Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

ankam
24. feb 2009

enjoy a ako si na tom s chlapmi teraz?sypu sa? 😀

debi7775
24. feb 2009

enjoy..viesco chod ty prec z tadeto s tou svojou super pletou..mizaj mi z oci 😀 😀 😀 😀 😀 lebo rozpucim teba nie tabletku... 😝 😝

enjoy
24. feb 2009

debi uz dvakrat? jaj ty si taky chirurgicky typ ako ja, ja som tiez vsetko rada rozryla. myslim ze jedna kapsulka ti chybat nebude, ale ked to mas uz otvorene tu vyrazku, tak neviem ci by som to tam davala. myslela som ze by ti to mohlo vysusit tu vyrazku aj zvonku.

enjoy
24. feb 2009

fuuuha, to vyzera ankam ze on ti tu lokalku zabudol proste dat. no teda skleroticky zubar, to moze byt dost nebezpecne. dievca drz sa! 😀

debi7775
24. feb 2009

no zienky ja to vidim tak ze uz len zase budem mastickovat mesiac tu bradu kym to zide!! 😲

enjoy
24. feb 2009

debi7775 ja uz padaaaaam. 😀

debi7775
24. feb 2009

enojy 😀 hlupa to bol vtip

debi7775
24. feb 2009

anakm s tym zubarom si ma rozosmiala..ved ty si hotove sado maso ked vydrzis taku bolest !!

ankam
24. feb 2009

debi hrubu vrstvu na vecer skinorenu-co ty na to?

enjoy
24. feb 2009

jaj a chlapi, ja som zadana tak to moc nesledujem. ale rozhodne moj osobny pocit zo samej seba je prijemnejsi a o to mi islo. vies si predstavit tu zrudu, vyrazky a este strojcek na tesakoch? vyrazky uz som eliminovala a dufam ze coskoro aj strojcek. potom ti az poviem ci sa niekto bude sypat... 😀

ankam
24. feb 2009

no tak uz sa nemusia sypat ked uz si zadana 😉
debi sa nesmej 😀 bo uz k tomu zubarovi fakt nepojdem

enjoy
24. feb 2009

debi nemate framykoin zasyp doma? ja by som si tam dala to, lebo aj ti to vysusi, aj prelieci a vsetky bakterie zlikviduje, tak sa ti to ani nezapali no a vecer ten skinoren moze byt podla mna.

debi7775
24. feb 2009

noo dufam ze aj ja eliminujem vyrazky..a dalsi ciel bude eliminovat zbytocne kila 😠

ankam ano asi to tak urobim s tym skinorenom 😉

ankam
24. feb 2009

ja si ho tiez dam na vecer na hrubo 😀 nech mi to vsetko vypali 😀 😀 😀

enjoy
24. feb 2009

ankam, no nemusia sa sypat, ale ak by nahodou tak ja sa nebudem branit. som otvorena novym moznostiam. 😝

debi7775
24. feb 2009

nezalozime my miestnost "nove a stare lasky" ? a dalsiu "zubari"? 😀 😀 😀

enjoy
24. feb 2009

alebo moje lasky pred roaccutanom, moje lasky po roaccutane... 😀 a inac ta redukcia kil je u mna tiez horuci bod programu. myslela som si ze ked budem mat strojcek tak mi prestane chutit jest a schudnem, ale omyl... 😝

debi7775
24. feb 2009

ja som napr ako som zacala uzivat roacc.tak mimenej chuti aj som zhodila 2 kilecka..ale potrebujem aspon 6..surne 🙄

enjoy
24. feb 2009

baby tak viete co? aby som bola solidarna s vami tak aj ja si dam dneska hrubu vrstvu skinorenu, nech aj mna pali. preventivne keby nahodou sa mi nieco planovalo vyhodit. 😉

debi7775
24. feb 2009

enjoy 😀

enjoy
24. feb 2009

presne 6kg ! to je aj moja meta. mne zatial bohuzial chuti. 😖

debi7775
24. feb 2009

enojoy ..tak sa pustime do toho spolu?uz ked budem mat pokoj s vyrazkami a ty strojcekom 😉

debi7775
24. feb 2009

ankam..joj len nech nepali!! 😒

enjoy
24. feb 2009

debi7775 ja sa do toho budem musiet pustit asi skor, najlepsie aj hned, lebo strojcek budem mat este asi rok a do leta by som chcela mat figuru do plaviek 😉 len neviem ako na to. 😝 ale nieco so mnou robit treba rozhodne. 😉

debi7775
24. feb 2009

jaj no to ozaj..do leta aj ja musim..tak od zajtra? 😠

enjoy
24. feb 2009

musim ist off, majte sa zatial. 😉

enjoy
24. feb 2009

debi beriem ta za slovo - od zajtra! na zaciatok vylucim sladkosti a urobim si zajtra zeleninovy salat, to by ako uvod slo nie? 🙂

ankam
24. feb 2009

no vidite,keby nie roacutanu tak ani nemate motivaciu na chudnutie 🙂
debi kde si?ja uz mam skinoren nahrubo a si predstav ze nepali 🙂 🙂 🙂 🙂
a uz som aj prisla na to preco ma vtedy palilo.......(ja som bola lyzovat a moja tvar bola dost vyslahana vetrom a slnkom-tak bola podrazdena-asi preto to velmi palilo)Lebo teraz nic 😉

enjoy
24. feb 2009

ankam a kam chodievas lyzovat? daj nejaku inspiraciu na dobru lyzku, ked uz tu dnes rozoberame aj neroaccutanove temy. 😉

ankam
24. feb 2009

joj tak na poriadnu lyzku som este nebola.Ale len tu u nas na dedinke mame 2 vleky.Tak zatial len tu 🙂