Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
27. jan 2010

Jáj, tak si to tam dobre obzrite. Snáď sa im tam bude páčiť 😉

nika07
27. jan 2010

Ahojte,

u nás , že -14, to čo je, tuším ani von nepôjdeme, ale ja musímísť do TT ☹ , takže dieťa ide na varovku,

lenka tak dobre vybav 😉

a čo budeš robiť 🙂

katika1
27. jan 2010

čaute
aj ja som chcela ísť do školky dnes, ale chlap mi zobral auto 😝 sa cítim taká ako bez nôh, keď nemám auto 😅
nabehnem tam zajtra 🙂

leni ku kožnej akože s čím???
Mne sa vyhodila hnusná nechutná vyrážka rovno pod perou a teraz to vyzerá ako herpes na gambe 😝 fuj

A zima je nenormálna, neviem ani my ako pojdeme von 😝

peta28
27. jan 2010

Jaj baby a ja mam atb.. sola som dnes rano u lekarky, co som sa tyzden samoliecila s nadchou a s bolavym hrdlom a ta skoro odpadla hned ako mi pozrela so hrdla, takze dvojnasobne davka atb hned na uvod.. asi ako som chodila s malou po lekaroch tak som nieco chytila..

Svokra ako obycajne ako keby zozrala vsetku mudrost sveta.. dnes rano mi hovori ze ako sa jej mala stazovala ako je jej v skolke smutno a ako je tam sama.. no nie je ta svokra jeb...a? Urcite to predbiehalo takto.. svokra sa pyta.. a je ti v skole smutno? a ze ty si tam stale sama? a mala jasne ze co ine ma povedat a pritom vzdy vysmiata mala rano a poobede ked pre nu pridem a uz teraz sa pyta kedy pojde do skolky.. tak jasneze je tam ta mala dlho ked puca sprosta mi nechce pre nu chodit a ja bohuzial musim robit 8 hodin aj ked to uz vselijako odzubavam ako sa da..
jaj dnes mama od rana slinu som nasrata na vsetkych a na vsetko este aj na toho mojho muza co sa suchce ako slimak.. tak ja rano vstane,, idem sa umyt a on este vylihava.. ja sa obleciem a on vylihava.. kupelna prazdna.. tak malozim riad do umyvacky, nech ma svokra prazdnu kuchynu a on vylihava.. a ked uz idem naspat do kupelne sa namalovat tak vtedy vstane a ide sa umyvat , chapete tuto logiku???

zuzana76
autor
27. jan 2010

ahojte

peta, to pozname, ja sice nevstavam do prace, ale ak niekam ideme, tak ja obleciem dieta, seba, zabalim veci co treba a muz nevie niekedy vychystat ani seba

ta tvoja svokra no comment, fakt radsej keby pre malu isla skor, nech tam teda nie je dlho, to ako ty mas teraz zostat doma?

peta28
27. jan 2010

Kati inac to tiez v tom materskom centre to no comment.. ja tiez som uz bola nazvana jednou matkou na detskom ihrisku ze som hysterka ked jej decko hadzalo do malej kamene.. tak chapes, niekedy nevies ci sa mas ozvat alebo radsje cusat. Len by ma zaujimalo co z tychto deti vyrastie ked ich matky maju tay pristup ze vsak si rozhadzuj kamane kade tade..

lenkamt
27. jan 2010

baby no tak sa podržte, zápis začína 1.marca. dnes ma na zoznam napísala na poradové čísla 22 a 23, čiže už je jedna plná trieda a miesto majú už len v druhej triede 😝
baby zlaté u prvákov sa hrali s kočíkmi, u druhákov sa hrabali kresliť, v spálni si ľahli že idú spať a v jedálni si sadli že idú jesť 😀

Nika - idem robiť to čo doteraz , len z domu , to je ponuky na autodoplnky, pneumatiky.... , potom to objednávať v nemecku, potom to fakturovať a tak 😉

Peti - to poznám, ja tiež dokážem vychystať tri deti, seba a môj muž akurát nachystá smeti na vyhodenie a seba 😀

Kati - no však s tým znamienkom a s tými vyrážkami na tvári, preboha však mám skoro 32 a akné ako v 16 😅

lenkamt
27. jan 2010

Maji - už mi to prišlo, ďakujeme za darček 😵 aj za to oslovenie 😵 😵 😵 poštárka ma s tým naháňala po sídlisku - asi podľa tej kočky hneď vedela o koho ide 😀

katika1
27. jan 2010

leni ja som si nevšimla, že by si mala vyrážky 😨

peta28
27. jan 2010

Akoze vysvetlite mi jednu vec.. ako to ze ked prihlasky beru od 1.3. tka uz v januari robia nejake poradovniky...t.z. ze ked niekto nie je od januara v poradovniku tak nech v marci uz ani nechodi? alebo ako?

maji4
27. jan 2010

Ahojte 😉 😉

Plávanie super najsuper až na tu kosu vonku sa mi do tej zimi ani nechcelo ale Lilianka otravovala aby sme išli tak sme išli 😵 😵

Leni jej som rada ,že sa ti páčil darček -využijete 😵

Leni to znamienko -drž sa 😝

Peti svokra je -krava 😠 😠

Peti a šuchtajúci chlap -poznáme 😖 chlapi su proste taký 😝 a prajem skoré vyzdravenie 😉

peta28
27. jan 2010

Maji tak len pre info , mozno aj teba to bude zaujimat volala som na Mileticovu do skolky a som sa teda pytala uplne na rovinu ci ma vyznam davat prihlasku na viacej skolok v ruzinove a riaditelka mi povedala ze oni ano riaditelky sa stretnu a podelia si deti, presne vedia podla priezviska a podalia si ich podla toho kto kde blizsie byva.. takze ako Letu povedala ten system funguje aj v Ruzinove

maji4
27. jan 2010

Peti dík 😉 a tak teda mám napísať do tej prihlášky pravdu že som podala ešte aj tak aj tak prihlášku?asi to bude najlepšie 😉

maji4
27. jan 2010

akože som dala aj na iné škôlky prihlášku(som to pred tým tak zle napísala)

Takže v podstate kludne môžem podať len do jednej a mali by mi ju vziať či nie?

peta28
27. jan 2010

tak Maji nemas to kde napisat, ale oni to aj tak budu vediet. ja som jej vysvetlila ze sice byvam v ruzinove, ale nie tu v okoli ale ze pracujem presne medzi dvoma skolkami a ona mi povedala ze tak mam dat na obe a oni uvidia . Ja teda uprednostnujem Palkovicovu a asi na tu prihlasku napisem ze mala navstevuje detkse jasle na Palkovicovu, aby vedeli ze je zvyknuta na kolektiv a na rezim v jaslach , tak mozno nam to pomoze a bude to vyhoda pre inymi detmi ktore pojdu z domu .. snad

peta28
27. jan 2010

Maji a maju 6 x viac ziadosti ako mozu zobrat... takze fakt neviem ci mam byt optimista, ved to je chore chore chore

maji4
27. jan 2010

Peti ja mám normálne stres z toho 😖 😖

peta28
27. jan 2010

Maji mi nehovor, ale teda aspon netlaci robota ,teda neviem kedy nastupujes a ci sa vratis spat na to iste miesto , ale ja nemozem povedat ze sory malu mi nevzali tak davam vypoved a ostavam doma.. tak prinajhorsom ked mi ju nahodou nevezmu tak napisem odvolanie a tam napisem ze dam sponzorsky dar, alebo co .. fakt neviem

maji4
27. jan 2010

peti ja to beriem tak že dúfam ,že mi ju zoberú a keď nie tak počkám mesiac 2-3 a prinajhoršom by som nastúpila až v januári do roboty...mám sa kde vrátiť ale moc po tom netužím lebo ta blbá pracovná doba a potrebujem si nájsť niečo iné 😒

peta28
27. jan 2010

no ved uvidime Maji.. snad to dobre dopadne, bolo by super keby tak chodili spolu, mohili by sme si v pripade nudze mozno obcas vypomoct 😉 ze ti malu vyberiem a pockame ta na ihrisku a tak.. ked teda uz budu male na tom tak ze sa budeme navzajom poznat lepsie

maji4
27. jan 2010

Peti to by bolo ideálne 😵 😵 a hlavne by sme vyberali zo škôlky aj tvoju malú a b sa išli hrať k nám a keby si potrebovala ostať v práci dlhšie by nebol problém 😵 😵

maji4
27. jan 2010

no ved uvidíme ako to dopadne ale rané vylihovanie je na nezaplatenie 😵 😵 ale aj tak sa teším do roboty 😝

peta28
27. jan 2010

baby akoze ja v sobotu ideme do Viedne na letisko nacvicovat co sa robi v pripade ak pada lietadlo.. ma tam prihlasili z Rakuska tak uz sa vidim ako tam skacem na tu nafukovaciu smyklavku a beham v tej zltej veste po simulatore.. no nic ine mi k stastiu nechybalo len takato zabavka na 4 hodiny v sobotu 🙄 ..slak ma trafi

bilushka
27. jan 2010

Ahojte,
my sme boli dnes na cviceni, ale otras s tym mojim dietatom, jednu cast tak trucoval a reval, ze sa cvicenie premenilo na psycho poradnu, co s nim mam robit, ja uz som z tych jeho trucov totalne vystavena ☹
Potom mi trochu zdvihlo naladu, ako sa hrali s Adamkom, po chodniku pekne isli ze sa drzali za rucicky ako skolkari, to bolo krasne 😵

Peti, skore vyzdravenie prajem, ani svokra ti nepridava na psychike, snad to od teba mala alebo muz nechytia, inak taketo vypytovanie a vyrypovanie sa jej vypomsti, uvidis to, daj tomu cas ked uz mala bude viac chapat, ved to nie je normalne taketo priame alebo nepriame stvanie voci vlastnym rodicom 😠

Leni, aj ja mam stale vyrazky ako puboska, teraz ked som mala ekzem, tak mi ho lekarka preliecila antibiotikami-Doxyhexal a ten je vseobecne na take zapalove procesy v kozi, tak sa mi preliecil celkovo cely ksicht, inak je este dobry Zinerit na akne, ved vyskusaj co ti povie, ale tiez ma to uz stve, ja som mala peknu plet snad iba v tehotenstve a teraz tiez iba zakryvam a kamuflujem, co sa mi kde vyhodi 😒

lenkamt
27. jan 2010

Kati - ty choď k očnému, však som vyrážková že fuj 😝

Peti - veď som písala že je to špeci zoznam, proste kto sa s kým pozná, proste je to svinstvo ale dnes to chodí tak 😔

bilushka
27. jan 2010

Peti, no tak to cvicenie je iny ulet 😀 😀 😀

mimi.k
27. jan 2010

Ahojte 😉 ,

Baily ešte nič? Inak sa Ťa chcem už niekoľko dní spýtať, ako dopadli tie oponentské posudky? Všetko ok?

Škôlky - ja ako som povedala, budem riešiť, keď ho nezoberú. 😉 Potom urobím asi niečo také ako Peťa - sponzorský dar a hotovo. Oplatí sa to, veď nedám viac ako je mesačné školné v súkromnej škôlke...

Peti, aj si zostala doma, alebo sa liečiš len v robote? Inak to je sranda s tým nácvikom, Rakúšania špeciálne sa v takýchto veciach vyžívajú, ale prečo to dali na sobotu...

Oproti mne máte teraz všetky tváre - ja mám už asi mesiac brutálne zapálené oči (pokožku okolo nich), asi alergia alebo čo, už si nedávam ani špirálu a vyzerám, ako keby som dostala..a dnes sa mi vyhodil ešte do zbierky aj herpes. 🙄

Dieťa mi ešte nespí, aj keď sme sa dosť nachodili...ja samozrejme s nákupom v ruksaku, tá dvojlitrová Cola mi bude strašne chutiť 😀 😀 😀

mimi.k
27. jan 2010

malo tam byť, že máte všetky pekné tváre 😉

peta28
27. jan 2010

V robote som Mimi.. nemam teplotu, tak ked si tu pracujem pomaly za pocitacom ,tak si aj viac oddychnem ako doma