Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
16. feb 2009

Jaj, a ze mame dalsie pokracovanie som zaregistrovala, aj ked tajny tip na novu sefku u mna boli Lenka a Peta, ze si im to Zuzka vyfukla si si vela dovolila 😀 😀 😀
Ja by som si veru uz nedovolila zalozit novu temu 😀

A Leni aj my uz mame prerezanu uplne cerstvo dolnu trojku 🙂
Zeby preto bol zase taky zahlieneny? 😅
Ma porazi ak hej, to by bolo v priebehu dvoch mesiacov uz druhy krat co sopli kvoli tomu istemu zubu 😠

Dvojky mame uz davno.

zuzana76
autor
16. feb 2009

bilu 😀 mozem ja za to, ze neboli v spravnom case na spravnom mieste? inak peta tu dnes este nebol=a, zeby bola fakt nas.ata?

zuzana76
autor
16. feb 2009

tu snezi a ja som chcela ist s malym von 😠 zase budeme kvasit doma

bilushka
16. feb 2009

Aj u nas snezi Zuzi a uz neviem ake aktivity mam vymyslat, ja by som nesla tak ci tak von lebo rano mal trochu zvysenu teplotu 😒

No Peta neviem, ale na mna bola tiez dobre nastvana, ked sa mi 2x za sebou podarilo otvorit pokracovanie 😀

zuzana76
autor
16. feb 2009

no keby som vedela,ze jej na tom tak zalezi

ach jaj, uz chcem jar a stebotajuce vtaciky, aj moj je uz doma znudeny 😒

maji4
16. feb 2009

Ahojte tak my noc otras neviem čo jej bolo ale budí sa stále s mrnčaním 😖 😖 že by jej išli tie posledné stoličky????som kukala do úst ale nič som nevidela 😖 😒 😒

Biluš chudatko nech sa z toho len rýchlo dostane ☹

A čo nám mala Lenka spomínať??? 😲 😲 čo sa stalo??? 😲 😲

maji4
16. feb 2009

zuzi aj ja chcem jar nech už nemusíme byť naobliekané ako cibule .....a tá zima no brrrr už aby tu bola jar 😔 😔

maji4
16. feb 2009

biluš nám sa osvedčil na mokrý kašeľ mucosolvan junior 😉

lenkamt
16. feb 2009

Maji veď som vám spomínala že Bilu je u rodičov a ide jej pomaly net 😉

Zuzi - ako s tými dvd, zohnali ste??????????????

naše už spia 🙂 ak tu nikto nie je, idem aj ja 😀

maji4
16. feb 2009

leni hej?? tak to som nejako na to zabudla 😔 ale dík za objasnenie situácie 😉

letuskah
16. feb 2009

ja som tu!!!

lenkamt
16. feb 2009

ale fakt je divné že kde je Peťa???????????

Mima sem vôbec nechodí, Letu je kde??? Megan je kde??? Mishelin a Bailey??????????????????????

Mimi ak tu budeš tak mi daj vedieť či ti prišli eurá 😉

mimi.k
16. feb 2009

Ahojte,

tak som dala Adamka spať, dúfam, že si pospí čo najdlhšie...ja s ním pôjdem poobede von, aj keď je škaredo, lebo doma je mu dlho a v podstate aj mne 😒

Bilushka, tak sa čo najskôr vyliečte, aby ste nás konečne prišli pozrieť 😉 Ozvi sa potom 😉
Ja som na vykašliavanie dávala zatiaľ vždy len Ambrobene.

Peti, aké bolo fotenie?

Ret., a čo sa stalo?

Lenka, bud. týždeň mám doobeda lekárov v ut., štv. a piatok. Takže úplne najradšej by som mala stretko v pondelok. Tak dajte vedieť, či vám to vtedy vyhovuje alebo čo...

Lejla, podľa mňa nemôže Dr. posúdiť na základe prvej choroby, či je vhodný pre umiestnenie do kolektívu alebo nie 😕

Aj ja som vyplnila nezáväznú prihlášku na hudobnú. Ja by som chcela chodiť buď na Grosslingovu alebo Palisady.
Uplne najviac sa mi paci, ze je to len raz do tyzdna. 🙂

letuskah
16. feb 2009

ale inak ahojre, sme spet od nasich a dieta ine nerobi len vola baba dede a havinko, sa tu so mnou unudi 😝

chcela som ist doobeda na nakup aspon ale jednak u nas snezi snad viac ako na horach a preventivne ma hned rano seklo v krizoch tak budeme kvasit doma a dufat ze tato sa skoro vrati z roboty aby ho zobral prevetrat sa a nakupil daco

bilu nech vam to prejde snad su to len tie zuby
Kubko ma tiez sopliky ale len v noci, uz tretiu noc ale cez den nic tak hadam zo zubov lebo stale daco kmase a slinta jak doberman, a tuto noc sa o 3 zobudil ze havinko a potom sa tam do piatej ukladal, zakryval, prekladal hracky a podobne a o 7 zakrical dede a bolo po spani, nastastie hoto konecne zlomilo

lenkamt
16. feb 2009

Mimi - takže 23.2.??? a o koľkej to dáme??? a ako dáme deti spať??? my spíme 12.30-14.00 a von ísť nemôžeme lebo už nemáme veľké kočíky 😔

mimi.k
16. feb 2009

A k anekete: Adamko meria 84 cm a váži 11,2 kg. Za posledný mesiac narástol 2 cm a pribral 200g 😉
Zatiaľ dávame stále Nutrilon 3 a do varenia normálne mlieko.

Chcem sa spýtať, tie čo máte ten ušný teplomer - meria vám správne? Rovnako ako klasický? Koľko tak stojí?
Lebo my čo sme mali ten drahý čelový, tak meral od buka do buka, vôbec som sa tým nemohla riadiť, tak ho svokra zreklamovala a rozmýšľam, že by som kúpila ten ušný...

letuskah
16. feb 2009

ja tiez vyplnim tu hudobku ale chodit budem do klbka lebo to mam najblizsie, ale ak by ste sa dohodli na jedno miesto tak by som sa pridala, sak raz do tyzdna ked vybehnem do mesta ma to nezabije

adulik23
16. feb 2009

caute, caute.

tak mi sme nakoniec boli von. 🙂 hodinu. 😎 takze ak budem poobede leniva, tak uz nemusim. 😀

mima je asi na dovolenke, lebo ona ich vzdy hlasi, az ked sa vrati, ale minuly tyzden som ju videla behat s nosicom na lyze, tak to tipujem na alpy. 🙂

mimi.k
16. feb 2009

Lenka, mne spí presne tak isto. Ale neviem, ako to vyriešieme...asi by bolo najlepšie, keby sme sa stretli nejako skôr ráno a na obed by som už išla domov, v najhoršom bude spať cestou do ZA...inak neviem...
Áno, je to 23.2.

letuskah
16. feb 2009

mimi co som citala tak usny meria cca 1 az 1,5 stupna viac ako pazuskovy a dost velke rozdiely su aj medzi uskami, takze na take meranie sa mi zda dost drahy lebo som tiez nad tym rozmyslala, ja som sa rozhodla ze budem len podpazuskou uz merat

a dietatko sme vcera merali a vazili takze 13,5 kg a 86 cm 🙂

lenkamt
16. feb 2009

my sme to minule tak spravili keď sme šli k Bailey - prišli sme tam o 10.00 to si zdriemli v aute a odchádzali sme o 14.00 a to si tiež zdriemli v aute, takže super.

kľudne prídte aj o 08.00 🙂 🙂 🙂 dáme koláčik, obedík a môžte ísť hajkať do autíčka, ešte počkáme na Bailey čo povie ona 😉

a čo mám uvariť????????????????? 😕 prišli ti tie eurááááá?

lenkamt
16. feb 2009

Mima je na dovolenke????? to akože zase psycho hry že komu bude chýbať??? 😀

letuskah
16. feb 2009

a ja som niekomu chybala??? 😀 😀 😀 😀 😀

maji4
16. feb 2009

mimi ja mám ten omron a meria mi úplne super síce niekedy keď sa moc mrví tak to odmeria hocijako ale keď to tam správne dáš a podržíš bez pohnutia tak je to super najmä v noci 😉 😉

lenkamt
16. feb 2009

veď MNE, som ťa spomínala, už keď si tu bola 😀 ale to som fakt nevedela, ibaže som ťa dnes zhliadla na face a tu si nebola 😠 😠 😠

letuskah
16. feb 2009

leni 😀 som tu bola a citala som ale dietatko sa rozhodlo stopnut mi zabavu a vypol mi PC 😀 😝

maji4
16. feb 2009

baby to je strašné ako mám dosiahnuť aby mi dieťa spalo aspoň hodinu a pol ☹ dnes spala zasa len 40 minút ☹ ☹
A som zistila čím je viacej unavená tak tým menej spí ☹ ☹

adulik23
16. feb 2009

leni - ale neviem to isto. to je len moja dedukcia. 😀 😀 😀
vsak uvidime, ked sa prihlasi.

mima07
16. feb 2009

cauko kočky a najma lenka jedina co si na mna spomenula 😲
v noci sme sa vratili z londyna 😀 tak uz docitavam a potom mozno aj napisem 😀 😀 😀

mimi.k
16. feb 2009

Lenka, Eurá prišli. Ďakujem.

Letuskah, tak taký nechcem. Mne sa vôbec nedá merať pod pazuškou - nevydrží tak ani sekundu. My stále v zadku.