Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

dankoxd
31. dec 2009

inak ten krem som odkukol od jedneho chalan z vydea na youtube ,pozrite si jeho videa na boku ich je viac ,odporucam pozret vseky. Pekne uvydite ako sa mu zhorsovala plet a potom zlepsovala ma tu cely zaznam liecby . A tu je uz to spomenute vydeo:

https://www.youtube.com/watch?v=LTHWX_xv9h8
dankoxd
31. dec 2009

a inak aj toto by mohol bit dobry krem na suchu plet ja som ho nemal. Aj ked si mislim ze ten prvy co o nom pisem hore ma sirsie vyuzitie a je aj lacnejsi : http://www.docsimon.sk/tovar/avene-hydrance-opt... A este tu mate aj hydratacne mlieko pre tich co maju suche aj telo : http://www.docsimon.sk/tovar/avene-hydrance-opt...

dankoxd
31. dec 2009

prepacte som sa pomilil to telove mlieko je tu: http://www.docsimon.sk/tovar/avene-hydrance-lai...

dankoxd
31. dec 2009

a inak keby niekto chcel ten spary s termalnou vodou tak si kupte radsej vecsi ten maly sa mi rychlo minul a ma len 50 ml zatial co velky ma az 300 ml co je ako 6 malych a rozdile je len 6 az 7eur tu mate ten velky spray : http://www.mojalekaren.sk/avene-eau-thermale-30...

dankoxd
31. dec 2009

Vsetky tieto vyroby su normalne dostupne v lekarni !!! [Pre tich co nevedia]

somslavka
31. dec 2009

janula55: ja si s krémami ťažkú hlavu nerobím... v dm som si kúpila pure zone od loreal paris-hydratačný krém, ktorý si dávam ráno a na večer si dám hrubšiu vrstvu garniera-tiež hydratačný krém, tá krabička či ako sa to volá :D... je ružovej farby... to už je taký môj rituál :D... a nešúpem sa 🙂

veronika185
2. jan 2010

Ahojte kocky mam otazocku. Nemali ste pri liecbe problem pri sexe? Alebo nevzniklai mikozy?

beruska121
2. jan 2010

Veronika185 , u mna ziadne problemy 🙂 v tomto smere ... skor ze :( beriem vyse 2 mesiacov a ziadne zlepsenie , wuah zacinam mat obavy, a vkuse sa mi vyhadzuju bolave hrce-podkozne :-/

lubko16
2. jan 2010

caute ze neviete ci by uz v pondelok mohla byt lekarka (ta kozna) v anbulancii ??? alebo este to je priskoro??tu v Nitre presnejsie :D inac dnes je 2. januar :D:D a ako sa vlastne cita ten liek Roaccutane ??hihi:D:D:D

veronika185
2. jan 2010

Ahoj beruska mne predpisala aj Dalacin na prve mesiace lebo ze sa to nemusi hned zlepsit dokonca ze sa to moze aj zhorsit ale to by malo prestat. Este uvidim ako budem mat testy lebo mam chore oblicky tak to musim mat potvrdene aj od druheho lekara. Lubko v pondelok by uz mali pracovat ak vsak ma deti je dost mozne ze bude mat dovolenku. A cita sa to tak ako to vidis ten za c das k. Aspon moja doktorka to tak vyslovila.

herminecek
3. jan 2010

Ahoj lidi! Ja beru Aknenormin to je to same jak Roaccutane. 3mesic. Zatim nic moc zlepseni. Porad se delaji pupinky. Zajima jestli na pupinky pouzivate Zineryt. Ja ho 2mesice neuzival a tedka si to tim jemne potiram a zabira to. Muze se to vubec nato? Kdyz beru AKNENORMIN? Jinak si mazu oblicej. Mam ho celkem suchy. A jinak si kazdy vecer po vane natiram oblicej ALOE VERA nebo NETRESKEM mam doma keriky takze 100% Stava.
Uz me to neskutecne stve. Chci uz to mit oukej ale proste ne a ne to byt dobre. Nechapu to uz. Beru 30mg denne mam 18let,vazim 78kg. Hodne sportuju 6x tydne nekdy i vice. A nic mi to nedela jen vetsi unava. Dekuju za rady cau

somslavka
3. jan 2010

herminecek: určite môžeš 🙂

lubko 16: ja idem tiež v pondelok ku kožnej 🙂 (CA)...

inak som sa chcela spýtať, že či je to väčšie balenie aknenorminu zasa zdarma...

dankoxd
3. jan 2010

aj ja idem v pondelok ku koznej hadam ma otvorene lebo jak nie to bude pruser lebo na dneska uz tabletky nemam takze jeden den vynecham hadam to nevadi ale jak tam nebude to uz bude viac dni, potom a to by uz asi vadilo 😖

herminecek
3. jan 2010

somslavka: Ahoj. Diky,tak ja to jemne potiram zinerytem. Jinak v ČR Aknenormin nestoji nic. Max 10korun za krabicku. Jinak ja jdu ke kozni ve stredu. Me se zda ze se to jeste zhorsuje. Mam i takove malinkate bile podkozaky. Nevite jestli uzivani AKNENORMINU zmizi? Diky moc

lubko16
3. jan 2010

herminecek: tie male biele pupinky ako si to nazval mam pod kozou aj ja a neviem preco,ono sa mi to vytvorilo ked som zaacal pouzivat Eucerin sadu z lekane a mam to tam doteraz,a nechce to ist von ani zmiznut..

a ludia keby sa mate rohodnut medzi AKNENORMIN a ROACCUTANE-co viac zabera??alebo u kazdeho rozne 🙂

herminecek
3. jan 2010

Mrknete co sem nasel na Webu... Aknenormin na objednani. http://goldpharma.com/search/aknenormin/lang/CZ...

herminecek
3. jan 2010

lubko16 : Ve stredu jdu ke kozni tak se ji zeptam jestli to za lecbu zmizi. Jinak fakt nevim. Proste to musim zmizet. Taky vas to tak mrte sere ze to mate na obliceji? Ja uz fakt nevim. Ale kua musim to vydrzet. A pak si zacnu konecne zase zit a uzivat si naplno!!!

sugar25
3. jan 2010

Beruska121...ja som na tom tiez podobne...beriem uz da mesiace a tiez nic moc...ale je to divne, lebo ja som mala na zaciatku akne hlavne na cele a to mi postupne zmizlo, ale presunulo sa mi to na okolie ust, bradu a aj lica a tam som nikdy akne nemala...nie je to zlastne? Mozno mam nejaky iny problem, ktory sa nevylieci roaccutanom. Tiez uz ma o stve, som myslela, ze to bude rychlejsie, ked uz je to take svinsto:(

auriane
3. jan 2010

Ahojte, chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s hojením jazvy po vybratí znamienka počas liečby R. Viem, že to môže spôsobovať, že sa jazva nezhojí, ale chcem sa spýtať na konkrétne skúsenosti. Ďakujem pekne

misho678
3. jan 2010

Ja idem zajtra ku kožnej..bude mi brať krv a podla toho rozhodne či budem brať aknenormin.Najprv mi povedala že to nieje v mojom prípade potrebné nakolko čelo mám uplne čisté a niekedy nemám nikde akné ale je taký tyžden do mesiaca ked sa mi objaví okolo ust a na brade a potom tyžden si to musím davať do poriadku a už ma to nebaví. 😨 Musel som ju normalne prehovárať na ten liek lebo takto to je najhoršie lebo stale to nieje na 100%.
myslite ze mi ten liek zabere ?

michalkkk
3. jan 2010

cawo, ja teraz mam uz druhu liecbu jako som predtym spominal teraz uzivam R 2tyzdne tvar sa mi fakt zlepsila. doteraz som proti vysusovaniu pouzival excipial lipolotio, kt. mi pomahala ale v poslednom case mi z neho dost scervenie pokozka a tvar sa mi stale supe musel som si to natierat kazdu hodinuu aby som to nemal suche a aj tak sa mi to supalo newem predtym sa mi to tak moc nesupalo. Tak vas cem poprosit ci by ste mi odporucili nejaky dobry krem na hydrataciu, aby sa mi nerobili tie lupiny ale pre citlivu plet bo mne sa z vetsiny zacervena pokozka dakujem

beruska121
3. jan 2010

sugar25 no tak ak sa mi to po 5tich mesiacoh nezacne rapidne zlepsovat :D tak potom uz neviem 🙂 asi mi nezaberie fakt nic , skoda ze sa neda transplanovat nejakym sposobom pokozka tvare 🙂 hned by som investovala :D toto cakam ako na zazrak bozi a stale nic nechodi , vkuse si brlam do koze ked sa mi nieco zapali . lebo nedokazem to nechat len tak a mat hrcisko na xichte tak to silou mocou nejak vyondim von :P
15 steho idem ku koznej tak sa jej opytam ze ci by mi nemohla dat nejake lokalne antibiotikum , vela ludi tu pise o skinorene, ... ja si tvar na vecer davam biodermu sebium akn, ale jasne ze efekt :D "uzasny"
inak pery nadherne suche 🙂 niekedy sa zobudim a prasknuta pera az do krvi lol, ale zase tvar - ziadne supiny ani zeby som drasticky vysychala to nie , jedine ze sa uz nelesknem ako diskogula a nepudrujem sa kazdu hodinu ako to bolo pred tym

gintonic
3. jan 2010

Caute, moja otázka k Vám znie: pribrali Ste počas užívania Roaccutanu? Ja som pribrala pár kíl a neviem či to môže byť z tohto lieku?

dankoxd
4. jan 2010

ja mam horsi problem kozna ma dovolenku a otvara az 7.1 2010 a ja uz od nedele nemam lieky cize by som bol 5 dni bez liekov musim ist ku inej koznej akurat idem skusit ku druhej hadam mi predpise ona cawte a jak ie som v p....

lubko16
4. jan 2010

NITRA neviete ci us je kozna v poliklinike naa chrenovej v ambulancii aby som tam nesiel zbytocne,piste len ty co vedia o com hovorim a nie domnienky:D:D:D:D NITRAAAAAA-chrenova:D

beruska121
4. jan 2010

lubko16 : kukni google 🙂

veronika185
4. jan 2010

sugar25 - mala som podobny problem ako ty. Okolo 19 som mala najma na cele a teraz sa mi zacali robit na licach a okolo brady kde som nikdy nemavala. A prave na to som dostala Roac. Tak dufam ze to zaberie.

bianka...
4. jan 2010

ahojte,mne sa uz dlhsiu dobu robia hrizne vredyve akne ale len okolo ust.
tiez sa chystam ku koznej,a som zvadava co mi povie-najhorsie na tom je za
ja si to vytlacam a mam otrasne jazvicky,zz ani dermablend id vichy nepomaha na prekritie...
chcem si v prvom rade vyliecit akne a az potom nejak odstranit jazvicky.kamoska berie
roacc.a zatial si ho pochvaluje,ma vedlasie ucinky,vyschnutu plet.atd. ale na akne zabera.
mam doktorke navrhnut aj ja roacc.ci mam pockat kym sa ona vyjadri?

bianka...
4. jan 2010

hrozne vredove

herminecek
4. jan 2010

Ahojte. me se vcera vecer udelala takova boulicka na pravem licu a jsem s toho uplne moc spatny. Nevim co uz delat. Beru Aknenormin 3mesice a porad to nejak nezabira. Ve stredu jdu ke kozni tak se ji musim optat. Kua ja uz chci at to zmizi. Jinak koncim 31.brezna. Lidi taky uz chcete mit taky sebevedomi tam kde patri??? Ja uz se na to nemuzu dockat... Je to nekonecne fakt! Zatim se mejte...