Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
27. nov 2009

ahojte 🙂 Lili už buva 😵 😵

Biluš struna bruna je superná takže len dievčatko chci bude mať originálne meno 😀 😀

My po tme nemôžeme chodiť lebo Lili kričí že je tma že chce isť domkou takže ja musím stíhať do 4 ax vonku ale ja s tým nemám taký problém lebo mne krátko spinká takže už o 3 sme vonku 😵 😵

lenka ved sú najkrajšie deti pre každého rodiča tie jeho 😅 😅 😵 tak posielaj potom si pôjdem mamu aj kúpiť 😉 😉 inač to už nekupujem lebo tam nič nieje pre nás mamičky 2 ročných detičiek, keď bola bábo tak som to hlatla ešte po schodoch keď som kráčala tak som ten obal trhala a čítala a teraz 0 bodou 😖

Lenka Jej lenka je aká šikulka že to takto sama urobila 😵 😵to sme mali aj my ešte ked bolo teplo a chodila na ostro ale teraz beni šanca aby sa sama vyzliekla tá sa radšej doští 😅 😅

maji4
27. nov 2009

a vyzliecť sa Lilianka vie tiež dokonale všetko aj tielko 😉 😉 aspoň niečo 😎

Ret držte sa aby to nebolo nič vážne 😖 😖

maji4
27. nov 2009

tak mna keby moja mama obliekala podla toho čo di ona ymslí čo je in tak to by som teda dopadla 😅 😅 😅

zuzana76
autor
27. nov 2009

moje nervy baby, tak ja uz nevladzem od smiechu

najlepsia bola Struna BRuna 😀 , aj nachladnute rodidla su super 😀

maji4
27. nov 2009

zuzi myslíš že to jedlo s tými olivami by mohla papať aj Lili??

katika1
27. nov 2009

maji, ty máš ešte nejaké obmedzenia, čo sa jedenia pre malú týka?
Lebo ja už neviem, ale mna ani nenapadne, že niečo nemože.. asi som nezodpovedná, ale fakt ma to nenapadne
A Riško miluje olivy nadovšetko.. nechápem to. Keby som mu dala kilo, tak aj to by zjedol 😝 má to ešte radšej ako sladkosti 😅

nika07
27. nov 2009

dieťa vykupané, uložene a kváka ako keby spala celý deň 😠 😠 😠

Maji Vám sa zaspávanie popravilo a nám pos........ 😀 😀 😀
linda by to mäso s olivami asi nejedla, olivy maju takú špecifickú chuť,
zuzi Patko to jedáva 😨

mima07
27. nov 2009

pekny predvikendovy vecer
som sa dobre nasmiala a dnes ste boli ake plodne 😲 😉 sak aj vonku bolo celkom fajn no sikulky ste
lenka ty tu stale neprovokuj s tou tycou
bilu som ti zabudla napisat ze otcova frajerka je stolarka 😀 😀

letuskah
27. nov 2009

maji ja uz Kubkovi davam olivy a tiez keby som pred neho postavila kilo tak to kilo zje...
inak som spravila tie kuracie ale nemam olivy tak je bez oliv a dala som korenie co som chytila do ruk ale dobre to je, este uvarim polievku teraz a zajtra ryzu a som dokonala zena v domacnosti, umyt podlahu a pozehlit a zajtra mozem vikendovat 😵
na nedelu som pozvala nasich a brcha s rodinou na obed v ramci narodenin este, budem varit klasiku, rezne a zemiakovy salat, babam som kupila kompot ale oni asi ani to nejedia, ale uz som davno nemala zemiakovy salat, mnam

kati ja tiez Kubkovi davam vsetko, len huby nie, ale to ani ja nejedavam 😝

zuzana76
autor
27. nov 2009

maji, podla mna by mohla to s tymi olivami, patko to nejedava, lebo on nejedava nic na smotane 😠

zuzana76
autor
27. nov 2009

ja patkovi nedavam uz len hriby a orechy a proste take s cim by sa mohol zadusit

no ale nejedol este ani slaninu, pastetu, plesnive syry, parky

sladkosti mu obmedzujem, lebo to by on nepoznal mieru, takze jedneho - dvoch brumikov denne ma povelene, ale nie kazdy den, niekedy nema ziadnu sladkost

ale na smotane nema rad absolutne nic a inak ved tie olivy jej nemusis dat, daj jej len ryzu a maso a trocha to zalej tou stavou, nech to enma suche

zuzana76
autor
27. nov 2009

nie povelene 😀 , ale povolene

letuskah
27. nov 2009

ja lubim vsetko na smotane, ci na kyslej alebo sladkej, ked ine nie je uspokojim sa aj s bielym jogurtom 😵 😵

zuzana76
autor
27. nov 2009

aj ja to mam rada, ale to moje dieta, velmo priebercive je, ale aj ja som bola ako decko a aj muz, ten je doteraz

letuskah
27. nov 2009

to nie ako moj syn ktory si vypytal dnes do misky prezle a vyjedal to prstom ako najvacsiu lahodku a este si pochvaloval ze velmi dobrucke 😵

zuzana76
autor
27. nov 2009

letu 😀 😀

tak toto u nas nehrozi

maji4
27. nov 2009

nika hej popravilo vrátila som jej dudel a máme dohodu , vždy keď ide spinkať tak jej pripomeniem ,že keď bude vymýšľať tak jej zoberiem dudel a plienku tak je ticho a nevymýšľa a zaspí (aspoň ju mám čím vydierať a ešte šťastie ,že sa dá vydierať)

Katka čo ja viem či obmedzenia ale olivy ešte nejedla , raz som jej dala vysmážaný kurací rezeň prenzlu mi nechcela tak som jej dala len mäsko, a FAK asi som nejaká divná že 2 ročnému dieťaťu som ešte napríklad nedala párku 😔

letuskah
27. nov 2009

maji keby moj chlap nedal kubkovi parok jest tak mna by to ani vo sne nenapadlo, detto prazenica, pasteta a tie olivy

zuzana76
autor
27. nov 2009

maji, ani ja som nedala, ani ja parky velmi nejedavam, ale olivy su celkom zdrave, tak to mozes dat a ak jej bude chutit, tak je to v pohode

no ja asi na stretku budem mat menzes, este furt som nedostala a mne to trva aj 7 dni, takze sa mozem tesit 😠

maji4
27. nov 2009

a slaninu, pastetu, plesnive syry, ani nič čo je zo zabíjačky ako klobasu alebo huspeninu ešte tiež nejedla, ani hríbiky okrem šampionou

maji4
27. nov 2009

zuzi ok tak skúsim možno jej bude chutiť 😉 😉

maji4
27. nov 2009

baby ešte sa chcem opýtať ked robíte toho pangasa tak ho pred tým namáčate do mlieka aby nesmrdel alebo ako????

maji4
27. nov 2009

a ma napadlo že Lilianka nejedla ešte nikdy žiadne vnútornosti napríklad pečienky srdcia... lebo ja to nemám rada tak to ani nerobím a keď to babka urobí tak jej to nedávam 😔 to už by mohla??

letuskah
27. nov 2009

moje decko este vyspevuje, schvalne som ho dala neskor spat ze zaspi hned a on si spieva, porazi ma z neho 😔

zuzana76
autor
27. nov 2009

maji, nenamacam pangasa

patkovi som uz pecienku skusala dat, ale nechcel

letuskah
27. nov 2009

maji ja som nenamacala a vnutornosti nejedol akurat som mu dala pecienku ochutnat ked mama robila ale nejak ho to nenadchlo, ale tiez to nevarievam takze ani nedavam

zuzana76
autor
27. nov 2009

ja zase pecienku luuuubim, velmi, ale mozem si ju jest akurat tak sama 😖

maji4
27. nov 2009

let to som aj tiež raz robila že som ju dala neskôr spať lebo napríklad dlho spala ale to som nemala robiť lebo som prešvihla čas jej spania a potom jej trvalo zaspávanie aj hodinu 😝
a keď mi niekedy spala 2 hodiny čo u nej je rekord tak som ju dala spať normálne ako chodieva a v pohode zaspala ako vždy 😉

zuzana76
autor
27. nov 2009

inak chcem mu davat hovadzinu, dokina povedala,ze tam je najviac zeleza a este v strukovinach, ale to tiez nechce, ziadnu fazulu, sosovicu, len sem-tam vezme hrach na milost

zuzana76
autor
27. nov 2009

a dnes si krpec jeden krpaty strcil do nosa tekvicove jadierko, stal nedaleko mna, ale bol ototceny chrbtom a asi ho nasiel niekde zakotulane, lebo muz vecer luska a asi sa mu zapatrosilo a patko nasiel a hned s tym do nosa a dosiel za mnou a ikazuje na nos a ja - " fiha aky susnik tam mas " a on mi na to - "To nie je susnik, ale radierko" 😀