Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

meganik
17. feb 2010

este ma napadlo Timotej, ale akoze mne sa paci, ze ho oslovuju Timi, Timotej az tak nie

zuzana76
autor
17. feb 2010

Timotej sa aj mne paci, Timko 😵 , ale to uz tiez zamietol, nakoniec to bude patrik druhy 😀

maji4
17. feb 2010

AHojte 🙂

Tak chroleru som nedostala a ale povedal že dodatočne dokúpi...ale kytica potešila 😵 😵 a krém , a jeden makeup čo som si vyžiadala 😵 😵

Mne sa strašne páči meno Miloš, Patrik , Timotei , Tomi,

peta28
17. feb 2010

Bilu tak mi znova dali dnes Havrix zadara.. teta studovala studovala.. jedna jej tam vravela taka stara magistra ze sa plati a potom mi to podala so slovami ze to mama dat do chladnicky a ze je to vsetko. Tak som opat usetrila, aj ked doktorka si vypyta za pichnutie 5 evry.. aj tak dobre.. 😀
Ozi platili ste nieco za potvrdenie od lekara do skolky? Lebo dokrotka muza skasirovala 5 eur za jednu peciatku..

lenkamt
17. feb 2010

čaute.

Zuzi - mne sa k Patrikovi páči Tomáš alebo Timotej 😉

boli sme v nákupnom centre kúpiť verči kostým na karneval 🤐 potom som dala dvojičky do plateného detského kútika že si za 2ečka na polhodku odýchnem 😀 deti si ma nevšímali tak som šla najprv do obchodu vedľa a keď ma mali na háku tak aj dalej , vrátim sa a Verča opatrovala cudzie deti a tetuša dozor s dvojičkami na wecku, tie kofy vôbec nemali probléma že tam nie som 😅

a maminu mám v nemocnici ☹ dva týždne horúčkuje a nevedia z čoho 😖

maji4
17. feb 2010

Peti 😲 😲 😲 😲 a ja som platila 😲 😲 😲 😲 bola si v tej našej??
A to bolo pred mesiacom 😔 😔

Peti ja som za každú platila 4 €

maji4
17. feb 2010

Leni ☹ ☹ ☹ maminu pozdravujeme a nech sa z toho rýchlo dostane ☹

maji4
17. feb 2010

Leni a tvoje dievčence sú užasne samostatné 😵 😵 😵 😵

bilushka
17. feb 2010

Peti, teda tomu hovorim stastie, ja som si uz bola urcite naisto, ze budes platit, lebo som si pamatala ako Majka pisala, ze platila, tak si mala stastie na super smenu 😵

My sme za potvrdenie neplatili nic, ale my tam rocne platime taku palku, ze by bola drzost si pytat este aj za razitko alebo ockovanie.

Meg-IP

Leni, maminke skore uzdravenie a prepustenie z nemocnice 😉
Dvojky super, ale ved co by sme uz od nich cakali, ze ano.
Ze sa nenapili z tych zachodov mna osobne trochu sklamalo 😀 😀 😀

A co tie klieste, uz som sa vas minule pytala, ci davate niektora proti encefalitide, mne to lekarka odporucala 😕

zuzana76
autor
17. feb 2010

tak maly uz spi a ja mam konecne veget

leni, maminke skore uzdravenie, nech sa z toho dostane cim skor
no teda, ze dvojky robili dozor na wecku 😅

bilu, ze ta sklamalo,ze sa nenapili z wc 😀
ja nedavam uz asi ockovat nic navyse, nejako nemam z tych ockovani dobry pocit 😒

peta, tych 5 eur nie je enjako vela? 😕 , teda myslim za potvrdenie do skolky, u nas sa tusim plati 2 eura za rozne potvrdenia, ale ono je to rozdelene, napriklad potvrdenie na zbrojny pas stoji tusim az 10 eur, potom potvrdenie prihlasky na VS asi tie 2 eura, vstupna prehliadka pre zamestnavatela tusim tiez 10 eur, ale to je spojene vzdy aj s prehliadkou, ale teda len jedno razitko na papier a 5 eur sa mi zda trochu vela.

zuzana76
autor
17. feb 2010

ja idem zajtra volat nasej dokine, ench mi to vystavi a tiez sa chcem spytat co to bude stat

katika1
17. feb 2010

vy máte nejakých drahých doktorov 😕 my neplatíme nič ani ročne, ani za razítka a za očkovanie už vobec nie 😕

zuzana76
autor
17. feb 2010

tak u nas sa plati aj za ockovanie, aj za razitka, ale neviem, niekedy sa mi zda, ze ako kedy, raz vypytala aj za orazenie priepustky pre otca 2 eura a druhy krat nepytala sestricka nic, tak enchapem 😕

bilushka
17. feb 2010

My platime rocne kvoli tomu, ze chodime do sukromnej polikliniky, inak sa tiez neplati u nas u lekarov.

slavenas
17. feb 2010

ahojte

leni mamine skoré uzdravenie ,
dvojičky sú perfektné. 😉 😉 🙂

potvrdenie do škôlky , platila som 2 € 🙂

bilu očkovať asi nedávam, zatiaľ neviem na 100 % možno ma niečo presvedčí 😔

slavenas
17. feb 2010

zuzi , chlapčenské mená Lukáš, Timotej a mne sa páči aj Jakub , keby sme mali chlapca tak je Jakub.

slavenas
17. feb 2010

Vanes bola dnes prvý krát na pánskych WCkách 😅 , bola s mužom vonku a čo im iné zostávalo len isť na pánske 😅 😅 😅 😅

lenkamt
18. feb 2010

dobré ránko.

my pozeráme hokej 😀

Bilu - ja encefalitídu až budúci rok, Verča som dala a dvojičky dám tiež ale až po treťom roku 😉

a zase neviem písať - tá tetuša čo tam robila dozor v kútiku musela ísť dať moje deti cikať 😀 normálne sa jej vypýtali a nemali problém že kde som a v pohode šli s ňou cez pol nákupného centra 😅

no a kým tu sedím tak nam dali dva goly 😕 😝

lenkamt
18. feb 2010

jááááááj a ja som zatiaľ u dr. neplatila nič, akurát crp vyšetrenie, ale myslím že potvrdenie budem platiť 😉

lenkamt
18. feb 2010

Verča som dala, baby sorry ale dúfam že aspoň občas chápete moje príspevky 😀

no a mám po hokeji, deti si pustili lucie postrach ulice 😀

nika07
18. feb 2010

ahojte,

leni tak máme po hokeji ☹

Slavi a páčilo sa Vaneske 😀 😀 😀

Zuzi daj Mateja 😉 , že Bilu 😵

retaux
18. feb 2010

Ahojte!
Aj my sme pozerali hokej. MM išiel do práce o hodinku neskôr ako inokedy 😀 Škoda, že sme prehrali 😢

Bilu: ja tiež nedávam očkovať nič navyše okrem povinných očkovaní.

Lenka: Lucka tiež miluje detský kútik v mlynoch. Ale tam ju nechcú nechať, pokým nemá 3 roky samu, tak tam musíme trčať s ňou aj keď ona si nás absolútne nevšíma - minule sme sedeli vonku na káve, ale museli sme byť tam blízko a vôbec sme jej nechýbali.
U nás majú detičky priamo tam v kútiku svoje záchody.

Slavenas: aj naša Lucka už bola na pánskych WC 😀 (dokonca so mnou, lebo dámske boli zamknuté 😀 )

My tiež nič neplatíme u dr. nič, ale je to naša známa, tak preto. Ale ako viem, tak sa u nej za očkovanie neplatí vôbec a za potvrdenie len nejaké smiešne ceny. Určite ani 2 eurá nie.

A mne sa páči chlapčenské meno Dávid, ale to je jasné, že to by mi u MM neprešlo 😝

peta28
18. feb 2010

Bilu , Maji.. ja som si pamatala tu pani co som bola u nej minule u ktorej som neplatila, tak som sa postavila k nejc do okienka.. nastastie menej ludi a presne ta druha taka stara co bola vedla tak ta jej hovori ze sa plati cele.. tak osm s tym bola zmierena ked isla lakarnicka s krabickou ku mne, ale ta mi povedala ze neplatim nic.. dokonca ani za recept nie..

My sme davali u lakarky potvrdzovat na 2 skolky, a na potvrdeni mi napisala ze 1 x 4 eur a 1 x 1 eur.. tak neviem.. na jednu skolku som nemala tlacivo, iba mi muslea vypisat to svoje potvrdenie ,tak to asi preto

Idem si rychlo namazat zemlu o 9.00 tu mam stretnutie

A ozi s fotografke zo Senca som sa nakoniec dovolala, ale najblizsi termin na volny len 30.4. a potom az 21.5., a navyse foti len cez tyzden a to do 18.00 , takze pr nas absolutne nerealna doba.. tak sme nakoniec ostali pri tej peknej fotke, kedze tam mozne prist v sobotu

Hokej som nastasti nepozerala ale bohovsky prazdne cesty rano.. v skolke som bola za polovicu menej casu ako obycajne, akuraz ze som 2 x tak dlho hladala miesto na parkovanie, kedze vsetci obyvatelia co uz mali byt v praci a autami prec, este boli doma... takze tak

bilushka
18. feb 2010

Ahojte,
sa hral hokej, hej? 😕
O nicom neviem 😀

Vcera som do noci studovala na nete to ockovanie a aj ta najznamejsia poradkyna na ockovanie-Dr. Spanikova sa vyjadrila, ze pokial nebyvame priamo v hore alebo nejakej oblasti zamorenej kliestami, tak staci ockovat po 3. roku, aj ked u aj nas v BA to bol otras toto leto, vela kliestov a MM s malym po tych keskach, no vyplasilo ma, ked som malemu nasla kliesta a este na takom mieste, ze za uchom 😒

Zuzi, jasne daj Matejka a nejako som nepostrehla, preco uz nechces dat Olivera, si ma tak nakazila tym menom, ze keby sme mali druheho chalana, tak dam asi to meno...

Idem tepovat gauc, neviem co ma tak chytilo to upratovanie, ved ani Velka noc nie je 😅

retaux
18. feb 2010

Mne sa Oliver nepáči preto, že mu nemáš ako pekne povedať 😅 Olinko mi znie tak blbo.

slavenas
18. feb 2010

ahojte

bilu ja som tiež o hokeji nevedela 😕 😕 ešte že chodím sem a sa všetko dozviem 🙂 🙂

nika no asi páčilo, ja neviem 😕 😕 😀 😀 😀 ... ret ? 🙂

leni ja som to s dvojičkami a wc pochopila už prvý krát 😉 😉

dnes poobede ideme s Vanes vziať ku nám moju maminu tak sa teším

slavenas
18. feb 2010

ret poznám zopár Oliverov a tiež mám ten pocit že je ťažko mu povedať pekne volajú ich aj Oli ale tiež je to také ... no asi to chce len zvyk a pritom je to pekné meno .

suzanne
18. feb 2010

ahojte 🙂

jej vidim ze ste ma tu vcera spominali 😉 letu dobre si vyhrabala ten nas album
maji asi ta moc nepotesim ta postel bola doost draha (mm vyberal) ale kludne doma pohladam link a poslem

zuzi mne sa z tych co mas v uzsom vybere najviac paci Daniel, keby sme si nenechavali Danielku pre dievca tak mame mozno tiez Daniela.
Inak muz chce stale Samka ako zalohu pre chlapca, ja s tym uplne stotoznena nie som ale uvidime. mozno mu to dovolim aby mal pocit ze on vyberal 😀 (ak mi teda dr. este parkrat potvrdi ze je to bambulka 😀 )

skoda toho hokeja... ja som na to teda rano uplne zabudla az teraz som kuk vysledok 😒

suzanne
18. feb 2010

aj mne sa Oliver velmi paci, ale tiez by som asi mala problem so zdrobneninou

inak nas matko mal v sobotu nehodu na odrazadle - isiel s mm von a smykol sa na zvysku snehu na zakrute a rozbil si celo ☹ sme rychlo utekali na pohotovost a ma tri stichy chudatko. bol hrozne statocny, zlatusik moj, vobec neplakal (teda ked spadol hej ale potom v nemocnici uz nie), nastastie som bola cely cas pri nom. dnes mu ich idu vybrat, povedali ze casom sa mu to snad uplne zahoji a nebude vidno (ma to uplne uprostred cela v hornej casti)

a aby nam nebolo malo tak ja som z tych stresov nejake divne bolesti mala tak sme radsej v nedelu utekali na pohotovost so mnou, dali ma na monitoring, vysetrili a zistili ze vsetko ok 🙂 bolo to fakt asi len zo stresu

slavenas
18. feb 2010

jáj suzan Maťkovi pofúkaj boľačku 😔 😔 , statočný že neplakal v nemocnici 🙂