Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
28. jan 2010

ahojte

peti jasne že to Timka vnímala a určite videla že si smutná, určite musela byť rozhádzaná ak do nej celý deň húdla somariny, musel to byť super pocit pre teba ked ťa potom všetkom vyobjímala 😵 😵 😵 teším sa
zástena pekná 🙂

baby a to tie vaše svokry boli do školy so svojimi deťmi doma ? ked teraz takto rozmýšľavú .

nika ja práve že na neho nie som nasratá len že by mohol byť viac s nami , akože viem že robota a tak je dôležitá a ešte teraz ked žijeme len z jeho platu , však mu ani nič nevravím ja len som trochu smutná z toho... ale to tu už bolo veľa krát a mna to vždy rýchlo prejde 🙂 🙂 🙂 🙂

katika1
28. jan 2010

No ja by som urcite presrala cely den peťa 😀 😀 😀
krásne to je! 😵

slavenas
28. jan 2010

ja dnes idem variť langoše, myslite že ich môžem dať zamiesiť do pekárne ? 😨

katika1
28. jan 2010

slav aj ja mávam takéto stavy 😝 🙂
vaše svokry by chceli vaše deti, moja moje nechce.. aký paradox 😀

zuzana76
autor
28. jan 2010

slavka, no moja nebola s nim doma, ale bol u tety vo vedlajsom vchode a potom isiel na ZS kde ucila svokra a tam bol az do 8. rocnika, takze ho mala pod drobnohladom 😀

slavenas
28. jan 2010

DNES je rok čo som sa k Vám pridala 😵 😵 😵 😵

katika1
28. jan 2010

slav tak gratulálok 😀 to si akože aj pamatáš? 😕

nika07
28. jan 2010

slavi môžeš, aj ja tak robím a su super

slavenas
28. jan 2010

kati ano ... minule, ak pamätáš ked sme sa o tom bavili , tak som si pozrela dozadu tak teraz machrujem že viem ... 😅 😅 😅

katika1
28. jan 2010

peťa, tá zástena, to je akože čo? ako mantinel do postielky?? a ked bude vo velkej postielke? 😕 nevyznám sa..

katika1
28. jan 2010

jáj 😀 ja neviem, ked som sem zavítala ale asi v decembri pred tromi rokmi 🙂

zuzana76
autor
28. jan 2010

kati, to je uz predpokladam,ze do velkej postele na stenu, aby Timku nestudenila

slavenas
28. jan 2010

dakujem nikuš, lebo čakám tu na odpovede s pripravenými surovinami 🙂 🙂 🙂

katika1
28. jan 2010

ale mala by si dačo robiť s počtom príspevkov 😀 sa pozri na moje, zuzkine, lenkine.. 😀 😀 😀

zuzana76
autor
28. jan 2010

slavi, ja ti s langosmi nepomozem a gratulujem k pridaniu sa dotemy, ja soms a pridala 15.1.2007 😀 , to boli 3 roky

katika1
28. jan 2010

jáááj aha.. no tak to je fajn, ale o čo sa to pripevní?

zuzana76
autor
28. jan 2010

no o nejake klinceky, alebo tak

slavenas
28. jan 2010

ale ja prispievam len sem do levíčat , vy asi aj inam nie ?

zuzana76
autor
28. jan 2010

no ja aj inam

katika1
28. jan 2010

ja veeeelmi málo inam

nika07
28. jan 2010
nika07
28. jan 2010

a robila som D a E

peta28
28. jan 2010

kati, to je k posteli, lebo malej sme dali uz velku postel, tak som hladlaa nieco k stene. Tam by mali byt nasite take kruzky kovove zozadu a bud to pribijeje len klincekmi, alebo sme rozmyslali to natiahnut este na nejake lanko.. ale vsak muz to nejako vymysli. Este som videla ze zvyknu davat aj garnizu a na to to navliect

zuzana76
autor
28. jan 2010

peta, daj link na tu pani, co ti to sila, mozno aj my by sme daco vymysleli a kolko ta tovyslo, predpokladam,ze dost vela

peta28
28. jan 2010

Zuzi ja som davala sit najvacsi rozmet aky ma 60 x 200 a to stalo 49 eur. Tiez som bola najprv 😲 z tej ceny, ale kedze je to aj s materialom , je to taka realna cena. Pozerala som vsetky baby na mmb co siju a maju ceny podobne, ale tato ich mala najkrajsie

tu si vatelinove, ale ma aj miolitanove ked sa preklikas

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=43071

zuzana76
autor
28. jan 2010

ma to fakt pekne

zuzana76
autor
28. jan 2010

no ja som myslela,ze to bude aj drahsie, inak to tvoj sa mi paci tusim najviac

peta28
28. jan 2010

hej nam sa to take do zlta najviac hodi, lebo aj zltu a zelenu plachtu som jej kupila a aj take kose na hracky zltu zabu a zlte kuriatko

maji4
28. jan 2010

ahojte 🙂 🙂

Dnes je vonku krááásne a ani nieje taká strašná zima ako včera 😵 😵

Peti ta zaastena je prekrááásna 😵 😵 😵
Peti teba som sa vždy chcela opýtať a vždy som zabudla kde ste kupovali timke postel??vieš mi hodiť link??

Vy a svokruše 😝 😝 😝

lenkamt
28. jan 2010

hello 😀

u nás je hnusne sneží a strašne fúka vietor, na ceste ma 3x hnusne zošmykovalo 😝

Slávka - super, večer si pripijeme k tvojmu výročiu s nami 😀

Peti - zástena krásna, tá žltá vyzerá perfektne.

Bailey - aha, tak fajn, ja dúfam že budeš rodiť v nedeľu 😉

no a mňa klasika bolí hlava 😝