Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
13. mar 2009

lejla to ma mrzi s tym autom. Viem si to predstavit, ze by am asi trafil slak. My sme tiez odkazani na auto. Nastastie teraz mame dve. V AAA sme boli tiez pozerat a aj v Darexe nic sme nevymysleli, nenormalne predrazene za ojazdene auta, preto sme kupili nove na leasing. Dufam, ze sa ti nieco podari najst dobre za dobru cenu.

Mish vsetko naj naj, vela zdravicka a lasky a nech sa ti splni hlavne to co ty si prajes najviac.

Letu nic sa nevysvetlilo a ani sa asi nevysvetli.. ja som dosla k tomu ze Lenka s Majou to citali mozno na konikovi v inej teme kde dotycna chodi a preto to vedia. to jedine mi napadlo ze preco to vediet oni a my nie. ale neva.. ja uz je dufam, ze dalsia dobra sprava s ktorou sa Majka pochvali je to, ze Lili nema salmonelu a to sa budem tesit s nou.

tak papa, idem pracovat, dnes ma caka tazka ve,c odovzdat kolegyni vypoved. Nastastie pride aj sefova z Viedne takze to nebude len na mna.

baileysa
13. mar 2009

ahojte,

rano mi nechcelo zobrat prispevok z mobilu, tak az terau som tu 😉
tasler s gretkou isli na hudobnu, som sama doma!!!! 😨 😨 😅 😀 😵 😵 😵 😵

misheli, vsetko naj naj naj, a hlavne krasne noci 😵 a ako sa podarili tie vizitky? a kde chodi tvoj muz do kurzu, ked ti ma priniest dynu? 😕

u nas vonku tiez vianoce, ale celkom to vyslo, dnes si mali na hudobku priniest vatu, asi idu lepit sneh alebo co, ked nam to hovorila pred dvomi tyzdnami tak som kukala, ze to uz trosku neskoro, to ale dnes tu tak snezi, ze to bude akurat prihodne 🙂

dakujem za rady a povzbudenia, ste zlate 😵 zatial nic nezabralo na viac ako jeden den, tak skusim este ten hylak a kopec jablkovej stavy 😉

lejla, si ma vystrasila, aj dr mi hovorila, ze to moze byt pri celiakii, ale ze gretka na to nevyzera 😕 tak ja uz neviem... ale posledny tyzden to uz mam aj ja, tak asi ozaj divne varim 😝
to auto mi je luto, snad sa vam podari daco dobre vymysliet 😉

baileysa
13. mar 2009

ret a ake koberce tam boli? ja zhanam do detskej, ale neviem najst ten "nas" 😒

baileysa
13. mar 2009

letush, tak super, ze je to uz za vami 🙂

peta, nezavidim, ale aspon nebudes sama... ta kolegyna tusi nieco? 😕

lenkamt
13. mar 2009

Bailey - a po našej polievke ako kakala?? 😕 možno jej treba aj hlavné jedlá také tekutejšie 😉

Lejla - ☹ no to poteší, fakt keď sa serie tak sa serie 😠

môj muž mi ide už teraz na nerva, pomóoooooooooc ešte tri dni 😝 😀

lejla77
13. mar 2009

bai: prepac 😖 nechcela som. Ale viem, ze tiez co si vytrpeli a teraz je v poho, ked ma tu dietu.

S tym autom, lenkamt to vystihla - vsetko sa na mna vali z kazdej strany. 😠 😠 😠
Zajtra nabehnem do AAA a som sa rozhodla, ze bez auta odtial neodidem.

peta:
ake ste kupili a kolko splacate?

lejla77
13. mar 2009

peta:
niesla si dnes malu ty, alebo muz? Stanko neplakal?

peta28
13. mar 2009

Leja dnes niesol muz , ale neviem si plakal, lebo Timak vstala dnes o 5.00 a uz nechcela zapsat a taka bola zla.. bila ma knizkou po hlave ze citat citat.. obliekat sa chcela len sama sama sama.. a potj nejdee a ani za boha som jej nemohla pomoct a cim dlhsie to trvalo a ja som veela ze sa sama neoblecie a cas bezi tym som bola zlostnejsia aj ona.. a ze to iste robila aj v satni v jaslickach ze si chcela sama obut papucky a nedala si pomoct a az kricala na celu satnu ze sama sama.. tak muz bol nakoniec rad ze ju strcil do tiredy a zavrel dvere, lebo dakt niekedy je to zlobor a ked bude cely den pokracovat v tejto nalade, tak lutujem ucitelky. 🙄

Myslim si ze kolegyna tusi, ale nevie ze dnes.

Ja som kupila Hyundai i10. Splacam 153 eur mecasne vratane poistky havarijnej aj zakonnej

lejla77
13. mar 2009

Peta, pekne auto 🙂 brala by som 😉 ale pre nas nerealne, ked davame za jasle. 😢 😢 😢

No hej, aj nas maly za vsetko protestuje. Ale ze ja sam sam sam - tak to my este nie. Akurat pri jedeni.

peta28
13. mar 2009

prave citam co som napisala, no ked to niekto vylusti..
Vsak ani ja by som sa nedala na to auto keby sme mali dlhodobo platit tieto sukromne jasle. jadna maminka tam dava dvojicky, ale to uz su taki velki chlapci, podla mna aj 4 roky uz mozu mat. tak to uz je ina palka.. ale asi jej to tak vyhovuje, predsa len starostlvost je urcite lepsia ako v statnej skolke. Uz len kvoli tomu ze ich je v triede 10 a dve ucitelky a v skolke je 25 deti na 1 ucitelku.

lenkamt
13. mar 2009

obedujem - krabí šalát podľa Peti , ale syr som nedala - vypražila som si k tomu encián - mňaaaaaaaaam 🙂

tá ženská ako musí zarábať keď má dvojičky v súkromných jasliach 😕

peta28
13. mar 2009

Leni dobru chut 😉
to sa aj ja cudujem, vsak 24 000 platit len za jasle mecasne a bez rodicovskeho prispevku.. ale take auta tam parkuju niekedyp red tymi jaslami, ze si myslim ci tam nejdu odovzdavat Oscarov, uz len cerveny koberec natiahnut..

baileysa
13. mar 2009

peta, aspon bude mat timka dobre znamosti 😉 😀 😀

lejla77
13. mar 2009

no, tak to je sila.

bai: aj Stanko. 😉

lejla77
13. mar 2009

peta:
tie dvojicky som tam este nevidela - ale tiez si tam niekedy pripadam ako chudobna pribuzna. 😝

maji4
13. mar 2009

Ahojte Mish všeeeeeeeeeeeeetko najlepšie k narodeninám hlavne vela zdravia a prespatých nocí 🙂

Som doma zo stretka bolo super Lilianke som v dráčiku kúpila super furik s lopatkami a takých tým sprostostí do piesku si to držala celí čas v ruke kým sme prišli domou..a samozrejme ,že sme zmokli, Lilianka na nervy keď mala ten igelit a ja tiež na nervy ,že pršalo 😠 A samozrejme keď som už bola pri dome tak vyšlo slnko 😠 😠

Noc celkom dobrá tak sa teším 😉 😉 klop, klop, klop.

Peti tak to teda musí inač dobre zarábať 😕

Lejla to je fakt smola ☹ že sa vám takto všetko serká ☹ 😠 😠

Peti príjemný den ti dnes prajem, aj keď to budeš mať dnes ťažké ☹

lejla77
13. mar 2009

peta:
ide vyhodit kolegynu? Pochopila som? Mna to caka do mesiaca. Nechavame ju tu uz len zo zufalstva, lebo nemame nahradu.

baileysa
13. mar 2009

lejla, jasne aj stanko 😉 🙂

maji, ako bolo na stretku? kto bol? budu fotky? u nas snezi, lepsie ako prsi 😔

lejla77
13. mar 2009

bai:
😉

lejla77
13. mar 2009

V Petrzke leje ako z krhly. 😠

maji4
13. mar 2009

bai super moc sme sa neporozprávali lebo deti si vyžadovali našu pozornosť ale aspoň trošku bol mima, mimi, biluš a ja 😉
A nikto nefotil fotky nebudú ☹ mňa to ani nenapadlo fotiť ☹

baileysa
13. mar 2009

juuuuj, skoda ze nebudu fotkoše, ale hlavne ze ste sa videli a daco prekecli 😉 ta baby lamali na tu dobru spravu??? 😕 😀 😀 😀 tipujem, ze bilush ano 😀 😀 😀

maji4
13. mar 2009

bai nie aj som bola prekvapená ale ani ich to nenapadlo 😅 😅 fuj ale mi odlahlo 😅 😅

letuskah
13. mar 2009

tak som vas precitala dozadu ale aj som zabudla co som chcela 😔

som sa tesila ze dnes pojdeme konecne von a tu leje, sa mi moc nechce ist ked prsi lebo sa mi zda ze maly mi prechladol ked som ho v dazdi vlacila po vonku, no uvidime 😝

najnovsie jeho oblubene slovo je miminko, to pocul v telke a teraz len to opakuje 🙂

a ta kapura je teda kedy?

maji4
13. mar 2009

Let sobota 15.45 na STV 2 😉 😉

maji4
13. mar 2009

A nedela 8.55 STV 2 to opakujú 😉

letuskah
13. mar 2009

maji dakujeeeeeeeeeeeeem 😵
vidis a na tu salmonelu ste mali ist dnes ci dalsi piatok?

maji4
13. mar 2009

let dnes sme boli ale to len výter a išli sme hned do avionu 😉 v stredu budú výsledky tak držte palce 😉

letuskah
13. mar 2009

hej ten vyter som myslela, no som zvedava co vam povedia, sa mi to zda zvlastne 😕

letuskah
13. mar 2009

mna tiez inak napadla daddka s tou dobrou spravou, tak len dufam ze su obaja v poriadku 🙂