Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

enjoy
24. feb 2009

ankam a preco musi von ked vyrastie? 😉 moje dve museli ist von lebo praveze nemali kam narast, vraj mam malu celust na tolko zubov. nemala som to prerezane vobec takze mne to rezal, sekal a pacil zdola z kosti. 😖 chudak strasne sa narobil. bola som dobre napichana anestezou takze v tej chvili ma kutik netrapil, ale potom...
musim tomu tvojmu povedat, ze si indisponovana ze mozes otvorit usta len po istu hranicu. 😉

debi7775
24. feb 2009

zeny s tymto zubom mudrosti..mne rastie jeden do zuba ale vo vnutri.a ze to treba vyoperovat mi povedal..tak som z tade utiekla a uz som sa tam viac neukazala. 😀 .ja sa zubarov bojim ako cert..mam to este z minulosti..uz na jednej operacii som bola... 😠 fuj..

noo a presne..uz som ho vytlacila..asi dvakrat!! 😠 ale bnevem ci to neni teraz este horsie 😀

enjoy
24. feb 2009

Oprava - chcela som napisat: musis tomu tvojmu zubarovi povedat....

enjoy
24. feb 2009

debi7775 ja som bola ten pripad ako ty s tymi osmickami, rastli mi pod sedmickami rovno do nich. 😀 ale uz su ta tam v osmickovom nebi... 😎

debi7775
24. feb 2009

😖 ja sa toho bojim..a aj ta boleli??preto si musela ist k zubarovi??ci neboleli?

enjoy
24. feb 2009

krivili mi ostatne zuby 😠 , tak bolo treba ich dat prec. no neboj veru aj ja som bola z toho riadne vyplasena, mala som inak stiahnutu ritku ked som tam isla. bolela ma iba jedna, sem tam ked sa tlacila a ta bolest mi vyrazala do ucha. bola som tam dvakrat, najprv na prvu a o dva mesiace na druhu. neviem co bolo horsie, ci ten prvykrat ked nevies co ta caka, alebo druhy ked uz vies do coho ides. 😝 ale jedno bolo pozitivne, ten stomatochirurg bol tazky fesak, tak aspon nieco mile pri tej prilezitosti. 😀

ankam
24. feb 2009

co ja viem ze preco to tak povedal?vzdy ked sa mi prerezava tak mam problemy z dalsimi zubami...vtedy mi musi aj vedlajsi zub prevrtat aby ma to nebolelo.......

ankam
24. feb 2009

enjoy,ked mu poviem ze nemozem otvorit viacej-tak mi povie pridte nabuduce.A to ja nerada.Chcem to mat skor za sebou uz len 2 zuby mi ma opravit a uz ma tam tak skoro neuvidi 😀

enjoy
24. feb 2009

ach tie zuby, cely zivot nejake patalie su s nimi. ankam a tebe sa nekrivia ostatne zuby kvoli tej osmicke? ja som dopadla tak, ze som vahala vahala s tou extrakciou a nakoniec som skoncila na stare kolena s fixnym aparatom na zuby. 😀

ankam
24. feb 2009

no neviem ci sa mi krivia-ja nevidim nic a zubar tiez nic nevravi 😀
to co je fixny aparat 😕

enjoy
24. feb 2009

ja chodim ku ortodontke kazdy mesiac a kazde 4 mesiace ku stomatologovi na kontroly, takze ako na klavir. uz som sa tych zubarov tusim aj prestala bat. 😝

enjoy
24. feb 2009

fixny aparat to je strojcek na zuby, taky co ho mas nalepeny na zuboch

debi7775
24. feb 2009

zenyyyyy...ja mam tu bozulu na polku brady!! 😠 co s tym??nejaky recept na rychlO?Enjoy ale ten tvoj neberiem..s tymi leukoplastami 😝 robim si praveharmancekovy obklad.. 😒

enjoy
24. feb 2009

heh dnes sa nam ta nasa koziarska diskusia zvrhla na zubarske okienko. vsak mala zmena neuskodi. 😀

ankam
24. feb 2009

no na to ze ja chodim pravidelne kazdy mesiac uz vyse roka-som sa neprestala este bat 😀 a co mi robil naposledy.........tak zase sa bojim ako na zaciatku 😀
a na konci mi ukazal zrkadlo(na predny zub)a ja prve nie zub som si vsimla-ale moje flaky na tvari 😀

enjoy
24. feb 2009

debi ani ti ho nejdes ponukat, ja si dodnes myslim ze ta kolegyna si zo mna mozno tak trochu vystrelila. ale je jej odpustene. 😝
aha takze recept na rychlo? moment idem podumat. 😉

debi7775
24. feb 2009

ankam..a ta tvoja brada sa uz zahojila??si tiez mala nejaky podobny problem ako ja 😠

enjoy
24. feb 2009

ankam - to je klasicka nasa roaccutanova deformacia ked vidis zrkadlo, prve co konrolujes je stav pleti 😀

enjoy
24. feb 2009

ankam a co ti tak strasne robil naposledy? 😉

ankam
24. feb 2009

enojy a tebe sa uz fakt nic nerobi?ziadne bozule a nic??? 😅 a kolko si po tej liecbe?viem ze si spominala ale.......

debi7775
24. feb 2009

je rok po liecbe 😉

ankam
24. feb 2009

debi prave zacina novy problem na brade 😀 este len zacina ale je to tvrde velke a bolave zatial

enjoy
24. feb 2009

debi7775 v akom stave to mas, to je taky tvrdy kopec? alebo je uz zmaknuty?
vies co ma napadlo, ale to je cisto taka alternativa, nikdy som to neskusala. rozpucit si jednu kapsulku roaccutanu a skusit si to dat iba na tu vyrazku, ze co to urobi. 😉

ankam
24. feb 2009

enjoy---trepanoval mi zub vzadu bez injekcie-chcela som tam umriet na mieste 😠 😖
a teraz predny-strasna bolest

enjoy
24. feb 2009

baby ja viem ze uz som s tym trapna, ale fakt NIST sa mi nerobi z tej pestrej palety vredov co predtym. 🙂 vsak uvidite potom aj vy. 😉

ankam
24. feb 2009

tak toto by ma teda ennapadlo ze rozpucit tabletku 😀

enjoy
24. feb 2009

ankam to je aky sadista ten tvoj zubar, ze trepanacia? ved to je otvorenie zubu nie? a bez lokalky? 😠 hybaj prec od neho. 😉

debi7775
24. feb 2009

no ja som ho uz vytlacila dvakrat..to bola takaaaaaa velka bozula..ani nevem ako sa mi podarilo to vytlacit 😠 ale vsak ked clovek chce dokaze cokolvek..lutujem ze som sa jej chytila..mohla hadam zmiznut sama od seba..!! 😝 😖

a enjoy ale to sa smie??lebo musis vybrat isty pocet tych tabletiek.. a potom mi jedna pochybi nie??...

enjoy
24. feb 2009

ja vychadzam z toho ze debi uz asi skusila vsetko bezne, tak ma napadlo toto ako novinka 😀

ankam
24. feb 2009

hybaj prec?sak len pred rokom som k nemu prisla 😀 hej bez injekcie a pri dalsej navsteve sa pytal sestricky ze ja som ho trepanoval bez injekcie? 😅