Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
19. feb 2010

ret kup si obycajnu vianocku a nakrajaj a polej vanilkovym pudingom ja to tak robim 😀

baileysa
20. feb 2010

ahojte 🙂

ja sa zas venujem pripravy obhajoby, ale ma to uz nebaviiiiiii 🙄 😝 ale aspon zivotopis som dala dokopy... uz nech je to za nami, lebo len nervy 😒

leni, som to nepochopila moc s tymi fotkami a stretkom 😅 ako? co? 😅

karneval mal u nas celkom uspech, az na to, ze tam bol aj saso a ten saskoval, tak sa gretka bala, ani netancovala 😅
uz sa tesim, ked s nou zas budem chodit ja kadetade 😵

idem este preletiet, ze co som chcela 😨

baileysa
20. feb 2010

ret, ty sa ako citis? tebe tiez uz pekne pribudlo 😵 a pekne mena ste vybrali 😉
uz ste boli na ten 3d?

aj ostatnym tehotkam prajem, nech si uzivaju tehulkovanie a vsetky nedobrosti, nech ich obchadzaju 😉

nam maju dnes doviezt gretkinu postel, tak mozno zajtra ju postavime, som optimistka 😅 😀

inak tak trochu od veci, maju uz vase levicatka materske znamienka? gretke sa uz podla mna zacinaju robit, jedno ma na chrbatiku a jedno na hrudi, zatial len take malilinke bodky 😅

nam tiez treba ist na preockovanie zltacky, tak teraz tam budeme chodit castejsie, tak v pohodke... za ockovanie neplatim nic, a potvrdit som este nic nedavala, tak neviem, uvidime... ale som neplatila ani za prepichnutie usiek, ani za crp... ze svojim pacientom, ked je to v ramci diagnostiky, tak robi crp zadara...

lenkamt
21. feb 2010

dobré ránko.

ja som vstávala v noci na hokej a teraz som nejaká domýlená 😀 😝

my s mužom sopľaví a ukašľaní, deti sa držia, ale von sa vôbec nedá ísť lebo čistá čľapkanica a samé h...á od psov 😝

Bailey - som to myslela tak že fotky krásne , deti prenádherné, čo mi pripomenulo že ako nám chýbate a mohli by ste dôjsť /ak sa už budete na to cítiť/ do toho mýta pod bradlom 😉 tam ide byť veľkonočné ministretko 😉

my znamienka máme už asi polroka, Lucka jedno, Lenka dve 😉

retaux
21. feb 2010

Ahojte!
Baily: ja sa cítim super. Ja som vždy tvrdila, že by som mohla byť stále tehotná 😵 Mne tehotenstvo prospieva - cítim sa proste fajn. (Teda, ak nerátam prvé 4 mesiace 😀 ) Na sone sme už boli, tetula povedala, že na DVD máme naharaté aj pohlavie dieťatka, doma všetci hľadali, ale nikto nič nenašiel 😀 😀 😀 Takže prekvapko bude aj tak.
Ja som si minule prvýkrát všimla, že Lucka má takú minibodku (ale už neviem kde). Doteraz ju tam nemala.
A za tú obhajobu ťa taaaaaaaaakto obdivujem. Ja by som na to nemala nervy. Ja som taká rada, že som sa tej školy už zbavila 😵 😵 😵

Leni: u nás už aj čľapkanica vyschla 🙂 IDE JAR!!!

peta28
21. feb 2010

Baby ja mam take nervyyyy.. malej zas mokvaju ocka.. porazi ma, znova zalap spojiviek.. a to 3 tyzdne chodila do jasli. Ja fakt nechapem, ale dnes rano bola taka soplava nejaka, ani nic tak extra, skor take zasusene sople a poobede ked sme isli von tak vidim ze ma v kutiku trochu hnis.. utriem to a o 5 minut znova a odvtedy uz dookola. Tak som jej dala este tu masticku co mi ostala spred 3 tyzdnov, tak dufam, ze sa mi to podari podchytit v zaciatku a nebude zas doma 2 tyzdne.. ja neviem, fakt na nervy som z tohoto, lebo mi ju nema kto strazit a v robote chybat nechcem tolko a dovolenku potrebujem...

Inac karneval v Bernolakove katastrofa, debili dali namiesto saska ktory klasicky uvadza karneval a robi s detmi blbiny hroznu chlpatu gorilu, ze pre zmenu .. Timka co sa vavsinou nicoho neboji sa jej bala, kedze gorile bolo dost v tom kostyme teplo a len fucala ako je spotena. A klasika dedinka zabava.. pretahovanie lanom, tanec s balonom ktory drzi deti medzi hlavami .. atd.. no a jasne ze ked mala nebola v tej skupine ktora vyhrala a nedostala lizatko ani cukrik tak ze preco ona nema a ze aj ona chce....tak sme sa po hodinke zbalili a ze ideme skusit este tu Dubravku ci sa tma nedostanene.. dorazili sme do Dubravky a kasa otvorena a veselo predavaju listky... dost ma to akoze vytocilo, kedze muz tam bol vo stvrtok aj osobne a tetka v kase ze je vypredane a nechala tak aj tel. cislo ze ak by niekto odriekol a oni magori si kludne dotlacili este 100 ks listkov, ze preto ze bol zaujem.. tak ze ok ideme. Lenze fakt v miestnosti s kapacitou 200 ludi sa tlacilo hlava na hlave 300 ludi, ani pohnut, ani tancovat, nemalo to ani hlavu ani patu, samozrejme zopar odmienk pre deti a tie ktore sa neprebojovala dopredu a neskakali po podiu nebolo nic.. no sklamama z oboch karnevalov som bola a uz nkdy viac , ostaneme iba pri tomto nasom z Kramarov, kedze z toho som bola minuly tyzden max nadsena ...takze asi tak nas vikend.

peta28
21. feb 2010

Bai Timka ma znamienko na dlani uz asi rok

maji4
21. feb 2010

Ahojte 🙂

Tak my máme zasa sople 😠 😠 😠 ráno boli žlté ale cez den len biele teplotu nemá tak dufam ,že sa z toho nič nevykluje 😖 hneď ráno som jej nasadila sinupret tak dúfam ,že jej zabere 😖

Peti bože môj chudiatko Timka držte sa ☹

Peti aj vy máte na dlani znamienko aj my to aká haluz 😀 😀 a tiež už asi rok 😀 😀 😀 počkaj teraz neviem na ktorej ale tuším na lavej 😀 😀

Peti a škoda že ten karneval dopadol tak ako dopadlo... ☹

Leni vám prajem skoré vyzdravenie 😉 😉

Ani u nás už neni člapkanica a des keď sa Lilianka večer modlila tak doteraz vždy povedala tu basničku anjeličku môj strážničku.....a potom dodala aby napadlo moc snehu a dnes večer už nechcem sneh už chcem slniečko 😵 😵 😵
ale to sme sa dnes s mužom rozprávali že konečne je krásne počasie a svieti slniečko tak si to v tej hlavičke tak pospájala 😵 😵

Ret ja som tiež taká zvedavá aké bude prekvapenie 😵 😵 v máji 😵 😵 😵

Bai prajem príjemné písanie a nech to už rýchlo napíšeš aby si tu bola s nami častejšie 😵 😵a fotka na FB s tými nôžkami nemá chybu krásna 😵 😵

maji4
21. feb 2010

Ozaj baby včera sme boli v carefoure a mali tam zlacnené morčasie prsia tak sme kupili rovno 3 ks teda 3 balíky spotreba je do 2011 roku a dnes ked som to išla variť baby fuuuuuuuuuj hnuuuuuuuuuusne to smrdelo napriek tomu som urobila rezne som si myslela že to tak má byť doteraz som nikdy nevonala surové mäso ...ale aj keď som to urobila tak to smrdelo , nemohli se to ani jesť foj fakt skoro sme sa dovracali tak dnes na obed sme mali len zeleninovú polievku 🙄 a už nemám ani blok by se to išli vrátiť všetky tie balíčky 😔
Neviem či su všetky pokazené ale toto bolo určite baby smrad ako keď pitvete kurča no fuj 😝 ☹

Už tam v živote žiadne mäso nekupim 😠 😠

letuskah
22. feb 2010

caute
Peti to ma mrzi tie karnevaly, hlavne pre TImku 😔
Bai drzime palce nech to mas uz za sebou a obrovsky kamen dole 😉 mne sa tiez paci ta foto s nozkami 😵
Maji tak hadam mate len obycajne sopliky a nic z toho nebude 😉
Peti aj Timke skore uzdravenie, nemavaju v skolke prievan? lebo to aj z prievanu tusim moze byt 😕
Maji to maso no comment, co sme mali take obdobie ze sme furt maso vyhadzovali tak ja zasadne v akcii nekupujem a vobec nie do zasoby, vzdy len jeden balik niecoho co viem ze budem varit. a po tych skusenostiach som schopna nasadnut do auta a ist im to tam oplieskat 😠 😠 😠 aj bez bloku 😠
cerstve surove maso nema smrdiet, ono ma taky zapach ale velmi jemny a nie neprijemny, akonahle to kyslo smrdi tak vyhod 😝

Kubko ma tiez par znamienok a uz dost dlho aj viac ako rok, jedno na chrbte ruky, neviem ktorej a na nohe a este kdesi a som ho vcera ostrihala tak je fesak 😵

hura slnieckooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

lenkamt
22. feb 2010

ahojte.

no tu to dnes žije 😖

Timke aj Lilinke nech to prejde. slniečko by mohlo vytiahnuť chorobu.

mne už je tiež lepšie, muž si už včera dal vychladené pivo, že ho tie čaje nebavia no a dnes už vyzerá tiež lepšie 😀

ja som sa bola dať objednať ku kaderníčke, idem skúsiť niečo nové 😅 a ešte dnes idem do solárka, nech sa vyhrejem 😀

no a mamina má stále teploty a doktorka jej dnes povedala že tam bude dlho 😔 no tak je úplne na nervy 😔

letuskah
22. feb 2010

my sme boli vonku, sme boli obzriet oznamy na skolkach, dost nas to oboch vycerpalo po zimnom hniti aj sme sa na zabahnenom ihrisku museli hrat 😅

Leni tak fajn ze vam je lepsie, baby to hadam nechytia 😉

bilushka
22. feb 2010

Caute,
tu je dnes nejako pusto...

Leni, tak balik ti este neprisiel predpokladam podla tvojej stale dobrej nalady 😅

Ja som ostala u nasich na tyzden, tak som si myslela ako si oddychnem, ze maleho vyhodim na dvor, ale vsade tolko blata, ze musim behat za nim, este som mu blba vsetko vyprala, aj oteplovacky a bundu, ze nech je u babiny cisty, vydrzalo mu to prvych 10 minut 🙄

Aj ja sa chystam ku kadernicke na zmenu, tak dufam, ze na stretku nebudeme obidve revat, ze sme ako zmoknute sliepky 🤐

Vsetkym chorkacom zelame skore uzdravenie, snad to Timuske neprepukne zase do velkeho zapalu a Leni, tvojej maminke vela sil a to z nicoho nic zacala mat horucky a tie jej nevedia prejst? 😕

bilushka
22. feb 2010

Ja som myslela, ze hovienka od psov su iba bratislavska specialita, ale ked pises Leni, ze aj u vas v MT toho mate vela...ja uz fakt neznasam tych psickarov, este aj po vlastnom psovi sa im to hnusi zobrat a potom ake mam mat ja pocity, ked do toho skocim ja alebo maly? 😠
MM bol minuly tyzden s malym v parku a vratil sa znechuteny, ze to nie je lesopark, ale h...o park (maly samozrejme si to zapamatal a odvtedy to tak vola 😠 ) a hned aj napisal nasej starostke mail, ze co s tym mieni robit a ake su postihy pre tychto ludi atd...tak mu odpisala omacky o tom, ako su psickari vecny problem a ze ona nema take kompetencie aby ich mohla stihat a bla bla...skratka zacarovany kruh.

letuskah
22. feb 2010

bilu ja by som psy v bytovych domoch zakazala, jednak su h...a vsade kam sa pozries a mne dost vadi aj ked sa s tym psom rutia z osmeho poschodia o 23,00 dupu ako kone a pes vystekava ako besny lebo uz chudak musi ist curat, najhorsie su male psy lebo to skrieka strasne a na tych chodbach sa to ozyva... 😝
ja som antipes do bytu

bilushka
22. feb 2010

Aj ja som antipes do bytu, pred tym som si to nejako nevnimala, som si vravela, ze ked to niekomu robi radost, tak nech si ma aj dve dogy v byte, ale teraz co zazivam-okrem hovienok vsade si niektori degesi robia z parku volny vybeh pre psov, ja idem s malym a na neho cokel zacne vyskakovat, uz sa par krat stalo, ze ho chceli "osulozit" 😕 😀 neviem aky vyraz mam pouzit, ale zacali tam na nom kopulovat, mna uz omyvalo vtedy a este majitel psa, ze ha ha aka sranda 😅 Asi mam trochu iny zmysel pre humor, ale mne to vtipne teda nepripadalo 😔

letuskah
22. feb 2010

bilu myslim ze ked budu mat raz deti tak to pochopia len teraz im nedochadza...mojmu muzovi raz zenska vynadala ked ju upozornil ze jej pes beha po pieskovisku a nema tam co robit takze neviem
ale je pravda ze kym som nemala Kubko tak mi to bolo lauter jedno ci ma niekto doma maleho yorkshira alebo svorku dog

maji4
22. feb 2010

Ahojte 😉 😉

Vonku je krááásne 😵 😵 😵

Lilianke soplík ustupuje 😵 😵 😵

Let ďakujem za vysvetlenie ohladne toho mäsa 😉 😉 😉

baby vidím že riešite psov..aj ja som anipes do bytu a to môj muž tu mal sučku ale to bolo hrozné zo začiatku ma nezneužíval na to aby som išla von s nou ale potom už ráno nestíhal a ja som už potom musela ..ale nebolo to moc často a ona štekala non stop to bolo strašné a ked bola na nás tak nahnevaná že sme ju nezobrali tam kde sme išli a ostala ona doma tak so predstavte že prídete domou a komplet celá kuchyňa osr..á 😔 😔 proste na truc sa dosr.la 😅 😅 teraz mi to je smiešneale vtedy som mala iné nervy ja soms a toho ani len nedotkla 😝 😝 a muž musel utoerať 😅 😅 ,potom zdochla....chvála bohu si neviem predstaviť čo by som teraz s nou robila ked tu máme už aj Lilianku.

A tiež neznášam že Lilianka si nájde kopček snehu že sa v nom chce vyválať a ako sa tak vála tak hov.no nalepené na vetrovke 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 teraz už jej to nedovolím ale okato vyzeral ten sneh taký krásny bielučký 😀 😀

letuskah
22. feb 2010

Maji a kedy dame tu oslavu?

bilushka
22. feb 2010

Mne by bolo najviac luto, keby nejaky pes malemu nieco spravil-nemyslim hned uhryznutie-to by som asi tazko prezila a ten pes uz vobec nie, ale nerada by som, aby sa maly bal psikov a vobec zvierat vseobecne, tak po psickaroch ani nehucim, ked nemaju uviazaneho psa a pride k nam, normalne ho pohladkame a tak, aj ked neviem, ze im to nie je trapne, vsade napisy zakaz volneho pohybu psov a oni ani voditko, ani nahubok...

letuskah
22. feb 2010

bilu ja to tiez takto riesim ked som s kubkom lebo on sa tolkych veci boji ze pes by bolo uz moc a nasi maju psa tak si ani nemozem dovolit aby sa aj jeho zacal bat

maji4
22. feb 2010

let asi až vo štvrtok OK??

Lebo Lilianka ešte neni celkom fit a ten štvrtok by bol najideálnejší teda ak bude uplne fit ved si ešte dáme vedieť OK??

maji4
22. feb 2010

biluš aj ja to tak riešim i ked ja mám panický strach z velikých psov keď sa oproti mne rúti 😖 😖

letuskah
22. feb 2010

ok beriem stvrtok 😵

maji4
22. feb 2010

ok ved si ešte napíšeme 😉

katika1
22. feb 2010

čaute

bilu sú tie veci zle??? že ked má Lenka dobrú náladu? 😕

katika1
22. feb 2010

inak to s tým slovenským domom vo Vancouveri je vraj blbosť, vraj si to nejaká trúba povymýšlala 😕

a lenka, básnička bola super!

bilushka
22. feb 2010

Kati, vyslovene zle nie su, nechcem vas ovplyvnovat, ale ja uz odtial urcite objednavat nebudem...

Ja som to tiez videla v spravach, ze vyhodena hosteska nachystala odvetu a ze na tom maily moc pravdy nie je...
Ja som ho kazdopadne dostala asi od siedmych roznych ludi.

katika1
22. feb 2010

no som na ne zvedavá 😕 😨

katika1
22. feb 2010

a ozaj, na FB som dala fotky, ako som prerobila riškovu izbičku a našu spalnu 🙂 tak ak chcete kuknite 🙂