Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
27. feb 2010

ahojte

no aspon sme v hanbe nezostali ako Fini, nas zobudili vykriky obyvatelov muzskeho pohlavia nasho panelaku , ked sme dali tie 2 goly 😀

muz len vtedy isiel spat

bilushka
27. feb 2010

Ahojte,
ja ze budem mat rano citanie, ako ste o stvrtej komentovali hokej, no a nejako vlazne ste to tento krat prezivali.

Ret, presne toto som mala napisane aj ja na listkoch: na jednom ze zlavneny 0-15 rokov a na druhom sprievod dietata....ale sumu som mala normalnu ako za cely listok pre dospeleho 2x.

Dufam, ze vikend prinesie zlepsenie Lenkinej maminke a Ret, ty uz mas snad po grcacke 😉

Hlasili dazd a u nas ako krasne je slniecko.

lenkamt
27. feb 2010

ja som umyyyyyyyyyyyyla všetky okná 😀 😀 😀

som šťastná 😀

Bilu, no až tak zle na tom nie som aby som zapínala pc už o 3.30 😀

aj tu sa vyjasnilo takže poobede ideme za maminou do nemocky 😵

letuskah
27. feb 2010

caute ja som po flame a nic som si nekupila 😅 ale bola som aspon na bezkofeinovej viedenskej a smotanovom dezerte mnam 😵
hokej dopadol celkom dobre, aj ked zlato nebude ale ozaj lepsie ako fini 😕

katika1
27. feb 2010

čaume 😎 tak po roku máme namontované plato na stene a netrčia nám káble pod telkou 😵 vyzerá to super 😵

zuzana76
autor
27. feb 2010

ahojte

tak sklamana som z tych veci, na internete to vsetko vyzera tak uzasne , tak nakoniec som si kupila uplne iny top, nez mam v albume, taky cerveny, je super a sexy a bude sa dat nosit aj po porode, tiez je na stranke www.ma-ma.sk a nejake tehu nohavicky a tehu pancuchy,

tak tie cierno-ruzove saty co mam v alume stali 40 eur a nejake drobne, no a to ako normalna zastera 😠 , na fotke to vyzera exkluzivne, krasne a potom hentaka handra , ten biely top je super, ale ten cerveny bol lepsi.

A ta cerveno-cierno-biela bluza, tu nemali v mojej velkosti, dala mi sice rovnaky strih ale hnedu a to uz nebolo pekne, takze smola

lenkamt
27. feb 2010

chceme fotky Katikinej obývky
chceme fotky Zuzkiných vecí
😀 😀 😀

my dnes aká prechádzka 😝 pešo do nemocnice, tak dlho som po vlastných dávno nešla 😀

letuskah
27. feb 2010

my sme boli zas okolo baraku a mam dost, po zime to bola dost narocna tura 😝

mima07
27. feb 2010

caute caute
som rada ze som vam chybala
riesili sme dovolenku na april aby som aspon v niecom bola prva 😀 ale to padlo tak preto som sa nehrnula na velku noc
kocik moj sa nevozi ale aj tak budem pouzivat minimalne na dovolenka a to aj do 5 rokov 😉 inak sportak s hlbokym som predala
popisali ste toho strasne vela tam som si nezapametala co sa este riesilo

retaux
28. feb 2010

Ahojte!
No tak s tým hokejom to je riadna smola 😒 A tak som im verila ☹

Mne už je super, aj som zabudla, že nejaká grcačka bola 🙂 Lucka ešte stále kaká riedke, ale už jej je tiež dobre.
A aj my sme boli včera na prechádzke - Lucka si zobrala kočík s bábikou prvýkrát po zime, tak sa vytešovala. Dúfam, že už bude len takto a ešte teplejšie. 🙂

A všetkým peknú nedeľu.

peta28
28. feb 2010

Este ze som ten hokej nepozerala len j...o by ma, prisamvacku .. 🙄
Inac peknu nedelu.

lenkamt
28. feb 2010

Peti - 😀 😀 😀 ja som aj vstala ale potom som zaspala, vôbec ma to nebavilo 😔

Ret - tak super, že vám to tak rýchlo prešlo 🙂

Mimuš - tak ideš s nami?????? 😵 😵 😵

peknú nedeľu, zajtra sa vidíme 😀

zuzana76
autor
28. feb 2010

ahojte

lenka, dofotim, len asi az buduci tyzden, lebo idem este kaderke a na nechty a chcem este pobehat aj ine obchody,ze co tam maju tehotenske a potom pofotim, neboj, aj ja sa rada vykrucam pred fotakom 😀

vcera sme boli u svokrovcov a svokra na papieriku prichytsnae mena 😀 , minule som sa s nou bavila,ze nevieme meno pre chlapceka, no a tam hned ze Frederik, Andrej, Alex atd... a pre dievcatko Erika, Alena, Andrea
sme sa s muzom len na seba usmievali, svokor zase navrhuje Idu, jelu a pododbne pre dievca 😀 , tak rozmyslam,ze aj ked budem vediet pohlavie, tak im asi nepoviem, a asi ani meno, asi som svina, ale ked mi budu takto do toho kafrat, tak to tak asi urobim, este ani to ma nenechaju , ved to je vylucne moja a muzova vec

nika07
28. feb 2010

Ahojte,

tak hokej nevyšiel, smola, ale je mi chlapcov ľuto, 😢
terz im nič ine nezostáva, len vyhrať MS v Bratislave 😀

peknú nedeľu 😉

bilushka
28. feb 2010

Ahojte baby,
som nestastna, maly ma od vcera noci horucku, o druhej v noci mal 38 C, dala som mu Nurofen a fungoval uz bez teploty do rana a dnes po obede ako sa zobudil tak sa mi zdal zase horuci a teraz uz ma zase 38,5 C ale vobec nic mu nie je, funguje normalne, vrieska a predvadza sa, tak ja neviem, co z toho bude ☹

peta28
28. feb 2010

Bilu tak sa sryte, este ste u vasich? Co na to otec?

My sme boli dnes v Bibiane.. to bolo celkom ok, sme sa zahrali s malou a potm sme boli v Gasparkove.. no totalne som bola sklamana z toho divadla.. 9 eur som vyhodila za dva listky pre mna a malu a divadlo ze pol hodinka v mini miestnosti, deti sediace na zemi ze ked sedelo pre malou vacsie dievcatko tak ani nic nevidela, tak som ju vzala na kolena, rozpravka o nicom a vacsinu casu len s tymi marionetkami tancovali do hudby.. no nikdy viac.. a ze preto take vysoke vstupne, lebo ze ti herci prisli az z Trencina... to ako keby prisli zo Ziliny platim 25 alebo co? Som si myslela ze to bude aspon na nieco stat. To sa ani neda s Elou a hopom porovnat.. boli sme aj vcera, tak mame celkom kulturny vikend za sebou s malou.
Nas tato musel ist odtiahnut svokra kroemu skapalo auto, tak sme boli len same dve..

Zajtra velky den.. prihlasky do skolky, tak drzte place nech mame nejake pekne poradove cislo..

A pytala mi ta kolegynka co by mala byt tehotna ze zacala krvacat, tak stale na nu myslim ze co z toho bude. Ale 4 testy mala pozitivn, minuly tyzden bola u doktora ale to bol nejaky piaty tyzden a ze este nic nevidel, tak si myslite ze je mozne ze dostala menzes a testy klamali? Fakt jej neviem poradit..

bilushka
28. feb 2010

Peti, uz sme doma a este som si ja krava momentalne otravila dieta Nurofenom, lebo som mu namiesto 5ml dala 15 🤐 On stale krical ze medicinku chce papat, tak ja som rychlo vytiahla prvy liek od teploty co som nasla a na skatulke pri nasej vahe ze DENNA davka 15 ml tak som mu to bez rozmyslania suplna, este MM mi vravi, pocuj to nejako vela mu davas, to co su za lieky, ved vzdy sme davali len jednu striekacku a ja ze no ved on uz je velky, to tolko uz potrebuje, jasne ze v tej sekunde ako som to dopovedala mi svitlo, co som spravila 😔
Ale ze otrava z toho nebude, tak snad som ho tym predavkovanim uz aj vyliecila 😅

To je inak strasna palka za to divadielko, ze pol hodinove babky a 9€.

Aku maju vystavu teraz v Bibiane, my ked sme boli pred dvomi tyzdnami tak mali tie hudobne nastroje a uz bolo vsetko take ponicene a rozobrate, ze sa nam teta ospravedlnovala, ze uz tato vystava konci a pripravuje sa nova...

Ja tym, ze som mala totalne ukazkove a bezproblemove tehu tiez neviem poradit, co sa deje kolegyni...

Drzim palce zajtra asi vacsine do skolok...aj ja este posielam chlapa do jednej s prihlaskou. Tam viem, ze beru len 12 deti, tak od toho si nic neslubujem 😒

letuskah
28. feb 2010

caute
Bilu tak nech z toho nic nie je a davj mu vela pit nech sa to rychlo vstrebe 🙂
Peta ja som tiez bola z toho gasparkova sklamana ale asi to nie je pre nase deti este...

a my sme zase usopleni, nechapem, tyzden bol zdravi a znova, neviem ci sme si nieco z tych kramarov nepriniesli 😠

ja som chcela zajtra poslat mm do skolok kde nemaju web a davaju prihlasky osobne a sa mi na to vys...l ze pojde az v utorok, tak snad si nerobia nejaky predprihlaskovy poradovnik. ja uz chcem mat po prihlaskach, uz sa mi aj o tom sniva 😝

Peti kolegyni drzime palce, ono moze byt ze testy mala pozitivne aj ked 4 za radom je mala pravdepodobnost ☹

bilushka
28. feb 2010

Letu, dik za tip, poradili mi presne to iste, tak som mu od toho nestastneho okamihu dala asi liter uz vypit, snad to bude v pohode...

A zabudla by som aj na spravu dna: Mimikin Adamko bude mat mozno kiahne, teraz su u rodicov a bratova mala je uz vysypana, tak to je radosti, ze dnes sa lucili a mala Adamka krasne vybozkavala, ja dufam, ze tento clanok v retazci nesklame a donesie poklad kiahnovy az k nam do Bratislavy 😀

lenkamt
1. mar 2010

ahojte.

dnes zápis 😅 my ideme až v rámci prechádzky okolo 10.00, potom pôjdem asi rovno k dr. oraziť.

Bilu - určite by sa mu nič nestalo, podľa mňa už teplota nemá šancu do konca roka 😅

Peti - mohla byť tehotná, ale rovno to aj odišlo 😔 však nech ide k dr. aby jej aspoň zobral krv na hcg 😉
držíme jej palčeky 😉

ja som zahájila jarné upratovanie, okná, záclony , dve skrine. budúci týždeň pokračujem. však na veľkú noc nie sme doma 😀

ozi na to znamienko ma objednali až na 24/8 😕 a kým som tam čakala tak som si prečítala komplet cenník no a kozy alebo liposukcia nie sú až tak drahé 😀

lenkamt
1. mar 2010

no a Verča ide dať dnes kopačky frajerovi 😀 mal jej v piatok zavolať a nezavolal 😀
baby ja z nej zdochnem, včera mi zahlásila že okrem architektky a jazdkyni na koni bude aj spisovateľka /však stará vec/ no a že napíše knihu o lesbách ktorá sa bude volať : Tá podprsenka je moja!
😀 😀 😀 😀 😀

nechápem po kom to decko je 😀

retaux
1. mar 2010

Ahojte!
Bilu: dúfam, že Matejko je už fit a bez teploty.

Lenka: takže jarné upratovanie? 😖 Mne sa do toho taaaaaaak nechce. Ale ja to už budem brať ako prípravu na bábätko, aby bolo všetko nachystané. Ale nechce sa mi s tým začať, keď si predstavím, čo všetko treba spraviť.
A Verča je super 😀 Možno síce ešte nevie o čom kniha bude, ale názov je už jasný 😀

bilushka
1. mar 2010

My uz mame odvzdanu aj druhu prihlasku, tak som zvedava, ako to vypali...

Leni- 😀 😀 😀 😀 ale ja by som aj mala tip, ze po kom to decko je 😀 😀 😀 😀
Aj tak ma najviac udivuje, ze vie, kto je lesba, to som ja tusim este v 9. rokoch netusila 🙂

No daj teda pre zaujimavost cenu na kozy, v BA je to brutalka drahe 😒

Matejkovi samozrejme ze nic nie je-myslim ako teplota a choroba a snad mu ani nic nie je z tej mega davky, dufam, ze ked budeme mat tie kiahne, ze nebude mat aj teplotu, aby som mu zase nemusela davat lieky od teploty 😔

retaux
1. mar 2010

Bilu: ty už tie kiahne berieš ako samozrejmosť, že budú 😀

bilushka
1. mar 2010

Ret, ja uz s inou moznostou ani nepocitam 😀 😀 😀

Ani Adamko este nie je vyhadzany, ale vcera ked sme si s Mimi volali sme rozoberali, ako je super, ze tie kiahne budu mat teraz v zime a nie v lete a ze ako uz budeme mat pokoj, hlavne ze po kiahnach ani stopy 😀
Uz prestavam verit tym reciam o ich strasne vysokej infekcnosti, ved preco sme to vtedy aj od Timky nechytili?
A teraz ked to nebudeme mat, tak to bude totalne sklamanie pre mna.

peta28
1. mar 2010

Bilu ty si matka roka 😀

No my uz mame pomaly aj pred rozvodom.. tak muz sa vytrepe z domu tano a o 6.25 bol pred mojou vysnivanou skolkou a vola mi ze je tam ako idiot sam, ze tam nikto nie je , ze len upratovacka a ze riaditelka tam bude az od 8.00 a ze co robim paniku, ci som normalna atd.. tak prisile domov, ja som rychlo obliekla dieta ze ideme do jasli a teda zw na 8.00 do skolky.. prideme tam a vonku asi 30 rodicov s prihlaskami a uz len zazerali a predbiehali sa kto kedy prisliel, kto kde stoji .. teraz som myslela ja ze muza zabijem.
Tak ked uz sme sa konecne dostali na rad a dozvedela som sa ze len 10 deti, lebo ze 10 uz je prijatych kedze tam maju starsich surodencov , tak ma skoro porazilo.
Ale zrejme je to aj tak cele bezpredmertne, lebo teta riaditelka nerobi poradovnik, davala len prihlasky na kopu a ze ona si potom povybera.. take tak. Akurat ma v jasliach potesila ucitelka ze ta riaditelka jasiel sa snazi dohodnut s riaditelkou skolky aby tie deti z jasli brali prednostne...

Potom sme dali prihlasku na Gemersku a nie na Mileticovu, su to elokovane triedy a ze je to taka dvojtiredka malinka, celkom sa mi tam pacilo, lebo tam bol taky klud, cele ihrisko im maju renovovat teraz na jar , ze je tam mensia chorobnost a tam sme boli v poradovniku ako prvi..

Bilu v Bibiane je vystava Clovek hravy... ale tiez take nic moc sa mi to nezdalo..

mima07
1. mar 2010

caute
bilu ja som urobila nieco podobne ale len 2 nasobnu davku ale teplota hned zliezla 😀
leni pracujem na tom aby sme isli ale nejako sa mi nedari ☹ uz aj nika mi pise same klady pre muza aby som ho presvedciila
bilu drzim palce na kiahne ja radsej az buduci rok aby som ho mohla odovzdat mamine lebo teraz tam nechce spavat bezo mna
teraz sa mi nechce byt v robote uz by som nabehla do zahrady

letuskah
1. mar 2010

caute
takze dieta si naznasalo auticka do postileky akoze ide spat 😕 tak neviem co z toho bude...
sople za mu dako zafarbuju 😠 porazi ma

Peti moj muz je na tom jak tvoj, on to ma totalne na haku a prihlasky si odnesiem sama aby som mala istotu ze sa dostanu kam maju lebo on je schopny urobit to co tvoj 😠 vsak co nie on bude mat dve deti na krku od septembra tak co by sa trapil....

Bilu mano matka roka si 🙂 ja ti tie kiahne normalne zelam aby si nepadla do nejakej psychickej depky z menejcennosti voci chorobam alebo co 😅

tiez by som potrebovala poupratovat, okna umyt, semienka zasadit no ale niet kedy,
navyse ma seklo v krizoch, vcera v aute a teraz som na tom tak ze jeden horsi pohyb a uz sa nepostavim, ani si nemozem nic dat 😔

bilushka
1. mar 2010

Mimus, tak nakoniec tvoj muz je brzdiaci clanok, ze nechce ist na stretko? 😨
Tak ale ty to vzdy mozes vybavit tak, ze zoberies segru 😉

Tiez som chcela napisat Peti nieco podobne ako Letu, mna by moj poslal do teplych krajin, keby tam mal o siestej stat a nikoho tam a ja by som bola presne takto potom nastvana, kebyze pridem o osmej a tam uz fronta 😠
Som zvedava, co napise Meg, ako dopadla jej rodinna akcia, aka bola situacia u nas v skolkach...

Letu, ty uz si zase seknuta, to je hrozne...
Ani nejaky kremik si nemozes dat, aby si si to aspon natrela, ked uz tabletky nemozes?

Mima, som rada, ze si sa aspon ty priznala k dvojnasobnej davke, uz si pripadam fakt nemozna 😔
Ale ako pises, teplota bola razom prec a doteraz sa neobjavila 😀

letuskah
1. mar 2010

bilu nie lebo vacsina obsahuje uz neviem co a jediny paprikovy co mozem, z toho sa vzdy vysypem... takze prezit 😝

a s tym liekom sa netrap, dolezite je ze sa nic nestalo, stava sa to, podla mna skor ci neskor kazdej z nas 😉