Liečebná diagnostika imago, skenar. Boli ste niekto?

bibianna
3. máj 2009

boli ste niekto? Aké máte skúsennosti?
skenar
medicalfuture/skenar

misi33
4. máj 2009

Ahoj Bibianna.

Ja mam skusenosti so skenarom.Preliečovala som so skenarom zapaly pohrudnice,priedusiek,gynekologicke problemy,posilnenie imunity.

Je to o trpezlivosti,tzn.ze nemozes cakat,ze to pomoze ihned.Treba absolvovat vzdy niekolko sedeni.Hlavne ked sa jedna o chronicke problemy.

Najviditelnejsie uspechy su na chrbtici.Bola som seknuta, ledva som sa otacala, po i kenar terapii som mala vyrazne uvolnenu chrbticu.

Je tam este jedna nevyhoda.Bohuzial sa to plati.Ale treba si zvazit ako je zdravie pre Teba dolezite.Urcite by som to doporucila kazdemu.

liliannka
5. máj 2009

misi33 a mala si aj nejaké prechodné zhoršenie na začiatku liečby? Ako sa ti to prejavovalo?
Upozornili ma na to na začiatku, ze sa môže stav zhoršiť, keď sa začína liečba.Ide o reakciu.

misi33
6. máj 2009

Co sa tyka priedusiek,tak som viac kaslala ale bola to ulava pre mna vykasliavat hlieny,petoze som bola zahlienena.
Co sa tyka gynekologickych veci tak sa mi napravil cyklus a zmiernili sa mi migreny,co je pre mna velky uspech.

Ja som mala reakcie typu, svrbrnie pokozky,castejsie mocenie,smrkanie,unavu.Zavisi to od techniky ake drahy sa posilnuju.

liliannka
6. máj 2009

Ďakujem misi 13
ja mám teraz reakciu, býva mi veľmi zle na odpadnutie a tlak na hrudi. Volala som doktorke, lebo som sa bála, no ona mi gratulovala, že sa mám tešiť a nie plakať, že je to dobré znamenie, že je to znak toho, že to začína účinkovať a že telo začína bojovať.
Ako píšeš, aj ja chodím častejšie močiť.
Už sa teším, verím že mi to pomôže 🙂 😉

mailen
8. máj 2009

O Imagu a Skenar terapii: 😎
su to naozaj zazracne veci,ktore sa pouzivaju na celom svete.Ja som si najprv to vsetko overila na googli ci je to naozaj tak a bola som milo prekvapena,ze je to pravda.Tuto metodu pouzivaju naozaj na celom svete.Co je cudne,ze na Slovensku o tom vie malo ludi.A to je skoda!!!! ☹ Objednala som sa do Blavy kde je centrala aj ked byvam blizko Ziliny)
Co mam povedat?Vsetko,aj to co som nepovedala,mi dr.v centre nasla...bola som v soku.Mala som zlomenu ruku v 15 rokoch....aj to mi povedala.Ked mi povedala,ze mam sennu nadchu a problemy s dychanim(alergia)tak som bola hotova a pocuvala som ju ako male decko s otvorenyma ustami...Vsetko co mi ten pristroj nasiel bola pravda!!!Doktorka nahrala mi alergeny a bakterie,ktore som mala v prieduskach,uzivala som tie homeopaticke nozody a prve dni boli krute.Zvladla som to.Ako sa mam teraz?
DYCHAM BEZ LIEKOV!!!! 🙂 🙂 🙂
Oci sa mi neslzia a citim sa AKO NORMALNY CLOVIEK!!! 🙂 🙂 🙂
Alergici vedia o com hovorim!Mam par otazok ale nie na Vas vo foru:PRECO LEKARI NEPOUZIVAJU TUTO METODU VO VSETKYCH ALERG.ORDINACIACH????PRECO LUDIA MUSIA SAMI SI PLATIT(AJ KED PLATIME ZDR.POJISTOVNU)ZA TUTO DG????Odpoved asi nedostanem ale aspon vsetkym alergikom mozem doporucit vysetrenie v skenar centre v Blave!!!
A na zaver:pani dr.prilozila mi na nos skenar a za par minut SOM DYCHALA!!!!!Tento pocit som nezazila uz dlhych par rokov...Lekarka v Blave bola velmi mila a povedala mi,ze je sama bola alergicka a prave ked prisla na dg do centra ako pacientka tak jej sefka skenar centra,ktora jej robila dg tak pomohla,ze dnes je totalne FIT!!!a rozhodla sa,ze tam bude pracovat!!!Popritom je to lekarka zabyvajuca se vyskumom onkologii mozgu!!!Asi pochopila o co tu ide...Dnes je to rok co som tam bola.DYCHAM,NEMAM PROBLEMY S ALERGENMI A SOM STASTNA!!!!Co dodat?
Kazdy si moze rozhodnut podla vlastnej voli ci sa bude trapit dalej alebo podstupi netradicnu diagnostiku,ktora ho zbavi zdravotnych problemov....Ked som patrala po centru v Blave nasla som clanky o tom,ze jeden klient toto centrum zazaloval na sude...Vysledok?Centrum ten sud vyhral ale ten pan ma aj nadalej velke zdravotne problemy...Znovu sa obratil na centrum ....ale bolo neskoro...uz mu nevedia pomoc.Cas a spravedlivost je neuprosna..... 😝

bibianna
autor
8. máj 2009

mailen, píšeš že prvé dni boli kruté, ako sa ti ti prejavovalo?

liliannka
14. máj 2009

začína sa mi stav zlepšovať, postupne, myslím že to funguje, len tak dalej...klop.klop 🙂 🙂

bibianna
autor
24. máj 2009

tak ja mám už reakciu za sebou, zvládla som to. Stav sa upravil, teším sa na ďalšiu návštevu. 🙂

nelissa
22. okt 2009

Ahojte.

Tak ja mam skusenost so skenarom tiez. Strasne ma bolel chrbat, nevedela som si rady. Nemohla som byt tak dlho na marodke, lebo mi hrozilo, ze pridem o pracu. Dostal sa mi do ruk letak. Som z Banskej Bystrice a skenar centrum je uz aj tam. Skenar mi velmi a v kratkej dobe velmi pomohol. Vzdy ked mam problem, zavolam slecne, ktora to tam vedie a prijemne si pokecame. Aj kavicku si dame. Je to mila osobka, taka mala zlata. Som trochu pochybovala naskor, ci to taka mlada bude vediet, ale nemala som na vyber. A dnes to nelutujem. Velmi mi to pomohlo. Takze odporucam. Ak ste z okolia BB, mozem vam dat na nu kontakt. Bibi, ako to pokracuje s tebou? Pomohlo? Dufam, ze ano. Majte sa babenky 😉 😎

tinka9000
11. feb 2013

Ahojte, chcem sa opýtať koľko stálo jedno ošetrenie skenarom, ak niekto vie - aj priamo v Banskej Bystrici, ako dlho to asi trvá a koľko ich treba absolvovať na zlepšenie stavu. Manžel má herniu disku a chceli by sme to vyskúšať. Ďakujem pekne.

skenarterapeutka
15. mar 2013

Dobrý deň, napísala som Vám súkromnú správu, ak máte ešte stále záujem o skenar terapiu, som tu pre Vás. Venujem sa skenar terapii v BB. Prajem všetko dobré. Janka Jankurová