• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

13. septembra 2017 
sumienka2525-Si myslis z ja nieco ine robim to iste! furt som brala zo sebou zrkadloo ked som sla von...ach nikdy som sa nevedela uvolnit..... to nešlo pri mojjej tvári nevieš čo očakávaš.. ona j uplne divná est nevim ic sa mi nezvacsuju jazvy..te male... spýtaj sa prosím na te chlpky ano?... prosímm..... ja už nevládzem.. tebe držim palce ked ze si snimi nič neurobila je dost možne že ti zmiznu sami...
8. júl 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sumienka a aku HAK beries na akne?
8. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miraaa: Opytam sa jej a uvidim co mi povie. Ja mam koznu uplne super. Dam vediet potom.


ankam: Chloe - tak sa vola ta HAK. No ale doktor mi povedal ze zazraky nemam cakat hned ale az po nejakom case, ze najcastejsie viditelne zmeny su az po pol roku. Tak uvidim.
8. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ale chĺpky sa Vám neurobili z Roaccutane, že?
8. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auriane: Ano praveze z Roacuutanu
9. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano s toho........... vcera som ani von nesla.... :unamused:
9. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence tvar mam super,ale nejak sa mi zacali mastit vlasy........mozno aj preto ze do nich viacej sprtam teraz ked je teplo?Ale uz mi tyzden nevydrzia bez umytia.... :unamused:
10. júl 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam-to je normalne sice velá bab sa vlasi zlepšili po roa...
10. júl 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach kde ste všecia..:( to sa trápim sama už som 3 den doma:(...................................
10. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sumienka a Miraa, kedy Vám začali rásť chĺpky? V ktorom mesiaci liečby? Ale veď to by nemali, nie? Ani vo vedľajších príznakoch som to nečítala..
12. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš ja neviem kedy presne mala som normalne ako kazde dievca ani to nebolo vidno a narastli mi bud mám viac.. mužských hormonov.. a te tabletky možno k tomu len dopomohlii su tam STEREOIDY - a to zapríčínuje ze rastu chlpky.. tento týzden ponjdme za kožnou.. lebo mi aj dojde krém tak sa jej pojdem spýtat:( som s tohoo uplne mimo:( šibnuté chlpi:(.........
12. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auriane je to vo vedlajsich ucinkoch... :wink: a je to na 100pero z tych tabletiek..ja mam tiez na tvari chlpky,vyzera to dost zle...neviem ci len ja si to vsimam alebo aj okolie ale viem ze predtym som ich nemala...
12. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám fúziky :unamused:
12. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auriane: Ja som si to zacala vsimat asi tak v polovici liecby a cim dalej to bolo horsie. A ja som pred tym nemala ani chlpok na tvari a teraz :frowning2: . Strasneee
12. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miraa...v roaccutane steroidy,to si na to kde prisla? Ked uz tak retinoidy a tie rast chlpkov skutocne mozu podporovat.Mas to jednoznacne z toho,ak si ich predtym nemala.Neboj sa,nie si jedina.Uvidime,ci a kedy po liecbe zmiznu.Steroidy ti akne zapricinuju...tj...androgeny maju niektori ludia zvysene,a tie robia tieto zle veci...aj androgeny a testosteron maju strukturu steroidu...jednoducho koluju v krvi a sposobuju akne,ktore sa kozmetikou vyliecit neda,vsetky baby,ktore tu pisu,to mozu docielit jedine dvomi sposobmi...tj. uzivat HAK...co je vacsinou na niekolko rokov,lebo HAK blokuje tvorbu angrogenov a ich posobenie na mazovu zlazu,alebo zvolit retinoidy ako Roaccutane,co je tak na pol roka a tam je uz efekt dlhodoby...ak nie na prvykrat tak na druhy jednoznacne. :slight_smile: Dont worry :slight_smile:
12. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrejme si ich odfarbím :unamused:
12. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
začali sa mi take male chrasticky na tvari robit... :confused: :fearful: ?
13. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa tyka toho mastenia vlasov tak je to pravda bohuziall...mne sa hned zacali po vysadeni tabletiek tak ako predtym :angry:
14. júl 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis debi.Ja ich este beriem tie tabletky a vlasy sa mi uz mastia naspet........no ale plet musim poklopat.A ty ako plet?
14. júl 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na mastenie vlasov sa s prepáčením vys.ať, veď sa umyjú, hlavne, aby sa už nikdy nevrátili vyrážky. Náročné ste všetky :slight_smile:
14. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi: No , ved ja ked som brala RO tak som bola happy ze si umyvam vlasy uz len raz za tyzden a veru po vysadeni sa to vratilo a zasa si ich umyvam skoro kazdy den. :unamused:
14. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joe :slight_smile: mas pravdu-vsetko by sme chceli....chichi
15. júl 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sumienka2525 takze je to s tych taabletiek??????,,...tie chlpky:(....... baby tak ako .. pojdme asi nabuduci tyzden k zkonej a spytam sa jej ot ale zevraj bude zalievat ze to neni s tohoo abi nebolaaa... si neista ze mi o otkm nic nepovedalka.. s jednim chlapom si pisem maa 19 aa on.. ma ties chlpky s toho!!!.......tak ako jej to poviem...........dneska osm mala zase debku s toho:( akose neviem vyrazky moc ani nie.. neviemm nechcem nic vraviet:( lebo do konca mesiac sa to moze vratit.. ale te chlpky su akose uz dost dlhe:(.. a dneska som bola na kupku:( achhh :cry:
15. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miraaa
chlpky mas z Roaccutanu.Teraz to nijako nezmenis.Ked tie lieky douzivas,tak ti zmiznu,ale nie hned.Mozno si zaregistrovala,ze ti aj rychlejsie rastu vlasy.Tie chlpky sa ti potom upravia,ale uz neries,z coho ich mas,Je to z R a nic s tym neurobime.Ja ich mam tiez...tes sa radsej z toho,ako ti ten liek zabera.Vsetko pride,len treba mat trpezlivost :wink:
16. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak pekne, takže budem ešte aj chlpatá? Lebo ja mám viac mužských hormónov, pleť mám strašne pórovitú, mastnú a veľmi hrubú. Ja ani necítim, keď mi kozmetička čistí pleť. Minule som pri tom zaspala a to ma prepichuje a všetko. Takže potom, keď sa mi nebudú robiť už vyrážky, určite sa mi tie mužské hormóny premietnu do ochlpenia, nech už je skaza dokonaná. Teraz fakt neviem, či to radšej nenechám tak tú liečbu..
16. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auriane nevzdavaj to-ja napriklad ziadnu zmenu v chlpkoch nepozorujem.....Tak to nemusi byt ani u teba :wink:
16. júl 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auriane: presne ako ankam hovorí, nevzdávaj to, prinajhoršom si to pozapletáš do vrkočov a hotovo
16. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste uz niekto na dovolenke popri uzivani? ze ake opatrenia treba:D :wink: lebo by som sa aj opalit trocha chcela, sice nemala by som asi radsej experimentovat..... :sunglasses:
16. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gizka
ja som sa velmi bala slnka ale na druhej strane ma to už nebavilo doma, všetci na kupku a tak, jedného slnečného dna som to riskla som sla aj ja, síce len na pár hodín, na tri-styri na slnku, ale spálila som sa trošku a v pohode, vôbec mi nič nie je, žiadna reakcia nič, tvár som si natierala opalovákom, ostatné minimum :slight_smile: Našťastie je všetko ok, takže už sa slniečka nebojím :grinning:
16. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auriane:
Neboj, nie kazdemu narastu chlpky. Ak mas tie tazku formu akne a velmi ta to trapi, tak ja by som na tvojom mieste isla na RO. Fakt je to jedine co na akne pomoze. Ja sice akne este sem tam mam ale neda sa to porovnat s tym ako som vyzerala.

gizela:
Ja som bola v IT a v pohode. Pokial to zo slnkom neprezenies tak si myslim ze na slniecko mozes. Jasne ze s dobrym faktorom sa treba ponatierat.
17. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok