Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
19. jan 2010

musela som si ist kupit nanuky, aj pri Patkovi som ficala na nanukoch

zuzana76
autor
19. jan 2010

peta, mala bude urcite zlata ako saso, pamatam,ze minuly rok si mala nejake problemy s rezervovanim masky, nie?

bilushka
19. jan 2010

Ahojte po dlhej dobe,
splnam si predsavzatie a uz pisem, ja som chcela aj vcera, ale kon mi isiel strasne pomaly a vyhadzovalo ma, ze ma to znechutilo a odlozila som to na dnes...

Zuzi, vidim, ze uz si verejna tehulka a krasne ti to uteka, prvy trimester za tebou 😵

My sme sa uz konecne trochu prebrali z domaceho povalovania, MC zacalo po novom roku fungovat, tak chodime zase na cvicenie a od februara budeme aj na tie dielnicky, aspon sa nam trocha minie, lebo toto pocasie je otras, dva dni vydrzi sneh a dnes uz sme sa vratili uplne premoceni, ved jasne, ked je 5 C-
vsetko sa topi 😠

Maly ma uz strasne vykyvy co sa tyka spania, uz sme boli aj tak ze tyzden bez denneho spania, porazalo ma, ja unavena, maly vyslovene hnusny upistany, zlomil tycku na postielke, hadzal sa iba na zem, reval....potom zase zacal spavat a teraz neviem, vcera nam menili skoro cely den v baraku ventily na radiatoroch, tak bol buchot, nedalo sa mu zaspat, ale dufam, ze dnes ho nejako presvedcim 😔

No idem ho dat do postielky, lebo uz poodtrhal knoty zo sviecok a tym ciernym zhoretym posuchal po plachte na posteli 🙄 On ma teraz take napady, ze ma vynasa od nervov az na siedme poschodie 😠
Vcera rano sa zobudil a vybehol zo spalne, tak ja som este zadriemala-ani neviem na kolko, len ked som sa uz prebrala, tak ma tahal, ze maminka pod sa pozriet ako som sa vykakal a ja stastna matka, ze aky sikovny, ze nalozil sam do nocnika...no jasne!!!! vykakal sa v predieni na dlazbu a este do toho polozil kvetinac z policky s umelym kvetom, aby to nebolo vidiet a "aby som sa nehnevala" citujem ho.

Peti, ako si spokojna s tym japonskym rolakom, co si si este pred Vianocami objednavala?

zuzana76
autor
19. jan 2010

ahoj biluuuuuuuuu

no citam,ze to mas doma riadne vesele, tedaaaa, maly vymysla, aj nas, ale zvacsa vtedy je roztopasny, ked sa vrati od svokrovcov

ten kon isile pomaly aj mna to stvalo

my uz cez den nespavame

bilushka
19. jan 2010

Zuzi, no ved na teba som myslela, aj na Niku, vam uz deti nespavaju cez den, ze ako to zvladate, lebo moj vydrzal potom do 20:00 hod. hore, ale bol taky upistany, nervozny...ale postielku samozrejme ani vidiet a stve ma ta tycka na postielke, to uz sa takej rarohy polamanej ani nezbavim, pisala som aj vyrobcovi do Polska, ale absolutne ziadny zaujem, ziadna odpoved mi neprisla....
Toto su taki majstri a podnikatelia, ze nemam na nich pol pekneho slova, ved ti nasi slavni skriniari arogantni sa uz nadobro odmlcali, akoze boli to pomerat, spravili cenovu ponuku-suhlasili sme, tak ze po 6. pridu a iba smrad po nich ostal, ja im uz volat nebudem 😠

retaux
19. jan 2010

Bilu: 😀 😀 😀 😀 Tak Matejkove maskovanie nemá chybu 😀 😀 😀

Lucka v pohode poobede zaspinká, akurát až od jednej, skôr nie. Bojím sa, ako to bude v škôlke. Snáď tam zaspí.

zuzana76
autor
19. jan 2010

no a nejaky stolar by to nevedel opravit? vyrobit novu tyc?
ale mas pravdu, niekotri " podnikatelia" a " majstri" , ked vidia,z e to nie je zakazka za velke prach, tak ani sa radsej neozvu, ako nam, dali sme stierkovat balkon a vydlazdit, ale robil nam to este predtym ako sme menili okna a balkonove dvere, tak enchal niekolko dlazdic, ze ked vymenia okno, tak pride a polozi tie zvysne dlazdice. Tak mu MM volal a furt nemal cas, tak to polozil MM sam.

zvladam to, aj teraz konujem a maly kuka Cars 😀 , on je vcelku dobry, inak sa tesim, lebo sa zacina orientovat na muza, prestava byt taky maminkin ciciacik a ked pride muz domov z roboty, tak sa na neho hned zavesi,, MM musi ist do detskej a hrat sa s nim a ja mam veget, Muz je uz nervny niekedy z toho,lebo doteraz mal veget on, lahol pred telku a cumakoval a teraz patko stale nieco chce a stale sa ho pyta , aby mu ropraval o autach, a inych dopr. prostriedkoch

peta28
19. jan 2010

Bilu 😀 super story s hovienkom 😀 maly vymyselnik
Bilu rokacik je krasny, akurat ta farba je trochu ina ako na obrazku, ale cena myslim zodpovedala a co ma tesi je ze rukav bol dostatocne dlhy aj na moje orangutanie ruky

Zuzi my sme neboli na karnevale minuly rok, ja som stale cakala ze nieco zorganizuju v tom kralovstve a oni sa na to vytoto.

Bilu mne chodi mala spat o 22.30 - 23.00, si vies predstavit co je to pre mna ked vstavam o 6.00.. cez vikend poobede nespi vobec

zuzana76
autor
19. jan 2010

peti, nie? a nehladala si nejaky kostym? mne sa zdalo,ze ano

peta28
19. jan 2010

Bilu kde si dala nakoniec sit tej prehoz?
Mne ta baba teraz sije tu zastenu, tak som zvedava, uz je vo vyrobe.

Inac musim malu pochvalit, uz 2 zyzdne nespadla z postele, velka baba. Akurat sa vcera zobudila s novnou morou zas ze maminka maminka a potm o dve hodinky nad ranom vykrikovala zo sna ze chce ist do Talanka (Talianska). Rano ked som ju prezliekala v skole mi hovori, Maminak chod do roboty zarabat korunky na Talanko, na vlacik a na Ela hop..

No idem na obed

bilushka
19. jan 2010

Peti, tak super, aj ja sa teda odvazim si konecne objednat z toho japonskeho stylu, ked hovoris, ze aj na dlzku to bolo v pohode...

Ved keby sa sam zahral alebo pozeral telku, tak ma az tolko "neobtazuje"-ak mozem taky vyraz pouzit na vlastne dieta 😕 😀 Lenze on z tychto dlhych filmov vobec nic, raz za cas zoberie na milost Bambulku, aj to len dve alebo tri casti maju u neho uspech a potom uz iba aby som mu z youtubu pustala ako chodia ujovia na traktoroch, pilia motorovou pilou... 🙄 a teraz u nas ficia vidiea z webu akosatorobi.sk-tam je ze ako vymenit skreckovi piliny, opravit sifon na umyvadle...tak my kukame take, lenze to su 2-5 minutove videa, takze ja iba chodim a prepinam 😝

Ret, to sme dobre, ze o jednej, moj ked zaspi tak o druhej, tretej a potom tiez vecer nevie, kedy by sa ulozil ☹

Peti, ale to je uz iny extrem ta tvoja Timka, ze o jedenastej 😲
To nemas absolutne ani sekundu ani pre seba 😒
A ona v jaslickach spava a iba cez vikendy vymysla, ci ani tam nespi?

bilushka
19. jan 2010

Zlataaaaaaaaaaaaaa 😵
Ze na Taliansko a Ela hop 😵

Ja som si dala u takej Gaby-Gaba75 ma nick, nakoniec ma to vyslo 40€ plus postovne.
S kvalitou aj vsetkym som spokojna, len ho mohla urobit o 20-30 cm dlhsie po stranach, takto mi moc nevisi z postele, len vrch zakryje.
Ty si davas u tej baby, co som chcela povodne od nej prehoz, ona ma nadhernu pracu, som zvedava, ci budes spokojna, ale snad ano, za tie prachy ma snad kvalitnu pracu.

mishelin
19. jan 2010

caute..som na skok
peti aj moj patko chodi spavat tak okolo 23.00 😔

mimi.k
19. jan 2010

Ahojte 😉 ,

ja sa dnes vyjadrím ku kilám a diétam...teda...ja som bola včera u neurológa a predpísal mi aj preventívne lieky na tie moje migrény, keďže tie, ktoré si dávam až keď to príde, nemajú veľký efekt. Tak som odtiaľ odchádzala v pohode, šťastná, že som o krok vpred zasa, aby som sa tej príšery zbavila. A prídem domov, prečítam si leták a hneď prvý vedľajší účinok - priberanie na váhe. Tak študujem net a niektoré baby pribrali bez zmeny životosprávy aj 7 kg za 3 mesiace...jedli ako predtým. Tak sa desím a neviem, čo robiť. Včera som ho už užila, asi to skúsim, ale ak to pôjde aj so mnou takto, tak ma porazí asi...to by som sa radšej poriadne prejedala, nech viem, z čoho to mám..ale takto...inak si musím písať takú štatistiku bolestí, dal mi normálka taký diár ten Dr. a napr. v decembri mi vyšlo z 31 dní, že ma 8 dní bolela hlava 😖 .

Dnes robím ryžový nákyp, som mala strašnú chuť naň, ale v tomto byte je taká predpotopná rúra, že dúfam, že bude aj jedlý. Nie sú na nej ani stupne ani nič, len zapnúť a vypnúť, no čistý luxus 😀 .

Matejko a hovienko super 😀 .

Ja keď vám napíšem, kedy Adamko včera zaspal, tak budem za najhoršiu matku roka 😀
Išli sme zo ZA asi o 8mej večer, lebo sme mali nejaké vybavovačky ešte, on si v aute pospal, a potom keď sme prišli do BA, tak sa začal hrať, ako keby bolo ráno...potom začal pochodovať ako vojak a tak...pobehoval po byte, až nám o pol jednej prišla zazvoniť suseda, že či by sme nemohli byť tichšie, že sa učí na skúšku 😔 🙄 no koniec..ale to už ležal v posteli...a ráno sa zobudil klasika o siedmej. Normálne som sa hanbila, ale ona bola v pohode, mm jej išiel otvoriť, tak sa jej ospravedlnil, zažartoval, zaprial úspešnú skúšku a tak, ale ja na to nie som zvyknutá, tak ma to aj mrzela, aj všetko dokopy...ako cigoši 😅

zuzana76
autor
19. jan 2010

mimi 😀 , ale co, nech ta to nemrzi

aj my niekedy ideme spat o 22.00 - 23.00 aj ked cez den nespi 🙄 😠 , to uz mne padaju viecka a on nic, ale mam pocit, ze tieto deti su nejake odolne a furt maju kopec energie a uz sa nam stalo,ze aj zaspla o 1.00 v noci, ked si tiez nejako vecer pospal v aute alebo tak

takze mimi, to sa stava 😅

mimi.k
19. jan 2010

Zuzka, ďakujem za podporu 😅 😉

peta28
19. jan 2010

Mimi tak snad to nebude az taka hrozne s tym priberanim.. podla mna to je individualne, to mas ako s antikoncepciou,.. kazda druha strasdial ako pribrala ale kolko pri tom zrali sa nepriznali.

Bilu v skole asi spi.. predsa len davova psychoza funguje.. a doma mi hovori ze Maminka podme sa hra na skolku a ja ze ako sa to hra.. a Timka: Kristinka spinka.. Lukasko spinka.. Nataska spinka.. Dominik spinka.. Lola spinka.. Matusko spinka..Patka spinka... Anina spinka... Jurko spinka... Maximko spinka... Terezka spinka... a vsetci si musime lahnut a lezat.. no tuto hru mam najradsje

Maji , bola som na trhu pre cinu a zas tam nebol ten pauciar , ais ma dovolenku, ale v takom pocasi sa mu ani nedivim

mimi.k
19. jan 2010

Peti, to áno...ale je tam aj napísané, že zvyšuje chuť do jedla 😅

A dnes mi odišiel vysávač, normálne prestal z ničoho nič vysávať, tak nič-moc 😖 . Takže mám povysávanú len polovicu bytu, druhá je len obehnutá mopom. 😅

peta28
19. jan 2010

Prave so malej objednala tento hrncek:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7249171

Lebo stala sa zahadna vec. Ako sme boli v divadielku v sobotu som malu pozorovala ze ona len cucala ten sladky cas z flasky s dudlom, ona bola vlstne na tom zavisla, lebo v noci vedela vycuckat aj dve flasky , to ako niekto ma dudel, tak ona mala flasku, co bolo este horise. A bolo to uz aj strasne skarede. Tak som si povedala dost a vytiahla som doma tuto flasku:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4871358

Timke som vysvetlila ze tie flasky s dudlom vyhadzujem, lebo to je babatkovske, no a zatial (3 x klopem) nam ot funguje tak ze sa napije ked je smadna, nezuzle tne cumel a ani sa od soboty nepocikala. Ona ako bola nalogana toho caju (ved stiahla 300 ml flasky aj 6 za den) tak stale len curala do gati, lebo to nevedela udrzat. Tako si pekne vypije 2 tieto flasky a jej to staci a pekne ideme cikat ked potrebuje.

mimi.k
19. jan 2010

Peti, krásne hrnčeky s tými obrázkami. 😉

Prišiel mm z práce a tvári sa ako najväčší opravár - zapol vysávač a on normálne išiel, ako keby nič. 😅 Asi som ho prehriala 😀

lenkamt
19. jan 2010

čaume 😀

tešíte sa ??? lebo ja hej 😀

nakoniec 195euro 🙂 zatiaľ ide 😀

my sa máme naprd, dvojičkám idú zase stoličky a soplia, sú zlé, zlé, zlé 😝 + ja mám svalovicu, lebo som už spravila 2x20 brušákov 😀 kondička jak sviňa 😀

ale vytešujem sa lebo kámoš bol doma z uk a doniesol nám:
http://www.next.co.uk/shopping/girls/oldergirls...
http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...
http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir...

budeme kočky
🙂 🙂 🙂

maji4
19. jan 2010

Ahojte 🙂 🙂

Tak je dnes u lekárky všetko v poriadku nič tam neviedla a ako keby naschvál včera som prestala z ničoho nič krváaacxať tak ani nemohla zistiť z čoho to bolo ale vraj z tej danny tak možno neviem....

biluš ty máš doma iného herca a ešte ako to hovienko chcel zakauflovať no zlatý je 😉 😉

Peti ja ten avent hrnček nemusím strašne mi vadí že niekedy tečie 😠 😠 malá celá obliata som na nervy bola....a pekne si jej to vysvetlila a super ,že sa vám cikanie ako tak napravilo 😉 😉

mimi asi to bude tm ,že si ho prehriala treba oddychovať a vysávať nechať na muža 😉 😉

Peti super hru si hrávate 😉 ja to Lilianke navrhnem ráno 😉 😉 som zvedavá čo urobí 😅

mimi ja by som tie lieky asi neriešila normálne by som ich brala ako mi lekár nakázal ved to nebudeš brať večne a keď ti majú pomôcť... 😉

mima07
19. jan 2010

caute
bilu matejko super vidis aky sikovny ze ho napadlo ze hovno tam nemoze len tak ostat 😀 😀
peti moj pije z normalnzch poharov lebo s tymi vseliakzmi s uzaverami len bastrngoval a vsetko pooblieval
mimi tebe 2-3 kg neuskodia a ked to pojde hore prestanes tie lieky brat
leni to sa niekto mna aj ja chcem kamosa s darcekami

maji4
19. jan 2010

leni no konečne 😉 😉

Leni teda krásne oblečko 😵 😵

lenkamt
19. jan 2010

to som si platila 😀 😀 😀 ale s dobrým kurzom 😀

mima07
19. jan 2010

leni tak to nie je az taky super kamos 😀 no ja musim pockat az do buduceho roka inak by som v nexte tiez co to pokupila 😀

lenkamt
19. jan 2010

však som nepísala že super kámoš iba kámoš 😀

kedže mám po dvoch dňoch "akože" cvičenia svalovku , tak som zožrala pol plechu koláču 😝 😀
a dočítam vás až zajtra cez obed asi 😅

maji4
19. jan 2010

leni mylsím ,že s šítaním nebudeš mať velké problémy 😒 😒

a dnes čo cvičiť sa nebude??(už si správne naladená tak prečo to odhadzovať 😉 😉 )

lenkamt
19. jan 2010

ale dám zo 10 😀 chcem tento týžden len večer a budúci prídám aj ráno, fakt s tým bruchom treba niečo urobiť, riť a stehná mi nevadia, prsiam sa teším 😀

letuskah
19. jan 2010

caute
bilu to s tym hovienkom je super, teda fantaziu tie deti maju 😀

my sme dnes mali pohromu, v kupelni u nasich sa zo steny urval zavit na vodu a striekala z neho horuca voda, otec sice zastavil privod ale niekde to prepustalo takze sme cele poobedie zberali vody z domu, skoro nas slahlo. kubko mal z toho zabavu, potom dosiel instalaer opravit tak kubko asistoval, dokonca mu stihol vyrozpravt ako nam vykradli garaz 😀 som totalne zmorena 😝 ale kubko aspon chvilu nebol zly, on je v poslednom case hrozny, dnes ma tak strasne rozculil az mi zle prislo 😔 neposlusny, milionkrat mu nieco poviem a on sa tvari akoze nic, napriek robi, nieco mu nedovolim tak reve ako o zivot... normalne ho nespoznavam 😲 uz som totalne vycerpana z toho

ale instalater bol uneseny ako kubko rozpravaa a hlavne ze poznal naradie co tam mal 🙂

mimi podla mna ked zacnes priberat tak si upravis stravu, ved pises ze ta zenska pribrala bez zmeny zivotospravy a zas ak ti to ma pomoct tak to za tych par kil navyse asi stoji nie?