Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
22. feb 2010

Ozaj a dnes mi muž dodatočne kupil tu chlorellu tak som zvedavá ako to na man zapôsobí 😅 že by som ozelenela 😅 😅

lenkamt
23. feb 2010

ahojte.

Maji - čančaná fotka 😉

Bilu - idem dnes o 10.00 😅 ak to bude použiteľné hodím foto 😀

mne na preventívke u obvoďáka len berú krv, robia ekg, merajú tlak a musím doniesť moč. a môjmu mužovi vojenksí doktori to zvláštne vyšetrenie nerobia 😀

Kati - tebe by tiež asi mali spraviť minimálne sono alebo tú kolonoskopiu, keď máš stále tie problémy s bruchom 😔

baby, mne ešte nedošlo nič platiť do mýta, vám hej? 😕 ja by som šla aj hneď teraz, už sa neviem dočkať 😅

no a pre kolenikpositiv - tešííííííííííím sa fest na to show dance na jojke 😀 😀 😀

lenkamt
23. feb 2010

no a záhada prezáhadná, Lenka má zase nízke železo, baby ja to nechápem Verča čo neje nič nanajvýš tak suché rožky a sladkosti má vždy všetko v poriadku a Lenka, ktorá zje všetko a z mojích detí aj najviac ho má stále nízke, maltofer aj aktiferin ju strašne zapekajú aj sa sťažuje že ju bolí bruško, tak neviem čo jej dať 😔

retaux
23. feb 2010

Ahojte!
Ja som bola včera v poradni. Všetko OK, akurát mi doktor povedal, že mám herniu na pupku 😕 ale že to nemôže riešiť teraz. Doktor sa tešil, že som ukážková tehuľa, že mi nič nie je, tlak mám krásny, nohy neopúchajú... 🙂 A ešte sa čudoval, že som pribrala len 3,5 kg od pôvodnej váhy.

Peťa: dúfam, že Timka je OK 😉

Zuzi: napíš mi, prosím, presne ako robíš to ražniči. Ďakujem. 😉

Maji: ani ja som nebola u obvodnej na kontrole a ani teraz, keď som tehu.

zuzana76
autor
23. feb 2010

ahojte

lenka, chudatko lenka, vidis, aj ja vela jem a tiez mam krv na figu, ono to niekedy nie je o tom kolko kto je, ale ako mu to v tele funguje 😖 a co je schopny vyuzit, skus jej davat cviklu, az by ju jedla, aj stavu z cvikly a jablk, predavaju v Bille, aj Kauflande, je normalne dobra, pasterizovana, to jej skus davat denne, az by to chcela pit

retaux
23. feb 2010

Maji: som pozerala, že akú novú kočku to tu máme a to ty máš novú foto. Pekná 😉

Leni: 😀 asi sa vojenským doktorom nechce hrabať v toľkých mužských zadkoch. Ja keď som mala po pôrode málo železa, tak mi doktorka poradila babský recept - napichať do jablka klince, nechat ich tam na noc a potom ich vytiahnuť a to jablko zjesť 😅

zuzana76
autor
23. feb 2010

majka, krasna nova fotka, si kocka na nej

ret - Raznici - na spajlu ponapichujem striadavo nakrajane kuracie, alebo bravcove maso, osolene/ moze byt aj okorenene, ale kvoli krpcovi to nekorenim / , potom na kocky nakrajanu oravsku slaninu a na kruzky nakrajanu cibulu - niekto dava aj klobasu, ale to by pre nas bolo uz velmi tazke - na spodok pekaca dam na kolieska nakrajane zemiaky , osolim ich , na to poukladam tieto spajlicky s masom , prikryjem alobalom a supnem do rury na 200 stupnov, po asi 45 minutach pecenia ich odokryjem a necham asi na 15 minut zapiect tie maska

v lete mozes davat aj na kocky nakrajanu papariku, a na kruzky nakrajane rajciny

retaux
23. feb 2010

Ďakujem Zuzi 😉 Ja toto vôbec nerobievam, ale skúsila by som. Už neviem, že čo by som varila 😝

mishelin
23. feb 2010

baby poradte 😒
viete to ockovanie v porodnici este do pleca,tak patkovi to normalne zahnisalo v tretom mesiaci a tobias ide mat styri a ani naznak ☹ doktor ze to uz malo byt a ze je mozne ze sato neujalo a bude musiet ist este raz 😖

co si myslite?nemoze mu to este zahnisat 😒 ☹

maji4
23. feb 2010

Ahojte baby dík za pochvali to ma malovala jedna začínajúca vyzážistka 😉

Mish a to musí zahnisať?? 😲 ja som si myslela že ideálne je keď to nezahnisá ja si pamätám ako sme s Liliankou chodili na vytláčanie toho hnisu chudiatko ták strašne plačkavala vždy ☹ ☹

Leni bože môj držte sa už zasa nejaký problém 😔

letuskah
23. feb 2010

ajajaj aka kocka, wow Maji, normalne kukam ze kto to je 😕 😕 😕

maji4
23. feb 2010

let dakujeeeeeeeem 😵

letuskah
23. feb 2010

inak caute

Zuzi ja som pribrala uz 4 kila 🙄
a u obvodnej som pri kubkovi bola len preto aby ma vypisala ked som bola chora a teraz jedine kvoli tomu tlaku, sak co ma obvodak s tehotenstvom? 😕
inak s Kubkom musime ist na chirurgiu kvoli tej krvi ked kaka, tak super... 😔 a ja mam krv OK, poobede internistka 😝 zaas mi namera 150/90 uz sa tesim 😝 😝 😝
a na obed sme sa napchali kolacikmi co sme si cestou od doktorov kupili, Kubko bol zlaty len aj svojej lekarke aj mojej ukazoval ako sa postavi na 4 aby som mu mohla po kakani ritku utriet 😵

letuskah
23. feb 2010

ale v cakarni u pediatricky sme cakali 1,5 hodiny a to sme sli hned rano , ze tam nebude vela deti, tak som zvedava co sme si odtial doniesli 😝

zamestnavatelia neziadaju preventivky, len pri niektorych povolaniach, takze to si kazdy musi odsledovat sam. ja som v zivote nebola lebo vzdy ked som uz bola rozhodnuta tak som otehotnela 😖

leni dakde som zachytila ze k zelezu treba aj kyselinu listovu aby nezapekalo ale neviem uz kde to bolo a co je na tom pravdy, ale cvikla je fajn na to, Kubkovi dokonca chuti tak mozno aj tvojej vsezravkyni bude 😉
a to s tym jablkom mi tiez raz poradili ale nemala som odvahu to skusit 😝

letuskah
23. feb 2010

Mish ja sa uz nepametam ci to malo alebo nemalo hnisat ale sa mi vidi ze len sa zdurit a potom ukludnit tak neviem...

a lekari, moja obvodna je v pohode len ku nej ist to je celodenne cakanie o nervy lebo 1 pacient je u nej minimalne 30 min. gyndosa mam super teraz a kym sa nepominie zo sveta tak ho nevymenim ani keby co bolo, zubar fajn ale nechodim tam a alergologicku som nevidela peknych 6-7 rokov tak ani neviem ci este ordinuje ale mala hnusnu sestricku ona bola fajn a kardiolog je sympos

katika1
23. feb 2010

čaute 😎
lenka, čo hovoríš na veci?
mna dnes neskutočne bolí hlava 😔
a maji, krásna fotka 😉

retaux
23. feb 2010

Ahojte!
Niektorí zamestnávatelia žiadajú preventívku alebo aspoň vstupnú prehliadku. Aj MM robí vo väčšej firme, ale v kancelárii a musel ísť na vstupnú. Akurát, že mu nič nerobila, len tlak zmerala a čítať dala 🙄

Mish: ja tiež viem, že to má nahnisať, ale asi nie veľmi. Lucka tam mala tiež hnis, ale doktorka nám zakázala vytláčať to.

bilushka
23. feb 2010

Nazdarek,
aj ja som zvedava, ako Lenka vlasy a handry...
Cakame kocicu s novou hlavou v sexi pozach s mini satami 😉

Kati, tebe to poslem v piatok ked pojdem k tomu zubarovi 1. triedou, v pondelok to mas tiez na stole.

A ja v prvom momente ulak, ze kto novy sa k nam pridal...a to Majka s novou foto 🙂

Moje dieta este nespi, lebo uz vie vyliezt z cestovnej postielky, tak ho ulozim, nakricim a ked za chvilu pridem, tak beha po izbe 🙄 A navyse sa zacala dedinska kultura, lebo jeden ujo ma dnes pohreb a ten vysielaju live v rozhlase 😅 Neviem, ci som uz zabudla na tieto zvyklosti, alebo je to novinka, ale nechapem, ako to koho vobec mohlo napadnut 🙄

bilushka
23. feb 2010

Mish, ja uz si to ockovanie vobec nepamatam 😔
Tiez iba viem, ze to malo hnisat, aby bola vidiet nejaka reakcia, ale ako velmi a dokedy uz neviem.

katika1
23. feb 2010

ja si pamatám, že Riško mal to očkovanie len ako čiernu bodku 😕
lenka, kde si???? 😝

bilushka
23. feb 2010

Lenka, Slavka, Peta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katika1
23. feb 2010

dala som si polku ibáču a je mi trochu lepšie 😵 fuj, už sa to nedalo vydržať. 😝

retaux
23. feb 2010

Bilu: u nás je to pravidlo - o 11.00 a o 14.00 vysiela mestský rozhlas, kto umrel (najskôr mu pustia pohrebnú pesničku), komu bol rodina a potom hrá jubilantom 😀 😝

bilushka
23. feb 2010

Jeeeeeeeej Ret a vy uz aj mena mate vybrate a ake krasne 😵 😵 😵

retaux
23. feb 2010

Ďakujeme, Bilu. To prvé bolo jasné hneď, ale na to druhé som musela MM trochu spracovať 😀

mishelin
23. feb 2010

no an malo to zahnisat aj zapalit trosku ze vtedy je to ok,mal to aj patko a na vytlacanie sme nechodili..

ale tento nic 😒 a bola tu kamoska a zase ma zneistila s tym pretahovanim pipikov,oa mi ukazala ako to ona urobila malemu a jeho pipik vyzeral uz uplne ako pipik dospelaka 😒 ja uz som dement sto doktor sto nazorov...

potom kus pretiahla kozticku malemu a tam sa mu hned take male ranky s trosinkou krvi urobili tak ja sa teda asi vzdam pretahovania.. 😖 fakt neviem neviem idem si nejake odborne clanky kuk

katika1
23. feb 2010

mish radšej to nerob.. inak mne malý ani nedovolí aby som mu stahovala.

ale zato minule sa zobudil a stál mu a vraví "mami, hladkaj mi pipíka" 😲 😀 😀 😝 🙄

slavenas
23. feb 2010

ahoooojte

leni mne tiež ešte nikto nepísal o zálohu
a chcem vidieť nové vlasy 🙂

mish ja si pamätám že malej sa to očkovanie skoro vôbec nezapálilo mala to len trošku červené a dr. povedala že ok a vôbec ju neočkovali druhý krát .

bilu ty si ma dostala včerajším - môj obvodák chrápe pri krbe - 😀 😀

maji pekná foto

kati Riškova izba nemá chybu, páči sa mi 😀

ret ty si vzorová tehuľka , super že je všetko ok 😉

letu tak nech je tlak ok, a Kubko zlatý ako ukazoval ako mu riťku utieraš 😀

a nás chytil zasa ten protivný suchý kašeľ ☹ ☹ bez soplíkov, bez teploty len je zachrípnutá a kašle , ma to štve lebo ani nikam medzi deti nemôžme isť chodíme len samé po vonku ☹

lenkamt
23. feb 2010

handry supeeeeeeeeeeer mne sa to páči, ale za tú cenu fakt eee 🙂

vlasy - bilu poslala som ti mms 😀

ostatné čakajte 😀

slavenas
23. feb 2010

katíííí ... 😀 😀 😀 😀

Vanes dneska zapotila - Vravím jej pozri aký máš neporiadok v izbičke , pekne si ju chod upratať , vošla do nej a vraví ... mami ved peknucké ... ja jej na to aké peknučné pozri aký bordel tam máš ... pozrela ešte raz do izby, potom na mna a že .... mami mysis hacky ??? - no zjedla by som ju 😀 😀 😀 😀