• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

13. septembra 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
7. feb 2010 o 20:12 • herminecek
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
7. feb 2010 o 20:27 • herminecek
herminecek -) 16.2.2010 budem to brat 4mesiace a stale berem 40mg , cize 20rano a 20vecer , vazim cca 78kg . Momentalne sa mi rubi kutik na pravej strane a neviem sa ho zbavit . Minuly tyzden ked som stretol susedku vravela aku mam peknu tvar ze co pouzivam ked sa mi to tak čistí , co ma velmi potesilo a i frajerka mi povedala ze ako mam peknu plet ... No pekna je ale sucha , a nove vyrazky sa mi robia stale ale ani zdaleka nie v takom mnozstve , cize sem tam nieco .. ale som spokojny ak to bude uz len lepsie , kedze teraz je to lepsie o vela .
8. feb 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestihla som sice pecitat prispevok toho uzivatela menom simonlaho...ale podla toho, ake boli na to reakcie a este k tomu bol aj vymazany, tak si viem predstavit...Je to typ cloveka, ktory mas asi vsetkeho nadostac, az nevie, co by od tej samej radosti a dokonalosti robil, tak vypisuje po forach a zneprijemnuje ludom zivot...ale viete co sa hovori...raz sa cloveku vsetko vrati...nebude to mozno hned teraz alebo o rok...ale mozno omnoho neskor, ked uz si ani nebude pamatat, ze nejak podobne ublizil druhym ludom svojimi recami... :unamused:...ale naco sa zbytocne nechat vyprovokovat a vytacat...kazdy sme si prezili alebo prezivame svoje a nik si nevie predstavit ake to je, pokial to sam nezazil...clovek ktory prekonal akne a nasiel znova cestu k sebaucte a stratene sebavedomie by v zivote nic take nenapisal...hlavne je, ze tu vsetci drzime spolu :wink:
8. feb 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sugar25: pekne si to napisala a na takych ako je simonlaho si kazdy vie spravyt hned vlastny nazor ,moj nazor je asi taky ako tvoj ,prial by som jej nech si zazije nase problemi ,aspon na chvilku ,stacil by jej jeden den a urcite by tu nevypisovala sprostosti len je smola ze to akne netrva 1 den ,ale niekedy aj niekolko rokov a kazdy den sa budit stakym ksichtom nie je bohvieco ,vzdy mam hned ako vstanem pokazeny den :unamused:
8. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sugar25. Jj jsem rad ze tady jsou lidi kteri jsou ruzumni, simonlaho neni normalni. A taky souhlasim ze se to lidem vrati co udelali. Ja jsem byl tak vytoceny ze jsem ji to musel napsat co si o ni myslim tak se nezlobte. Jinak pokracuju dale. Vysledky nejak nevidim. Jestli to nepomuze do mesice. Menim doktora a jedu k nejakym specialistum. Pak tak se zit neda. At se nam vse lepsi.
8. feb 2010 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa opytat....ak ten roacutan alebo to druhe berie muz, ma to tiez nejaky vpliv na tehotenstvo priatelky?
9. feb 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalka2203- nema to ziaden vplyv...
9. feb 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som bola u koznej po dalsi recept, takze dnes vecer zacinam brat davku 5.mesiac, povedala, ze este jeden mesiac a bude koniec liecby, ale to musim ist este raz na krv.. :slight_smile:
sa tesim, uz len 2 mesiace a mam po liecbe..hadam mi plet vydrzi aj nadalej cista...
9. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes som si dala svoju prvú dávku - 20mg, mám z toho veľké obavy z tých vedľajších účinkov, ale teším sa na to ako budem mať krásny chrbát :slight_smile:
11. feb 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka.nm- drzim palce :wink:
12. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som tu na fore nova, ale citala som skoro vsetky prispevky. Beriem Aknenormin 2hy tyzden, 20mg rano a 20mg vecer, zatial len zhorsenie, velke zapalene bubaky.Ale dufam, ze sa to obrati k lepsiemu.Mam 28r., 65kg a problem s akne od 13rokov. Tak dufam, ze tato kruta liecba uz zaberie a zbavim sa pupakov navzdyyY!!!Tak zatial sa majte pekne, postupne vas budem informovat. Paapa :wink:
13. feb 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to modrykonicek: ahojcek tiez berem roa uz mam 5 mesiac za sebou ale male davky iba 30 mg, bo som stihla moc, modrykonicek prosim mohol by si mi napisat ako sa vola ten namiesany krem od koznej na tie flaky, bo tiez ma to trapi, akne uz nemam, len strasne moc flakov. Urcite to ma nejaku etiketu alebo nejake oznacenie, ak budes taky laskavy pls napis mi. A ten sodermix si davas tiez na flaky?
13. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa vratil z hor damy a pani .. :slight_smile:
raya: ten co mi namiesela kozna netusim..sodermix - http://www.sodermix.com/index.php?country=sk&lang=slk&section=1 tu mas web ..precitaj si :slight_smile: funguje aj na jazvicky aj na fliacky

stav pleti po tyzdni na horach - treba si zakryvat na svahu hlavu kuklou (+ helmou samozrejme ,ale to uz je ine kafe..) plet je v poriadku mozno este o kusok lepsia ..pery popraskane do krvi :grinning: :grinning: :unamused: co uz..jedine co ma seria ,ze ked sa vratim z mrazu hrozne mi scervena plet ..a dlhsiu dobu sa to ukludnuje..to kvoli tomu aknenorminu ..citlivejsia plet no ..tesim sa teda kym bude tak 10 *C ..snad bude lepsie :slight_smile: inak pohodicka
13. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer.Robil som si na svojej tvári test žeči životosprava pôsobí na plet.10dní som jedol vyprážané,malo som pil a ked uz tak mlieko alebo sladku bublinkovu vodu,vela syru čokolády malo som spal noa na pleti sa to krásne ukazalo :slight_smile:
dalsích 10 dni som jedol poväčšinou zeleninu vela ovocia celozrne vyrobky stráášne vela som pil -žihravový čaj,čistu vodu,detoxikačne čaje noa teraz mám skoro čistu pleť.
Takže nech mi už nikto nehovorí že strava neposobí na akné!:slight_smile:
13. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
13. feb 2010 o 18:23 • simonlaho
simonlaho: Tak jestli nedostanes Ban do par dnu tak to je moc.
13. feb 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nenadávaj".
13. feb 2010 o 19:10 • herminecek
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
13. feb 2010 o 19:42 • simonlaho
14. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonlaho, tebe uz uplne j*be alebo co? ti to robi dobre ked sa tu smejes na inych? Chudak, tebe uz fakt nic nepomoze asi.len liecit sa...prajem ti vsetko len to najhorsie :angry:
14. feb 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapim sa dost aj ja ved pozri na moju fotku jak vyzeram
14. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,chcem sa len spytať taku blbosť,hadam možem isť trhať zub popri uživani roa
14. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahja999: mozes ,ale bacha na kutiky ...z pocutia :slight_smile:
14. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze to je hrozne zajtra idem na lyziarsky a vypadam hrozne vobec sa tam netesim nemal som tam ist radsej skur.... akne nici mi zivot mam chut plakat koli tomu jako vyzeram mam mesiac pred koncom a vobec sa to nepohlo k lepsiemu ale k horsiemu :frowning2:
14. feb 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez by som chcela zacat liecbu Roaccutanom alebo Aknenorminom, ale ako ostatni, bojim sa vedlajsich ucinkov...neviete mi niekto povedat, ci mozem normalne cvicit? lebo v prirucke som sa docitala ze by nemala byt velka fyzicka namaha...a este, mozem sa opalovat ak sa budem natierat opalovacim mliekom? dajme tomu, faktor 15-20...vopred dakujem za odpovede
15. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simonlaho... si úbohý... máš zbytočné tu písať ako vyzeráme hrozne... lebo každý z nás už za nedlho tak vyzerať nebude... pozri sa na moju fotku :slight_smile:... už sa nemám prečo trápiť...

inak ľudia... už len 10 dní a mám koniec :D:D:D
15. feb 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
somslavka :gratulujem kočka :slight_smile: ja ešte tak 3 mesiace :slight_smile: a čo fliačiky už niesu ?
15. feb 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pawla0: mozes cvicit ,ale liek moze sposobit vacsiu unavu,takze sa ti mozno ani nebude chciet ..ak chces na slnko treba vysoky faktor 30+
15. feb 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
modrykonicek: nie sú a ani neboli :slight_smile:... teda... keď som si počas liečby čo to vytlačila tak sa mi objavili... ale vybledli... už ich takmer nevidno...
15. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok