Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
25. feb 2010

zuzi ved ja viem 🙂 nesúri to nejak extra 🙂 začala som si platiť nemocenské dobrovolné a musím vyplatiť 270 dní.. takže je dobre, že to ešte nevyšlo 🙂

zuzana76
autor
25. feb 2010

ale ked si on urobi radost, tak si mzoem aj ja

bilushka
25. feb 2010

Velmi usilovne snazenie si radsej ani nejdem predstavovat, Richardes vykopne dvere a uz triesky lietaju 😀 😀 😀

Zuzi, ale ved ja ti to v dobrom pisem, ze sa mi to paci, ako to prezivas, ved to je krasne.

katika1
25. feb 2010

moje dieťatko zas zaspalo hned, ale dostal od babky tomáša vláčika, tak s ním spinká a tak sa tešil, že sa bude s ním hrať, že isto je zachvilu hore 😝

katika1
25. feb 2010

bilu nie triesky lietajú .. pri snažení lieta niečo iné 😀 😀 😀 no ale zas až tak snažívé to nie je 😀

bilushka
25. feb 2010

Kati 😀 😀 😀 😀 😀

nika07
25. feb 2010

čaute,

my spíme 😀 , som Lindu zničila vonku 😀

najhoršie, že aj ja som unavená 😀

zuzana76
autor
25. feb 2010

bilu, ved ja viem, len ze ja som si to prve velmi neuzila, tak preto chcem teraz 😵

bilushka
25. feb 2010

Idem kuknut mojho, to uz aj on musi spat, ked uz aj Linduska zalomila!!!

nika07
25. feb 2010

zuzi a prečo si si neužila pri Paťkovi ☹

ale ved baby máte ešte niektoré dosť času, pozrite sa na mna a na mimušku, ako nam je dobre 😀

nika07
25. feb 2010

let super, že Kubko je v poriadku 😉

zuzana76
autor
25. feb 2010

nika bola som od 10 tt doma na PN bez vychadzok, kludovy rezim, jedine som mala povolene ist k Dr. bolelo ma nehorazne brusko, kazdy den menzesove bolesti

nika07
25. feb 2010

no myslela som si, že asi zo zdravotných dôvodov, to mi je ľuto,

bilushka
25. feb 2010

Nika, ja ze kam sa mame kuknut, kde ste na fotkach 😕 😀 😀 😀

Ked sme pri tej tvojej kamoske, tak co seka frajerku a nechodi uz k nam?
A na velku noc jej dojde Ottko, ze nejde na stretko, lebo iny dovod neberiem!!!

zuzana76
autor
25. feb 2010

zacalo to najskor prechladnutim, tak ma nechali doma, najskor obvodna a potom gynekolog, kedze ma stale boleli krize a brusko

retaux
25. feb 2010

Nika: veď my vieme - to ešte plánujem tretie, aby som sa znova vytešovala 😀

zuzana76
autor
25. feb 2010

potom do toho som dostala hnacku, potom neskor zapal mechura, proste som boal stale nejaka chora

zuzana76
autor
25. feb 2010

az ked som isla na matersku v tom 32 tt tak som sa osmelila, vybavicku ponakupovala, lebo uz som si povedala,ze ked uz aj porodim, tak bude sice este nedonosene, ale prezije

bilushka
25. feb 2010

Zase mi dosiel mail z Bon prixu, ze pri objednavke nad 25€ je postovne zadara do 2.3.
Aby ste mi nevycitali opat, ze som vas neinformovala.

Nika, najlepsi je tvoj vyrok, ze ved mate cas-NIEKTORE...no tak menuj, ked si frajerka 😀 😀 😀 😀

retaux
25. feb 2010

A mne dnes prišiel Bon Prix. Krásne veci. Zase by som dokázala objednať pol katalógu. Ale čo ja viem, ako budem v lete vyzerať?

zuzana76
autor
25. feb 2010

ret, co si si objednala? ukaaaaaaaz 😵

a ako tebe sadnu veci? ake cislo si objednavala?

retaux
25. feb 2010

Nič. Veď píšem, že by som len chcela.

zuzana76
autor
25. feb 2010

jaj, ja som pochopila,ze uz si si objednala a ze zase by si si chcela objednat

retaux
25. feb 2010

Ja si väčšinou objednávam 40tku 😅 Ja som big žena 😀

nika07
25. feb 2010

bilušik zlatušik, ved aj ty 😀 😀 😀

moja kamoška je na nervy z práce, už oľutovala, že išla skôr 😀 😀 😀

a Ottko neviem či príde, nespomínala

som ju nahovárala na stretko, ale nejako sa mi nedarilo, ešte skusim
😵

slavenas
25. feb 2010

ahojte

mrzne mi to tu nemám už na to trpezlivosť

bilu my noc asi taká že malá asi 10 x výkriky "mamiiiii sopleeee" , vždy ma až vystrelo , ona neznesie sople v nosteku, čo je super , ale v noci je to strašne. No ale mám pocit, klop klop, že nám lieky zaberajú tak sa tešíííím 🙂 🙂

zuzka , chudatko ja si také tehotensto ani neviem predstaviť to muselo byť ... ale tak čo by sme nespravili kôli dieťatku nie 😉 😉 Ja som počas tehotenstva mala podľa mna najaktívnejšie obdobie mojej pracovnej činnosti dovtedy , tak som ani nevedela ako mi to rýchlo ubehlo. 😀 😀

letu super že je všetko v poriadku

letuskah
25. feb 2010

Kubko pozera rozpravky a zuje tvarohovy rozok a ja som sa sem vratila 😀
Ret pri tretom by moj muz asi skolaboval alebo by sa obesil, pritom celu starostlivost mam ja na pleciach tak nechapem...
Kati to aj Kubko ked sa na nieco tesi co dostal tak je zachvilu hore a na Vianoce tak spaval asi tyzden s drevenymi vlacikmmi 😀

katika1
25. feb 2010

baby a v bonprixe sa mi velmi páčilo jedno triko a klikla som nan a vraj velkosti 40/42.. a iné tam neboli.. to majú len v jednej, či čo? 😕

letuskah
25. feb 2010

mne sa ten bonprix dako nezda 😕
inak mi dosiel mejl z quelle ze sa menia na halens a bude v prevadzke internetovy obchod coskoro, tak som zvedava co to bude zac

katika1
25. feb 2010

ozaj, hokej hráme 3.30 😅 😲 😝 to ako mám pozerať? 😲