už skončila, ráno mi tá horká káva nechutila, tak som si potrebovala zdvihnúť tlak 😀

bilushka
23. nov 2009

Leni, ja som tiez myslela, ze tam budu mat aj nejaku kozmeticku, manikerku a tak, ale nic tam nie je, teda v tej nasej Mlynarke, na okoli urcite nieco bude.

lenkamt
23. nov 2009

teoreticky aj tak budem mať vlasy stále v cope, takže je to jedno 😀

katika1
23. nov 2009

ma neserta, že sa tam budete ešte kozmetikovať 😝
ved nebudeme stíhať ani pokecať a nie ešte toto 😅

lenkamt
23. nov 2009

Kati - kľud 😀 jasné že nie, pri deťoch???? 😀

bilushka
23. nov 2009

Vy ste si tam chceli davat aj masaze, ja idem iba na kecanie a pobyt 😀

katika1
23. nov 2009

ešteže tak 😀

lenkamt
23. nov 2009

no tak to prrrrrrrrrrrrrr, Bilu bude robiť predsa tvorivé dieľne a my budeme relaxovať 😀

Kati - tak som si na tvoje prianie spravila test na fb 😀

a deti sú už hore, tak idem asi uvariť cestoviny

bilushka
23. nov 2009

No my pojdeme urcite na nejaky mini kesersky vylet plus mam kamosku pri Leviciach, tak aj ju chceme ist kuknut, tak snad sa tam uvidime, baby 😅

slavenas
23. nov 2009

ahojte 😀 😀

lenkamt
23. nov 2009

Slavka aká vysmiata, ahoj 🙂

no to je úžas, tak Bilu nás nepustí na masáž a nakoniec pôjde hľadať kešky a pozrieť kámošku 😠 😕 😀

bilushka
23. nov 2009

Leni, ale moj chlap ma uz v piatok dovolenku, tak s kamoskou sa stretneme asi vtedy, bud po ceste tam alebo nas ona pride kuknut do hotela, vy aj tak vsetky pridete az vecer, tak to v pohode a vylet v sobotu, no urcite aspon nejaka prechadzka, to vy fakt chcete len v tom penzione sediet? 😕

bilushka
23. nov 2009

Slavka, ahoj, ved teba ten smiech prejde 😀

slavenas
23. nov 2009

Vám poviem že som mala tu časť o vianočných darčekoch radšej preskočiť lebo som začala mať veľký stres , ja nemám ani jeden 😅 😅 😔 Určite si to večer muž obserie .. 😨

katika1
23. nov 2009

slav 😀 obserie? 😀 😀 😀

katika1
23. nov 2009

dieťatko už vytahuje roletu ako počujem.. za chvilu príde vškerený, že vyspinkal som sa 😵 😀

bilushka
23. nov 2009

Leni, ja uz prestavam chapat tu temu a zacinam byt alergicka na slovo INZERAT, lebo sa v kazdom riadku objavuje asi 3x...Asi to fakt pochopia len dvojickovske maminy...

lenkamt
23. nov 2009

Bilu - aj my dorazíme už o 14 😉 kvôli tebe, vieš? ale keď ty si taká , tak si choď 😀 ja neviem, výlety budem riešiť na mieste, podľa nálady a tak, podľa mňa len ak pôjdem s deckami 2x za deň do bazéna tak deň zabitý 🤐

Slávka, chudák muž 😀 mňa včera môj pochválil že aká som šikovná, ale sex aj tak nemal 😀

bilushka
23. nov 2009

Leni, vidis a naschval som sa pytala, kto pride skor, ci si ma muz brat dovolenku a vy vsetci ze najskor o siestej, Mima ta tusim az o deviatej a my ze co tam budeme robit sami, tak sme si spravili program.

lenkamt
23. nov 2009

Bilu - no Ivka mala byť v práci, tak to vyzeralo až na 18, ale teraz kedže v práci nie je tak ideme už na obed, ak nepôjde ona, tak si chlap zoberie voľno a pôjdeme tiež na obed 😉 ale veď v poho, však večery a sobota, nedeľa nám budú až až na kecanie o klasických témach 😀

slavenas
23. nov 2009

leni chudák muž 😀

inak môj mi už povedal zoznam darčekov ktoré by chcel , on je strašne milý , len zabudol že som žena na materskej ... takže , boxerské vrece, hodinky ... a do kelu ja som zabudla tie dalšie 2 veci lebo som to uplne vypustila z hlavy .

kati Riško zlatý ...že dvíha roletu - šikovníček

bilushka
23. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Lenko, to je jak u blbych na dvorecku, furt nevim, co na tom nechapete

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Totalka psycho ta tema 😀

lenkamt
23. nov 2009

Bilu - ono to je o tom že my sme to síce chápali, ibaže sme chceli výnimku, ktorú nechápali oni 😉 no proste mám z toho konečne pocit že som pravá nechápavá bloncka 😀

slavenas
23. nov 2009

inak ani ja neviem presne kedy dojdeme, to uvidíme až v den D kedy sa mužovi podarí dojsť z roboty.

nika07
23. nov 2009

Ahojte 😀

tu to riadne fičí,

čítam , že máte vzorné detičky, ako kásne spinkaju cez deň, moje dieťa odmieta spať 😠

my my sme chceli vyraziť okolo obeda, ak sa mm podarý vybaviť dovolenku, ak nie tak až večer 😖