Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
17. dec 2009

Zuzi a ktorá by bola prvá? 😀

zuzana76
autor
17. dec 2009

hribova, ja hriby milujem

lenkamt
17. dec 2009

Bilu v inej firme 340 😕 v roku 2003 som za komplet obývku dala 15tis, takže nechápem, ale dala som zadanie viacerým a títo sú najlacnejší 😨

bilushka
17. dec 2009

Zuzinka dakujem, tu som chcela ku gulkam z mleteho masa, k prsiam si ma inspirovala tou hubovou, a tu naaaaaaahodou robit viem 🙂

zuzana76
autor
17. dec 2009

bils, tak super, ja huby milujem, inak super su take susene zmesy hub v kauflande to maju po 4 eura a je tam toho dost aj na niekolko omacok a vselijake huby

zuzana76
autor
17. dec 2009

inak k treske je super citronova, fakt odporucam, nam velmi chuti

bilushka
17. dec 2009

Leni, tak to som sa ja asi dobre ofajcila v tom pripade, lebo my sme tu mali pred 2 tyzdnami stolara, nech nam spravi cenovu ponuku na 6 policiek-cisto iba policky, ziadny korpus...a jedny dvierka rozmer cca 1x0,5 m.
Bol drzy, na maleho ze aky je rozmaznany a neposlusny, dementne reci atd. no ked som to popisovala MM vsetko co mu islo z huby tak mu chcel normalne zavolat a vyzvat ho pomaly na ferovku 😀
Ale zatala som zuby a ked nam poslal cenovu ponuku, ze nam to urobi za 5000 Sk, tak sme ho odmietli, lebo sory 6 pol metrovych dosiek a k tomu tie jedny dvierka, treba byt trochu pri zemi a nie nenazraty...
A vidim, ze take ceny koluju po celom Slovensku, ze zase zijem v krajine zazracna.

Plus to lutujem aj z dovodu, ze druha firma, ktoru som oslovila si to nevie dojst ani zamerat 🙄

letuskah
17. dec 2009

Leni aj my mame sosovicovu a musela som dolievat vodu aby som do toho mohla naberacku vopchat 😀 krupica na obed je mnamka 😵 Kubko sa potesi 😵

bilushka
17. dec 2009

My mame hrachovu, ale to je kasa a je iba pre maleho 😀

lenkamt
17. dec 2009

to čo bolo za debila že ti komentoval dieťa 😨 😝

vidím že varíme rovnaké psie grcy 😀

bilushka
17. dec 2009

Budem tu obkendovat s mojim stazovanim tusim castejsie, dnes kym som sa postazovala tak aj zaspal, no ved iba hodinku mu to trvalo, nemam anjelika? 😅
Jaj a este ked pisem, ze sa pohorsil tak to uplne vo vsetkom-moje vzorne dieta, co si nejakych 8 mesiacov ani necvrklo do slipkov sa zacalo pocikavat uplne 😠

letuskah
17. dec 2009

bilu ale to moze byt aj zimou, predsalen su to deti a este zrejme nema tie zvierace tak vyvinute, ja mu na von davam plienku ale len kvoli teplu lebo on sa do nej nevycika ani keby co bolo

slavenas
17. dec 2009

ahojte , no konečne ... 😀 😀 😀 😀

bilu to čo si dovolil ten stolár... 😠 😠 dobre si spravila že si mu nedala zarobiť

ja sim dnes piekla zemiaky v šupke s maslom a podobne., tak muž bude mať na večer a my sme mali aj na obed mnam 😉 😉

leni vy budete uplne vynovený , super 🙂 🙂

o horčicovej omáčke počujem prvý krát 😅 😅

katika1
17. dec 2009

bilu to sa asi dostal do tej fázy 😝 my ju máme priebežne od narodenia, takže ma až tak neprekvapila 😀
a stolár, úžasný 😝

bilushka
17. dec 2009

Ja vas len obdivujem, ze vy tie psie grcy aj jete, ja som si urobila extra jest 😀

Leni, to keby som tu vsetko vypisovala ako si nechal kavicku uvarit a dristal ako on ma rad jednoduchych ludi ako sme my (akoze dement absolutny) a ako by si on spravil s malym poriadky...to bolo tiez take zo zasady odmietnutie z hrdosti, ty ma urcite v tomto chapes 😀 😀 😀

letuskah
17. dec 2009

slavi zemiak v supke je dobry napad na veceru v dnesny moj lenivy den 😀

peta28
17. dec 2009

Zuzi mozes hodit este recept aj na tu hubovu omacku?? Ja velmi omacky nerobim, kedze Peto ich nemusi..

Letu dnes som videla na trhu ten tvoj vrtulni, asi za 3,50 a dokonca chlapik mala aj vlacik tiez taky srobovaci za 4 eur

A Peto ma zapal okostnice, celu noc behal ako besny co ho zuby boleli, tak dnes mu to zubar otvioril tak uz snad bude lepsie ked sa mu to bude hojit. Som mu kupial nejaku ustnu vodu so striebrom akoze protizapalove to ma byt, tak mu to snad pomoze

Nika kraaaasne fotky, to je ta ista fotografka stale co bola aj meg a Slavka?

lenkamt
17. dec 2009

Bilu - ja polievky varím iba pre ne, lebo to sú fakt grcy 😀 druhé jedávam s nimi 😉

chápem ťa 😀 ty jednoduchá žena 😀

letuskah
17. dec 2009

bilu ja som tak hlboko padla ze mi tie psie grcy chutia 😔
bilu aj hrdost si treba zachovat, uz len z principu by som mu zakazku nedala 😠

slavenas
17. dec 2009

letu vydieranie, zatiaľ, zaberá aj u nás , klop klop

peta28
17. dec 2009

Bilu ja uz sa tiez nestazujem na nespanie. Tima vydzi od rana az 23.00 do noci bez spanku a ked sa mi ju podari poobede uspat tak taha aspon do 19.00, takze ani von, ani nic a v noci ten isty kolotoc, ja nemam to srdce ju nasilu budit. Urobila som to len na Mikulasa ked sme isli na toho kona a aj to budenie mi trvalo skoror pol hodinu

lenkamt
17. dec 2009

Slavka - ty si kde doteraz trčala??? 😀

ja mám našťastie doma Verču, tak sa hrajú všetky tri v izbe a ja môžem v deke piť čaj 🙂

letuskah
17. dec 2009

jej Peta dakujem tusim zbehnem predsalen na trh zajtra 😵

zuzana76
autor
17. dec 2009

peti, zmes hub susenych, namocis na chvilu do vody, nech nabobtnaju , potom udusis, klasika olej, podliat vodou, osolis, okorenis - mozes dat aj bazalku , / alebo nejaky bujon, vtedy nemusis korenit, ani solit/ ak su uz huby makke a voda odparena, tak dolejes smotanu zmiesanu s trochou muky a nechas prevriet a hotovo

lenkamt
17. dec 2009

chudák Peťo 🤐 že prajeme skoré uzdravenie, možno slivovička by bodla 😅

letuskah
17. dec 2009

no ja sice tiez nemam srdce budit si dieta ale som zastancom prisneho rezimu takze idem na to, ved mu aj ta kasa vychladne, majte sa pekne 🙂

bilushka
17. dec 2009

Peti, muzikovi skore uzdravenie, bolest zubov je otrasna ☹

Zemiaky v supke su fantasticke, my to jedavame este aj s bryndzou okrem masla, fakt dobry napad Slavka, aj ja to urobim na veceru 🙂

slavenas
17. dec 2009

leni ja som mala dnes dezinfekčný den, si ma inšpirovala ( celý víkend si básnila o domestose 😀 😀 )

peti ano to je tá istá fotografka

bilushka
17. dec 2009

Zuzi, ja robim hubovu presne tak isto a niekedy ju nakoniec aj rozmixujem 😉

zuzana76
autor
17. dec 2009

zemiaky v supke mam rada aj ja, my to jeme iba s maslom

peta, manzelovi teda nezavidim 😖 , to musi byt strasne , hrozna bolest