Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
24. nov 2009

Nika - to čo má byť 😝 za mnou práve prišla lenka že cikať, ešte mala spať do 14.15 podľa môjho plánu 😀 😝 no ale aspoň plienka suchá, ušetrené 😀

letuskah
24. nov 2009

mne nedoslo nic 😠 ani predtym kym neboli vypredaje mi nedoslo

peta28
24. nov 2009

Nika asi mame Quelle protekciu 😀 muz je zasobeny pulovrami na 2 roky 😀

letuskah
24. nov 2009

nestrasne s tym cikanim 😕 moje babo musi este aspon hodinu spat aby sa s nim dalo existovat 😨

zuzana76
autor
24. nov 2009

http://www.jysk.sk/140/470/624/5069750/a/catalog

baby a nieco taketo do kuchyne po upraveni vysky len na okno to chcem a prisiti tej riesiacej pasky

letuskah
24. nov 2009

zuzi moze byt pekne ked mas velku kuchynu, teda svetlu 🙂

nika07
24. nov 2009

tak my sme nadobro hore, ☹

nika07
24. nov 2009

Peti ja som hlavne Maťovi naobjednávala tričká, takže vianoce vybavené 😀

zuzana76
autor
24. nov 2009

my mame zaclony na take haciky a tie maju kolajnicku a ta sa len zasunie do takej velkej kolajnice a besia mi zaclony muz, ale aj na putka sa mi pacia velmi

letu mam zltu kuchynu, tak neviem ci zlta zaclona by bola ok, musim to ist okuknut tiez do Jysku

ja som si tak kupila zeleny obrus, do zajtra je v akcii za 10 eur, ale ja som brala ten vacsi za 12,50 aj s 10 prestieraniami

to bude vianocne prestieranie a k tomu chcem bezovo-zlaty adventny veniec

zuzana76
autor
24. nov 2009

nie besia, ale vesia 😀

no asi idem omrknut to quelle,ze co tam maju, asi si objednam nohavicky 😀

retaux
24. nov 2009

Vidíš, aj som skoro zabudla - musím ísť adventný veniec do špajzky pohľadať. Veď v nedeľu je už 1. adventná.

letuskah
24. nov 2009

u nas tento rok ziadne sviecky lebo akonahle nejaku zapalim tak Kubko dolieza ze chce sfuknut a sfukne a potom sa usmieva ze dakujem dakujem a za chvilku zas pribehne, ze este posledny jeden krat chcem sfuknut a mozme takto ficat aj dva dni a dnes mi povedal ze presne jeden krat 😀

nika07
24. nov 2009

ret naozaj, aj ja musím pozrieť

dieťa nechce nič jesť 😢

letuskah
24. nov 2009

a uz sa vrta tak asi aj my vstaneme 😔

bilushka
24. nov 2009

Ahojte,
vy uz mate deti skoro vsetky hore a moj iba teraz pred pol hodinkou zaspal a to je uz od siedmej hore-z coho som ja pekne rozladena, lebo to co ma byt take vstavanie? 😠 Aspon do 8 by mohol potiahnut.

Zaclony nereagujem 😀
Lenka ma uz pozna, sme ako stari manzelia 😀
Ja mam doma z Kiky, aj zavesy aj zaclony, pekne, ale nechala som v obchode penazi akoby som kupovala nove auto 😠 😀 😀 😀 Fakt su tam strasne drahi, ale krajsie zaclony som nevidela este a vyber uzasny.

Peti, no my sa budeme asi iba o tych ramikoch bavit.
Uz som si to s chlapom vydiskutovala dnes, ze vsetky budete mat fasa ramik bez snury, nech vybavi v Metre, ze pojdeme ten nas vratit, tak mu to dovolili, zajtra ho tam nesie a ze mu uz nikdy nemam povedat, ze ma nemiluje, lebo co on uz pre mna robi je neskutocne 😀
Ale k veci: ten tvoj ramik, co si hodila z Nay link je bohovsky!!! 😵
Len nad nas rozpocet 🤐
Fakt sme zacinali pri ramikoch za 30 € a teraz uz pozerame 50 eurove.
No ale vysledok je, ze to je nejaka podozrivo nizka cena, nikomu sa to nezdalo, lebo to muz hned dal posudit svojim nezavislym odbornikom kamaratom, ze to sa urcite museli pomylit a potom jeden chalan vysnupal na nete, ze to uz je dopredaj, lebo ten ramik sa uz nebude vyrabat, tak preto ta cena...ale zaver je, ze je super a aj my nad nim uvazujeme 😉

retaux
24. nov 2009

Ja tiež sviečky nezapaľujem. Sem-tam si zapálime večer, keď už Lucka spí nejaký aromatický kahanček, ale na adventnom venci nezapaľujem.

letuskah
24. nov 2009

bilu to sa Matejko chysta na stretko aby bol dlhsie s detmi, u nas je 7 hod uplne bezne

letuskah
24. nov 2009

ret jaj ale to potom nie je ono, teda mne sa ten adventak paci hlavne preto ze tam horia sviecky, inak by som ho ani nevytiahla 😎

retaux
24. nov 2009

U nás tiež normálka vstať okolo siedmej. To som dokonca rada, že vstáva o siedmej, lebo niekedy aj skôr 😝

retaux
24. nov 2009

Letu: to máš pravdu, že je krajší, keď na ňom horia sviečky, ale ešte si počkám pár rokov, kým si túto radosť doprajem 😅

nika07
24. nov 2009

aj my vstávame o 7

bilushka
24. nov 2009

No mne sa zda o siedmej skoro, ked skoro ako posledny chodi spavat, az o deviatej vecer.
Ale tiez mi napadlo, ze to uz je priprava na stretko 😀

Nika, dakujem za tip, dnes som si kupila tie Mocha kapsule a je to super, mnam.

Inak v takom testovacom magazine robili test na vsetky tieto pristroje na kapsule a nase Dolce Gusto vraj vyslo velmi zle, najlepsie su tie na Nespresso tabletky-ja taky kavovar ani nepoznam 😅

nika07
24. nov 2009

bilu ja som v KIKE radšej ani nepozerala, lebo keby som tam mala kupiť do celeho baraku, tak tam tiež nechám majland 😝 😝 😝 , tak som radšej bez záclon 😀 😀 😀 , aspoň nemusím prať a vešať 😀

bilushka
24. nov 2009

Nika, vidis aku ja mam vyhodu, ked mam iba tri okna 😀
Aj sa mi to rychlo umyva. 😀

nika07
24. nov 2009

bilu ja som ten testovací magazín občas pozerala, a niekedy si tam dosť protirečili, alebo skôr zavádzali spotrebiteľov, 😠

super že ti Mocha chutí 😵

zuzana76
autor
24. nov 2009

no, ja som volala do neckermannu, tak im davam este tyzden a ked do buduceho tyzdn ta termosuprava nepride, tak to zrusim

nika07
24. nov 2009

tak to ti závidím, to umývanie okien, ja kým skončím, môžem začať od znova 😀 😀 😀 😝

letuskah
24. nov 2009

to my sme ini humusaci, my umyvame okna raz rocne, na jar ked uz je teplucko 😝

bilushka
24. nov 2009

Ja musim umyvat casto, lebo sme nizko a okna mame otocene do parkoviska a este som sa nedostala do etapy, ze mi je to jedno, ked mam sero v izbe 😀

O mesiac su Vianoce, dnes je 24. novembra-toto je odkaz pre Slavku, aby chytila este vacsiu paniku z darcekov😀

nika07
24. nov 2009

letu to si zasa nemyslí, že ich umývam stále, 🙂 iba ked sa mi chce, a to sa mi nikdy nechce 😀 😀 😀