Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
12. jan 2010

Letu my sme to nikdy takto neriesili dopredu, ale minuly rok sme boli velmi spokojni, tak preto sme tam chceli ist este raz a kedze sme nechceli aby nam to obsadili tak sme to to rezervovali vopred a vidis uz je to plne
U mna tie nkdy nehrozi nejaky first moment ze ist do cestovky a vybrat si z katalogu a nevies do coho ides pokial nemas referencie, tak to radsej last minute ..

mima07
12. jan 2010

peti diky omrkni

peta28
12. jan 2010

Baba z mmb mi pisala ze koncom tyzdne mi uz bude sit tu zastenu k posteli, povodny termin mala az na februar, ale ze sa jej nieco zrusilo, tak sa tesim

maji4
12. jan 2010

Peti ja som bola včera na trhu a tiež som tam žiadne papučky nevidela je to tá ulička že za chrbtom máš križovatku miletičová-zahradnícaka a tá ulička je tá čo predávajú najprv tu zeleninu a ovocie a potom postupne oblečenie????

peta28
12. jan 2010

Ano Maji ta uplne stredna, urcite tam je ten chlapik, lebo on ma len pauce, damske, panske a detske, nic ine nepredava a ma ich tam milion , neda sa to prehliadnut. Co si mi nazavolala, by som ta navigovala

maji4
12. jan 2010

Peti ešte nemám všetky čísla budem ich mať až niekedy budúci týžden až potom sa stretnem s brachom a mi dá tu moju simkartu s číslami 😉 ale keď hovorí že je to tá ulička tak to zajtra doobeda preštuchám ozaj keď som bola včera na miletičke tak som hladala ten stánok toho dedka s tými hračkami vieč ktorého??tak tam nebol....ani ten stánok tam nebol ...ja viem ktorého si myslíš lebo som u neho raz kupovala také autíčko pre malú +vláčik tie nafukovacie kraviny...asi mal dovolenku 😅

retaux
13. jan 2010

Dobré ránko!
Zuzi: ty si tehuľa? Ja som si to ani neuvedomila 😅 Tak nech mimi pekne rastie 😉

Letu: aj Lucka stále mláti svoje bábiky. Nechápem, odkiaľ to má. Akoby som ju ja stále bila.

peta28
13. jan 2010

Maji ako tam nemohol byt ten stanok? Ved to je dreveny domcek ten sa neda odniest prec.

zuzana76
autor
13. jan 2010

dobre ranko

ret, ano, dakujem 🙂

retaux
13. jan 2010

A Baily čo? Tá sa tu už pár dní neukázala. Možno už má pôrod za sebou...

zuzana76
autor
13. jan 2010

pisala tusim vcrea , predvcerom, je 38 tt

maji4
13. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂

Peti tá drevenná búda tam nebola ani dnes s tým dedkom 😒 bola si na trhu?? Alebo že by som ja chodila na trh moc skoro a on ešte nemal otvorené?? 😅
a tie papučky som ani ja nevidela a prešturala som to asi všetko 🙄 Peti zajtra ti zavolám 😉 😉

letuskah
13. jan 2010

caute
boze vy tu furt riesite tie papuce, este sa dam zlanarit a pojdem to aj ja hladat na mileticku 😀

inak moje decko je neskonale zle, ale strasne. uz od vianoc len vymysla a vymysla, dnes sme ani vonku neboli lebo ho vzdy 45 min nahanam a obliekam, len co sa rozculim a potom sa po 10 min pyta domov.
keby aspon nasnezilo, dalo by sa sankovat 😔

peta28
13. jan 2010

Maji prave som prisla z thu.. drevena buda tam bola ale mal zatvorene, asi je moc zima a teraz vela ludi nechodi

Maji, Mima tiez ten papuciar tam este nebol, asi dovolenkuje... je tam len zopar zamrznutych cinanov

slavenas
13. jan 2010

ahojte levice 🙂 🙂

ja chceeeeem sneh a ked nie tak 25 stupňov .

zuzi super že je všetko ok, určite to tak bude aj naďalej klop klop. 😉

ret aj tebe to už dobre pribúda

my sme mlátiacim obdobím už prešli , ak si spomínate som to písala, teraz už nikoho nemláti , klop klop 😀 😀 prešlo ju to samú .

maji tá tvoja mobilová story dopadla najlepšie ako len mohla 😉

mimi.k
13. jan 2010

Ahojte, 😉

dlhšie som sem nepísala, tak aj keď takto oneskorene, prajem vám všetkým šťastný rok 2010, hlavne veľa zdravia a všetkého, po čom túžite...tiež aby sme sa v tomto roku dobre zamestnali a umiestnili deti do škôlok 😉 Inak ja verím, že nech sú problémy s tými škôlkami akékoľvek, že nejako sa to hádam utrasie a všetky deti nám nakoniec zoberú 🙂 .

Ja ani neviem, čo mám nové, odkedy som tu nebola, som bola mesiac u našich (mali sme tam všelijakých robotníkov na dome), potom boli Vianoce, Nový rok a stále niečo...väčšinu času venujeme teraz dokončovaniu domu, teda interiéru...ešte trocha doupratovať a dokúpiť nejaký nábytok a môžeme tam bývať (teda, myslím zatiaľ cez víkendy a tak). Zvonku to ale vyzerá ešte ako stavenisko, nemáme fasádu a spol., to budeme riešiť asi na jar, resp., keď bude teplo.

Adamko je zlatý, dosť sa zmenil k lepšiemu, je už taký "ovládateľnejší", dá sa s ním už všeličo robiť, neprotestuje ako predtým...teda protestuje, ale nie vždy 😀 nieže by ma poslúchal, to zasa nie, ale už sú tam nejaké náznaky a často sa už dohodneme. Čo ma strašne teší je, že už sa vie krásne aj sám prehrať, čo donedávna nehrozilo. Vie aj dosť básničiek, ale niežeby som ho učila každý deň niečo nové, ale z pamäti sa mu vynárajú také, ktoré som mu spievala alebo recitovala, keď ešte ani nerozprával (myslím vety z nich, nie celé básne)...je to fakt úžasné, akú majú tieto deti pamäť.

S plienkami už žiaden problém nemáme. Odvtedy, ako som sa tu vysťažovala, už sa len pýta, plienku dávam už len v noci, ale vždy je suchá. Dlho sa pýtal cikať aj v noci, ale teraz asi týždeň už vydrží do rána...ale zasa cumlík ešte má - síce len na spanie a občas v aute, ale keby to bolo na ňom, tak ho má kľudne aj stále. Keby som sa nebála, že bude mať krivé zuby, tak to nejako neriešim, lebo je to jeho závislosť a každý máme nakoniec nejakú - niekto žuje žuvačky, iný fajčí...no tak ale predsa by ma potešilo, keby sme sa ho zbavili.
Trápi ma, aj keď je to blbosť možno, že ako mu synovec odbil loptou končeky predných zúbkov, že mu to akoby stále viac vidieť tým, ako mu tie zuby rastú. Neviem, ale aj tak ma to štve.
S jedením sa tiež celkom zlepšil, preberá teda poriadne, ale zje aspoň čo-to.
Včera som ho merala a vážila, tak má 13,3 kg a 95,5 cm (to už má asi 3 mesiace, ale zasa nedá sa to úplne presne odmerať).

Ja sa mám ako vždy, bola som na kotrole u toho bylinkára, tak mi povedal, že sa to lepší...(keď som tam bola 1x tak mi povedal, že keď bude len náznak zlepšenia, že to bude super), tak sa teším. Subjektívne to síce tak nepociťujem, je mi stále rovnako, ale tak hádam ten zázrak čoskoro príde 🙂 .

Riešili ste tu mená...mne sa v poslednom čase celkom páči Tadeáš. 😉

mimi.k
13. jan 2010

A ak máte nejaké dobré tipy na detské postele, tak sa poteším 😉 zatiaľ bude ešte síce v postieľke, ale chcem ju už pomaly kúpiť do domu. Chcem normálny dospelácky rozmer, najlepšie bielu farbu bez detských motívov so zásuvkou dole a s odnímateľnou zábranou. Nie som náročná...ale stačí mi, ak uvidím dobrý tip...potom to dám možno urobiť stolárovi...

slavenas
13. jan 2010

mimi super že si sa ozvala 🙂 chýbala si tu , spravila si super súhrn infošiek o Vás 🙂

o tej pamäti našich detí , mm stále rozpráva že malá je ako špongia len nasáva a nasáva 😀 😀

ozaj a bayli ja hlasujem za Tea 😉

slavenas
13. jan 2010

ups.. baily 😀 😀 samozrejme 😔

mimi.k
13. jan 2010

Ďakujem, Slavi.. 😉 😎
Pošlem Ti IP, počkaj....

peta28
13. jan 2010

Mimi vitaj, som rada ze si sa ukazala, si tu chybala 😉 super ze uz mate domcek skoro hotovy, dolezite je to vnutri, vonku to dorobite postupne, my sme bez fasady byvali 2 roky co neboli financie.. dokonca sme zacinali tak ze sme nemali ani zaluzie iba kartony na oknach a takmer rok sme mali v kupelni len holy beton a na tom stary koberec a ziadne obkladacky ani dlazdice.. proste uz nebolo nazvys a byvanie nas tlacilo...

ja sa teda idem tiez verejne postazovat na plienky mozno to pomoze.. sice som teraz v stadiu rezignovania, ze zacnem riesit na jar, ale v skolke sa nepocika ani raz.. nechapem.. a doma cez sviatky ked som ju nechala bez plienky tak pravidelne 3 x sa mi docurala a na nocnik sadnut ani za svet. Tak som jej davala aj tie gatkove plienky ked uz ma nebavilo vecne tepovat koberec a umyvat dlazku ale vobec nic, kludne si ju aj precurala az na gate, kedze ta menej saje. Tak co s tym? Fakt uz neviem.. ona pride za mnou ze len pocikala som sa.. a este mi aj ukaze ze kde.

Mimi ty si kupovala pre Adamka to kreslo ako krtko? Niektora ste tu raz davali na to link a neviem to najst..

peta28
13. jan 2010

Letu ty sa vies aj rozculit? Ty mi pripadas taky kludas, ze si ta ani neviem predstavit, rovnako ani Kubka ako vymysla 😉
Dnes mam muza v Trebici tak som slamena vdova.. dufam ze sa mi podari dat malu spinkat skor, nech mam trosku kludu

maji4
13. jan 2010

ahojte 🙂 🙂

peti normálne sa teším ,že tam neboli lebo už som si pripadala ako nejaká nevšímavá že somt o nikdy nenašla 😉

mimi tak sa teším že sa ten tvoj zdravotný stav zlepšuje aspoň podla toho bylinkára....snáď ti to pomôže 😉 držím palce 😉 😉

Let teším na zajtrajšok 😵 😵

maji4
13. jan 2010

A dnes som mala na popoludnie švagrininú dcérku lebo potrebovala isť do roboty a nemala dať kde malú a som na 1000000000% utvrdená že 2 dieťa zatial nie 😝 😝 je medzi nimi rozdiel 1.5 roka ale aj tak to bolo hrozné nič iné som neriešila len: nebite sa, pusti jej to, netrhajte to, požičajte si ,prečo jej to berieš 😝 😝

klobuk dole čo ste sa takto odhodlali na druhé bábo 😔

lenkamt
13. jan 2010

hádajte čo????????????????? mám pokazený pc 😝 😝 😝 idem ho vyhodiť a kúpiť nový, však to už nie je normálne 😝

inak čaute 😀

my nič nové, takže ani o nič neprichádzate tým že tu nie som.

Bai keby niečo tak mi dá vedieť, a ja to posuniem 😀

mima07
13. jan 2010

caute
peti aj ja som prave dnes rozmyslala ze sa postazujem na plienky 😀 😀
tak sa stazujem nepyta sa iba obcas a ked sa pokaka tak ani ze svet prebalit ale nemam ani cas to nejako riesit ked my sme stale niekde odlezeni ☹
mimi konecne si sa ukazala 😉

maji4
13. jan 2010

tak keď sa tu sťažujete na plienky tak aj ja sa idem...už jej to tak pekne išlo a odkedy sme boli u našich cez sviatky tam sa mi zasa pokazila ..tak že si vždy pred cikaním cvrkne a vôbec ale vôbec sa nepýta ☹ len keď vidím ,že už prestupuje tak ju dám cikať a má cvrknuté nič iné nerobím len periem gatky 😖

Leni už zasa s tým tvojím PC 😠 tak to vie na.rať 😠 😠

mimi.k
13. jan 2010

Díky žienky, ste milé 😵

Peti, ja som to kreslo nekupovala, ale videla som ho v Dráčiku.
My tiež ešte nemáme veľa vecí, ale ani sa to nedá všetko zariadiť hneď, lebo ani nemáme čas to všetko naraz zháňať...ale tak postupne to ide, ale napr. na veľa miestach nám ešte budú dlhšie trčať káble a žiarovky bez lámp 😉 a veľa iného...ale základ bude, zvyšok postupne. Človeka to možno nakoniec aj viac teší, keď nemá všetko hneď, čo ja viem...
Ale aj tak mám taký pocit, ako obiehame všetky predajne s nábytkom, že je to druhý socik, všade akoby mali to isté, kvalita väčšinou nič-moc a keď stojí za to, tak aj cena je exkluzívna...a na všetko sa čaká minimálne mesiac...

letuskah
13. jan 2010

caute
Mimi som rada, ze sa mate v ramci moznosti, super ze domcek je uz zvnutra ako tak obyvatelny a ze Adamko sa popravil, to ti uberie dost zo starosti 🙂

a ta postel, ja som videla nieco taketo http://www.truva.sk/118-internetovy-obchod/136-...
a spodny suflik sa da pouzit ako druha opstel alebo na odkladanie veci, akurat nemaju taky predeleny len na dlzku celej postele. predavaju to priserne draho ale ak mas dobreho stolara tak ti to spravi ako budes chciet aj lacnejsie podla mna

Peti si dnes mala ku nam prist by si videla, poobede uz len revy a zlost, az kym mi totalne nevykypeli nervy a som ho dala do postielky vyrevat, asi 15 min tam bol co som ho ignorovala, vankus zaslzeny ale potom sa s nim uz dalo existovat. este nas vecer zachranili susedovci s malym tak sme to prezili.

peta28
14. jan 2010

Baby moj muz bude mat narodky buduci tyzden 35 rokov, nemate nejaky tip?
Parfum, opasok, pyzamo a holiaci strojcek dostal na Vianoce.. tak uz fakt neviem.. akurat som mu kupila taky krasny 0,75 l jumbo hrncek na caj