Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
11. mar 2010

tu to ako utíchlo, my sme už hore, bez sopľov, ale hlas stále taký na kašeľ 😝

zuzana76
autor
11. mar 2010

tak ja som si objednala - to tyrkysove tricko a saty nakoniec take biele, co mozu byt aj ako tunika, velkost 36, tak dufam,ze mi to sadne, to chem aj tak az po porode nosit a platit by som mala 27 eur za tie 2 veci

peta28
11. mar 2010

Baby ja nic nestiham.. rano som nesvacala tie fotky na fB a makam od rana.. este ze zajtra pride kolegyna z lyzovacky..

maji4
11. mar 2010

Ahojte 😉

Tak dnes to bolo lepšie som odchádzala akože do práce a bola som preč asi 30 minút a vraj plakala asi 10 minút takže pokrok a prišla som domou a Lilianak aha ja som neplakala -trošku 😵 😵 ale hrozne plakala už len ked soms a obliekala že odchádzam..... 😔 😔 😔strašne mi to srdce trhá fakt mi je vtedy dopalču ....
Zajtra to dúfam bude lepšie 😉

Peti tie fotky su prekrásne 😵 😵

Zuzka to zelené tričko je fakt prekrásne a aj to fialové 😵 😵 😵 😵

Ozaj baby ANKETA : ako často do mesiaca umývate deturencom vlasy???

maji4
11. mar 2010

Zuzi a ten článok ohladne tých akné fakt super dnes som sa riadila podla toho nechytať nechytať nechytať 😅 😅

mishelin
11. mar 2010

maji ja patrikovi vzdy pri kupani 😕 to sa nema tak casto? 😕

maji4
11. mar 2010

a ako často ho kúpeš??

maji4
11. mar 2010

JA Lilianku upem každý večer a vlasy umývam tak 1x do týždna

maji4
11. mar 2010

kúpem tam malo byť 😔

mishelin
11. mar 2010

kupem ho kazdy vecer,hlavku mu umyvam takmer pri kazdom kupani,max ze raz do tyzdna nie

maji4
11. mar 2010

ved práve že neviem ako často by sa mali vlásky umývať preto sa pýtam 😔

mishelin
11. mar 2010

ja neviem tiez ale tak on ked sa sprchuje sam hned si ich umyva

maji4
11. mar 2010

Moja Lilianka v poslednej dobe odmieta si umývať vlásky zatial neplače ani nič len sa mäce .

A to mu takmer vždy umyješ aj šampónom??

mishelin
11. mar 2010

nie vzdy ked sa mi necche 😅 tak len cistou vodou...ale tak napr do tyzdna ma len 2x umyte cistou vodou..vlastne on ked sa holi tak si da aj sampon 😀

peta28
11. mar 2010

Maji ja 2 x do tyzdna, teraz sa mi vidi ze od tej zimnej ciapky sa nejako rychlo mastia , uz aby bola jar

maji4
11. mar 2010

OZaj baby som zabudla krumpliak je super hračka normálne sa s ním aj prehrá a strašne ju teší že nedá na správne miesto tie časti tam kde patria a chodí mi to ukazovať a strašná zábava potom 😅 😅

Peti dnes som bola na trhu kúpiť ten vrtuľník skladací-rozkladací vieš nie? a Lilianku vôbec nezaujal chvíľku ho rozoberala ale potom už nič 😖

A ujo papučiak tam dnes zasa nebol 😠

letuskah
11. mar 2010

caute
tak ja som dorazila, dnes som hnila ako sa patri len som si bola okolie prezriet aby som trafila ked pojdem z mesta 😵 uz som si aj kroasanty kupila, mnam

maji ja kupem raz do tyzdna a vtedy aj umyvam vlasy samponom, cez tyzden len sprchujeme, obcas kupeme ale mamlo a vlasy mu kde tu splachnem cistou vodou ked je moc spoteny alebo sa u nasich hrabe v zemi

a neviem co som chcela 😅

kati tak nech je to viroza ktora ta rychlo prejde nech uz sa mozes venovat inym cinnostiam 😉 hlavnej neprepadaj beznadeji 😉

peta28
11. mar 2010

nieco som docitala spat a PROSIM SI BILU FOTKU S NOVYM UCESOM .. z cennika kadernictva som skoro odpadla.. vsetko tu uz spi a ja tu strasim, lebo som drazila na mma po sto rokoch.. ale muz chcel bundu, tak som cakala pokila sa zenicky vyburia a ja som ju vyhrala mojim jedinym poslednym prihodenim.. co tam budem klikat ako blazon

konecne zajtra piatok 😀

maji4
11. mar 2010

Let jej super ,že si sa ozvala 😉 😉 a teším s tebou že si to užívaš 😉 😉

Peti šikulka aj ja tak vyhrávam aukcie 😅 😅

Katka skoré vyzdravenie prajem 😉 😉

Lenka moja Lili pred pol rokom si tiež sama odsávala nos a aj sa tešila že fúúúúúúúúúj aké kako tam mala a okolo toho ale teraz ako bola naposledy soplavá tak revala ako tur normálne som nechápala nebola som na to zvyknutá takže tiež reveme ako Linda 😖

mishelin
12. mar 2010

dobre rano,no tu napadlo a vkuse odvcera pada este viac snehu nez na vianoce 😝 🙄 aj inde je ho tolko?
no ja tu svietim uz dost dlho kedze mladik si zmysli ze od pol4 spat nebude 🙄 🙄 mozem ho ja aj na chrbte nosit 🙄 a my sme uz sanky schovali na pojd,musim ist dnes po ne nech sa patko vyblazni na snehu 🙂

lenkamt
12. mar 2010

ahojte.

Mish aj u nás je kopa snehu 😝 dúfam že doobeda mi sneh zlezie aspoň z auta, lebo chcem ísť do solárka a odhrabávať autov v marci mi je proti srsti 😀

my sa tiež kúpeme skoro každý deň, ale hlavu len 1x za 2týždne /strašne revú/ vlasy sa mi nezdajú mastne tak preto, ak majú polepené od polievky 😀 tak zmyjeme len čistou vodou 😉

Letu - mňam croasanty 🙂 užívaj si 🙂

Maji - krumpliaci letia momentálne aj u nás,máme oca, mamu a syna jasné že chcú obidve toho krpca 😝 😀

mishelin
12. mar 2010

leni hmmm solarko sa mas 😀
no ja som myslela ze uz nenapadne 🙄 a vkuse len kyda auto mi nevidno ani 🙄
polepene od polievky 😀

lenkamt
12. mar 2010

lebo v zime sa odnaučili od copov a keď jedia samé, tak vlasy v miske s jedlom 😝 😀

lenkamt
12. mar 2010

v noci už nekašľali a spali do 7 🙂

sople zatiaľ nemajú ale ešte dosť kašľú, tak dúfam že do pondelka už budú ok 🤐

mishelin
12. mar 2010

tak dobre ze uz nekaslali..ja som zohala tu krupicu ze kukuricna a ryzova od 4m....

a terza sa hraju?patko ma uz vyduria ze on ide na youtube a hejsbuk 😀 rozumej facebook 😀

lenkamt
12. mar 2010

teraz pozerajú s tebou mne baví svet v ich preklade detičky lyžujú 😀

o 10.00 príde muž, vypínam, dnes už len relax 😀

mishelin
12. mar 2010

hmm tak oddychuj potom,moj dnes ide pre istotu zhanat robotu na kamion ☹ ☹ ☹ vcera sme nakupili chlastu,mne telaky a bundu aby som mohla zacat behat 😀 leni ip 😉

retaux
12. mar 2010

Ahojte!
Leni: super, že dvojky sú už OK 😉

Ja kúpem Lucku každý druhý deň, hlavuje jej osprchujem zakaždým, ale šampónom jej umývam každého druhé kúpanie.

Nechce sa mi čítať dozadu - koľko platila Bilu za nový účes?

A ten sneh ma už totálne sere 😠

nika07
12. mar 2010

Ahojte,

leni super, že ste na tom lepšie, Linda sopliky má, takže nasilu odsávame ☹ ale v noci nekašle 😵

ja musím dnes makať, kopa žehlenia, niečo uvariť, idem ku kaderníčke, potom na večeru a do divadla 😀

len mám nervy, lebo si nemám čo obliecť 😠 😠 😠 😠 , a Aupark už nestíham 😝 😲

ret, mish, aj mne ta zima už ide na nervy 😝

hejsbuk supeeeeeeeeeer, sa mi to páči 😉 😀

letu tak si užívaj a pošli nejaké croasanty 😀

my máme len tatka krumpľu, musím kupiť aj zvyšok rodinky 🙂 🙂 🙂

lenkamt
12. mar 2010

Ret - platila 26e, myslím to čo som ja dala na dedina za melír, strihanie, fukanie, obočko a makeup 🤐

Nika - uži si divadlo 😉