Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
25. feb 2010

my golfáč ešte mame, ale predaj neriešim,zatiaľ, ešte ho asi použijem na dovolenku a potom uvidím

ale Linda sa aj tak veľmi malo vozí v kočíku,my skôr s autom 😀

lenkamt
25. feb 2010

no čaute. som vykúpaná, naliata minerálkou môžem ísť spať.

vybehla som iba na Adulakinho, ale ak to niekomu chýbalo a preto nechce ísť môžem zopakovať 😀

papier je super 😀 len som z toho nepochopila že čo to vlastne robí 😀

kočík chcem predať, ja už dvojičky nechcem 😀

a chcem sa pridať do tej skupiny o feminizme 😀 😀 😀

zuzana76
autor
25. feb 2010

Bilu, to aj ja neznasam, minuly rok som maleho vozila v golfaci, to mal este len 2 roky aj 1-2 mesiace a tiez,ze " Vy sa este vozite v kociku?" posmesnym tonom, konkretne baba z temy NR 😀 , tak som jej na to nieco odsekla, no a co koho do toho, keby ho aj na chrbte vlacim, je to len moja vec, budem robit tak, ako je mne a jemu pohodlne

maji4
25. feb 2010

ahojte 🙂

Peti hej budeme už doma vyšlem muža aby to vybavil 😉 😉 veru velký prihláškový den ozaj by ma zaujímalo v ten den akože čo??len zoberu prihlášky a toť vsio,,alebo čo ešte tam budú??

ja som hokej veru nepozerala ale som sa o 10.30, ráno dozvedela že sme vyhrali samozrejme ,že som fandila ale v spánku aké to je super že malú mi zobrali rodičia a ja som si mohla trošku dlchšie pospať 😅 😵 😵 😵

maji4
25. feb 2010

Let fíha tak krátko ste čakali ale hlavne že je všetko v poriadku ...ved uvidíš ako to celé ešte dopadne . a kolko Jakubko vypije v priemere cez den vodičky??

maji4
25. feb 2010

Meg papier je supeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀

Slav super ,že Vaneske liečiky zabrali 😉 😉 neboj bude už len lepšie 😉 😉

Ret zasa ste vracali 😔 😔chudiatko držte sa!!!!

ZUZKA a LETU vám vyslovene ZAKAZUJEM sa stresovať alebo sa niečoho obávať!!!!!

No a už sa lučim lebo ide ordinácia tak ahojte zajtra večer som tu zasa 😉

nika07
25. feb 2010

kde ste všetky 😠 , konečne nemám muža dnes večer doma, nemá mi kto kecať do chatu a tu nikoho ☹

lenkamt
26. feb 2010

myslíme na Bailey 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

inak čaute, my sme včera po plávaní odpadli 😅 takže sa ospravedlňujem Nike 😀

Maji - no tak si to u rodičov uži, nabudúce by si mohla zobrať aj dvojičky 😀

katika1
26. feb 2010

čaute 😎
Bai, držím palce 🙂

čo mám variť cez víkend?!!!!!!!

nika07
26. feb 2010

Dobré ráno

Bailey drž sa 😵

Lenka asi som mala ísť s malou plávať aj ja 😀 ,,,, ako sa má maminka?

Maji berieš aj moju

😀 😀 😀

u nas fúka 😝

nika07
26. feb 2010

kati čo budeš variť cez víkend 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
26. feb 2010

nika no to by som aj ja rada vedela 😠 😝

bilu, prečo nám z profilov zmizla tá skupina o čechoch 😲

nika07
26. feb 2010

počkáme na Zuzku ona nám poradí 😵

ja potrebujem niečo zaujímave na sobotu, prídu Maťovi gratulanti 😕

katika1
26. feb 2010

ja zas také aby ostalo aj do nedele.. chcela som hlaušky, ale tie na drzhý den nie sú dobré a nechce sa mi struhať zemiaky 😀

bilushka
26. feb 2010

Ahojte,
myslim velmi velmi na Bailey 😵

Kati, mne ani tak nezmizla ta o Cechoch, ako ta, ze rano sa prihlasim a pol dna v ... asi aj kvoli vulgarizmu tam 😕

katika1
26. feb 2010

bilu dobre, ale tá pol dna v.. je už staraaaa - som ju tam videla už velmi dávno 😕 možno nejaká porucha, alebo čo..

bilushka
26. feb 2010

Ju tu cesku na mojej stranke nemam, ale ked si dam, ze informacie o mne, a tam je ze skupiny, tak mi vypisuje, ze som v nej...

Inak fest problemy 😀 😀 😀

Idem k tomu zubosovi a poslat ti konecne balik.

Aj ja sa ospravedlnujem Nike za vcerajsiu nepritomnost 🙂

retaux
26. feb 2010

Ahojte!
Baily: myslím na teba 😉

Meg: a akú funkciu to má vlastne ten váš ocko? 😀 😀

A my sa veru ešte v kočíku vozíme a aj sa asi dlho budeme 😒 Lucka nechce ani za svet chodiť pešo. Možno to bolo tým, že bola zima a teraz na jar už bude chcieť aj bez kočíka, ale ona si ho vyslovene vypytuje. A ja jej ho aj beriem radšej, než počúvať, aby som ju zobrala na ruky (to sa už s tým brušiskom nedá).

Takže dnešnú noc som pre zmenu celú pregrcala ja 😝 Je mi úplne nafigu. Lucke už nič nie je.

zuzana76
autor
26. feb 2010

ahojte

Baily, ty to zvladnes, urcite 🙂

jaaaaaaaaj varenie 😀

no tak ja by som si dala lokse / kupovane/ plenene restovanou pecenou, skoda,ze teraz sa kuracej peceni vyhybam 😝
mnam aj bryndzove halusky by som si dala
Kung pao by som si dala / to sme kupovalitie prisady take v sacku, bolo to strasne dobre a uz to nepredavaju/
😖 , asi to bolo nejake zavadne 😀
Madarsky gulas by som si dala
Hovadziu polievku s dobrym hovadzim maskom 😝

zuzana76
autor
26. feb 2010

kto mi pride navarit 😀

teraz by som len jedla, lebo kym si navarim, tak ma aj chut prejde zakazdym 😀

retaux
26. feb 2010

Zuzi: prečo sa vyhýbaš pečeni? 😕 Ja som mala práveže zo začiatku stále chuť na pečienky (aj na bravčovú a kačaciu) tak som ich jedla často a teraz mi už tak nechutia.

katika1
26. feb 2010

ale zuzka by teraz jedla všetko 😀
madarský sme mali minule, lokše neviem,a le ani nechcem, kung pao sme tiež mali a halušky sa mi nechce.. raď ďalej 😀

zuzana76
autor
26. feb 2010

jaj a este by som si dala lososa alebo tresku, nieco z ryby

zuzana76
autor
26. feb 2010

no, lebo tam su same skodliviny v peceni a obsahuje vela vitaminu A, ale samozrejme sa ti nic nestane, no len to nie je velmi zdrave 🙂

zuzana76
autor
26. feb 2010

tak pred 2 tyzdnami som robila cernohosrky rezen - ale kuraci, obaleny v zemiakovej babe, to nam velmi chutilo so zemiakovou kasou a salatom

zuzana76
autor
26. feb 2010

segedinsky gulas
fasirky so zemiakovou kasou
zemiakovy privarok s fasirkou

retaux
26. feb 2010

Jáj. Tak to nech si dieťa zvyká už v bruchu, lebo keď vylezie na tento svet plný nezdravých vecí, aby bolo dobre pripravené 😀

Idem dospať noc. Pekný víkend želám. 😉

nika07
26. feb 2010

ret v tehotenstve by sa pečeň nemala jesť, alebo len uplne v nim. množstve

Teraz, keď ste tehotná, by ste mali z jedálnička vynechať nasledujúce potraviny:
paštéty a pečeň ako takú – obsahujú veľké množstvo vitamínu A, ktorý môže Vášmu bábätku uškodiť

retaux
26. feb 2010

Dokelu! Ešte aj paštéty? 😲 Chúďa dieťa. 😅 Ale aj pri Lucke to bolo presne tak isto, tak snáď tie množstvá ani tomuto drobcovi neublížia 😅 A už fakt padám.

nika07
26. feb 2010

tak ja varím, čo chladnička dala, potom popíšem čo z toho vzniklo ak sa to bude dať jesť
😀 😀 😀 😀 😀 😀