Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
28. nov 2009

caute,caute 🙂

leni 🙂 🙂 😀 aj moj ma rad pivo,vzdy v nedelu pri superstar sa nas popyta ze mami co chces pivo alebo vinko? 😅 😀 a ja sa ho opyt 😀 am ty co radsej cches a on ze pivo lebo ze vino je kysle 😅 😀

dnes mame mesiac,joj ked to bude takto "utekat"tak budem hrozne rada 😵

a moj tiez dostane to co cche ale on sa nepretrhne v jedle,akurat tak bryndzova polievka,akekolovek halusky len nech je tam oprazena slanina 😅 a ma rad maso na smotane ale len s kolienkami..ine ako vrtky t 😅 nechce 🙄

tak zatial caute

maji4
28. nov 2009

ahojte 🙂 🙂

my sme dnes boli na vianočných trhoch išli sme to využiť pokým je takto teplo lebo vždy tam tak vymrzneme až do kosti ale bolo super dali sme si varené vínko mnam mnam a všeličo iné ale to vínko mi tak utkvelo v pamäti 😝 😝

Leni prajem ti veľa zábavy 😉 😉

Nika moja mama má skylink prečo??

Ozja a včera to tý naši susedia vypli rozpustili žúrku o 11.20 no ale Lilianka sa nebudila 😵 ale ked ich stretnem tak im pekne poviem 😠

maji4
28. nov 2009

mishelin to je už mesiac 😲 strašne to letí ved len včera si prišla z pôrodnice 😲

mishelin
28. nov 2009

maji to ano,rychlo to leti 😨 vsak ja si to pri patkovi ani neuvedomujem 😔

nika07
28. nov 2009

pekný večer,

Lenka u nás je Alex- Axel 😀

Maji chceme si to kupiť, lebo máme otras kablovku 😠

letuskah
28. nov 2009

caute
Mish wow to teda leti ten cas 😕

Leni aj Jakubka si ich naucila? zacnem aj ja ucit 😀

Kubko furt toci o slanine aka je dobra ale este to tusim nejedol len otcovi z chleba odhryzol raz ale on to ma z Matka a Kubka kde sa napchaju slaniny 🙂

a novinka roka, mam doma ten pletaci stroj, je to velke hovado, este ze som nebola leniva a sla som autom lebo to az do vajnor a ja som chcela ist mhd. to by som nedovliekla domov, je to komplet cele aj s prislusenstvom, rok vyroby 1973 a ma aj zarucny list, uz len nastudovat navod, zistit ako to funguje a mozem strikovat do nemoty 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letuskah
28. nov 2009

kati ked to vezmes cisto teoreticky tak aj zena na materskej/rodicovskej je specificka cielova skupina takze to pis podla mna ako keby si to mala ako pracu, moze to byt zaujimave porovnat s inymi "normalnymi" zamestnaniami

maji4
28. nov 2009

let tak predsa si ho kúpila...super aspoň si upletieš všetko čo chceš 😉 😉

maji4
28. nov 2009

nika ten skylink je super mama tam chytá všeličo možné čo tu na káblovke som pomali o tých programoch ani len nepočula 😉 obraz krásky ,programov tiež kopec 😉

maji4
29. nov 2009

AHojte my sme dnes boli u svokra 😝 😝 nemám slov-zasa.....teraz sa dúfam ,že uvidíme až na veľkú noc 😝 🙄

maji4
29. nov 2009

Ozja a doobeda mi nebolo nejako najlepšie tak už zobral Lili a išli spolu sami dvaja do tesca 😕 😕 som kukala ko puk ked mi povedal ,že s nou ide sám , ja som celý čas trpla že určite reve v aute keď som tam neni (prvý krát išiel s nou sám v aute) a ona krásne bola poslušná dobručká aj nakupoval v pohode ani moc nevymýšľala ...no ideálne dieťa povedal ,že odteraz chodí nakupovať len s Liliankou 😅
Ja som sa tomu jeho návrhu samozrejme potešila no ale neviem či by mi kúpil vždy to čo potrebujem 🙄 no ale aspoň budem vedieť ,že keď som tam neni ja tak tatina poslúcha a nevymýšľa toľko 😵 😵

mishelin
29. nov 2009

baby co si myslite o dertskom laptope,dobre ci blud to je

letuskah
29. nov 2009

caute
maji hej kupila a tesim sa akurat nemam najmensie tusenie ako to funguje, toboz nie kam ten kram polozim, ked to muz uvidi asi ho v momente klepne 😅
no ved ked budes potrebovat nieco co vies ze muz nekupi tak pojdes s nimi alebo kupis niekde pri vas vramci prechadzky a inak to nechaj na nich ked to zvladaju 😉

mish ja osobne si myslim ze je to somarina, ale ak vies ze by sa patko s tym hral tak preco nie, teda predpokladam ze pre neho

my sme dnes mali rodinnu seslost, nakonieco som varila hovadzie na smotane a vsetkym chutilo, teda okrem neteri ale to je uplne bezne u nich, strasny tu bol hluk a chaos lebo nas bolo 8 aj ma hlava bolela aka som bola ohucana ale dobre mi to padlo, tesim sa 🙂

retaux
30. nov 2009

Dobré ránko!
To čo je dnes za vetrisko, veď mi skoro uchytilo prádlo z balkóna.

Aký ste mali víkend?

lenkamt
30. nov 2009

ahojte 🙂

víkend ? 😀 😝 . inak sa to nedá vyjadriť. ja asi gintonic na stretku ee, mám týždeň nato vymyslieť inú alternatívu 😀

ale inak fajn 😀

a podľa mňa sú tie detské notebuky kravina 😅

dnes sme boli s Verčou na tej plastike, tak hrdinka ani nemukla 🙂 ja som bola na sone, tiež to mám len tukový nádorček 🙂
inak u nás nič nové

zuzana76
autor
30. nov 2009

ahojteee

my vikned super, boli sme skolaudovat u brata a svagrinky novu sedaciu supravu

v sobotu sme tapetovali za TV , ale len na taku preglejku sme dali tapetu a to sme pripevnili na srinovu zostavu zozadu, aby nebolo vidno kable a vynikla lepsie telka, ta tapeta je kremova s bezovymi kvetmi a ostatna farba steny je tehlovo-oranzova

dnes by mala prist ta suprava z neckermannu a tento tyzden aj postelna suprava co som bratovi na vianoce objednavala

a vcera som si objednala aj nejake tvorive cacky na tvorbu adventneho venca, sice uz prva svieca mala horiet, ale aspon vydrzi do vianoc

suprava je uz tu a je to dost tenke a gate su v pase uzke, mna poraziiiii

zuzana76
autor
30. nov 2009

leni, tak super,ze veronika to zvladla lavou zadnou a ze u teba je to taktiez v poriadku

zuzana76
autor
30. nov 2009

baby, ja sa asi nebudem moct ani kupat, ja urcite dostanema kurat menzes vtedy 🙄

nika07
30. nov 2009

Ahojte

víkend u nás pohodka,

včera sme mali návštevu a večer mala chytila teplotu ☹ tak som zvedavá čo z toho bude, dúfam, že nič

lenka a prečo gintonic ee 😀

peta28
30. nov 2009

Zuzi a tolko si sa na nu nacakala... ja som s tou z Quelle velmi spokojna.. nastastie aspon ta jedna prisla

nika07
30. nov 2009

peta a ktorú máte

peta28
30. nov 2009

nika toto cislo: ST1012502

nechcem rozhadzat stranku tak radsej takto

peta28
30. nov 2009

mala som objednanu aj tuto:

SN1796470

a tuto:

ST1012499

ale prisla mi aspon ta jedna, ostatne sa ani neunuvali. Rovnako cizmy pre malu co som im posielala na vymenu mi ani nedosli a ani nepridu asi.

nika07
30. nov 2009

nad tou druhou som rozmýšľala aj ja, ale už som nechcela ružovu, ale su pekné všetky 😉

peta28
30. nov 2009

Nika aj tak by ti asi neprisla.. , mne oznamili ze az vo februari, tak nechapem naco ju maju stale v ponuke

nika07
30. nov 2009

niekedy je to otras s dodávkami 😖

letuskah
30. nov 2009

ja uz na quelle kaslem, ma nasr............li 😠 😠 ja si mozem aj za kamion veci objednat a nic mi nepride, no ale aspon usetrim 😀

leni a je problem v alkohole alebo v mnozstve? ze som taka trufala 😕

Verca sikovnica odvazna a super ze ty mas tiez len tukovy, tiez ti to budu rezat alebo co s tym? zvlastne ze sa vam to takto skoro naraz spravilo 😕

letuskah
30. nov 2009

peta hlavne by ma zaujimalo naco ti to vo februari bude 🙄

retaux
30. nov 2009

Ahojte!
Možno tento rok bude zima až do apríla, keď je už december a vonku je stále ako na jar. Tak by ste tie súpravy, čo prídu vo februári aj znosili 😀 Našťastie si nič neobjednávam, lebo mňa by porazilo.

Lenka: takže víkend bol bujarý a nasledujúci bude tiež 😀 😉
A z čoho sa vlastne robia tie tukové nádory? 😕 Teda, Verča je iná hrdinka. Veď ja by som mala čo robiť, aby som ani nemukla 😅

My našťastie hnačky už nemáme (asi zabral Hylak) a sople sú stále. Ale horúčka nie, tak to neriešim.

katika1
30. nov 2009

ahojte 🙂
ja som dnes musela do Nr, dať si zapísať jednu známku.. no ale vstávala som skoro, tak som ako ovalená a asi pojdem nachvilku aj ja schrupnuť s malým 🙂